Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 260Szymański DariuszKleczewPOLOsir Kleczew67M4082245-01:45:134.59439
#2 261Karolewski MaciejZdunyPOLDziady Borowe83M3082246-01:45:134.59662
#3 263Gertig PawełOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa82M3083Powi/58247-01:45:164.59498
#4 264Urbańczyk ZdzisławPoznańPOLSzs `wielkoplska`57M5030248-01:45:214.59224
#5 265Ostach DariaOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76K405Powi/59IceM/-1701:45:274.5918
#6 266Wawrzyniak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I91M2048Powi/60IceM/249-01:45:284.5914
#7 267Rapczyński RadosławKrotoszynPOL73M4083250-01:45:305.00600
#8 269Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.78K307Powi/61-1901:45:355.00219
#9 270Błaszczyk RafałSieradzPOLSieradzbiega.pl69M4084251-01:45:375.00143
#10 271Brzezińska DominikaPiłaPOL90K207-2001:45:505.01473
#11 272Siwiński PatrykOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów92M2049Powi/62252-01:45:505.01490
#12 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#13 275Rogalińska ArletaWrześniaPOLKb Kosynier Września71K406-2101:45:585.01721
#14 277Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4087Powi/64256-01:46:005.01462
#15 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#16 279Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL/ -------94M2050258-01:46:075.01738
#17 280Machaj KrzysztofOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów90M2051259-01:46:095.01270
#18 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#19 282Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R70K407Powi/65-2201:46:145.02367
#20 283Jarentowski MariuszWolicaPOL76M4088261-01:46:185.02535
#21 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285Hajdrych ZuzannaKleczewPOL66K501-2301:46:255.02675
#23 286Szymański PiotrKleczewPOLOsir Kleczew76M4089263-01:46:265.02449
#24 287Michalak BłażejOstrów WielkopolskiPOL77M3087Powi/66264-01:46:295.02251
#25 288Andruszkiewicz KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL73M4090Powi/67265-01:46:355.03510
#26 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#27 290Komorowski ArkadiuszTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice95M2052267-01:46:425.03740
#28 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#29 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#30 293Górska AnnaOstrów Wlkp.POL83K308Powi/69-2401:46:565.04273
#31 294Marciniak JacekKoninPOLUks Strzelec Konin79M3090270-01:47:025.04756
#32 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#33 296Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5032272-01:47:045.04258
#34 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#35 298Wojciechowski MateuszPrzygodzicePOL88M2053Powi/70274-01:47:105.04791
#36 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#37 300Wolski MichałChwałowicePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice75M4093Powi/71276-01:47:175.05601
#38 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#39 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#40 303Józefowicz AndrzejPleszewPOLTeam_pleszew75M4095279-01:47:435.06269
#41 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#42 305Żyto JoannaKrotoszynPOL72K408-2501:47:465.061196
#43 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#44 307Jurski RobertBydgoszczPOLJftc Bydgoszcz74M4096282-01:47:485.06673
#45 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#46 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#47 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#48 313Łęcki MariuszWtórekPOL79M3098Powi/75288-01:48:005.07469
#49 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#50 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#51 316Morek KrzysztofKępnoPOLK.s. Leniwiec78M3099291-01:48:205.08312
#52 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#53 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#54 319Kruszniak DawidKaliszPOLNightrunners_kalisz87M2057294-01:48:295.08392
#55 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#56 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#57 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#58 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#59 324Mielczarek KrzysztofKaliszPOLNa Pohybel Belowi! /87M2059299-01:48:395.09394
#60 325Zakrzewicz-PodleckaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K309-2601:48:545.09116
#61 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#62 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#63 328Biały AndrzejOstrów WlkpPOLHurtownia To-ja61M5035Powi/79302-01:49:035.10592
#64 329Wieczorek KatarzynaPleszewPOLIron Triathlon Pleszew89K208-2701:49:075.10559
#65 330Wiktorek DariuszOstrów WielkopolskiPOL70M40101Powi/80303-01:49:085.10286
#66 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#67 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#68 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#69 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#70 336Wieczorek RafałKaliszPOLKalisz78M30104309-01:49:215.10408
#71 337Pera MariuszPleszewPOL84M30105310-01:49:215.11797
#72 338Szczepański AdamWrocławPOL82M30106311-01:49:235.11317
#73 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#74 340Zawadzki PawełKaliszPOLKalisz85M30107313-01:49:335.11596
#75 341Wawrzyniak RafałWrocławPOL79M30108314-01:49:495.12730
#76 342Niemann JarosławPleszewPOLTeam_pleszew74M40102315-01:49:535.12268
#77 343Jaroni TomaszPoznańPOLHandex Poznań77M30109316-01:49:545.12125
#78 344Staszak MaciejOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R90M2063Powi/84317-01:49:545.12475
#79 345Gąszczak MariuszKepnoPOLK.s. Leniwiec79M30110318-01:50:065.13479
#80 346Małuszek MaciejOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa79M30111Powi/85319-01:50:135.13617
#81 347Wachocki MichałKoninPOL84M30112320-01:50:285.14267
#82 348Trąbka JoannaStary LuboszPOL76K409-2801:50:365.14192
#83 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#84 352Perlińska DominikaPleszewPOLTeam_pleszew87K209-2901:51:125.16444
#85 353Pachla AgataSzamotułyPOLKb Szamotuły95K2010-3001:51:175.16655
#86 354Łech MarcinPamiątkowoPOL93M2065324-01:51:195.16638
#87 355Wnuk DominikPoznańPOLWojownicy Wódy92M2066325-01:51:235.16568
#88 356Szajbe JarosławŁęczycaPOL/ -------72M40103326-01:51:255.16656
#89 357Miazga MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów79M30115Powi/86327-01:51:315.17777
#90 358Dąbek KrzysztofStrzałkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`89M2067328-01:51:325.17203
#91 359Kubicka MartaKościanPOL88K2011-3101:51:365.17442
#92 360Kaczmarek MirosławKościanPOLKościan Team70M40104329-01:51:365.17193
#93 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#94 363Rogaliński ArturWrześniaPOLKb Kosynier Września75M40106332-01:51:455.17720
#95 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#96 365Grygielski KrzysztofKaliszPOL79M30118334-01:51:555.18141
#97 366Świątek BronisławKaliszPOL/ Niezrzeszony60M5038335-01:52:025.18387
#98 367Kobyłka TomaszOpatówek, SzałePOL/ -77M30119336-01:52:045.18759
#99 368Talaga MichałOstrów WlkpPOLEsds Runners77M30120Powi/88337-01:52:065.18790
#100 369Pakuła BartoszWrocławPOLDrużyna 101 Piw91M2068338-01:52:095.18691

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności