Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 201Hofmański RafałKotlinPOL88M2041191-01:42:094.50767
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 202Michalczyk MarcinJarocinPOLJks Maratończyk99M163192-01:42:124.50694
#3 203Gabryś MikołajOstrów WielkopolskiPOL83M3064Powi/45193-01:42:124.50428
#4 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#5 205Głowacki TomaszKrotoszynPOL69M4066195-01:42:164.50321
#6 206Michalczyk PatrykMieszkówPOLJks Maratończyk92M2042196-01:42:174.50693
#7 207Karaszewski ArkadiuszPoznańPOLWielkopolska Policja Nasza Drużyna66M5020197-01:42:174.50679
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#9 209Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLBiegajnia Poznań83M3065198-01:42:214.51741
#10 210Wojtkowiak MarcinKoźmin WielkopolskiPOLKoźmin Biega78M3066199-01:42:234.51682
#11 211Karaś MarekToruńPOLPodgórz Toruń61M5021200-01:42:244.51376
#12 212Łukasik LeszekOławaPOL59M5022201-01:42:274.51718
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 213Kurzajczyk BeataKaliszPOLSupermaraton Kalisz78K303-1201:42:314.51339
#14 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#15 215Kupczyk JacekRokietnicaPOL71M4067203-01:42:354.51505
#16 216Zybura PawełPoznańPOLNysa Biega79M3068204-01:42:434.52314
#17 217Zieliński PiotrDusznikiPOL63M5023205-01:42:434.52495
#18 218Wiatrowski KrzysztofKazimierz BiskupiPOL69M4068206-01:42:454.52390
#19 219Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M3069207-01:42:474.52502
#20 220Grzegorek JanuszWrzesniaPOLKb Kosynier Września61M5024208-01:42:494.52769
#21 221Kędzia AndrzejSycówPOL/ -------61M5025209-01:42:494.52585
#22 222Lorenc JoannaWąsosz K. Góry ŚląskiejPOL82K304-1301:42:494.52687
#23 223Szczypkowski HieronimOstrów WielkopolskiPOLKs Stal Ostrów Wlkp.59M5026Powi/46210-01:42:504.52131
#24 224Kędziora RafałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony72M4069Powi/47211-01:42:544.52254
#25 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#26 226Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3071213-01:43:014.52350
#27 227Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5027214-01:43:064.53151
#28 228Chojniak WiesławPoznańPOLCybina Team73M4070215-01:43:064.53696
#29 229Ciesielski ArkadiuszMiędzychódPOL73M4071216-01:43:174.53276
#30 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#31 231Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M5028Powi/49218-01:43:284.54512
#32 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#33 233Sobolewska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLAwf Wrocław91K206Powi/50-1401:43:374.54488
#34 234Kaczmarek RobertKuźnicaPOLCeków Team79M3072220-01:43:454.55349
#35 235Korczak JanuszOstrów WlkpPOL77M3073Powi/51221-01:43:454.55379
#36 236Gruszka MarcinKobyla GóraPOL78M3074222-01:43:504.55451
#37 237Wierzchowski AdamKaliszPOLSupermaraton Kalisz78M3075223-01:43:564.55340
#38 238Puchalski MarekKleczewPOL70M4072224-01:44:004.55438
#39 239Sołtysiak MarekKokaninPOL79M3076225-01:44:014.55322
#40 240Stawik TomaszOstrów WielkopolskiPOL88M2044Powi/52226-01:44:044.55606
#41 241Nowak AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4073Powi/53IceM/227-01:44:064.5616
#42 242Kowalczyk TomaszLewkówPOL74M4074Powi/54228-01:44:084.56346
#43 243Walczak DariuszPoznańPOLTrust72M4075229-01:44:114.56250
#44 244Waberski PrzemysławPoznańPOL89M2045230-01:44:144.56423
#45 245Chrystek MaciejKaliszPOLColian Na Start76M4076231-01:44:204.56674
#46 246Tarabasz MarekGołuchówPOLSupermaraton Kalisz68M4077232-01:44:244.56476
#47 247Świątek EwelinaWrocławPOLSpartanie Dzieciom Kb Ergo80K305-1501:44:254.56552
#48 248Kańduła GrzegorzPoznańPOLSzakal Jeżyce & Nest.poznan.pl81M3077233-01:44:254.57159
#49 249Szuława MarcinZdunyPOLColian Na Start73M4078234-01:44:364.57507
#50 250Waligórski WaldemarPoznańPOLDiamant Pro Sport79M3078235-01:44:394.57345
#51 251Cierniewski RyszardDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca68M4079236-01:44:404.57628
#52 252Malinowski DamianOstrów WielkopolskiPOLN / Niezrzeszony77M3079Powi/55237-01:44:454.57315
#53 253Kukotko RafałTarnowo PodgórnePOLLubuszanin Drezdenko74M4080238-01:44:494.58431
#54 254Binek MariuszOstrów WielkopolskiPOL79M3080Powi/56239-01:44:534.58200
#55 255Połom TomaszOławaPOLMłode Wilki Olsztyn87M2046240-01:44:574.58550
#56 256Domagała ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony87M2047Powi/57241-01:45:004.58577
#57 257Banach JakubOpatówekPOL/ -98M164242-01:45:084.59727
#58 258Zgoła PrzemysławLusówkoPOLWuef Club Decathlon Swadzim71M4081243-01:45:084.59255
#59 259Walczak KrzysztofPoznańPOLNight Runners77M3081244-01:45:084.59533
#60 260Szymański DariuszKleczewPOLOsir Kleczew67M4082245-01:45:134.59439
#61 261Karolewski MaciejZdunyPOLDziady Borowe83M3082246-01:45:134.59662
#62 262Mucha BeataPoznańPOL73K404-1601:45:144.59181
#63 263Gertig PawełOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa82M3083Powi/58247-01:45:164.59498
#64 264Urbańczyk ZdzisławPoznańPOLSzs `wielkoplska`57M5030248-01:45:214.59224
#65 265Ostach DariaOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76K405Powi/59IceM/-1701:45:274.5918
#66 266Wawrzyniak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I91M2048Powi/60IceM/249-01:45:284.5914
#67 267Rapczyński RadosławKrotoszynPOL73M4083250-01:45:305.00600
#68 268Kołecka PatrycjaPoznańPOLBlue Sky Travel77K306-1801:45:325.00562
#69 269Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.78K307Powi/61-1901:45:355.00219
#70 270Błaszczyk RafałSieradzPOLSieradzbiega.pl69M4084251-01:45:375.00143
#71 271Brzezińska DominikaPiłaPOL90K207-2001:45:505.01473
#72 272Siwiński PatrykOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów92M2049Powi/62252-01:45:505.01490
#73 273Augustyniak MichałPoznańPOL73M4085253-01:45:515.01195
#74 274Zawadzki MarcinPoznańPOL78M3084254-01:45:525.01148
#75 275Rogalińska ArletaWrześniaPOLKb Kosynier Września71K406-2101:45:585.01721
#76 276Wójcik TomaszOstrów WielkopolskiPOL74M4086Powi/63255-01:45:585.01580
#77 277Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4087Powi/64256-01:46:005.01462
#78 278Kołodziejski RafałKamieniec WrocławskiPOL77M3085257-01:46:045.01586
#79 279Niewiejski NikodemOstrzeszówPOL/ -------94M2050258-01:46:075.01738
#80 280Machaj KrzysztofOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów90M2051259-01:46:095.01270
#81 281Zawierta JarosławOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów86M3086260-01:46:135.02338
#82 282Michalska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R70K407Powi/65-2201:46:145.02367
#83 283Jarentowski MariuszWolicaPOL76M4088261-01:46:185.02535
#84 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !285Hajdrych ZuzannaKleczewPOL66K501-2301:46:255.02675
#86 286Szymański PiotrKleczewPOLOsir Kleczew76M4089263-01:46:265.02449
#87 287Michalak BłażejOstrów WielkopolskiPOL77M3087Powi/66264-01:46:295.02251
#88 288Andruszkiewicz KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL73M4090Powi/67265-01:46:355.03510
#89 289Woźny PrzemysławMiędzychódPOLProjtagon Team86M3088266-01:46:425.03355
#90 290Komorowski ArkadiuszTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice95M2052267-01:46:425.03740
#91 291Hermann SebastianOstrów WielkopolskiPOL85M3089Powi/68268-01:46:455.03478
#92 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#93 293Górska AnnaOstrów Wlkp.POL83K308Powi/69-2401:46:565.04273
#94 294Marciniak JacekKoninPOLUks Strzelec Konin79M3090270-01:47:025.04756
#95 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#96 296Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5032272-01:47:045.04258
#97 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#98 298Wojciechowski MateuszPrzygodzicePOL88M2053Powi/70274-01:47:105.04791
#99 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#100 300Wolski MichałChwałowicePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice75M4093Powi/71276-01:47:175.05601

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności