Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#2 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#3 548Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL84K3024-6602:05:565.58264
#4 293Górska AnnaOstrów Wlkp.POL83K308Powi/69-2401:46:565.04273
#5 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#6 38Kapczynski DanielSzubinPOL82M301438-01:26:144.05419
#7 39Kryske MariuszBiałe BłotaPOL82M301539-01:26:154.05138
#8 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#9 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#10 298Wojciechowski MateuszPrzygodzicePOL88M2053Powi/70274-01:47:105.04791
#11 554Kujawa-Marcinczak AnitaPoznańPOL76K4014-6802:06:526.00464
#12 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#13 556Matuszczak MichałGowarzewoPOL82M30176488-02:07:176.01285
#14 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#15 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#16 305Żyto JoannaKrotoszynPOL72K408-2501:47:465.061196
#17 562Olejniczak JoannaKrotoszynPOL72K4015-6902:07:446.03183
#18 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#19 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#20 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#21 568Grądzielewski PawełKaliszPOL70M40153498-02:08:576.06319
#22 313Łęcki MariuszWtórekPOL79M3098Powi/75288-01:48:005.07469
#23 569Grądzielewska AnnaKaliszPOL73K4016-7102:08:586.06320
#24 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#25 571Braun EwelinaKiełczewoPOL76K4017-7202:09:156.07465
#26 573Gądziak MartaOstrów Wlkp.POL83K3026Powi/153-7402:09:266.08613
#27 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#28 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#29 575Grzesiak SylwiaOstrów WlkpPOL74K4018Powi/154-7502:09:406.08748
#30 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#31 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#32 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#33 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#34 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#35 581Mielnik KamilPoznańPOL79M30179504-02:10:136.10433
#36 584Hertmanowski TomaszKościanPOL70M40156506-02:10:246.10368
#37 585Gaworski MichałOdolanówPOL91M2092Powi/158507-02:10:246.10262
#38 330Wiktorek DariuszOstrów WielkopolskiPOL70M40101Powi/80303-01:49:085.10286
#39 586Kujawiak JacekŁódźPOL66M5060508-02:10:516.12241
#40 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#41 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#42 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#43 78Kędzior MateuszPoznańPOL73M402277-01:30:544.18725
#44 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#45 590Małecki GrzegorzPleszewPOL92M2093512-02:11:186.13305
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !79Czuk MarekToruńPOL53M60178-01:31:104.19378
#47 335Świętek WojciechPoznańPOL63M5036308-01:49:175.10176
#48 592Bunk DawidOstrów WielkopolskiPOL90M2094Powi/160513-02:11:486.14745
#49 81Kowalczyk TadeuszPoznańPOL68M402480-01:31:304.20639
#50 337Pera MariuszPleszewPOL84M30105310-01:49:215.11797
#51 82Krzywik TomaszKościelna WieśPOL88M201881-01:31:344.20551
#52 338Szczepański AdamWrocławPOL82M30106311-01:49:235.11317
#53 596Olszowska KlaudiaRybin / Kobyla GóraPOL94K2028-8102:12:126.16572
#54 341Wawrzyniak RafałWrocławPOL79M30108314-01:49:495.12730
#55 601Kaczmarek BartłomiejOstrów WielkopolskiPOL89M2095Powi/162519-02:13:546.20500
#56 347Wachocki MichałKoninPOL84M30112320-01:50:285.14267
#57 603Józefiak MichałOstrów WielkopolskiPOL85M30184Powi/163520-02:14:056.21259
#58 348Trąbka JoannaStary LuboszPOL76K409-2801:50:365.14192
#59 349Gruszczyński SławomirGnieznoPOL82M30113321-01:50:415.14648
#60 605Marcinkowski JakubOstrów WielkopolskiPOL98M167Powi/164522-02:14:086.21370
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 94Pachurka EwaJarocinPOL91K203-301:33:144.25306
#62 607Matusiak BartoszZbąszyńPOL98M168524-02:14:526.23686
#63 608Matusiak JarosławZbąszyńPOL74M40158525-02:14:526.23685
#64 98Adamus RadosławOstrów WielkopolskiPOL65M507Powi/2195-01:34:004.27215
#65 354Łech MarcinPamiątkowoPOL93M2065324-01:51:195.16638
#66 103Lorence AlojzyMichałkówPOL63M508100-01:35:184.311186
#67 359Kubicka MartaKościanPOL88K2011-3101:51:365.17442
#68 105Pietrzyński BartoszKaliszPOL81M3035102-01:35:444.3215
#69 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#70 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#71 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#72 365Grygielski KrzysztofKaliszPOL79M30118334-01:51:555.18141
#73 621Śmiałowski GrzegorzGnieznoPOL72M40161531-02:21:216.42630
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Wojtczak MarzenaPoznańPOL69K401-401:36:084.33724
#75 112Kaczmarek DamianCieślinPOL75M4033108-01:36:104.33484
#76 624Jarosz MichałNowy TomyślPOL81M30187532-02:22:266.45211
#77 113Paduch JarosławOstrów WielkopolskiPOL70M4034Powi/24109-01:36:204.34384
#78 625Dylawerska AlicjaSzreniawaPOL83K3032-9302:22:416.45260
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 370Zdanowski MarianPoznańPOL56M603339-01:52:165.19525
#80 626Karaśkiewicz MirosławTulcePOL65M5065533-02:23:406.48429
#81 627Talaga JerzyOstrów WlkpPOL58M5066Powi/168534-02:23:596.49178
#82 116Najderek CezaryZalasewoPOL71M4035112-01:36:344.34467
#83 372Radoń AdamŚroda WielkopolskaPOL92M2069341-01:52:335.201121
#84 629Trzcieliński JanOstrów WielkopolskiPOL99M169Powi/169536-02:25:076.52652
#85 120Ratajczak RajmundPoznańPOL62M5010115-01:36:534.35245
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !376Skrzypczak MałgorzataKaliszPOL62K502-3301:52:495.20103
#87 632Zawadzki JózefPoznańPOL49M6013538-02:25:366.54147
#88 377Szaroleta MichałOstrów WielkopolskiPOL92M2070Powi/90344-01:52:565.21137
#89 633Kucharski MaciejPoznańPOL71M40163539-02:26:486.57571
#90 378Prawucka PaulinaRawiczPOL87K2013-3401:53:085.21706
#91 634Roszak PiotrZdunyPOL88M2099540-02:28:317.02800
#92 635Nele MateuszZdunyPOL88M20100541-02:28:347.0250
#93 380Szymanowska AgataPoznańPOL83K3010-3501:53:125.21646
#94 636Nowak MaciejKobylinPOL81M30188542-02:28:347.0210
#95 126Woźniak KamilTrzebnicaPOL78M3041121-01:37:294.37527
#96 384Bajer JacekKaliszPOL68M40110349-01:53:225.22156
#97 641Mocek KatarzynaGranowiecPOL92K2033-9602:37:067.26485
#98 642Furtacz AnnaPiłaPOL72K4023-9702:41:207.38760
#99 131Lubczyński KrzysiekSycówPOL75M4040124-01:37:564.38530
#100 644Furtacz MarekPiłaPOL48M6015546-02:52:428.11761

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności