Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Uniwersytecka ZaDyszka

Wyniki - 9 kwietnia 2016, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 101244Schlegel MichałPoznań1991M20318800:24:0100:49:1900:04:5500:49:04
#2 102387Jasiński PawełSzamotułyKB Szamotuły1993M20328900:24:0500:49:3100:04:5700:49:18
#3 103502Skotnicki DarekGolęczewo1970M40109000:24:0400:49:3200:04:5700:49:15
#4 104478Różański FilipPoznańDZIKA drużyna1987M20339100:23:1100:49:3600:04:5700:49:34
#5 105138Stojek MichałPoznań1981M30389200:24:5000:49:3600:04:5700:49:11
#6 106162Stojek PiotrKomornikiKGB Grzmot Komorniki1980M30399300:23:5600:49:3800:04:5700:49:24
#7 107479Jagiełło MaciejPoznań1995M20349400:24:3800:49:4300:04:5800:49:20
#8 108455Kurpisz PrzemysławBrodnicapretorium1995M20359500:24:3800:49:4700:04:5800:49:24
#9 109315Łukaszewski TomaszPoznańKB Maniac Poznań1959M5069600:24:0900:49:5600:04:5900:49:38
#10 110469Poncyliusz ArturKiekrz1975M40119700:25:0800:50:1600:05:0100:49:44
#11 111473Wichłacz KrzysztofPoznańKB Maniac Poznań1964M5079800:24:1200:50:2100:05:0200:50:06
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !112521Kopeć AgnieszkaPoznań1986K3021400:25:1200:50:2200:05:0200:50:15
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 113115Biskupska EwaPoznań1977K3031500:25:0000:50:3800:05:0300:50:29
#14 114334Czerwińska AlicjaLuboń1989K2091600:24:3000:50:3800:05:0300:50:36
#15 115183Materna DariaKarpicko1994K20101700:24:2900:50:4100:05:0400:50:32
#16 116441Senkowska KlaudiaZłocieniec1996K20111800:24:5300:50:4100:05:0400:50:26
#17 117223Marcinkowski WojciechPoznań1991M20369900:25:3100:50:4300:05:0400:50:22
#18 118443Posanow MaciejBłażejewo1980M304010000:25:3600:50:4800:05:0400:50:15
#19 119278Walczak ŁukaszLusowo1983M304110100:25:0800:51:0500:05:0600:50:41
#20 120500Trybuś ŁukaszDolskSGRT OSP Mosina1988M203710200:24:5100:51:0700:05:0600:51:00
#21 121137Stojek JoannaPoznań1981K3041900:24:5100:51:0800:05:0600:50:43
#22 122236Kubiński BłażejPoznań1991M203810300:24:4000:51:1100:05:0700:50:58
#23 123337Waszak JakubPoznańRunForFun Poznań1992M203910400:25:5100:51:1300:05:0700:50:36
#24 124494Grabia JacekPoznań1971M401210500:25:0400:51:1500:05:0700:51:09
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12546Daniuk KatarzynaPoznań1973K4022000:25:0600:51:2000:05:0800:51:09
#26 126474Wziątek MirosławKórnikBrylant Kórnik1957M50810600:24:3600:51:2300:05:0800:51:15
#27 127221Derbich JoannaTorzymWilda Biega1991K20122100:25:3700:51:2400:05:0800:51:17
#28 128290Kowalik AleksandraPoznań1990K20132200:25:2900:51:2600:05:0800:51:12
#29 12968Wałdoch FilipPoznań1994M204010700:26:0800:51:3300:05:0900:51:04
#30 13061Olszanowski JanPoznań1983M304210800:24:5700:51:3300:05:0900:51:13
#31 131444Słuchocki JanPoznań1992M204110900:26:0400:51:4100:05:1000:51:32
#32 132195Sajna PiotrSłupca1988M204211000:25:2400:51:4400:05:1000:51:30
#33 13375Dubiel NataliaSzamotułyKB Szamotuły1989K20142300:25:0000:51:5100:05:1100:51:47
#34 134485Maruda-SperczakPoznańMaratończyk Poznań1977K3052400:25:0600:51:5400:05:1100:51:51
#35 135503Bartnik TomaszPoznań#zawszewpałe1976M401311100:25:1500:51:5700:05:1100:51:45
#36 13664Szymoniak MarcinPoznańMOL Runners1979M304311200:25:1900:51:5800:05:1100:51:23
#37 137484Madajczyk KarolinaPoznańĆwiartka na Dwoje1980K3062500:25:1600:52:0000:05:1200:51:48
#38 138458Olejniczak FilipOpatówek1988M204311300:26:1300:52:0000:05:1200:51:26
#39 139240Antczak TomaszPoznań1980M304411400:27:0300:52:2600:05:1400:51:54
#40 140220Kulesza-GulczyńskaPoznań1989K20152600:26:3100:52:2600:05:1400:52:08
#41 14127Czaronek MaciejPoznańUam Running TEAM1973M401411500:25:3500:52:2700:05:1400:52:11
#42 142262Pietrowski MariuszPOZNAŃ1962M50911600:25:0300:52:2700:05:1400:51:59
#43 143113Bogucki KamilMiędzyrzecz1994M204411700:25:5100:52:3000:05:1500:52:24
#44 144416Czapik MartaZaniemyślKSA FITNESS ZONE1994K20162700:25:4900:52:3700:05:1500:52:18
#45 14563Orlicki MichałPoznań1981M304511800:25:5100:52:4000:05:1600:52:12
#46 146383Łagodzińska IzabelaPleszewNight Runners1989K20172800:26:0700:52:4100:05:1600:52:29
#47 14718Tomaszewski MaciejPoznańNight Runners1978M304611900:26:0600:52:4300:05:1600:52:31
#48 148483Cichocki TomaszKomorniki1982M304712000:26:2200:52:4300:05:1600:52:13
#49 149155Więckowska DagmaraBolechowo Osiedle1988K20182900:25:5700:52:4400:05:1600:52:40
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15094Jagodzińska AleksandraPoznańJagoda Team1975K4033000:26:1300:52:4600:05:1600:52:30
#51 15122Albrecht KatarzynaPoznańSMASHING PĄPKINS1982K3073100:25:5300:52:5300:05:1700:52:27
#52 152418Sterzyńska KarolinaPoznań1981K3083200:26:1800:53:0400:05:1800:52:48
#53 153491Malinowski MarcinKomorniki1978M304812100:25:4000:53:0900:05:1800:52:55
#54 154459Szymkowiak PawełPoznańniezrzeszony1965M501012200:27:0600:53:1400:05:1900:52:49
#55 155172Bednarkiewicz BartoszSuchy Las1976M401512300:27:1600:53:2000:05:2000:52:56
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !156199Kowalewska WeronikaPoznań2000K1613300:26:0200:53:2200:05:2000:53:15
#57 15713Biadała PaulinaPoznan1981K3093400:25:5500:53:2600:05:2000:52:54
#58 158428Peroñska AlicjaPrzykona1991K20193500:25:2800:53:3100:05:2100:53:18
#59 159472Jachimowska AnnaPoznańNight Runners1979K30103600:26:0700:53:3300:05:2100:53:22
#60 16050Szczuciński WitoldPoznań1976M401612400:25:4800:53:4700:05:2200:53:41
#61 161293Rozmiarek MarcinPoznań1978M304912500:26:1600:53:5000:05:2300:53:42
#62 162401Wojciechowski KrzysztofKościan1989M204512600:25:3700:53:5600:05:2300:53:46
#63 163306Purczyński KrzysztofBogucin1994M204612700:26:3600:53:5900:05:2300:53:28
#64 164481Matuszak TomaszŚrem1984M305012800:25:5200:54:0900:05:2400:54:01
#65 165373Połczyński MaciejPoznań1981M305112900:32:1400:54:1900:05:2500:53:46
#66 16687Wzgarda AnnaPoznań1988K20203700:26:2600:54:2200:05:2600:54:13
#67 167283Wesołek PrzemekPoznań1977M305213000:27:1300:54:2700:05:2600:54:03
#68 168312Rataj KrzysztofPoznańBKS Polonia Bydgoszcz1985M305313100:25:5700:54:2900:05:2600:54:20
#69 16986Kubik GrzegorzBrześć Kujawski1992M204713200:26:5200:54:3200:05:2700:54:10
#70 170168Filipiak MichałPoznańWielkopolski Klub Taternictwa1976M401713300:27:2600:54:3700:05:2700:54:04
#71 171429Kowalski ŁukaszPoznań1991M204813400:26:4000:54:5600:05:2900:54:43
#72 172114Odważny MagdalenaDąbrowa1979K30113800:27:4400:54:5800:05:2900:54:33
#73 173536Zych ArkadiuszPoznań1992M204913500:26:5300:55:1100:05:3100:54:50
#74 174434Sommerfeld MarcinKępa1994M205013600:27:1500:55:1200:05:3100:54:54
#75 175127Zajac MagdaPoznan1972K4043900:27:0900:55:1400:05:3100:55:10
#76 17667Rychter ArkadiuszWładysławów1994M205113700:26:3800:55:2200:05:3200:55:16
#77 177399Wittoń DominikaPoznańPiotr i Paweł Marka Formy1979K30124000:27:5400:55:2900:05:3200:55:25
#78 17874Seider PiotrOstrów Wlkp.1991M205213800:28:1000:55:4800:05:3400:55:21
#79 179446Kowalczyk MaciejPoznań1965M501113900:27:3100:55:5500:05:3500:55:43
#80 180396Szrejbrowski TymoteuszPoznańPiotr i Paweł Marka Formy1980M305414000:26:3200:56:0500:05:3600:56:02
#81 181395Nowicki PrzemysławOstrów Wielkopolski1993M205314100:29:1200:56:0900:05:3600:55:37
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18270Rozynek DawidPoznań1998M16314200:28:2500:56:1100:05:3700:55:45
#83 183294Krause AgnieszkaPoznań1976K4054100:26:1800:56:1500:05:3700:56:01
#84 184289Kowalik AnnaPoznań1987K20214200:27:3000:56:1800:05:3700:56:05
#85 185445Maklakiewicz MarekPoznań1989M205414300:28:2800:56:3200:05:3900:55:56
#86 186421Zembrzuski SylwesterPoznań1984M305514400:28:2600:56:3200:05:3900:55:55
#87 18752Zawalska KarolinaPoznań1987K20224300:28:4100:56:3600:05:3900:56:09
#88 188423Kołodziej JuliaPoznań1995K20234400:28:2000:56:4500:05:4000:56:28
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !189413Połczyński TomaszPoznań1955M60214500:28:0700:56:4900:05:4000:56:22
#90 190292Drewnowska JustynaTrzcianka1982K30134500:28:0300:56:5600:05:4100:56:39
#91 191454Tomaszewska AgnieszkapoznanWilda Biega1986K30144600:27:4900:57:0100:05:4200:56:36
#92 192362Rajska NataliaGniezno1994K20244700:27:2800:57:0800:05:4200:56:46
#93 193330Starszak KubaSwarzędzBiegaj z WSL1994M205514600:27:2800:57:1300:05:4300:56:40
#94 194363Korczak MagdalenaZłotniki1991K20254800:29:4500:57:1300:05:4300:56:36
#95 19545Śmiałek KasiaPoznańSnowdog Runners1991K20264900:29:0200:57:2200:05:4400:56:59
#96 196203Lawetter DianaPoznan1995K20275000:29:1700:57:2200:05:4400:57:18
#97 197190Gorzan MikołajPoznań1978M305614700:29:0500:57:2300:05:4400:57:04
#98 198529Nowicki DamianPoznań1990M205614800:27:3900:57:2500:05:4400:57:15
#99 199161Szczepaniak JarosławSieradz1994M205714900:27:0700:57:3600:05:4500:57:33
#100 200205Kaźmierczak AnnaPoznańMeluszka Team1984K30155100:28:0800:57:3900:05:4500:57:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności