Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 35Bodylski SzymonWęgryPOLCzapaa90M2011Powi/635-01:26:074.04558
#2 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#3 547Laszczkowska DagmaraPoznańPOLDwujęzyczni.pl88K2023-6502:05:405.57522
#4 36Zborowski RobertOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów77M301236-01:26:074.04272
#5 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#6 548Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL84K3024-6602:05:565.58264
#7 37Franczak MariuszKsięginicePOLDtr Biega77M301337-01:26:114.05179
#8 293Górska AnnaOstrów Wlkp.POL83K308Powi/69-2401:46:565.04273
#9 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#10 38Kapczynski DanielSzubinPOL82M301438-01:26:144.05419
#11 294Marciniak JacekKoninPOLUks Strzelec Konin79M3090270-01:47:025.04756
#12 550Szczepańska JoannaKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn92K2024-6702:06:175.59184
#13 39Kryske MariuszBiałe BłotaPOL82M301539-01:26:154.05138
#14 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#15 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#16 40Stęclik PrzemysławPoznańPOL/ Brak79M301640-01:26:244.05291
#17 296Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5032272-01:47:045.04258
#18 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#19 41Karkoszka BartoszOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów /80M301741-01:26:424.061198
#20 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#21 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#22 42Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M401442-01:27:004.07653
#23 298Wojciechowski MateuszPrzygodzicePOL88M2053Powi/70274-01:47:105.04791
#24 554Kujawa-Marcinczak AnitaPoznańPOL76K4014-6802:06:526.00464
#25 43Kaczmarek FilipŻerkówPOLŻerków80M301843-01:27:104.07705
#26 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#27 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44Wojtkowiak PatrykBorek WielkopolskiPOLKb Miś Borek Wlkp.98M16144-01:27:374.08564
#29 300Wolski MichałChwałowicePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice75M4093Powi/71276-01:47:175.05601
#30 556Matuszczak MichałGowarzewoPOL82M30176488-02:07:176.01285
#31 45Kulas SławomirDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca71M401545-01:27:374.09204
#32 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#33 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#34 46Czajk RobertZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn /70M401646-01:27:404.091189
#35 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#36 558Ikonomu GrigorisSzczecinPOLBenesport Szczecin70M40150490-02:07:236.02659
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M501Powi/747-01:27:414.09736
#38 303Józefowicz AndrzejPleszewPOLTeam_pleszew75M4095279-01:47:435.06269
#39 559Manczyk AdrianPoznańPOLWixa Poznan91M2088491-02:07:266.02657
#40 48Owczarek TomaszCieszkówPOL/ -81M301948-01:27:434.09785
#41 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#42 560Tomczyk MaciejStęszewPOLTrzynastka Plus76M40151492-02:07:286.02538
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49Olejniczak JustynaKrotoszynPOLAzs Uam Poznań92K201-101:27:534.09177
#44 305Żyto JoannaKrotoszynPOL72K408-2501:47:465.061196
#45 561Klaga MichalKarpaczPOLKarpacz80M30177493-02:07:436.03616
#46 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#47 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#48 562Olejniczak JoannaKrotoszynPOL72K4015-6902:07:446.03183
#49 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#50 307Jurski RobertBydgoszczPOLJftc Bydgoszcz74M4096282-01:47:485.06673
#51 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#52 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#53 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#54 564Wróbel MarzenaPszczewPOL/ Niezrzeszona80K3025-7002:08:186.04358
#55 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#56 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#57 565Raszewski KrzysztofTopola MałaPOLZielona Mila /70M40152Powi/151495-02:08:226.05426
#58 54Janiszewski WiktorMiliczPOLRunning Team Milicz /75M401753-01:28:184.11602
#59 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#60 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#61 55Matuszewski KrzysztofPoznańPOLCybina Team/spławie91M201254-01:28:264.11584
#62 311Świątek MaciejOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team77M3097Powi/74286-01:47:555.06783
#63 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#64 56Smolis ArkadiuszJeziornaPOL/ Brak82M302455-01:28:504.12293
#65 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#66 568Grądzielewski PawełKaliszPOL70M40153498-02:08:576.06319
#67 57Grzempowski PiotrKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn88M201356-01:28:514.12170
#68 313Łęcki MariuszWtórekPOL79M3098Powi/75288-01:48:005.07469
#69 569Grądzielewska AnnaKaliszPOL73K4016-7102:08:586.06320
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58Cempel MichałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony66M502Powi/857-01:28:514.12289
#71 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#72 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50358-01:28:594.13532
#74 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#75 571Braun EwelinaKiełczewoPOL76K4017-7202:09:156.07465
#76 60Kubik MichałMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza91M201459-01:29:014.13281
#77 316Morek KrzysztofKępnoPOLK.s. Leniwiec78M3099291-01:48:205.08312
#78 572Karoń JagodaGołuchówPOLGołuchów Biega95K2025-7302:09:166.07487
#79 61Pieczyński SzymonWysocko MałePOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow77M3025Powi/960-01:29:124.13629
#80 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#81 573Gądziak MartaOstrów Wlkp.POL83K3026Powi/153-7402:09:266.08613
#82 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#83 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#84 574Dembiński JakubJarocinPOLReh-medic Krotoszyn96M2091500-02:09:406.08671
#85 63Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners_poznań79M302762-01:29:254.14627
#86 319Kruszniak DawidKaliszPOLNightrunners_kalisz87M2057294-01:48:295.08392
#87 575Grzesiak SylwiaOstrów WlkpPOL74K4018Powi/154-7502:09:406.08748
#88 64Kurzawski WojciechOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /62M504Powi/1063-01:29:264.14347
#89 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#90 576Wodiczko TomaszDębniałki KaliskiePOLSupermaraton Kalisz75M40154501-02:09:596.09330
#91 65Szczepański DawidDobrzycaPOLCpryzmat.pl89M201564-01:29:384.14396
#92 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#93 577Chłopaś DominikaWrocławPOLRadio Wrocław81K3027-7602:10:076.10557
#94 66Pudelko RomanChróścinaPOLWuef Club Decathlon Swadzim /88M201665-01:29:434.15607
#95 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#96 578Caruk PrzemysławKaliszPOLBaster Team68M40155502-02:10:116.10701
#97 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#98 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#99 579Szałajko JerzyWrocławPOLDuch Gór62M5059503-02:10:136.10383
#100 68Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M302967-01:30:034.16684

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności