Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 532Czarnecki WojciechOstrów WielkopolskiPOL69M40145Powi/145469-02:04:305.54789
#2 21Milczarek PawełDobrzycaPOLKp Psp Pleszew89M20921-01:24:043.59716
#3 277Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4087Powi/64256-01:46:005.01462
#4 533Dorobiała KrzysztofKarminekPOL90M2084470-02:04:325.54450
#5 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#6 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#7 534Majda TomaszPoznańPOLFc Junikers /87M2085471-02:04:425.54149
#8 23Kalicińki RobertKaliszPOL71M40723-01:24:163.59134
#9 279Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL/ -------94M2050258-01:46:075.01738
#10 535Klaga AndrzejOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow58M5055Powi/146472-02:04:465.54556
#11 24Matuszewski NikodemPoznańPOLWww.konradmatuszewski.pl89M201024-01:24:243.59298
#12 280Machaj KrzysztofOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów90M2051259-01:46:095.01270
#13 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#14 25Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M40825-01:24:314.00140
#15 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#16 537Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30169474-02:05:015.55318
#17 26Zakrzewski RobertKamienicaPOL/ ..73M40926-01:25:014.01397
#18 282Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R70K407Powi/65-2201:46:145.02367
#19 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#20 27Żabiński GrzegorzTrzebnicaPOLLzs Trzebnica82M30827-01:25:134.02420
#21 283Jarentowski MariuszWolicaPOL76M4088261-01:46:185.02535
#22 539Szczepanska BarbaraWroclawPOL82K3023-6402:05:025.55316
#23 28Walkowski CezaryMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza76M401028-01:25:134.02400
#24 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#25 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#26 29Foremski SławomirToruńPOLToruński Klub Triathlonowy68M401129-01:25:164.02463
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285Hajdrych ZuzannaKleczewPOL66K501-2301:46:255.02675
#28 541Kalwarski RemigiuszOstrów WielkopolskiPOL75M40146Powi/148477-02:05:065.55566
#29 30Błażutycz PawełCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn73M401230-01:25:164.02635
#30 286Szymański PiotrKleczewPOLOsir Kleczew76M4089263-01:46:265.02449
#31 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#32 31Olejniczak KarolKrotoszynPOL70M401331-01:25:254.02182
#33 287Michalak BłażejOstrów WielkopolskiPOL77M3087Powi/66264-01:46:295.02251
#34 543Pietrowski MariuszPoznańPOLKtośtaki Biegają62M5056479-02:05:235.56288
#35 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#36 288Andruszkiewicz KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL73M4090Powi/67265-01:46:355.03510
#37 544Berger PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2086Powi/149480-02:05:365.57217
#38 33Hołderny NorbertWitkowoPOLAltom Gniezno80M301033-01:25:534.04795
#39 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#40 545Rudziński KrzysztofKoszalinPOLDwujęzyczni.pl88M2087481-02:05:375.57519
#41 34Biskup ŁukaszZaniemyślPOLPolonia Środa77M301134-01:25:574.04658
#42 290Komorowski ArkadiuszTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice95M2052267-01:46:425.03740
#43 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Nagirniak WiktorWinnitsaUKRAhilles Leszno87M2011-01:11:573.241199

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności