Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 547Laszczkowska DagmaraPoznańPOLDwujęzyczni.pl88K2023-6502:05:405.57522
#2 36Zborowski RobertOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów77M301236-01:26:074.04272
#3 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#4 548Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL84K3024-6602:05:565.58264
#5 37Franczak MariuszKsięginicePOLDtr Biega77M301337-01:26:114.05179
#6 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#7 38Kapczynski DanielSzubinPOL82M301438-01:26:144.05419
#8 294Marciniak JacekKoninPOLUks Strzelec Konin79M3090270-01:47:025.04756
#9 550Szczepańska JoannaKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn92K2024-6702:06:175.59184
#10 39Kryske MariuszBiałe BłotaPOL82M301539-01:26:154.05138
#11 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#12 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#13 40Stęclik PrzemysławPoznańPOL/ Brak79M301640-01:26:244.05291
#14 296Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5032272-01:47:045.04258
#15 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#16 41Karkoszka BartoszOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów /80M301741-01:26:424.061198
#17 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#18 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#19 42Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M401442-01:27:004.07653
#20 554Kujawa-Marcinczak AnitaPoznańPOL76K4014-6802:06:526.00464
#21 43Kaczmarek FilipŻerkówPOLŻerków80M301843-01:27:104.07705
#22 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44Wojtkowiak PatrykBorek WielkopolskiPOLKb Miś Borek Wlkp.98M16144-01:27:374.08564
#24 556Matuszczak MichałGowarzewoPOL82M30176488-02:07:176.01285
#25 45Kulas SławomirDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca71M401545-01:27:374.09204
#26 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#27 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#28 46Czajk RobertZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn /70M401646-01:27:404.091189
#29 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#30 558Ikonomu GrigorisSzczecinPOLBenesport Szczecin70M40150490-02:07:236.02659
#31 303Józefowicz AndrzejPleszewPOLTeam_pleszew75M4095279-01:47:435.06269
#32 559Manczyk AdrianPoznańPOLWixa Poznan91M2088491-02:07:266.02657
#33 48Owczarek TomaszCieszkówPOL/ -81M301948-01:27:434.09785
#34 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#35 560Tomczyk MaciejStęszewPOLTrzynastka Plus76M40151492-02:07:286.02538
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49Olejniczak JustynaKrotoszynPOLAzs Uam Poznań92K201-101:27:534.09177
#37 305Żyto JoannaKrotoszynPOL72K408-2501:47:465.061196
#38 561Klaga MichalKarpaczPOLKarpacz80M30177493-02:07:436.03616
#39 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#40 562Olejniczak JoannaKrotoszynPOL72K4015-6902:07:446.03183
#41 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#42 307Jurski RobertBydgoszczPOLJftc Bydgoszcz74M4096282-01:47:485.06673
#43 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#44 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#45 564Wróbel MarzenaPszczewPOL/ Niezrzeszona80K3025-7002:08:186.04358
#46 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#47 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#48 54Janiszewski WiktorMiliczPOLRunning Team Milicz /75M401753-01:28:184.11602
#49 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#50 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#51 55Matuszewski KrzysztofPoznańPOLCybina Team/spławie91M201254-01:28:264.11584
#52 56Smolis ArkadiuszJeziornaPOL/ Brak82M302455-01:28:504.12293
#53 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#54 568Grądzielewski PawełKaliszPOL70M40153498-02:08:576.06319
#55 57Grzempowski PiotrKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn88M201356-01:28:514.12170
#56 569Grądzielewska AnnaKaliszPOL73K4016-7102:08:586.06320
#57 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50358-01:28:594.13532
#59 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#60 571Braun EwelinaKiełczewoPOL76K4017-7202:09:156.07465
#61 60Kubik MichałMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza91M201459-01:29:014.13281
#62 316Morek KrzysztofKępnoPOLK.s. Leniwiec78M3099291-01:48:205.08312
#63 572Karoń JagodaGołuchówPOLGołuchów Biega95K2025-7302:09:166.07487
#64 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#65 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#66 574Dembiński JakubJarocinPOLReh-medic Krotoszyn96M2091500-02:09:406.08671
#67 63Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners_poznań79M302762-01:29:254.14627
#68 319Kruszniak DawidKaliszPOLNightrunners_kalisz87M2057294-01:48:295.08392
#69 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#70 576Wodiczko TomaszDębniałki KaliskiePOLSupermaraton Kalisz75M40154501-02:09:596.09330
#71 65Szczepański DawidDobrzycaPOLCpryzmat.pl89M201564-01:29:384.14396
#72 577Chłopaś DominikaWrocławPOLRadio Wrocław81K3027-7602:10:076.10557
#73 66Pudelko RomanChróścinaPOLWuef Club Decathlon Swadzim /88M201665-01:29:434.15607
#74 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#75 578Caruk PrzemysławKaliszPOLBaster Team68M40155502-02:10:116.10701
#76 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#77 579Szałajko JerzyWrocławPOLDuch Gór62M5059503-02:10:136.10383
#78 68Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M302967-01:30:034.16684
#79 324Mielczarek KrzysztofKaliszPOLNa Pohybel Belowi! /87M2059299-01:48:395.09394
#80 325Zakrzewicz-PodleckaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K309-2601:48:545.09116
#81 581Mielnik KamilPoznańPOL79M30179504-02:10:136.10433
#82 70Sosiński TomaszGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno75M401969-01:30:254.17180
#83 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#84 71Garbacz KrzysztofNowogardPOLFaymonville Polska70M402070-01:30:364.17689
#85 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#86 72Zaremba PawełPoznańPOLBula Team82M303071-01:30:384.17733
#87 584Hertmanowski TomaszKościanPOL70M40156506-02:10:246.10368
#88 329Wieczorek KatarzynaPleszewPOLIron Triathlon Pleszew89K208-2701:49:075.10559
#89 74Wylęga DominikŁęka MroczeńskaPOLKs Gepard Kępno82M303273-01:30:464.18233
#90 586Kujawiak JacekŁódźPOL66M5060508-02:10:516.12241
#91 75Markowski SebastianMiliczPOLRunning Team Milicz85M303374-01:30:484.18282
#92 587Solecki DamianRaszkówPOL/ Niezrzeszony77M30181509-02:10:526.12603
#93 76Przybylski KrzysztofGnieznoPOLUks Gniezno Biega69M402175-01:30:494.18206
#94 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#95 588Mazur KrzysztofSzczawno-zdrójPOLTeam_asa - Biegiem Po Zdrowie64M5061510-02:11:146.13549
#96 589Kordek MariuszŻninPOLŻniński Klub Biegacza 199286M30182511-02:11:186.13792
#97 78Kędzior MateuszPoznańPOL73M402277-01:30:544.18725
#98 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#99 590Małecki GrzegorzPleszewPOL92M2093512-02:11:186.13305
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !79Czuk MarekToruńPOL53M60178-01:31:104.19378

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności