Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Zaremba MariuszOpolePOL88M2022-01:16:303.37764
#2 258Zgoła PrzemysławLusówkoPOLWuef Club Decathlon Swadzim71M4081243-01:45:084.59255
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rodewald MateuszWronkiPOLMks Juvenia Puszczykowo93M2033-01:17:543.41678
#4 259Walczak KrzysztofPoznańPOLNight Runners77M3081244-01:45:084.59533
#5 260Szymański DariuszKleczewPOLOsir Kleczew67M4082245-01:45:134.59439
#6 516Skowroński TomaszWrześniaPOLKb Kosynier Września76M40140457-02:03:065.50595
#7 5Osuch JakubJarocinPOLWuef Club Decathlon Swadzim88M2045-01:19:483.46599
#8 261Karolewski MaciejZdunyPOLDziady Borowe83M3082246-01:45:134.59662
#9 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#10 6Jarecki DamianTrzebnicaPOLLzs Trzebnica93M2056-01:19:523.47411
#11 262Mucha BeataPoznańPOL73K404-1601:45:144.59181
#12 518Rosik KrzysztofKrotoszynPOL71M40141459-02:03:135.50713
#13 519Gidaszewska MartaLubońPOLBiegajnia Poznań87K2022-6002:03:265.51651
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Maciejewski KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3028-01:22:103.53168
#15 264Urbańczyk ZdzisławPoznańPOLSzs `wielkoplska`57M5030248-01:45:214.59224
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9Kotkowski PiotrPoznańPOLDrużyna Szpiku / Drużyna Szpiku / Maratonypolskie.pl 775M4029-01:22:153.53323
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10Janowicz RomanSłupia KapitulnaPOLKb Jutrosin_kobylin I Przyjaciele70M40310-01:22:423.55243
#18 522Niewiada JarosławKotlinPOLTruchtacz Dobrzyca / Truchtacz Dobrzyca69M40143462-02:03:335.51360
#19 267Rapczyński RadosławKrotoszynPOL73M4083250-01:45:305.00600
#20 523Czerwczak DawidKoninPOLZsge Konin86M30165463-02:03:445.51375
#21 12Kramski TomaszNeklaPOLActive Nekla74M40412-01:23:013.56677
#22 268Kołecka PatrycjaPoznańPOLBlue Sky Travel77K306-1801:45:325.00562
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13Komorowski KarolTrzebnicaPOLKb Sukces Żmigród82M30313-01:23:033.56743
#24 14Jarecki IreneuszTrzebnicaPOLLzs Trzebnica70M40514-01:23:113.56501
#25 270Błaszczyk RafałSieradzPOLSieradzbiega.pl69M4084251-01:45:375.00143
#26 15Kaźmierczak MariuszTarnowo PodgórnePOLWuef Club Decathlon Swadzim /79M30415-01:23:293.57389
#27 271Brzezińska DominikaPiłaPOL90K207-2001:45:505.01473
#28 527Kitkowski ArkadiuszLądek ZdrójPOLSupersnow76M40144465-02:03:595.52543
#29 16Primke FilipPoznańPOLSpp Team94M20716-01:23:353.57311
#30 528Wawrzyniak BogusławGorzyce WielkiePOLWieloboista Ostrów /65M5054466-02:04:185.53796
#31 17Korzeń ArturOławaPOLAtma76M40617-01:23:373.57546
#32 273Augustyniak MichałPoznańPOL73M4085253-01:45:515.01195
#33 529Michalski KrzysztofPawłówPOL87M2083467-02:04:215.53494
#34 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#35 530Krzyżaniak AgnieszkaKamionkiPOL/ Brak84K3022-6302:04:285.54709
#36 19Kaczmarek MateuszLubońPOLSpp Team82M30519-01:23:473.58271
#37 275Rogalińska ArletaWrześniaPOLKb Kosynier Września71K406-2101:45:585.01721
#38 531Kaczmarek RobertPoznańPOLNight Runners84M30167468-02:04:295.54782
#39 21Milczarek PawełDobrzycaPOLKp Psp Pleszew89M20921-01:24:043.59716
#40 533Dorobiała KrzysztofKarminekPOL90M2084470-02:04:325.54450
#41 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#42 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#43 534Majda TomaszPoznańPOLFc Junikers /87M2085471-02:04:425.54149
#44 23Kalicińki RobertKaliszPOL71M40723-01:24:163.59134
#45 279Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL/ -------94M2050258-01:46:075.01738
#46 24Matuszewski NikodemPoznańPOLWww.konradmatuszewski.pl89M201024-01:24:243.59298
#47 280Machaj KrzysztofOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów90M2051259-01:46:095.01270
#48 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#49 25Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M40825-01:24:314.00140
#50 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#51 537Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30169474-02:05:015.55318
#52 26Zakrzewski RobertKamienicaPOL/ ..73M40926-01:25:014.01397
#53 27Żabiński GrzegorzTrzebnicaPOLLzs Trzebnica82M30827-01:25:134.02420
#54 283Jarentowski MariuszWolicaPOL76M4088261-01:46:185.02535
#55 539Szczepanska BarbaraWroclawPOL82K3023-6402:05:025.55316
#56 28Walkowski CezaryMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza76M401028-01:25:134.02400
#57 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#58 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#59 29Foremski SławomirToruńPOLToruński Klub Triathlonowy68M401129-01:25:164.02463
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285Hajdrych ZuzannaKleczewPOL66K501-2301:46:255.02675
#61 30Błażutycz PawełCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn73M401230-01:25:164.02635
#62 286Szymański PiotrKleczewPOLOsir Kleczew76M4089263-01:46:265.02449
#63 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#64 31Olejniczak KarolKrotoszynPOL70M401331-01:25:254.02182
#65 543Pietrowski MariuszPoznańPOLKtośtaki Biegają62M5056479-02:05:235.56288
#66 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#67 33Hołderny NorbertWitkowoPOLAltom Gniezno80M301033-01:25:534.04795
#68 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#69 545Rudziński KrzysztofKoszalinPOLDwujęzyczni.pl88M2087481-02:05:375.57519
#70 34Biskup ŁukaszZaniemyślPOLPolonia Środa77M301134-01:25:574.04658
#71 290Komorowski ArkadiuszTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice95M2052267-01:46:425.03740
#72 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#73 155Młynarz AdamBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I96M2034IceM/5147-01:39:144.4223
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Czarnojańczyk RafałOstrów WielkopolskiPOL75M401Powi/14-01:19:453.46325
#75 64Kurzawski WojciechOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /62M504Powi/1063-01:29:264.14347
#76 409Graf RobertOstrów WielkopolskiPOLNight Runners72M40119Powi/100372-01:55:255.28290
#77 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#78 414Sitek JaroslawWysocko WielkiePOLPromax Runners Crew77M30129Powi/102377-01:55:385.28351
#79 418Pawlak KazimierzOstrów WielkopolskiPOL59M5044Powi/103380-01:55:495.29342
#80 419Łuczak LidiaOstrów WielkopolskiPOL72K4010Powi/104-3901:55:555.29526
#81 424Marcinkowski RobertOstrów WielkopolskiPOL69M40122Powi/105385-01:56:115.30112
#82 432Gaszczyńska AgnieszkaOstrów Wlkp.POLTeam79K3014Powi/106-4201:56:505.32231
#83 434Olejniczak WitoldOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.49M607Powi/107392-01:56:515.32752
#84 442Roksela IwonaOstrów WielkopolskiPOL89K2017Powi/108-4701:57:045.32683
#85 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#86 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#87 444Mądrzak SławomirOstrów WielkopolskiPOLOsk Mądrzak74M40125Powi/110397-01:57:115.33529
#88 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#89 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#90 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#91 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#92 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#93 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#94 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#95 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#96 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#97 69Florczak KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.72M4018Powi/1268-01:30:224.17104
#98 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#99 472Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOLTeam69M40131Powi/121422-02:00:275.42232
#100 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności