Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Agrobex „Leśna Piątka”

Wyniki - 10 kwietnia 2016, Pobiedziska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
Pk1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !150Roman KłosowskiBiałężyceNight Runners Września1983M11-00:08:35100:17:3800:17:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2114Adrian SzałataKrotoszyn16 BRL / Biegcze Jarocin1989M22-00:09:24200:19:0100:19:01
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 390Błażej PrzybyłPrzeźmierowoEJM adventure1993M33-00:09:24300:19:1800:19:13
#4 4157Piotr GrześKostrzynGoggle1988M44--00:19:3200:19:30
#5 537Dariusz JanasCzerwonakBiegacze Juniora - Runners Team1975M55-00:09:38400:19:3300:19:33
#6 687Krzysztof PolcynKiszkowo1982M66-00:09:48500:20:0700:20:05
#7 720Michał DreasPoznań1983M77-00:09:57700:20:1600:20:14
#8 8164Marcin FilipiakZalasewoCybina team1984M88-00:09:56600:20:2300:20:20
#9 9128Dawid TrittPoznańCybina team1984M99-00:09:57800:20:2500:20:22
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10126Patrycja TalarPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1986K1-100:10:081100:20:2700:20:24
#11 1156Marek KościelniakpoznańCybina team1977M1010-00:10:081200:20:4700:20:45
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1289Dorota PrzybylakSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz Team1993K2-200:10:111300:20:4700:20:47
#13 1319Jakub DreasRybitwyW ędzikowski Running Team1985M1111-00:10:041000:20:5200:20:52
#14 14141Zbigniew ZajączkowckiKomornikiMamy-Biegamy1981M1212-00:10:01900:21:0300:21:01
#15 1518Jarosław DominiakZalasewo1985M1313-00:10:331400:21:1300:21:11
#16 16166Janusz WystępskiGnieznoDrużyna Szpiku / KB Maniac Poznań1972M1414-00:10:502300:21:2200:21:22
#17 17107Paweł StankiewiczPotasze1975M1515-00:10:452000:21:3300:21:27
#18 18115Łukasz SzarzyńskiŚroda Wlkp.Polonia Środa1982M1616-00:10:411600:21:3400:21:30
#19 1935Wojtek HrabPoznańNight Runners1982M1717-00:10:341500:21:3500:21:34
#20 2059Krzysztof KrólKiszkowoKiszkowo1978M1818-00:10:421700:21:4200:21:39
#21 21110Mariusz StokowskiPobiedziskaZłotniczki1976M1919-00:10:462100:21:5400:21:50
#22 22130Paweł WachsmanJarocin16 BRL /Biegacze Jarocin1986M2020-00:10:421800:22:0200:22:02
#23 2391Rafał PrzysiekSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz Team1981M2121-00:10:421900:22:0600:22:04
#24 2438Michał JaruszOborniki1983M2222-00:10:482200:22:1600:22:13
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2516Joanna DajerlingPoznańMamy-Biegamy1996K3-300:11:012400:22:2500:22:22
#26 26123Dominik ŚwitałaGóraPobiedziska Running Team1998M2323-00:11:112800:22:3700:22:34
#27 2727Bartosz GilwatowskiBiskupicePobiedziska Running Team1976M2424-00:11:112900:22:3700:22:34
#28 2892Dariusz NaskrętPoznań1979M2525-00:11:022600:22:4900:22:44
#29 2944Ewelina KasprzakKobylnica1981K4-400:11:012500:22:5400:22:50
#30 3065Marek LeśniewskiSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz Team1979M2626-00:11:163000:22:5700:22:53
#31 31113Łukasz SzałKostrzynWalka Kostrzyn1991M2727-00:11:433600:23:1400:23:09
#32 3239Maciej KaczmarekPoznań1994M2828-00:11:243200:23:1500:23:02
#33 33122Fabian ŚwitŚroda Wielkopolska1986M2929-00:11:233100:23:1600:23:13
#34 3471Mariusz MielcarzewiczSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz Team1981M3030-00:11:072700:23:1700:23:13
#35 3525Grzegorz GarczykKostrzynWalka Kostrzyn1993M3131-00:11:323500:23:2400:23:20
#36 36142Adam ZawadaGruszczyn1972M3232-00:11:263300:23:3900:23:33
#37 37116Krzysztof SzczepankiewiczMurowana Goślina1981M3333-00:11:473700:23:4500:23:35
#38 38136Michał WalkowiakSwarzędz1982M3434-00:12:054100:24:0700:23:59
#39 39105Ewa StaniszewskaPoznańogarniamprad.pl1994K5-500:12:104300:24:2300:24:18
#40 4051Magdalena KmieciakPoznańStudio Forma1986K6-600:12:144700:24:3000:24:27
#41 4184Mariusz PiesikKoziegłowyTkkf Wodnik Więcbork1959M3535-00:12:084200:24:3100:24:23
#42 4281Grzegorz PampuchSiekierki Wielkie1975M3636-00:11:313400:24:4100:24:31
#43 4399Dominik SiwaPoznań1979M3737-00:12:134600:24:4500:24:40
#44 4424Marcin GalewskiKostrzynWalka Kostrzyn1992M3838-00:11:553900:24:4800:24:42
#45 4575Marcin MuellerpobiedziskaKohorta Pobiedziska1988M3939-00:11:574000:24:5000:24:46
#46 46131Artur WalaGarbyGarby Forest Run1971M4040-00:12:114400:24:5300:24:41
#47 4712Mariusz ChłedowskiKOSTRZYNBIEGAM SOBIE1989M4141-00:11:543800:24:5800:24:57
#48 48163Mateusz JaworskiPoznań1986M4242-00:12:315400:25:0000:24:49
#49 49159Małgorzata GrześKostrzyn1988K7-700:12:275100:25:0800:25:04
#50 50156Marek OsuchowskiGarbyKB Maniac Poznań1977M4343-00:12:506400:25:0900:24:59
#51 5132Wojciech GrześkowiakPoznań1984M4444-00:12:325500:25:1100:24:59
#52 5297Krzysztof SilskiSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz Team1981M4545-00:12:365700:25:1500:25:13
#53 53133Ilona WalczakGORZKIE POLE1973K8-800:12:234900:25:1800:25:10
#54 5473Marcin MrozekKostrzynWalka Kostrzyn1992M4646-00:12:265000:25:2000:25:15
#55 55103Karol SobiechPobiedziskaNight Runners1982M4747-00:12:144800:25:2100:25:18
#56 5670Agata MasternakPobiedziskaPobiedziska Running Team1979K9-900:12:275200:25:2200:25:19
#57 5729Magdalena GralewiczMurowana Goślinakb katorożnik Murowana Goślina1977K10-1000:12:365800:25:2300:25:18
#58 5847Krzysztof KaźmierczakSwarzędz1975M4848-00:12:124500:25:2400:25:15
#59 5911Mikołaj ChałupkaPobiedziska Letnisko2000M4949-00:12:416200:25:2400:25:09
#60 60109Sylwia StokowskaGorzkie PoleGorzkie Pole1978K11-1100:12:386100:25:2400:25:15
#61 618Krystian BrychczyńskiPoznańWATAHA TEAM1980M5050-00:12:376000:25:3000:25:17
#62 6268Małgorzata MalczewskaŁubowoŁubowo1994K12-1200:12:586900:25:3200:25:32
#63 6340Mariusz KaczmarekPoznań1960M5151-00:12:546700:25:3400:25:20
#64 6442Mariusz KałwińskiPoznańWATAHA TEAM1975M5252-00:12:446300:25:4900:25:37
#65 6548Tomasz KędzioraPobiedziska1978M5353-00:12:355600:25:5000:25:42
#66 66118Anna SzymańskaKostrzyn Wlkp.1977K13-1300:12:506500:25:5600:25:51
#67 67124Gabriela ŚwitałaGóraBiegacze Juniora - Runners Team1970K14-1400:12:566800:26:0500:26:01
#68 68129Tomasz UrbaniakPoznańamator1969M5454-00:13:067300:26:1800:26:18
#69 6931Lidia GrzelakKostrzyn1977K15-1500:12:305300:26:1800:26:14
#70 7074Rafał MrówczyńskiPobiedziska1976M5555-00:12:365900:26:2200:26:15
#71 71161Katarzyna DreasRybitwyPNB1993K16-1600:12:597000:26:3600:26:32
#72 72140Beata WoźniakKoziegłowy1977K17-1700:13:097400:26:4800:26:41
#73 7380Monika PająkSkórzewoMamy-Biegamy1982K18-1800:13:247700:26:5800:26:49
#74 7494Mariusz SaukensPobiedziskaPobiedziska Running Team1976M5656-00:13:107500:27:0700:27:03
#75 7593Mariusz SadłoSwarzędz1971M5757-00:13:207600:27:0800:26:57
#76 7626Artur GawrychPobiedziska1982M5858-00:12:506600:27:1000:26:58
#77 77100Andrzej SkubiszakPoznańBRODEX TEAM SWARZĘDZ1966M5959-00:13:057100:27:1200:27:03
#78 7854Grzegorz KoperskiJERZYKOWO1975M6060-00:13:538400:27:1700:27:04
#79 7998Tomasz SiodłaStęszewko1971M6161-00:13:548600:27:1700:27:05
#80 80120Aleksander SzymańskiPobiedziskaJA I TY1976M6262-00:14:2010100:27:5000:27:42
#81 8114Wojciech CholewińskiWojnowoKB Katorżnik Murowana Goślina1966M6363-00:13:568900:27:5400:27:47
#82 8213Longina CholewińskaWojnowoKB Katorżnik Murowana Goślina1966K19-1900:13:599200:27:5500:27:49
#83 8388Katarzyna PopielPobiedziska-01976K20-2000:13:327900:28:0100:27:56
#84 8485Natalia PiotrowskaKobylnica1984K21-2100:13:558700:28:0200:27:51
#85 8561Ewa Langekoziegłowy1974K22-2200:13:569000:28:0300:27:52
#86 8636Małgorzata JakubowskaPlewiskabiegam bo lubię1982K23-2300:13:398100:28:0900:28:03
#87 8757Seweryn KrenskiPiła1977M6464-00:13:388000:28:1000:28:03
#88 889Paulina BrzeskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1974K24-2400:13:458300:28:1100:28:07
#89 89165Piotr ŁugowskiPoznańWszystkoobieganiu.pl1958M6565-00:13:579100:28:1300:28:09
#90 9062Paweł LesiukPoznańCybina team1982M6666-00:13:317800:28:2000:28:12
#91 91138Joanna WicentyObrzycko1994K25-2500:13:057200:28:2200:28:20
#92 9221Anna DudzińskaPoznań1985K26-2600:13:538500:28:2900:28:18
#93 93155Beata PolusRokietnica1984K27-2700:14:039800:28:3600:28:22
#94 9443Zbigniew KarnabolRokietnica1988M6767-00:14:029700:28:3700:28:22
#95 9595Anna SchaarPoznań1990K28-2800:14:3910500:28:3900:28:27
#96 96143Magdalena ZielińskaPoznań1989K29-2900:13:558800:28:4000:28:35
#97 97119Magdalena SzymańskaSwarzędzMamy-Biegamy1993K30-3000:14:009600:28:4100:28:32
#98 98162Barbara FilipiakSwarzędzMamy-Biegamy1980K31-3100:13:599300:28:4200:28:33
#99 99108Katarzyna StokowskaPobiedziskaZłotniczki1978K32-3200:13:599400:28:4200:28:32
#100 100127Aneta TokarzGorzkie PoleGorzkie Pole1989K33-3300:13:599500:28:4400:28:34

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności