Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 72Zaremba PawełPoznańPOLBula Team82M303071-01:30:384.17733
#2 74Wylęga DominikŁęka MroczeńskaPOLKs Gepard Kępno82M303273-01:30:464.18233
#3 338Szczepański AdamWrocławPOL82M30106311-01:49:235.11317
#4 349Gruszczyński SławomirGnieznoPOL82M30113321-01:50:415.14648
#5 639Kosiński GrzegorzDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca82M30189545-02:29:467.05779
#6 404Hildebrandt TomaszKościanPOLKb Hildas Kościan82M30126367-01:55:085.27253
#7 157Giernalczyk TomaszOstrów WielkopolskiPOL82M3049Powi/34149-01:39:184.42153
#8 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#9 440Sikora MateuszPoznańPOL82M30135394-01:57:025.32784
#10 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#11 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#12 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#13 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#14 222Lorenc JoannaWąsosz K. Góry ŚląskiejPOL82K304-1301:42:494.52687
#15 263Gertig PawełOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa82M3083Powi/58247-01:45:164.59498
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Maciejewski KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3028-01:22:103.53168
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13Komorowski KarolTrzebnicaPOLKb Sukces Żmigród82M30313-01:23:033.56743
#18 19Kaczmarek MateuszLubońPOLSpp Team82M30519-01:23:473.58271
#19 27Żabiński GrzegorzTrzebnicaPOLLzs Trzebnica82M30827-01:25:134.02420
#20 539Szczepanska BarbaraWroclawPOL82K3023-6402:05:025.55316
#21 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#22 293Górska AnnaOstrów Wlkp.POL83K308Powi/69-2401:46:565.04273
#23 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#24 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#25 573Gądziak MartaOstrów Wlkp.POL83K3026Powi/153-7402:09:266.08613
#26 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#27 582Palczewski MarcinOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R83M30180Powi/156505-02:10:196.10625
#28 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#29 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#30 623Wodiczko WeronikaDębniałki KaliskiePOLSupermaraton Kalisz83K3031-9202:22:246.45329
#31 625Dylawerska AlicjaSzreniawaPOL83K3032-9302:22:416.45260
#32 380Szymanowska AgataPoznańPOL83K3010-3501:53:125.21646
#33 153Stefański FilipOstrów Wlkp.POLChoży Lódzie83M3048Powi/32146-01:39:074.41640
#34 431Sikora AgnieszkaPoznańPOLGrunwald83K3013-4101:56:405.31337
#35 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#36 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#37 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#38 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#39 498Bartela ŁukaszWieruszówPOLWierunszów83M30157442-02:02:085.47299
#40 261Karolewski MaciejZdunyPOLDziady Borowe83M3082246-01:45:134.59662
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Szymański KrzysztofOstrów Wlkp.POL83M301Powi/27-01:21:413.52765
#42 20Szymankiewicz MarcinRadłówPOLIronman Radłów83M306Powi/520-01:24:013.58499
#43 548Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL84K3024-6602:05:565.58264
#44 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#45 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#46 583Palczewska MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R84K3028Powi/157-7802:10:206.10624
#47 337Pera MariuszPleszewPOL84M30105310-01:49:215.11797
#48 599Semkło ŁukaszPoznańPOLBrylant Kórnik84M30183517-02:12:496.17472
#49 347Wachocki MichałKoninPOL84M30112320-01:50:285.14267
#50 618Kostecka MałgorzataSwarzędzPOLNight Runners84K3030-8902:19:416.37354
#51 410Walkowiak TomaszLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze84M30127373-01:55:255.28576
#52 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#53 159Wieczorek ŁukaszPoznańPOL84M3050151-01:39:204.42336
#54 429Nowak SzymonLesznoPOL84M30134389-01:56:345.31212
#55 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#56 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#57 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#58 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#59 496Sosiński DawidGnieznoPOLImperial Running Team Polska84M30156440-02:02:045.47670
#60 506Urban PiotrOstrów WielkopolskiPOL84M30159Powi/134448-02:02:305.48341
#61 513Marciniak ŁukaszKaliszPOL84M30162454-02:02:455.49374
#62 530Krzyżaniak AgnieszkaKamionkiPOL/ Brak84K3022-6302:04:285.54709
#63 531Kaczmarek RobertPoznańPOLNight Runners84M30167468-02:04:295.54782
#64 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#65 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#66 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#67 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#68 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#69 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#70 75Markowski SebastianMiliczPOLRunning Team Milicz85M303374-01:30:484.18282
#71 340Zawadzki PawełKaliszPOLKalisz85M30107313-01:49:335.11596
#72 603Józefiak MichałOstrów WielkopolskiPOL85M30184Powi/163520-02:14:056.21259
#73 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#74 122Kornet PrzemysławToruńPOLPz2k85M3040117-01:36:554.35582
#75 144Uciechowski KarolNowe SkalmierzycePOL85M3044Powi/29137-01:38:354.40335
#76 422Hłądzyński ŁukaszKępnoPOLK.s. Leniwiec85M30131383-01:56:075.30172
#77 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#78 439Waszyk AnitaZalasewoPOLPko Bank Polski85K3015-4601:57:015.32636
#79 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#80 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#81 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#82 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#83 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#84 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#85 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#86 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#87 325Zakrzewicz-PodleckaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K309-2601:48:545.09116
#88 589Kordek MariuszŻninPOLŻniński Klub Biegacza 199286M30182511-02:11:186.13792
#89 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#90 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#91 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#92 423Kubicki PiotrKościanPOLDziki Zgon Kościan86M30132384-01:56:115.30327
#93 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#94 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477
#95 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#96 523Czerwczak DawidKoninPOLZsge Konin86M30165463-02:03:445.51375
#97 524Jurkiewicz PatrycjaOstrów WielkopolskiPOL86K3020Powi/142-6102:03:505.52506
#98 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#99 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#100 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności