Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 166Kubica BartoszWielowieśPOL/ ..91M2037Powi/35158-01:39:514.43504
#2 422Hłądzyński ŁukaszKępnoPOLK.s. Leniwiec85M30131383-01:56:075.30172
#3 167Krakowski PiotrMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza90M2038159-01:39:534.44590
#4 423Kubicki PiotrKościanPOLDziki Zgon Kościan86M30132384-01:56:115.30327
#5 168Nowak JarosławToruńPOLBbl Toruń68M4052160-01:40:134.45225
#6 424Marcinkowski RobertOstrów WielkopolskiPOL69M40122Powi/105385-01:56:115.30112
#7 169Jankowski PawełKrzywińPOLRun-pole73M4053161-01:40:194.45447
#8 425Drygas PiotrPoznańPOL63M5045386-01:56:155.30608
#9 171Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3053Powi/36162-01:40:304.45614
#10 427Klupś MieczysławSuchy LasPOL/ Niezrzeszony59M5046387-01:56:265.31150
#11 172Jankowski SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R68M4054Powi/37163-01:40:424.46382
#12 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#13 173Żabierek BogumiłKaliszPOL79M3054164-01:40:454.46334
#14 429Nowak SzymonLesznoPOL84M30134389-01:56:345.31212
#15 174Walkowiak BartPlewiskaPOLWww.studiomotiv.pl80M3055165-01:40:484.46362
#16 430Rynowiecki SzymonGołuchówPOLGołuchów Biega90M2076390-01:56:365.31518
#17 175Rosiak PatrykOstrów WielkopolskiPOL88M2039Powi/38166-01:40:484.4624
#18 176Chwała PrzemysławBarcinPOL73M4055167-01:40:494.46470
#19 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#20 433Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M40123391-01:56:515.32631
#21 178Ślązak AndrzejPiotrków TrybPOLFan Club Dżem60M5016169-01:40:534.46581
#22 434Olejniczak WitoldOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.49M607Powi/107392-01:56:515.32752
#23 179Żelazny FilipKórnikPOLBrylant Kórnik80M3056170-01:40:554.47561
#24 180Borowiak PiotrBytomPOL76M4057171-01:40:564.47275
#25 181Hofmański TomaszOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4058Powi/39IceM/172-01:40:574.4712
#26 182Hojka TomaszLipiePOL76M4059173-01:40:574.47787
#27 438Pyta GrzegorzGrodzisk WlkpPOL/ Niezrzeszony60M5047393-01:56:595.32359
#28 183Dudziak TomaszSieradzPOLSolis Runner80M3057174-01:41:014.47421
#29 184Jędrzejak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I70M4060Powi/40IceM/175-01:41:024.4717
#30 440Sikora MateuszPoznańPOL82M30135394-01:57:025.32784
#31 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#32 441Tomalak PiotrKaliszPOL/ Niezrzeszony73M40124395-01:57:035.32695
#33 186Kłoczaniuk MarekKępnoPOLLupus Oleśnica /61M5017177-01:41:114.471188
#34 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#35 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#36 188Lisewski PiotrBydgoszczPOL/ Niezrzeszony63M5018179-01:41:224.48406
#37 444Mądrzak SławomirOstrów WielkopolskiPOLOsk Mądrzak74M40125Powi/110397-01:57:115.33529
#38 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#39 445Brelik GrzegorzPiłaPOL/ Niezrzeszony76M40126398-01:57:215.33763
#40 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#41 446Wiśniewski ArturPoznańPOLIntro75M40127399-01:57:505.35654
#42 191Sobusiak JanSuchy LasPOL72M4062182-01:41:394.49492
#43 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#44 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#45 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#46 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#47 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#48 450Muszyński AndrzejDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca53M608403-01:58:085.35436
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !195Niespodziany MichałBukPOLBukowski Klub Biegacza99M162185-01:41:594.50757
#50 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#51 196Kozłowski PrzemysławPoznańPOLGarnek Mocy K.s.niemaniemoge75M4063186-01:42:004.50744
#52 452Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M609405-01:58:255.36762
#53 197Wiatr DariuszWrześniaPOLNight Runners_września72M4064187-01:42:024.50280
#54 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#55 198Lis KrzysztofMurowana GoślinaPOL90M2040188-01:42:074.50402
#56 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#57 199Dżugaj JacekDąbrowaPOLCała Oleśnica Biega74M4065189-01:42:074.50277
#58 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#59 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477
#60 456Lewicki TomaszPoznańPOLSzreniawa - Os. Kompozytorów72M40129409-01:58:545.38660
#61 201Hofmański RafałKotlinPOL88M2041191-01:42:094.50767
#62 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 202Michalczyk MarcinJarocinPOLJks Maratończyk99M163192-01:42:124.50694
#64 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#65 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#66 459Przybył MaciejKaliszPOL65M5050412-01:58:595.38430
#67 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#68 205Głowacki TomaszKrotoszynPOL69M4066195-01:42:164.50321
#69 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#70 206Michalczyk PatrykMieszkówPOLJks Maratończyk92M2042196-01:42:174.50693
#71 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#72 207Karaszewski ArkadiuszPoznańPOLWielkopolska Policja Nasza Drużyna66M5020197-01:42:174.50679
#73 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#74 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#75 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#76 210Wojtkowiak MarcinKoźmin WielkopolskiPOLKoźmin Biega78M3066199-01:42:234.51682
#77 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#78 211Karaś MarekToruńPOLPodgórz Toruń61M5021200-01:42:244.51376
#79 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#80 212Łukasik LeszekOławaPOL59M5022201-01:42:274.51718
#81 468Szczepanik MarcinGodziesze MałePOL/ Niezrzeszony72M40130419-02:00:095.41534
#82 469Kupczyk TobiaszGołuchówPOL92M2079420-02:00:255.42776
#83 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#84 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#85 215Kupczyk JacekRokietnicaPOL71M4067203-01:42:354.51505
#86 216Zybura PawełPoznańPOLNysa Biega79M3068204-01:42:434.52314
#87 472Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOLTeam69M40131Powi/121422-02:00:275.42232
#88 217Zieliński PiotrDusznikiPOL63M5023205-01:42:434.52495
#89 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#90 218Wiatrowski KrzysztofKazimierz BiskupiPOL69M4068206-01:42:454.52390
#91 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#92 219Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M3069207-01:42:474.52502
#93 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#94 220Grzegorek JanuszWrzesniaPOLKb Kosynier Września61M5024208-01:42:494.52769
#95 476Gawroński KrzysztofBorekPOL70M40132426-02:00:335.42780
#96 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#97 478Kałużny MichałKarskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R92M2080Powi/123427-02:00:385.43263
#98 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#99 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#100 224Kędziora RafałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony72M4069Powi/47211-01:42:544.52254

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności