Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 560Tomczyk MaciejStęszewPOLTrzynastka Plus76M40151492-02:07:286.02538
#2 127Wójcik MonikaZiębicePOLSobczyk Team92K204-601:37:344.37539
#3 485Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics Poznań70M40133433-02:01:245.45540
#4 594Małek StanisławPraszkaPOLNeapco54M6012514-02:11:506.14541
#5 385Książek GrzegorzTarnowskie GóryPOLTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe88M2071350-01:53:265.22542
#6 527Kitkowski ArkadiuszLądek ZdrójPOLSupersnow76M40144465-02:03:595.52543
#7 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#8 612Walerowicz IzabellaGołuchówPOLGołuchów Biega75K4020-8402:17:256.30545
#9 17Korzeń ArturOławaPOLAtma76M40617-01:23:373.57546
#10 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#11 588Mazur KrzysztofSzczawno-zdrójPOLTeam_asa - Biegiem Po Zdrowie64M5061510-02:11:146.13549
#12 255Połom TomaszOławaPOLMłode Wilki Olsztyn87M2046240-01:44:574.58550
#13 82Krzywik TomaszKościelna WieśPOL88M201881-01:31:344.20551
#14 247Świątek EwelinaWrocławPOLSpartanie Dzieciom Kb Ergo80K305-1501:44:254.56552
#15 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#16 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#17 535Klaga AndrzejOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow58M5055Powi/146472-02:04:465.54556
#18 577Chłopaś DominikaWrocławPOLRadio Wrocław81K3027-7602:10:076.10557
#19 35Bodylski SzymonWęgryPOLCzapaa90M2011Powi/635-01:26:074.04558
#20 329Wieczorek KatarzynaPleszewPOLIron Triathlon Pleszew89K208-2701:49:075.10559
#21 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#22 179Żelazny FilipKórnikPOLBrylant Kórnik80M3056170-01:40:554.47561
#23 268Kołecka PatrycjaPoznańPOLBlue Sky Travel77K306-1801:45:325.00562
#24 398Andersz RyszardPleszewPOLTeam_pleszew68M40115361-01:54:425.26563
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44Wojtkowiak PatrykBorek WielkopolskiPOLKb Miś Borek Wlkp.98M16144-01:27:374.08564
#26 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#27 541Kalwarski RemigiuszOstrów WielkopolskiPOL75M40146Powi/148477-02:05:065.55566
#28 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#29 355Wnuk DominikPoznańPOLWojownicy Wódy92M2066325-01:51:235.16568
#30 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#31 110Olszewski MarekWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy75M4032107-01:36:024.33570
#32 633Kucharski MaciejPoznańPOL71M40163539-02:26:486.57571
#33 596Olszowska KlaudiaRybin / Kobyla GóraPOL94K2028-8102:12:126.16572
#34 410Walkowiak TomaszLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze84M30127373-01:55:255.28576
#35 256Domagała ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony87M2047Powi/57241-01:45:004.58577
#36 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#37 142Chabierski MarcinKaliszPOL77M3043135-01:38:204.39579
#38 276Wójcik TomaszOstrów WielkopolskiPOL74M4086Powi/63255-01:45:585.01580
#39 178Ślązak AndrzejPiotrków TrybPOLFan Club Dżem60M5016169-01:40:534.46581
#40 122Kornet PrzemysławToruńPOLPz2k85M3040117-01:36:554.35582
#41 55Matuszewski KrzysztofPoznańPOLCybina Team/spławie91M201254-01:28:264.11584
#42 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#43 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#44 395Herbik PiotrOdolanówPOL88M2072Powi/94359-01:54:275.25587
#45 497Cieluch WojciechOstrów WielkopolskiPOL94M2081Powi/131441-02:02:075.47588
#46 161Piekarniak RafałOleśnicaPOLSport - Edukator Oleśnica74M4051153-01:39:274.42589
#47 167Krakowski PiotrMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza90M2038159-01:39:534.44590
#48 328Biały AndrzejOstrów WlkpPOLHurtownia To-ja61M5035Powi/79302-01:49:035.10592
#49 80Litwin PiotrGdańskPOL/ -------72M402379-01:31:274.20593
#50 516Skowroński TomaszWrześniaPOLKb Kosynier Września76M40140457-02:03:065.50595
#51 340Zawadzki PawełKaliszPOLKalisz85M30107313-01:49:335.11596
#52 152Sikora PawełOstrów WielkopolskiPOL74M4049Powi/31145-01:39:004.41597
#53 5Osuch JakubJarocinPOLWuef Club Decathlon Swadzim88M2045-01:19:483.46599
#54 267Rapczyński RadosławKrotoszynPOL73M4083250-01:45:305.00600
#55 300Wolski MichałChwałowicePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice75M4093Powi/71276-01:47:175.05601
#56 54Janiszewski WiktorMiliczPOLRunning Team Milicz /75M401753-01:28:184.11602
#57 587Solecki DamianRaszkówPOL/ Niezrzeszony77M30181509-02:10:526.12603
#58 95Florczak MarekTarchały WielkiePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie74M4028Powi/2092-01:33:164.25604
#59 145Poczta RafałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca78M3045138-01:38:374.40605
#60 240Stawik TomaszOstrów WielkopolskiPOL88M2044Powi/52226-01:44:044.55606
#61 66Pudelko RomanChróścinaPOLWuef Club Decathlon Swadzim /88M201665-01:29:434.15607
#62 425Drygas PiotrPoznańPOL63M5045386-01:56:155.30608
#63 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#64 90Wysoczański SławomirKościanPOLOrepuk93M202389-01:32:304.23610
#65 573Gądziak MartaOstrów Wlkp.POL83K3026Powi/153-7402:09:266.08613
#66 171Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3053Powi/36162-01:40:304.45614
#67 521Śniegocki ArturWielowieśPOL/ -------96M2082Powi/141461-02:03:335.51615
#68 561Klaga MichalKarpaczPOLKarpacz80M30177493-02:07:436.03616
#69 346Małuszek MaciejOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa79M30111Powi/85319-01:50:135.13617
#70 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#71 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#72 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#73 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#74 128Baran MarcinPoznańPOL/ -------88M2029122-01:37:354.37622
#75 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#76 583Palczewska MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R84K3028Powi/157-7802:10:206.10624
#77 582Palczewski MarcinOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R83M30180Powi/156505-02:10:196.10625
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !489Gręda JózefSycówPOLLupus Syców46M702435-02:01:435.46626
#79 63Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners_poznań79M302762-01:29:254.14627
#80 251Cierniewski RyszardDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca68M4079236-01:44:404.57628
#81 61Pieczyński SzymonWysocko MałePOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow77M3025Powi/960-01:29:124.13629
#82 621Śmiałowski GrzegorzGnieznoPOL72M40161531-02:21:216.42630
#83 433Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M40123391-01:56:515.32631
#84 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#85 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#86 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#87 30Błażutycz PawełCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn73M401230-01:25:164.02635
#88 439Waszyk AnitaZalasewoPOLPko Bank Polski85K3015-4601:57:015.32636
#89 354Łech MarcinPamiątkowoPOL93M2065324-01:51:195.16638
#90 81Kowalczyk TadeuszPoznańPOL68M402480-01:31:304.20639
#91 153Stefański FilipOstrów Wlkp.POLChoży Lódzie83M3048Powi/32146-01:39:074.41640
#92 405Dąbrówka TomaszOstrów WielkopolskiPOL/ -74M40116Powi/98368-01:55:125.27641
#93 617Dering DominikaOstrow WlkpPOLDering Team77K3029Powi/167-8802:18:576.35643
#94 615Dering MiloszOstrow WlkpPOLDering Team81M30186Powi/166529-02:18:546.35644
#95 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#96 380Szymanowska AgataPoznańPOL83K3010-3501:53:125.21646
#97 349Gruszczyński SławomirGnieznoPOL82M30113321-01:50:415.14648
#98 501Okoń KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL63M5053Powi/132445-02:02:255.48649
#99 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#100 519Gidaszewska MartaLubońPOLBiegajnia Poznań87K2022-6002:03:265.51651

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności