Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 636Nowak MaciejKobylinPOL81M30188542-02:28:347.0210
#2 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#3 181Hofmański TomaszOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4058Powi/39IceM/172-01:40:574.4712
#4 11Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I87M206Powi/3IceM/111-01:22:513.5513
#5 266Wawrzyniak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I91M2048Powi/60IceM/249-01:45:284.5914
#6 105Pietrzyński BartoszKaliszPOL81M3035102-01:35:444.3215
#7 241Nowak AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4073Powi/53IceM/227-01:44:064.5616
#8 184Jędrzejak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I70M4060Powi/40IceM/175-01:41:024.4717
#9 265Ostach DariaOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76K405Powi/59IceM/-1701:45:274.5918
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#11 493Płóciennik RenataOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski63K504Powi/128IceM-5502:01:545.4620
#12 388Fleischer LeszekOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I75M40112Powi/92IceM/353-01:53:405.2321
#13 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#14 155Młynarz AdamBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I96M2034IceM/5147-01:39:144.4223
#15 175Rosiak PatrykOstrów WielkopolskiPOL88M2039Powi/38166-01:40:484.4624
#16 490Kubiak SławomirOstrów Wlkp.POLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76M40134Powi/127IceM436-02:01:475.4625
#17 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#18 119Wołowicz MariuszWtórekPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski75M4036Powi/26IceM/114-01:36:524.3528
#19 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#20 156Urban GracjanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski96M2035Powi/33IceM/148-01:39:144.4230
#21 89Matysik ZbigniewOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4026Powi/17IceM/88-01:32:224.2231
#22 635Nele MateuszZdunyPOL88M20100541-02:28:347.0250
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !376Skrzypczak MałgorzataKaliszPOL62K502-3301:52:495.20103
#24 69Florczak KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.72M4018Powi/1268-01:30:224.17104
#25 150Baranek GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.76M4048Powi/30143-01:38:514.41106
#26 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#27 374Wlaźlak SławomirKaliszPOLCdm Pekao74M40108342-01:52:395.20108
#28 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#29 424Marcinkowski RobertOstrów WielkopolskiPOL69M40122Powi/105385-01:56:115.30112
#30 609Wróbel BartoszWysocko WielkiePOLOsw Tri Team92M2097Powi/165526-02:15:546.26113
#31 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#32 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#33 325Zakrzewicz-PodleckaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K309-2601:48:545.09116
#34 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#35 18Grajek MateuszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.90M208Powi/418-01:23:383.57120
#36 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#37 138Radtke RobertNowinyPOL69M4044131-01:38:124.39122
#38 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#39 343Jaroni TomaszPoznańPOLHandex Poznań77M30109316-01:49:545.12125
#40 107Wróbel AndrzejPoznańPOLStart Poznań65M509104-01:35:464.32126
#41 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#42 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#43 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#44 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#45 595Woźniak TomaszPoznańPOLRunning For Fun57M5062515-02:11:596.15132
#46 640Przybylska MałgorzataSochaczewPOLKm Aktywni Sochaczew69K4022-9502:30:387.08133
#47 23Kalicińki RobertKaliszPOL71M40723-01:24:163.59134
#48 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#49 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#50 377Szaroleta MichałOstrów WielkopolskiPOL92M2070Powi/90344-01:52:565.21137
#51 39Kryske MariuszBiałe BłotaPOL82M301539-01:26:154.05138
#52 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#53 25Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M40825-01:24:314.00140
#54 365Grygielski KrzysztofKaliszPOL79M30118334-01:51:555.18141
#55 121Kasprzak JacekKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn81M3039116-01:36:544.35142
#56 270Błaszczyk RafałSieradzPOLSieradzbiega.pl69M4084251-01:45:375.00143
#57 88Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina90M202287-01:32:224.22144
#58 123Marcinkowski PiotrOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team72M4037Powi/27118-01:37:094.36145
#59 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#60 632Zawadzki JózefPoznańPOL49M6013538-02:25:366.54147
#61 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#62 534Majda TomaszPoznańPOLFc Junikers /87M2085471-02:04:425.54149
#63 427Klupś MieczysławSuchy LasPOL/ Niezrzeszony59M5046387-01:56:265.31150
#64 227Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5027214-01:43:064.53151
#65 400Kurzajewski AndrzejOstrow WielkopolskiPOL61M5042Powi/96363-01:54:575.26152
#66 157Giernalczyk TomaszOstrów WielkopolskiPOL82M3049Powi/34149-01:39:184.42153
#67 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#68 411Roszczak PawełWrocławPOL33 Blt76M40120374-01:55:255.28155
#69 384Bajer JacekKaliszPOL68M40110349-01:53:225.22156
#70 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#71 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#72 248Kańduła GrzegorzPoznańPOLSzakal Jeżyce & Nest.poznan.pl81M3077233-01:44:254.57159
#73 362Jarzabek RobertStrzalkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`73M40105331-01:51:435.17160
#74 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#75 507Siemiątkowski MarekTrzebnicaPOLGckis Trzebnica68M40137449-02:02:365.48162
#76 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#77 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#78 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#79 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#80 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Maciejewski KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3028-01:22:103.53168
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !130Wierzchowska IzabelaKaliszPOLSupermaraton Kalisz81K302-701:37:494.38169
#83 57Grzempowski PiotrKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn88M201356-01:28:514.12170
#84 132Florczak MirosławKępnoPOLK.s. Leniwiec74M4041125-01:38:004.38171
#85 422Hłądzyński ŁukaszKępnoPOLK.s. Leniwiec85M30131383-01:56:075.30172
#86 118Wieruszewski MateuszGnieznoPOLMaratończyk Poznań80M3038113-01:36:424.35173
#87 503Lis JoannaGorzupiaPOLKs Krotosz Krotoszyn94K2020-5702:02:275.48174
#88 91Karkoszka MarcinMasanówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /90M2024Powi/1890-01:32:464.23175
#89 335Świętek WojciechPoznańPOL63M5036308-01:49:175.10176
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49Olejniczak JustynaKrotoszynPOLAzs Uam Poznań92K201-101:27:534.09177
#91 627Talaga JerzyOstrów WlkpPOL58M5066Powi/168534-02:23:596.49178
#92 37Franczak MariuszKsięginicePOLDtr Biega77M301337-01:26:114.05179
#93 70Sosiński TomaszGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno75M401969-01:30:254.17180
#94 262Mucha BeataPoznańPOL73K404-1601:45:144.59181
#95 31Olejniczak KarolKrotoszynPOL70M401331-01:25:254.02182
#96 562Olejniczak JoannaKrotoszynPOL72K4015-6902:07:446.03183
#97 550Szczepańska JoannaKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn92K2024-6702:06:175.59184
#98 87Szczerbal AdamKościanPOLKościan Team61M50586-01:32:024.21185
#99 591Strzelczak BeataWtórekPOL/ Niezrzeszona75K4019Powi/159-7902:11:476.14186
#100 508Lehnhardt WiesławPoznańPOL70M40138450-02:02:395.48187

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności