Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#2 414Sitek JaroslawWysocko WielkiePOLPromax Runners Crew77M30129Powi/102377-01:55:385.28351
#3 159Wieczorek ŁukaszPoznańPOL84M3050151-01:39:204.42336
#4 417Fijałkowski WaldemarTrzebnicaPOLŚlęzak Team78M30130379-01:55:445.29753
#5 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#6 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#7 422Hłądzyński ŁukaszKępnoPOLK.s. Leniwiec85M30131383-01:56:075.30172
#8 423Kubicki PiotrKościanPOLDziki Zgon Kościan86M30132384-01:56:115.30327
#9 171Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3053Powi/36162-01:40:304.45614
#10 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#11 173Żabierek BogumiłKaliszPOL79M3054164-01:40:454.46334
#12 429Nowak SzymonLesznoPOL84M30134389-01:56:345.31212
#13 174Walkowiak BartPlewiskaPOLWww.studiomotiv.pl80M3055165-01:40:484.46362
#14 179Żelazny FilipKórnikPOLBrylant Kórnik80M3056170-01:40:554.47561
#15 183Dudziak TomaszSieradzPOLSolis Runner80M3057174-01:41:014.47421
#16 440Sikora MateuszPoznańPOL82M30135394-01:57:025.32784
#17 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#18 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#19 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#20 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#21 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#22 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#23 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#24 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#25 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#26 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477
#27 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#28 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#29 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#30 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#31 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#32 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#33 210Wojtkowiak MarcinKoźmin WielkopolskiPOLKoźmin Biega78M3066199-01:42:234.51682
#34 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#35 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#36 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#37 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#38 216Zybura PawełPoznańPOLNysa Biega79M3068204-01:42:434.52314
#39 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#40 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#41 219Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M3069207-01:42:474.52502
#42 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#43 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#44 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#45 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#46 226Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3071213-01:43:014.52350
#47 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#48 484Bratkowski TomaszZielona GóraPOLTempo Racula /81M30153432-02:01:215.451200
#49 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#50 234Kaczmarek RobertKuźnicaPOLCeków Team79M3072220-01:43:454.55349
#51 235Korczak JanuszOstrów WlkpPOL77M3073Powi/51221-01:43:454.55379
#52 236Gruszka MarcinKobyla GóraPOL78M3074222-01:43:504.55451
#53 237Wierzchowski AdamKaliszPOLSupermaraton Kalisz78M3075223-01:43:564.55340
#54 239Sołtysiak MarekKokaninPOL79M3076225-01:44:014.55322
#55 495Piątek DanielOstrów WielkopolskiPOL80M30155Powi/130439-02:02:025.47284
#56 496Sosiński DawidGnieznoPOLImperial Running Team Polska84M30156440-02:02:045.47670
#57 498Bartela ŁukaszWieruszówPOLWierunszów83M30157442-02:02:085.47299
#58 248Kańduła GrzegorzPoznańPOLSzakal Jeżyce & Nest.poznan.pl81M3077233-01:44:254.57159
#59 505Czul TomaszOstrów Wlkp.POLKarateostrow.pl81M30158Powi/133447-02:02:295.48409
#60 250Waligórski WaldemarPoznańPOLDiamant Pro Sport79M3078235-01:44:394.57345
#61 506Urban PiotrOstrów WielkopolskiPOL84M30159Powi/134448-02:02:305.48341
#62 252Malinowski DamianOstrów WielkopolskiPOLN / Niezrzeszony77M3079Powi/55237-01:44:454.57315
#63 509Pluciński SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight Runners78M30160Powi/135451-02:02:395.48238
#64 254Binek MariuszOstrów WielkopolskiPOL79M3080Powi/56239-01:44:534.58200
#65 511Frąszczak ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL81M30161Powi/136452-02:02:435.49474
#66 513Marciniak ŁukaszKaliszPOL84M30162454-02:02:455.49374
#67 514Weigt DamianPrzygodzicePOL79M30163Powi/138455-02:02:505.49666
#68 259Walczak KrzysztofPoznańPOLNight Runners77M3081244-01:45:084.59533
#69 261Karolewski MaciejZdunyPOLDziady Borowe83M3082246-01:45:134.59662
#70 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Szymański KrzysztofOstrów Wlkp.POL83M301Powi/27-01:21:413.52765
#72 263Gertig PawełOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa82M3083Powi/58247-01:45:164.59498
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Maciejewski KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3028-01:22:103.53168
#74 523Czerwczak DawidKoninPOLZsge Konin86M30165463-02:03:445.51375
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13Komorowski KarolTrzebnicaPOLKb Sukces Żmigród82M30313-01:23:033.56743
#76 525Kopras DominikGorzyce WielkiePOL/ ..81M30166Powi/143464-02:03:585.52352
#77 15Kaźmierczak MariuszTarnowo PodgórnePOLWuef Club Decathlon Swadzim /79M30415-01:23:293.57389
#78 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#79 19Kaczmarek MateuszLubońPOLSpp Team82M30519-01:23:473.58271
#80 531Kaczmarek RobertPoznańPOLNight Runners84M30167468-02:04:295.54782
#81 20Szymankiewicz MarcinRadłówPOLIronman Radłów83M306Powi/520-01:24:013.58499
#82 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#83 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#84 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#85 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#86 537Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30169474-02:05:015.55318
#87 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#88 27Żabiński GrzegorzTrzebnicaPOLLzs Trzebnica82M30827-01:25:134.02420
#89 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#90 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#91 287Michalak BłażejOstrów WielkopolskiPOL77M3087Powi/66264-01:46:295.02251
#92 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#93 33Hołderny NorbertWitkowoPOLAltom Gniezno80M301033-01:25:534.04795
#94 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#95 34Biskup ŁukaszZaniemyślPOLPolonia Środa77M301134-01:25:574.04658
#96 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#97 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#98 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#99 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#100 42Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M401442-01:27:004.07653

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności