Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 186Kłoczaniuk MarekKępnoPOLLupus Oleśnica /61M5017177-01:41:114.471188
#2 442Roksela IwonaOstrów WielkopolskiPOL89K2017Powi/108-4701:57:045.32683
#3 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#4 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#5 188Lisewski PiotrBydgoszczPOL/ Niezrzeszony63M5018179-01:41:224.48406
#6 444Mądrzak SławomirOstrów WielkopolskiPOLOsk Mądrzak74M40125Powi/110397-01:57:115.33529
#7 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#8 445Brelik GrzegorzPiłaPOL/ Niezrzeszony76M40126398-01:57:215.33763
#9 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#10 446Wiśniewski ArturPoznańPOLIntro75M40127399-01:57:505.35654
#11 191Sobusiak JanSuchy LasPOL72M4062182-01:41:394.49492
#12 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#13 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#14 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#16 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#17 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#18 450Muszyński AndrzejDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca53M608403-01:58:085.35436
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !195Niespodziany MichałBukPOLBukowski Klub Biegacza99M162185-01:41:594.50757
#20 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#21 196Kozłowski PrzemysławPoznańPOLGarnek Mocy K.s.niemaniemoge75M4063186-01:42:004.50744
#22 452Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M609405-01:58:255.36762
#23 197Wiatr DariuszWrześniaPOLNight Runners_września72M4064187-01:42:024.50280
#24 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#25 198Lis KrzysztofMurowana GoślinaPOL90M2040188-01:42:074.50402
#26 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#27 199Dżugaj JacekDąbrowaPOLCała Oleśnica Biega74M4065189-01:42:074.50277
#28 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#29 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477
#30 456Lewicki TomaszPoznańPOLSzreniawa - Os. Kompozytorów72M40129409-01:58:545.38660
#31 201Hofmański RafałKotlinPOL88M2041191-01:42:094.50767
#32 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 202Michalczyk MarcinJarocinPOLJks Maratończyk99M163192-01:42:124.50694
#34 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#35 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#36 459Przybył MaciejKaliszPOL65M5050412-01:58:595.38430
#37 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#38 460Borkowska MagdalenaOpatówekPOLSupermaraton Kalisz77K3016-4801:59:025.38417
#39 205Głowacki TomaszKrotoszynPOL69M4066195-01:42:164.50321
#40 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#41 206Michalczyk PatrykMieszkówPOLJks Maratończyk92M2042196-01:42:174.50693
#42 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#43 207Karaszewski ArkadiuszPoznańPOLWielkopolska Policja Nasza Drużyna66M5020197-01:42:174.50679
#44 463Matysiak LidiaKoźmin WlkpPOLTruchtacz Dobrzyca / Truchtacz -dobrzyca90K2018-4901:59:415.40676
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#46 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#47 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#48 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#49 210Wojtkowiak MarcinKoźmin WielkopolskiPOLKoźmin Biega78M3066199-01:42:234.51682
#50 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#51 211Karaś MarekToruńPOLPodgórz Toruń61M5021200-01:42:244.51376
#52 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#53 212Łukasik LeszekOławaPOL59M5022201-01:42:274.51718
#54 468Szczepanik MarcinGodziesze MałePOL/ Niezrzeszony72M40130419-02:00:095.41534
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 213Kurzajczyk BeataKaliszPOLSupermaraton Kalisz78K303-1201:42:314.51339
#56 469Kupczyk TobiaszGołuchówPOL92M2079420-02:00:255.42776
#57 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#58 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#59 215Kupczyk JacekRokietnicaPOL71M4067203-01:42:354.51505
#60 471Nychowska-SzczerepaLeśnaPOL81K3017-5002:00:265.42435
#61 216Zybura PawełPoznańPOLNysa Biega79M3068204-01:42:434.52314
#62 472Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOLTeam69M40131Powi/121422-02:00:275.42232
#63 217Zieliński PiotrDusznikiPOL63M5023205-01:42:434.52495
#64 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#65 218Wiatrowski KrzysztofKazimierz BiskupiPOL69M4068206-01:42:454.52390
#66 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#67 219Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M3069207-01:42:474.52502
#68 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#69 220Grzegorek JanuszWrzesniaPOLKb Kosynier Września61M5024208-01:42:494.52769
#70 476Gawroński KrzysztofBorekPOL70M40132426-02:00:335.42780
#71 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#72 477Jakubowska MartaKaliszPOL76K4012-5102:00:335.42717
#73 222Lorenc JoannaWąsosz K. Góry ŚląskiejPOL82K304-1301:42:494.52687
#74 478Kałużny MichałKarskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R92M2080Powi/123427-02:00:385.43263
#75 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#76 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#77 224Kędziora RafałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony72M4069Powi/47211-01:42:544.52254
#78 480Blachowski ZbigniewKarnkowoPOL/ Niezrzeszony62M5051429-02:00:515.43513
#79 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#80 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#81 226Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3071213-01:43:014.52350
#82 482Michalak MartaOstrów WielkopolskiPOL89K2019Powi/124-5202:01:035.44516
#83 227Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5027214-01:43:064.53151
#84 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#85 228Chojniak WiesławPoznańPOLCybina Team73M4070215-01:43:064.53696
#86 484Bratkowski TomaszZielona GóraPOLTempo Racula /81M30153432-02:01:215.451200
#87 229Ciesielski ArkadiuszMiędzychódPOL73M4071216-01:43:174.53276
#88 485Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics Poznań70M40133433-02:01:245.45540
#89 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#90 486Michalak MałgorzataOstrów WielkopolskiPOL/ ..80K3018Powi/125-5302:01:265.45515
#91 231Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M5028Powi/49218-01:43:284.54512
#92 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#93 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#94 488Porada AnnaZdzieszowicePOLRajsport Active70K4013-5402:01:355.45775
#95 233Sobolewska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLAwf Wrocław91K206Powi/50-1401:43:374.54488
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !489Gręda JózefSycówPOLLupus Syców46M702435-02:01:435.46626
#97 234Kaczmarek RobertKuźnicaPOLCeków Team79M3072220-01:43:454.55349
#98 490Kubiak SławomirOstrów Wlkp.POLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76M40134Powi/127IceM436-02:01:475.4625
#99 235Korczak JanuszOstrów WlkpPOL77M3073Powi/51221-01:43:454.55379
#100 491Kulesza GrzegorzWrześniaPOLNight Runners_września67M40135437-02:01:505.46279

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności