Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 141Kamiński JerzyObornikiPOLMagdalena70M4045134-01:38:174.39218
#2 142Chabierski MarcinKaliszPOL77M3043135-01:38:204.39579
#3 144Uciechowski KarolNowe SkalmierzycePOL85M3044Powi/29137-01:38:354.40335
#4 145Poczta RafałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca78M3045138-01:38:374.40605
#5 146Baran JarosławWrocławPOL74M4047139-01:38:374.40723
#6 147Mikuś MarcinWrocławPOL81M3046140-01:38:404.40754
#7 148Poczta MarianKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn65M5013141-01:38:444.40208
#8 150Baranek GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.76M4048Powi/30143-01:38:514.41106
#9 151Zając KrzysztofJelcz-laskowicePOL78M3047144-01:38:594.41418
#10 152Sikora PawełOstrów WielkopolskiPOL74M4049Powi/31145-01:39:004.41597
#11 153Stefański FilipOstrów Wlkp.POLChoży Lódzie83M3048Powi/32146-01:39:074.41640
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !154Kotkowska KarolinaPoznańPOLDrużyna Szpiku / Drużyna Szpiku / Maratonypolskie.pl 775K402-801:39:094.42324
#13 155Młynarz AdamBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I96M2034IceM/5147-01:39:144.4223
#14 156Urban GracjanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski96M2035Powi/33IceM/148-01:39:144.4230
#15 157Giernalczyk TomaszOstrów WielkopolskiPOL82M3049Powi/34149-01:39:184.42153
#16 158Juraszek MirosławSieniawkaPOLLipiec Running Team73M4050150-01:39:184.42440
#17 159Wieczorek ŁukaszPoznańPOL84M3050151-01:39:204.42336
#18 160Zaremba JanuszPoznanPOLBiegajnia Poznań57M5014152-01:39:224.42712
#19 161Piekarniak RafałOleśnicaPOLSport - Edukator Oleśnica74M4051153-01:39:274.42589
#20 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#21 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#22 165Woroch RomanDopiewoPOL58M5015157-01:39:474.43443
#23 166Kubica BartoszWielowieśPOL/ ..91M2037Powi/35158-01:39:514.43504
#24 167Krakowski PiotrMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza90M2038159-01:39:534.44590
#25 168Nowak JarosławToruńPOLBbl Toruń68M4052160-01:40:134.45225
#26 169Jankowski PawełKrzywińPOLRun-pole73M4053161-01:40:194.45447
#27 170Sołyga AnnaOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów93K205-901:40:274.45770
#28 171Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3053Powi/36162-01:40:304.45614
#29 172Jankowski SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R68M4054Powi/37163-01:40:424.46382
#30 173Żabierek BogumiłKaliszPOL79M3054164-01:40:454.46334
#31 174Walkowiak BartPlewiskaPOLWww.studiomotiv.pl80M3055165-01:40:484.46362
#32 175Rosiak PatrykOstrów WielkopolskiPOL88M2039Powi/38166-01:40:484.4624
#33 176Chwała PrzemysławBarcinPOL73M4055167-01:40:494.46470
#34 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#35 178Ślązak AndrzejPiotrków TrybPOLFan Club Dżem60M5016169-01:40:534.46581
#36 179Żelazny FilipKórnikPOLBrylant Kórnik80M3056170-01:40:554.47561
#37 180Borowiak PiotrBytomPOL76M4057171-01:40:564.47275
#38 181Hofmański TomaszOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4058Powi/39IceM/172-01:40:574.4712
#39 183Dudziak TomaszSieradzPOLSolis Runner80M3057174-01:41:014.47421
#40 184Jędrzejak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I70M4060Powi/40IceM/175-01:41:024.4717
#41 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#42 186Kłoczaniuk MarekKępnoPOLLupus Oleśnica /61M5017177-01:41:114.471188
#43 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#44 188Lisewski PiotrBydgoszczPOL/ Niezrzeszony63M5018179-01:41:224.48406
#45 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#46 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#47 191Sobusiak JanSuchy LasPOL72M4062182-01:41:394.49492
#48 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#49 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !195Niespodziany MichałBukPOLBukowski Klub Biegacza99M162185-01:41:594.50757
#51 197Wiatr DariuszWrześniaPOLNight Runners_września72M4064187-01:42:024.50280
#52 198Lis KrzysztofMurowana GoślinaPOL90M2040188-01:42:074.50402
#53 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477
#54 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#55 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#56 205Głowacki TomaszKrotoszynPOL69M4066195-01:42:164.50321
#57 206Michalczyk PatrykMieszkówPOLJks Maratończyk92M2042196-01:42:174.50693
#58 207Karaszewski ArkadiuszPoznańPOLWielkopolska Policja Nasza Drużyna66M5020197-01:42:174.50679
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#60 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#61 211Karaś MarekToruńPOLPodgórz Toruń61M5021200-01:42:244.51376
#62 212Łukasik LeszekOławaPOL59M5022201-01:42:274.51718
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 213Kurzajczyk BeataKaliszPOLSupermaraton Kalisz78K303-1201:42:314.51339
#64 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#65 215Kupczyk JacekRokietnicaPOL71M4067203-01:42:354.51505
#66 216Zybura PawełPoznańPOLNysa Biega79M3068204-01:42:434.52314
#67 217Zieliński PiotrDusznikiPOL63M5023205-01:42:434.52495
#68 218Wiatrowski KrzysztofKazimierz BiskupiPOL69M4068206-01:42:454.52390
#69 219Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M3069207-01:42:474.52502
#70 220Grzegorek JanuszWrzesniaPOLKb Kosynier Września61M5024208-01:42:494.52769
#71 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#72 222Lorenc JoannaWąsosz K. Góry ŚląskiejPOL82K304-1301:42:494.52687
#73 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#74 224Kędziora RafałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony72M4069Powi/47211-01:42:544.52254
#75 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#76 228Chojniak WiesławPoznańPOLCybina Team73M4070215-01:43:064.53696
#77 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#78 231Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M5028Powi/49218-01:43:284.54512
#79 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#80 233Sobolewska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLAwf Wrocław91K206Powi/50-1401:43:374.54488
#81 234Kaczmarek RobertKuźnicaPOLCeków Team79M3072220-01:43:454.55349
#82 235Korczak JanuszOstrów WlkpPOL77M3073Powi/51221-01:43:454.55379
#83 236Gruszka MarcinKobyla GóraPOL78M3074222-01:43:504.55451
#84 238Puchalski MarekKleczewPOL70M4072224-01:44:004.55438
#85 239Sołtysiak MarekKokaninPOL79M3076225-01:44:014.55322
#86 240Stawik TomaszOstrów WielkopolskiPOL88M2044Powi/52226-01:44:044.55606
#87 241Nowak AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4073Powi/53IceM/227-01:44:064.5616
#88 242Kowalczyk TomaszLewkówPOL74M4074Powi/54228-01:44:084.56346
#89 244Waberski PrzemysławPoznańPOL89M2045230-01:44:144.56423
#90 246Tarabasz MarekGołuchówPOLSupermaraton Kalisz68M4077232-01:44:244.56476
#91 247Świątek EwelinaWrocławPOLSpartanie Dzieciom Kb Ergo80K305-1501:44:254.56552
#92 249Szuława MarcinZdunyPOLColian Na Start73M4078234-01:44:364.57507
#93 250Waligórski WaldemarPoznańPOLDiamant Pro Sport79M3078235-01:44:394.57345
#94 251Cierniewski RyszardDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca68M4079236-01:44:404.57628
#95 252Malinowski DamianOstrów WielkopolskiPOLN / Niezrzeszony77M3079Powi/55237-01:44:454.57315
#96 254Binek MariuszOstrów WielkopolskiPOL79M3080Powi/56239-01:44:534.58200
#97 255Połom TomaszOławaPOLMłode Wilki Olsztyn87M2046240-01:44:574.58550
#98 256Domagała ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony87M2047Powi/57241-01:45:004.58577
#99 257Banach JakubOpatówekPOL/ -98M164242-01:45:084.59727
#100 259Walczak KrzysztofPoznańPOLNight Runners77M3081244-01:45:084.59533

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności