Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 401Pinkowski EdmundLigotaPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.66M5043Powi/97364-01:54:585.26303
#2 182Hojka TomaszLipiePOL76M4059173-01:40:574.47787
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#4 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#5 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#6 143Lisiecki TomaszLubońPOLTrzynastka Plus75M4046136-01:38:334.40755
#7 410Walkowiak TomaszLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze84M30127373-01:55:255.28576
#8 226Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3071213-01:43:014.52350
#9 519Gidaszewska MartaLubońPOLBiegajnia Poznań87K2022-6002:03:265.51651
#10 19Kaczmarek MateuszLubońPOLSpp Team82M30519-01:23:473.58271
#11 258Zgoła PrzemysławLusówkoPOLWuef Club Decathlon Swadzim71M4081243-01:45:084.59255
#12 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#13 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#14 91Karkoszka MarcinMasanówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /90M2024Powi/1890-01:32:464.23175
#15 103Lorence AlojzyMichałkówPOL63M508100-01:35:184.311186
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !631Jasinowska EmiliaMiędzychódPOLGimnazjum Nr 2 W Międzychodzie52K601-9402:25:136.53308
#17 227Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5027214-01:43:064.53151
#18 229Ciesielski ArkadiuszMiędzychódPOL73M4071216-01:43:174.53276
#19 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#20 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#21 60Kubik MichałMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza91M201459-01:29:014.13281
#22 167Krakowski PiotrMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza90M2038159-01:39:534.44590
#23 28Walkowski CezaryMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza76M401028-01:25:134.02400
#24 206Michalczyk PatrykMieszkówPOLJks Maratończyk92M2042196-01:42:174.50693
#25 54Janiszewski WiktorMiliczPOLRunning Team Milicz /75M401753-01:28:184.11602
#26 75Markowski SebastianMiliczPOLRunning Team Milicz85M303374-01:30:484.18282
#27 421Wojtyczka JózefMiliczPOLRunning Team Milicz56M606382-01:55:585.29710
#28 386Tomczak MariuszMosinaPOLFighters Mosina72M40111351-01:53:325.22704
#29 393Smurawa AleksandraMosinaPOLFlexlink Running Team81K3011-3601:54:025.24732
#30 86Wolbach DawidMurowana GoślinaPOLKb Gepard Murowana / ..89M202185-01:31:564.21385
#31 88Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina90M202287-01:32:224.22144
#32 412Kopytek GrzegorzMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina76M40121375-01:55:265.28455
#33 198Lis KrzysztofMurowana GoślinaPOL90M2040188-01:42:074.50402
#34 396Franka MartaNabyszycePOL95K2014Powi/95-3701:54:325.25667
#35 12Kramski TomaszNeklaPOLActive Nekla74M40412-01:23:013.56677
#36 162Stawski MateuszNiepruszewoPOL92M2036154-01:39:304.43377
#37 149Kasprzak MaciejNowe Miasto Nad WartąPOLPolonia Środa89M2033142-01:38:504.41768
#38 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#39 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#40 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#41 373Sulewska NataliaNowe SkalmierzycePOLOpolebiega.pl /94K2012Powi/89-3201:52:365.20719
#42 144Uciechowski KarolNowe SkalmierzycePOL85M3044Powi/29137-01:38:354.40335
#43 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#44 138Radtke RobertNowinyPOL69M4044131-01:38:124.39122
#45 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#46 71Garbacz KrzysztofNowogardPOLFaymonville Polska70M402070-01:30:364.17689
#47 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#48 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#49 624Jarosz MichałNowy TomyślPOL81M30187532-02:22:266.45211
#50 141Kamiński JerzyObornikiPOLMagdalena70M4045134-01:38:174.39218
#51 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#52 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#53 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#54 585Gaworski MichałOdolanówPOL91M2092Powi/158507-02:10:246.10262
#55 77Działocha JakubOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa91M2017Powi/1476-01:30:514.18700
#56 346Małuszek MaciejOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa79M30111Powi/85319-01:50:135.13617
#57 395Herbik PiotrOdolanówPOL88M2072Powi/94359-01:54:275.25587
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#59 263Gertig PawełOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa82M3083Powi/58247-01:45:164.59498
#60 11Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I87M206Powi/3IceM/111-01:22:513.5513
#61 161Piekarniak RafałOleśnicaPOLSport - Edukator Oleśnica74M4051153-01:39:274.42589
#62 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#63 460Borkowska MagdalenaOpatówekPOLSupermaraton Kalisz77K3016-4801:59:025.38417
#64 257Banach JakubOpatówekPOL/ -98M164242-01:45:084.59727
#65 367Kobyłka TomaszOpatówek, SzałePOL/ -77M30119336-01:52:045.18759
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50358-01:28:594.13532
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Zaremba MariuszOpolePOL88M2022-01:16:303.37764
#68 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#69 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#70 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M501Powi/747-01:27:414.09736
#72 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#73 311Świątek MaciejOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team77M3097Powi/74286-01:47:555.06783
#74 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58Cempel MichałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony66M502Powi/857-01:28:514.12289
#76 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#77 64Kurzawski WojciechOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /62M504Powi/1063-01:29:264.14347
#78 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#79 69Florczak KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.72M4018Powi/1268-01:30:224.17104
#80 582Palczewski MarcinOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R83M30180Powi/156505-02:10:196.10625
#81 583Palczewska MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R84K3028Powi/157-7802:10:206.10624
#82 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#83 330Wiktorek DariuszOstrów WielkopolskiPOL70M40101Powi/80303-01:49:085.10286
#84 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#85 592Bunk DawidOstrów WielkopolskiPOL90M2094Powi/160513-02:11:486.14745
#86 593Folga MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight Runners90K2027Powi/161-8002:11:496.14750
#87 83Kurzeja AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.75M4025Powi/1582-01:31:414.20372
#88 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#89 84Szych DawidOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.89M2019Powi/1683-01:31:414.20398
#90 344Staszak MaciejOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R90M2063Powi/84317-01:49:545.12475
#91 89Matysik ZbigniewOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4026Powi/17IceM/88-01:32:224.2231
#92 601Kaczmarek BartłomiejOstrów WielkopolskiPOL89M2095Powi/162519-02:13:546.20500
#93 603Józefiak MichałOstrów WielkopolskiPOL85M30184Powi/163520-02:14:056.21259
#94 605Marcinkowski JakubOstrów WielkopolskiPOL98M167Powi/164522-02:14:086.21370
#95 98Adamus RadosławOstrów WielkopolskiPOL65M507Powi/2195-01:34:004.27215
#96 101Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOLKb Wielkopolscy Biegacze91M2026Powi/2298-01:34:534.29665
#97 357Miazga MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów79M30115Powi/86327-01:51:315.17777
#98 109Kubica TomaszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.81M3036Powi/23106-01:35:534.32344
#99 113Paduch JarosławOstrów WielkopolskiPOL70M4034Powi/24109-01:36:204.34384
#100 629Trzcieliński JanOstrów WielkopolskiPOL99M169Powi/169536-02:25:076.52652

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności