Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#2 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#3 303Józefowicz AndrzejPleszewPOLTeam_pleszew75M4095279-01:47:435.06269
#4 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#5 305Żyto JoannaKrotoszynPOL72K408-2501:47:465.061196
#6 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#7 307Jurski RobertBydgoszczPOLJftc Bydgoszcz74M4096282-01:47:485.06673
#8 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#9 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#10 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#11 311Świątek MaciejOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team77M3097Powi/74286-01:47:555.06783
#12 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#13 313Łęcki MariuszWtórekPOL79M3098Powi/75288-01:48:005.07469
#14 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#15 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#16 316Morek KrzysztofKępnoPOLK.s. Leniwiec78M3099291-01:48:205.08312
#17 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#18 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#19 319Kruszniak DawidKaliszPOLNightrunners_kalisz87M2057294-01:48:295.08392
#20 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#21 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#22 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#23 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#24 324Mielczarek KrzysztofKaliszPOLNa Pohybel Belowi! /87M2059299-01:48:395.09394
#25 325Zakrzewicz-PodleckaRokietnicaPOLRokietnica Biega86K309-2601:48:545.09116
#26 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#27 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#28 328Biały AndrzejOstrów WlkpPOLHurtownia To-ja61M5035Powi/79302-01:49:035.10592
#29 329Wieczorek KatarzynaPleszewPOLIron Triathlon Pleszew89K208-2701:49:075.10559
#30 330Wiktorek DariuszOstrów WielkopolskiPOL70M40101Powi/80303-01:49:085.10286
#31 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#32 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#33 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#34 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#35 335Świętek WojciechPoznańPOL63M5036308-01:49:175.10176
#36 336Wieczorek RafałKaliszPOLKalisz78M30104309-01:49:215.10408
#37 337Pera MariuszPleszewPOL84M30105310-01:49:215.11797
#38 338Szczepański AdamWrocławPOL82M30106311-01:49:235.11317
#39 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#40 340Zawadzki PawełKaliszPOLKalisz85M30107313-01:49:335.11596
#41 341Wawrzyniak RafałWrocławPOL79M30108314-01:49:495.12730
#42 342Niemann JarosławPleszewPOLTeam_pleszew74M40102315-01:49:535.12268
#43 343Jaroni TomaszPoznańPOLHandex Poznań77M30109316-01:49:545.12125
#44 344Staszak MaciejOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R90M2063Powi/84317-01:49:545.12475
#45 345Gąszczak MariuszKepnoPOLK.s. Leniwiec79M30110318-01:50:065.13479
#46 346Małuszek MaciejOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa79M30111Powi/85319-01:50:135.13617
#47 347Wachocki MichałKoninPOL84M30112320-01:50:285.14267
#48 348Trąbka JoannaStary LuboszPOL76K409-2801:50:365.14192
#49 349Gruszczyński SławomirGnieznoPOL82M30113321-01:50:415.14648
#50 350Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M2064322-01:50:485.15226
#51 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#52 352Perlińska DominikaPleszewPOLTeam_pleszew87K209-2901:51:125.16444
#53 353Pachla AgataSzamotułyPOLKb Szamotuły95K2010-3001:51:175.16655
#54 354Łech MarcinPamiątkowoPOL93M2065324-01:51:195.16638
#55 355Wnuk DominikPoznańPOLWojownicy Wódy92M2066325-01:51:235.16568
#56 356Szajbe JarosławŁęczycaPOL/ -------72M40103326-01:51:255.16656
#57 357Miazga MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów79M30115Powi/86327-01:51:315.17777
#58 358Dąbek KrzysztofStrzałkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`89M2067328-01:51:325.17203
#59 359Kubicka MartaKościanPOL88K2011-3101:51:365.17442
#60 360Kaczmarek MirosławKościanPOLKościan Team70M40104329-01:51:365.17193
#61 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#62 362Jarzabek RobertStrzalkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`73M40105331-01:51:435.17160
#63 363Rogaliński ArturWrześniaPOLKb Kosynier Września75M40106332-01:51:455.17720
#64 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#65 365Grygielski KrzysztofKaliszPOL79M30118334-01:51:555.18141
#66 366Świątek BronisławKaliszPOL/ Niezrzeszony60M5038335-01:52:025.18387
#67 367Kobyłka TomaszOpatówek, SzałePOL/ -77M30119336-01:52:045.18759
#68 368Talaga MichałOstrów WlkpPOLEsds Runners77M30120Powi/88337-01:52:065.18790
#69 369Pakuła BartoszWrocławPOLDrużyna 101 Piw91M2068338-01:52:095.18691
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 370Zdanowski MarianPoznańPOL56M603339-01:52:165.19525
#71 371Bryłowski MarcinKaliszPOLJemar73M40107340-01:52:175.19521
#72 372Radoń AdamŚroda WielkopolskaPOL92M2069341-01:52:335.201121
#73 373Sulewska NataliaNowe SkalmierzycePOLOpolebiega.pl /94K2012Powi/89-3201:52:365.20719
#74 374Wlaźlak SławomirKaliszPOLCdm Pekao74M40108342-01:52:395.20108
#75 375Wojnowski LeonardPoznańPOLMetal-studio60M5039343-01:52:465.20205
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !376Skrzypczak MałgorzataKaliszPOL62K502-3301:52:495.20103
#77 377Szaroleta MichałOstrów WielkopolskiPOL92M2070Powi/90344-01:52:565.21137
#78 378Prawucka PaulinaRawiczPOL87K2013-3401:53:085.21706
#79 379Urbaniak WiesławKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn64M5040345-01:53:105.21357
#80 380Szymanowska AgataPoznańPOL83K3010-3501:53:125.21646
#81 381Cieślak IreneuszCzerminPOL/ Niezrzeszony75M40109346-01:53:155.22244
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !382Mikołajczyk PiotrBędzinPOLTkkf Czeladż40M701347-01:53:185.22786
#83 383Bartoszek KacperRaszkówPOL/ --------M165348-01:53:185.22735
#84 384Bajer JacekKaliszPOL68M40110349-01:53:225.22156
#85 385Książek GrzegorzTarnowskie GóryPOLTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe88M2071350-01:53:265.22542
#86 386Tomczak MariuszMosinaPOLFighters Mosina72M40111351-01:53:325.22704
#87 387Janiak PiotrOstrów WielkopolskiPOLOrange Polska80M30121Powi/91352-01:53:385.23536
#88 388Fleischer LeszekOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I75M40112Powi/92IceM/353-01:53:405.2321
#89 389Rasztubowicz DanielToruńPOL/ Niezrzeszony75M40113354-01:53:445.23239
#90 390Bogucki KrzysztofSułówPOLSułów81M30122355-01:53:455.231187
#91 391Smętek MichałOstrów WielkopolskiPOL73M40114Powi/93356-01:53:525.23690
#92 392Wesoły PiotrBolewicePOLKlub Biegacza Bolewice63M5041357-01:53:535.23295
#93 393Smurawa AleksandraMosinaPOLFlexlink Running Team81K3011-3601:54:025.24732
#94 394Komorowski StefanPoznańPOLStrabag50M604358-01:54:055.24287
#95 395Herbik PiotrOdolanówPOL88M2072Powi/94359-01:54:275.25587
#96 396Franka MartaNabyszycePOL95K2014Powi/95-3701:54:325.25667
#97 397Balcer MarcinPleszewPOL79M30123360-01:54:365.25266
#98 398Andersz RyszardPleszewPOLTeam_pleszew68M40115361-01:54:425.26563
#99 399Rybski MariuszSzczecinPOL79M30124362-01:54:435.26766
#100 400Kurzajewski AndrzejOstrow WielkopolskiPOL61M5042Powi/96363-01:54:575.26152

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności