Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#2 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#3 450Muszyński AndrzejDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca53M608403-01:58:085.35436
#4 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#5 452Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M609405-01:58:255.36762
#6 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#7 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#8 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#9 456Lewicki TomaszPoznańPOLSzreniawa - Os. Kompozytorów72M40129409-01:58:545.38660
#10 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#11 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#12 459Przybył MaciejKaliszPOL65M5050412-01:58:595.38430
#13 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#14 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#15 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#16 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#17 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#18 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#19 468Szczepanik MarcinGodziesze MałePOL/ Niezrzeszony72M40130419-02:00:095.41534
#20 469Kupczyk TobiaszGołuchówPOL92M2079420-02:00:255.42776
#21 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#22 472Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOLTeam69M40131Powi/121422-02:00:275.42232
#23 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#24 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#25 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#26 476Gawroński KrzysztofBorekPOL70M40132426-02:00:335.42780
#27 478Kałużny MichałKarskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R92M2080Powi/123427-02:00:385.43263
#28 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#29 480Blachowski ZbigniewKarnkowoPOL/ Niezrzeszony62M5051429-02:00:515.43513
#30 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#31 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#32 484Bratkowski TomaszZielona GóraPOLTempo Racula /81M30153432-02:01:215.451200
#33 485Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics Poznań70M40133433-02:01:245.45540
#34 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !489Gręda JózefSycówPOLLupus Syców46M702435-02:01:435.46626
#36 490Kubiak SławomirOstrów Wlkp.POLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76M40134Powi/127IceM436-02:01:475.4625
#37 491Kulesza GrzegorzWrześniaPOLNight Runners_września67M40135437-02:01:505.46279
#38 492Zielonka MarianOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów55M6010438-02:01:545.46309
#39 495Piątek DanielOstrów WielkopolskiPOL80M30155Powi/130439-02:02:025.47284
#40 496Sosiński DawidGnieznoPOLImperial Running Team Polska84M30156440-02:02:045.47670
#41 497Cieluch WojciechOstrów WielkopolskiPOL94M2081Powi/131441-02:02:075.47588
#42 498Bartela ŁukaszWieruszówPOLWierunszów83M30157442-02:02:085.47299
#43 499Suwald AndrzejWarszawaPOLJacekbiega Running Team61M5052443-02:02:115.47663
#44 500Fabiański CzesławKaliszPOLSupermaraton Kalisz55M6011444-02:02:155.47209
#45 501Okoń KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL63M5053Powi/132445-02:02:255.48649
#46 502Andrzejczak TomaszKoninPOLKb Aktywni Konin73M40136446-02:02:275.48737
#47 505Czul TomaszOstrów Wlkp.POLKarateostrow.pl81M30158Powi/133447-02:02:295.48409
#48 506Urban PiotrOstrów WielkopolskiPOL84M30159Powi/134448-02:02:305.48341
#49 507Siemiątkowski MarekTrzebnicaPOLGckis Trzebnica68M40137449-02:02:365.48162
#50 508Lehnhardt WiesławPoznańPOL70M40138450-02:02:395.48187
#51 509Pluciński SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight Runners78M30160Powi/135451-02:02:395.48238
#52 511Frąszczak ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL81M30161Powi/136452-02:02:435.49474
#53 512Kubis SławomirOstrów WlkpPOL73M40139Powi/137453-02:02:455.49669
#54 513Marciniak ŁukaszKaliszPOL84M30162454-02:02:455.49374
#55 514Weigt DamianPrzygodzicePOL79M30163Powi/138455-02:02:505.49666
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 515Wawrzyniak LeonOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów46M703Powi/139456-02:02:515.49778
#57 516Skowroński TomaszWrześniaPOLKb Kosynier Września76M40140457-02:03:065.50595
#58 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#59 518Rosik KrzysztofKrotoszynPOL71M40141459-02:03:135.50713
#60 520Kujawa MarcinZacharzewPOL75M40142Powi/140460-02:03:295.51252
#61 521Śniegocki ArturWielowieśPOL/ -------96M2082Powi/141461-02:03:335.51615
#62 522Niewiada JarosławKotlinPOLTruchtacz Dobrzyca / Truchtacz Dobrzyca69M40143462-02:03:335.51360
#63 523Czerwczak DawidKoninPOLZsge Konin86M30165463-02:03:445.51375
#64 525Kopras DominikGorzyce WielkiePOL/ ..81M30166Powi/143464-02:03:585.52352
#65 527Kitkowski ArkadiuszLądek ZdrójPOLSupersnow76M40144465-02:03:595.52543
#66 528Wawrzyniak BogusławGorzyce WielkiePOLWieloboista Ostrów /65M5054466-02:04:185.53796
#67 529Michalski KrzysztofPawłówPOL87M2083467-02:04:215.53494
#68 531Kaczmarek RobertPoznańPOLNight Runners84M30167468-02:04:295.54782
#69 532Czarnecki WojciechOstrów WielkopolskiPOL69M40145Powi/145469-02:04:305.54789
#70 533Dorobiała KrzysztofKarminekPOL90M2084470-02:04:325.54450
#71 534Majda TomaszPoznańPOLFc Junikers /87M2085471-02:04:425.54149
#72 535Klaga AndrzejOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow58M5055Powi/146472-02:04:465.54556
#73 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#74 537Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30169474-02:05:015.55318
#75 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#76 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#77 541Kalwarski RemigiuszOstrów WielkopolskiPOL75M40146Powi/148477-02:05:065.55566
#78 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#79 543Pietrowski MariuszPoznańPOLKtośtaki Biegają62M5056479-02:05:235.56288
#80 544Berger PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2086Powi/149480-02:05:365.57217
#81 545Rudziński KrzysztofKoszalinPOLDwujęzyczni.pl88M2087481-02:05:375.57519
#82 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#83 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#84 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#85 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#86 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#87 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#88 556Matuszczak MichałGowarzewoPOL82M30176488-02:07:176.01285
#89 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#90 558Ikonomu GrigorisSzczecinPOLBenesport Szczecin70M40150490-02:07:236.02659
#91 559Manczyk AdrianPoznańPOLWixa Poznan91M2088491-02:07:266.02657
#92 560Tomczyk MaciejStęszewPOLTrzynastka Plus76M40151492-02:07:286.02538
#93 561Klaga MichalKarpaczPOLKarpacz80M30177493-02:07:436.03616
#94 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#95 565Raszewski KrzysztofTopola MałaPOLZielona Mila /70M40152Powi/151495-02:08:226.05426
#96 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#97 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#98 568Grądzielewski PawełKaliszPOL70M40153498-02:08:576.06319
#99 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#100 574Dembiński JakubJarocinPOLReh-medic Krotoszyn96M2091500-02:09:406.08671

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności