Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 273Augustyniak MichałPoznańPOL73M4085253-01:45:515.01195
#2 529Michalski KrzysztofPawłówPOL87M2083467-02:04:215.53494
#3 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#4 276Wójcik TomaszOstrów WielkopolskiPOL74M4086Powi/63255-01:45:585.01580
#5 532Czarnecki WojciechOstrów WielkopolskiPOL69M40145Powi/145469-02:04:305.54789
#6 533Dorobiała KrzysztofKarminekPOL90M2084470-02:04:325.54450
#7 22Wodarczyk MarcinPoczołkówPOL84M30722-01:24:113.59461
#8 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#9 23Kalicińki RobertKaliszPOL71M40723-01:24:163.59134
#10 538Walczak DanielOstrów WielkopolskiPOL77M30170Powi/147475-02:05:025.55107
#11 283Jarentowski MariuszWolicaPOL76M4088261-01:46:185.02535
#12 539Szczepanska BarbaraWroclawPOL82K3023-6402:05:025.55316
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285Hajdrych ZuzannaKleczewPOL66K501-2301:46:255.02675
#14 541Kalwarski RemigiuszOstrów WielkopolskiPOL75M40146Powi/148477-02:05:065.55566
#15 542Gajewski AndrePoznańPOL82M30172478-02:05:085.55296
#16 31Olejniczak KarolKrotoszynPOL70M401331-01:25:254.02182
#17 287Michalak BłażejOstrów WielkopolskiPOL77M3087Powi/66264-01:46:295.02251
#18 288Andruszkiewicz KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL73M4090Powi/67265-01:46:355.03510
#19 544Berger PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2086Powi/149480-02:05:365.57217
#20 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#21 48Owczarek TomaszCieszkówPOL/ -81M301948-01:27:434.09785
#22 367Kobyłka TomaszOpatówek, SzałePOL/ -77M30119336-01:52:045.18759
#23 405Dąbrówka TomaszOstrów WielkopolskiPOL/ -74M40116Powi/98368-01:55:125.27641
#24 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#25 257Banach JakubOpatówekPOL/ -98M164242-01:45:084.59727
#26 536Jaźwiecki MarcinPoznańPOL/ -78M30168473-02:04:555.55699
#27 80Litwin PiotrGdańskPOL/ -------72M402379-01:31:274.20593
#28 356Szajbe JarosławŁęczycaPOL/ -------72M40103326-01:51:255.16656
#29 383Bartoszek KacperRaszkówPOL/ --------M165348-01:53:185.22735
#30 128Baran MarcinPoznańPOL/ -------88M2029122-01:37:354.37622
#31 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#32 521Śniegocki ArturWielowieśPOL/ -------96M2082Powi/141461-02:03:335.51615
#33 279Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL/ -------94M2050258-01:46:075.01738
#34 604Józefiak ŁukaszWrocławPOL/ ..79M30185521-02:14:066.21240
#35 166Kubica BartoszWielowieśPOL/ ..91M2037Powi/35158-01:39:514.43504
#36 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#37 486Michalak MałgorzataOstrów WielkopolskiPOL/ ..80K3018Powi/125-5302:01:265.45515
#38 525Kopras DominikGorzyce WielkiePOL/ ..81M30166Powi/143464-02:03:585.52352
#39 26Zakrzewski RobertKamienicaPOL/ ..73M40926-01:25:014.01397
#40 40Stęclik PrzemysławPoznańPOL/ Brak79M301640-01:26:244.05291
#41 56Smolis ArkadiuszJeziornaPOL/ Brak82M302455-01:28:504.12293
#42 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#43 530Krzyżaniak AgnieszkaKamionkiPOL/ Brak84K3022-6302:04:285.54709
#44 564Wróbel MarzenaPszczewPOL/ Niezrzeszona80K3025-7002:08:186.04358
#45 591Strzelczak BeataWtórekPOL/ Niezrzeszona75K4019Powi/159-7902:11:476.14186
#46 437Przybylak DorotaSwarzedz/jasinPOL/ Niezrzeszona93K2016-4501:56:565.32216
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#48 494Gajewska-Czul MartaOstrów WlkpPOL/ Niezrzeszona80K3019Powi/129-5602:01:565.46294
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58Cempel MichałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony66M502Powi/857-01:28:514.12289
#50 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#51 587Solecki DamianRaszkówPOL/ Niezrzeszony77M30181509-02:10:526.12603
#52 366Świątek BronisławKaliszPOL/ Niezrzeszony60M5038335-01:52:025.18387
#53 381Cieślak IreneuszCzerminPOL/ Niezrzeszony75M40109346-01:53:155.22244
#54 638Kupka ZbigniewStare BojanowoPOL/ Niezrzeszony62M5067544-02:29:187.04520
#55 389Rasztubowicz DanielToruńPOL/ Niezrzeszony75M40113354-01:53:445.23239
#56 139Sudolski DawidFranklinówPOL/ Niezrzeszony93M2031Powi/28132-01:38:134.39365
#57 427Klupś MieczysławSuchy LasPOL/ Niezrzeszony59M5046387-01:56:265.31150
#58 438Pyta GrzegorzGrodzisk WlkpPOL/ Niezrzeszony60M5047393-01:56:595.32359
#59 441Tomalak PiotrKaliszPOL/ Niezrzeszony73M40124395-01:57:035.32695
#60 188Lisewski PiotrBydgoszczPOL/ Niezrzeszony63M5018179-01:41:224.48406
#61 445Brelik GrzegorzPiłaPOL/ Niezrzeszony76M40126398-01:57:215.33763
#62 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#63 468Szczepanik MarcinGodziesze MałePOL/ Niezrzeszony72M40130419-02:00:095.41534
#64 224Kędziora RafałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony72M4069Powi/47211-01:42:544.52254
#65 480Blachowski ZbigniewKarnkowoPOL/ Niezrzeszony62M5051429-02:00:515.43513
#66 256Domagała ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony87M2047Powi/57241-01:45:004.58577
#67 42Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M401442-01:27:004.07653
#68 411Roszczak PawełWrocławPOL33 Blt76M40120374-01:55:255.28155
#69 620Sobalski StanisławGostyńPOL365 Gostyń57M5064530-02:20:456.40313
#70 12Kramski TomaszNeklaPOLActive Nekla74M40412-01:23:013.56677
#71 433Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M40123391-01:56:515.32631
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Nagirniak WiktorWinnitsaUKRAhilles Leszno87M2011-01:11:573.241199
#73 36Zborowski RobertOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów77M301236-01:26:074.04272
#74 170Sołyga AnnaOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów93K205-901:40:274.45770
#75 280Machaj KrzysztofOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów90M2051259-01:46:095.01270
#76 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#77 41Karkoszka BartoszOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów /80M301741-01:26:424.061198
#78 97Małkowski JacekGnieznoPOLAltom Gniezno73M402994-01:33:484.26364
#79 33Hołderny NorbertWitkowoPOLAltom Gniezno80M301033-01:25:534.04795
#80 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#81 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#82 290Komorowski ArkadiuszTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice95M2052267-01:46:425.03740
#83 17Korzeń ArturOławaPOLAtma76M40617-01:23:373.57546
#84 233Sobolewska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLAwf Wrocław91K206Powi/50-1401:43:374.54488
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49Olejniczak JustynaKrotoszynPOLAzs Uam Poznań92K201-101:27:534.09177
#86 578Caruk PrzemysławKaliszPOLBaster Team68M40155502-02:10:116.10701
#87 628Kołodziejczyk MarekKaliszPOLBaster Team70M40162535-02:24:076.49702
#88 168Nowak JarosławToruńPOLBbl Toruń68M4052160-01:40:134.45225
#89 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#90 558Ikonomu GrigorisSzczecinPOLBenesport Szczecin70M40150490-02:07:236.02659
#91 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#92 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !616Babst AnnaPoznańPOLBiegajnia Poznań98K162-8702:18:566.35668
#94 619Kuczkowska MagdalenaPoznańPOLBiegajnia Poznań88K2032-9002:20:446.40698
#95 160Zaremba JanuszPoznanPOLBiegajnia Poznań57M5014152-01:39:224.42712
#96 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#97 519Gidaszewska MartaLubońPOLBiegajnia Poznań87K2022-6002:03:265.51651
#98 268Kołecka PatrycjaPoznańPOLBlue Sky Travel77K306-1801:45:325.00562
#99 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#100 599Semkło ŁukaszPoznańPOLBrylant Kórnik84M30183517-02:12:496.17472

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności