Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 592Bunk DawidOstrów WielkopolskiPOL90M2094Powi/160513-02:11:486.14745
#2 593Folga MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight Runners90K2027Powi/161-8002:11:496.14750
#3 594Małek StanisławPraszkaPOLNeapco54M6012514-02:11:506.14541
#4 596Olszowska KlaudiaRybin / Kobyla GóraPOL94K2028-8102:12:126.16572
#5 597Zawisza MonikaPoznańPOLNight Runners90K2029-8202:12:246.16528
#6 598Pakuła GrzegorzWrocławPOLDrużyna 101 Piw62M5063516-02:12:266.16731
#7 600Kowalski MarekTarnów OpolskiPOLKolka Team Opole70M40157518-02:13:396.20746
#8 601Kaczmarek BartłomiejOstrów WielkopolskiPOL89M2095Powi/162519-02:13:546.20500
#9 602Rydlewska AngelikaŚremPOLFighters Mosina89K2030-8302:13:546.20751
#10 603Józefiak MichałOstrów WielkopolskiPOL85M30184Powi/163520-02:14:056.21259
#11 604Józefiak ŁukaszWrocławPOL/ ..79M30185521-02:14:066.21240
#12 605Marcinkowski JakubOstrów WielkopolskiPOL98M167Powi/164522-02:14:086.21370
#13 606Szczepaniak MateuszTwardogóraPOLKp Psp Brzeg91M2096523-02:14:256.22714
#14 607Matusiak BartoszZbąszyńPOL98M168524-02:14:526.23686
#15 608Matusiak JarosławZbąszyńPOL74M40158525-02:14:526.23685
#16 609Wróbel BartoszWysocko WielkiePOLOsw Tri Team92M2097Powi/165526-02:15:546.26113
#17 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#18 611Mikołajewski MieczysławŻelazkówPOLSupermaraton Kalisz75M40160528-02:16:486.29446
#19 612Walerowicz IzabellaGołuchówPOLGołuchów Biega75K4020-8402:17:256.30545
#20 614Stefaniak AgnieszkaPoznanPOLVegesport76K4021-8602:17:506.32537
#21 615Dering MiloszOstrow WlkpPOLDering Team81M30186Powi/166529-02:18:546.35644
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !616Babst AnnaPoznańPOLBiegajnia Poznań98K162-8702:18:566.35668
#23 617Dering DominikaOstrow WlkpPOLDering Team77K3029Powi/167-8802:18:576.35643
#24 618Kostecka MałgorzataSwarzędzPOLNight Runners84K3030-8902:19:416.37354
#25 619Kuczkowska MagdalenaPoznańPOLBiegajnia Poznań88K2032-9002:20:446.40698
#26 620Sobalski StanisławGostyńPOL365 Gostyń57M5064530-02:20:456.40313
#27 621Śmiałowski GrzegorzGnieznoPOL72M40161531-02:21:216.42630
#28 622Wysłużal ElżbietaPoznańPOLPko Bank Polski65K506-9102:22:016.43283
#29 623Wodiczko WeronikaDębniałki KaliskiePOLSupermaraton Kalisz83K3031-9202:22:246.45329
#30 624Jarosz MichałNowy TomyślPOL81M30187532-02:22:266.45211
#31 625Dylawerska AlicjaSzreniawaPOL83K3032-9302:22:416.45260
#32 626Karaśkiewicz MirosławTulcePOL65M5065533-02:23:406.48429
#33 627Talaga JerzyOstrów WlkpPOL58M5066Powi/168534-02:23:596.49178
#34 628Kołodziejczyk MarekKaliszPOLBaster Team70M40162535-02:24:076.49702
#35 629Trzcieliński JanOstrów WielkopolskiPOL99M169Powi/169536-02:25:076.52652
#36 630Maciak RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners /88M2098Powi/170537-02:25:086.52798
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !631Jasinowska EmiliaMiędzychódPOLGimnazjum Nr 2 W Międzychodzie52K601-9402:25:136.53308
#38 632Zawadzki JózefPoznańPOL49M6013538-02:25:366.54147
#39 633Kucharski MaciejPoznańPOL71M40163539-02:26:486.57571
#40 634Roszak PiotrZdunyPOL88M2099540-02:28:317.02800
#41 635Nele MateuszZdunyPOL88M20100541-02:28:347.0250
#42 636Nowak MaciejKobylinPOL81M30188542-02:28:347.0210
#43 637Szpera KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Maraton Ostrów52M6014Powi/171543-02:29:107.04481
#44 638Kupka ZbigniewStare BojanowoPOL/ Niezrzeszony62M5067544-02:29:187.04520
#45 639Kosiński GrzegorzDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca82M30189545-02:29:467.05779
#46 640Przybylska MałgorzataSochaczewPOLKm Aktywni Sochaczew69K4022-9502:30:387.08133
#47 641Mocek KatarzynaGranowiecPOL92K2033-9602:37:067.26485
#48 642Furtacz AnnaPiłaPOL72K4023-9702:41:207.38760
#49 643Wysoczańska IrenaKościanPOLPhu Amper Kościan68K4024-9802:47:577.57353
#50 644Furtacz MarekPiłaPOL48M6015546-02:52:428.11761
#51 101Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOLKb Wielkopolscy Biegacze91M2026Powi/2298-01:34:534.29665
#52 34Biskup ŁukaszZaniemyślPOLPolonia Środa77M301134-01:25:574.04658
#53 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#54 226Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3071213-01:43:014.52350
#55 420Bandur GrzegorzPoznańPOLKb Maniac Poznań88M2075381-01:55:575.29292
#56 19Kaczmarek MateuszLubońPOLSpp Team82M30519-01:23:473.58271
#57 253Kukotko RafałTarnowo PodgórnePOLLubuszanin Drezdenko74M4080238-01:44:494.58431
#58 18Grajek MateuszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.90M208Powi/418-01:23:383.57120
#59 122Kornet PrzemysławToruńPOLPz2k85M3040117-01:36:554.35582
#60 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#61 80Litwin PiotrGdańskPOL/ -------72M402379-01:31:274.20593
#62 72Zaremba PawełPoznańPOLBula Team82M303071-01:30:384.17733
#63 433Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M40123391-01:56:515.32631
#64 595Woźniak TomaszPoznańPOLRunning For Fun57M5062515-02:11:596.15132
#65 518Rosik KrzysztofKrotoszynPOL71M40141459-02:03:135.50713
#66 243Walczak DariuszPoznańPOLTrust72M4075229-01:44:114.56250
#67 227Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5027214-01:43:064.53151
#68 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#69 134Jasiak PrzemysławKrosnoPOL91M2030127-01:38:044.38363
#70 88Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina90M202287-01:32:224.22144
#71 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#72 196Kozłowski PrzemysławPoznańPOLGarnek Mocy K.s.niemaniemoge75M4063186-01:42:004.50744
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 94Pachurka EwaJarocinPOL91K203-301:33:144.25306
#74 24Matuszewski NikodemPoznańPOLWww.konradmatuszewski.pl89M201024-01:24:243.59298
#75 120Ratajczak RajmundPoznańPOL62M5010115-01:36:534.35245
#76 199Dżugaj JacekDąbrowaPOLCała Oleśnica Biega74M4065189-01:42:074.50277
#77 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#78 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#79 149Kasprzak MaciejNowe Miasto Nad WartąPOLPolonia Środa89M2033142-01:38:504.41768
#80 384Bajer JacekKaliszPOL68M40110349-01:53:225.22156
#81 411Roszczak PawełWrocławPOL33 Blt76M40120374-01:55:255.28155
#82 371Bryłowski MarcinKaliszPOLJemar73M40107340-01:52:175.19521
#83 350Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M2064322-01:50:485.15226
#84 33Hołderny NorbertWitkowoPOLAltom Gniezno80M301033-01:25:534.04795
#85 121Kasprzak JacekKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn81M3039116-01:36:544.35142
#86 534Majda TomaszPoznańPOLFc Junikers /87M2085471-02:04:425.54149
#87 276Wójcik TomaszOstrów WielkopolskiPOL74M4086Powi/63255-01:45:585.01580
#88 439Waszyk AnitaZalasewoPOLPko Bank Polski85K3015-4601:57:015.32636
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !104Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M602101-01:35:414.32729
#90 385Książek GrzegorzTarnowskie GóryPOLTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe88M2071350-01:53:265.22542
#91 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#92 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#93 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#94 393Smurawa AleksandraMosinaPOLFlexlink Running Team81K3011-3601:54:025.24732
#95 599Semkło ŁukaszPoznańPOLBrylant Kórnik84M30183517-02:12:496.17472
#96 201Hofmański RafałKotlinPOL88M2041191-01:42:094.50767
#97 424Marcinkowski RobertOstrów WielkopolskiPOL69M40122Powi/105385-01:56:115.30112
#98 128Baran MarcinPoznańPOL/ -------88M2029122-01:37:354.37622
#99 237Wierzchowski AdamKaliszPOLSupermaraton Kalisz78M3075223-01:43:564.55340
#100 118Wieruszewski MateuszGnieznoPOLMaratończyk Poznań80M3038113-01:36:424.35173

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności