Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 87Szczerbal AdamKościanPOLKościan Team61M50586-01:32:024.21185
#2 360Kaczmarek MirosławKościanPOLKościan Team70M40104329-01:51:365.17193
#3 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#4 210Wojtkowiak MarcinKoźmin WielkopolskiPOLKoźmin Biega78M3066199-01:42:234.51682
#5 606Szczepaniak MateuszTwardogóraPOLKp Psp Brzeg91M2096523-02:14:256.22714
#6 21Milczarek PawełDobrzycaPOLKp Psp Pleszew89M20921-01:24:043.59716
#7 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#8 74Wylęga DominikŁęka MroczeńskaPOLKs Gepard Kępno82M303273-01:30:464.18233
#9 119Wołowicz MariuszWtórekPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski75M4036Powi/26IceM/114-01:36:524.3528
#10 156Urban GracjanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski96M2035Powi/33IceM/148-01:39:144.4230
#11 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#12 493Płóciennik RenataOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski63K504Powi/128IceM-5502:01:545.4620
#13 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#14 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#15 89Matysik ZbigniewOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4026Powi/17IceM/88-01:32:224.2231
#16 388Fleischer LeszekOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I75M40112Powi/92IceM/353-01:53:405.2321
#17 155Młynarz AdamBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I96M2034IceM/5147-01:39:144.4223
#18 181Hofmański TomaszOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4058Powi/39IceM/172-01:40:574.4712
#19 184Jędrzejak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I70M4060Powi/40IceM/175-01:41:024.4717
#20 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#22 490Kubiak SławomirOstrów Wlkp.POLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76M40134Powi/127IceM436-02:01:475.4625
#23 241Nowak AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4073Powi/53IceM/227-01:44:064.5616
#24 265Ostach DariaOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76K405Powi/59IceM/-1701:45:274.5918
#25 266Wawrzyniak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I91M2048Powi/60IceM/249-01:45:284.5914
#26 11Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I87M206Powi/3IceM/111-01:22:513.5513
#27 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#28 57Grzempowski PiotrKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn88M201356-01:28:514.12170
#29 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#30 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#31 114Jasik NorbertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn91M2028110-01:36:284.34222
#32 121Kasprzak JacekKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn81M3039116-01:36:544.35142
#33 379Urbaniak WiesławKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn64M5040345-01:53:105.21357
#34 148Poczta MarianKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn65M5013141-01:38:444.40208
#35 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#36 503Lis JoannaGorzupiaPOLKs Krotosz Krotoszyn94K2020-5702:02:275.48174
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8Maciejewski KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3028-01:22:103.53168
#38 25Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M40825-01:24:314.00140
#39 30Błażutycz PawełCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn73M401230-01:25:164.02635
#40 46Czajk RobertZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn /70M401646-01:27:404.091189
#41 613Szóstak AnnaKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn /90K2031-8502:17:416.311197
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M501Powi/747-01:27:414.09736
#43 69Florczak KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.72M4018Powi/1268-01:30:224.17104
#44 83Kurzeja AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.75M4025Powi/1582-01:31:414.20372
#45 401Pinkowski EdmundLigotaPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.66M5043Powi/97364-01:54:585.26303
#46 150Baranek GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.76M4048Powi/30143-01:38:514.41106
#47 434Olejniczak WitoldOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.49M607Powi/107392-01:56:515.32752
#48 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#49 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#50 61Pieczyński SzymonWysocko MałePOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow77M3025Powi/960-01:29:124.13629
#51 357Miazga MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów79M30115Powi/86327-01:51:315.17777
#52 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#53 492Zielonka MarianOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów55M6010438-02:01:545.46309
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 515Wawrzyniak LeonOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów46M703Powi/139456-02:02:515.49778
#55 272Siwiński PatrykOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów92M2049Powi/62252-01:45:505.01490
#56 535Klaga AndrzejOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow58M5055Powi/146472-02:04:465.54556
#57 637Szpera KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Maraton Ostrów52M6014Powi/171543-02:29:107.04481
#58 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#59 543Pietrowski MariuszPoznańPOLKtośtaki Biegają62M5056479-02:05:235.56288
#60 231Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M5028Powi/49218-01:43:284.54512
#61 158Juraszek MirosławSieniawkaPOLLipiec Running Team73M4050150-01:39:184.42440
#62 253Kukotko RafałTarnowo PodgórnePOLLubuszanin Drezdenko74M4080238-01:44:494.58431
#63 186Kłoczaniuk MarekKępnoPOLLupus Oleśnica /61M5017177-01:41:114.471188
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !489Gręda JózefSycówPOLLupus Syców46M702435-02:01:435.46626
#65 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50358-01:28:594.13532
#67 95Florczak MarekTarchały WielkiePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie74M4028Powi/2092-01:33:164.25604
#68 6Jarecki DamianTrzebnicaPOLLzs Trzebnica93M2056-01:19:523.47411
#69 14Jarecki IreneuszTrzebnicaPOLLzs Trzebnica70M40514-01:23:113.56501
#70 27Żabiński GrzegorzTrzebnicaPOLLzs Trzebnica82M30827-01:25:134.02420
#71 452Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M609405-01:58:255.36762
#72 141Kamiński JerzyObornikiPOLMagdalena70M4045134-01:38:174.39218
#73 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#74 118Wieruszewski MateuszGnieznoPOLMaratończyk Poznań80M3038113-01:36:424.35173
#75 68Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M302967-01:30:034.16684
#76 350Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M2064322-01:50:485.15226
#77 375Wojnowski LeonardPoznańPOLMetal-studio60M5039343-01:52:465.20205
#78 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#79 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rodewald MateuszWronkiPOLMks Juvenia Puszczykowo93M2033-01:17:543.41678
#81 485Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics Poznań70M40133433-02:01:245.45540
#82 255Połom TomaszOławaPOLMłode Wilki Olsztyn87M2046240-01:44:574.58550
#83 252Malinowski DamianOstrów WielkopolskiPOLN / Niezrzeszony77M3079Powi/55237-01:44:454.57315
#84 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#85 324Mielczarek KrzysztofKaliszPOLNa Pohybel Belowi! /87M2059299-01:48:395.09394
#86 594Małek StanisławPraszkaPOLNeapco54M6012514-02:11:506.14541
#87 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#88 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#89 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#90 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#91 84Szych DawidOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.89M2019Powi/1683-01:31:414.20398
#92 92Rudowicz PiotrRadłówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.75M4027Powi/1991-01:33:094.24236
#93 109Kubica TomaszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.81M3036Powi/23106-01:35:534.32344
#94 269Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.78K307Powi/61-1901:45:355.00219
#95 18Grajek MateuszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.90M208Powi/418-01:23:383.57120
#96 64Kurzawski WojciechOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /62M504Powi/1063-01:29:264.14347
#97 91Karkoszka MarcinMasanówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /90M2024Powi/1890-01:32:464.23175
#98 593Folga MałgorzataOstrów WielkopolskiPOLNight Runners90K2027Powi/161-8002:11:496.14750
#99 597Zawisza MonikaPoznańPOLNight Runners90K2029-8202:12:246.16528
#100 96Kosmecki RobertPoznańPOLNight Runners66M50693-01:33:324.26371

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności