Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXIV Krapkowicki Bieg Uliczny

Wyniki - 1 maja 2016, Krapkowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Kat
-
-
#1 101553Kutian AdamKędzierzyn-Koźle00:43:1100:43:06-9424M40
#2 102517Wilim MarcinDąbrówka Górna00:43:1200:43:00-9518M20
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !103309Musiał MarekBiegowa Świdnica, Bystrzyca Górna00:43:1700:43:14-962M60
#4 104383Płonka SzymonGZ LZS GRODKÓW, Wojsław00:43:2000:43:11-9740M30
#5 105316Napiórkowski Romanleśne dziadki, Krapkowice00:43:2300:43:16-9810M50
#6 10670Drożak TomaszOpole00:43:2400:43:14-9941M30
#7 107505Waniowski Jan JakubPV Volley DTP Krapkowice, Krapkowice00:43:3100:43:17-10019M20
#8 108106Gołębiewski JacekKB SOBÓTKA, Świdnica00:43:3500:43:24-10125M40
#9 109514Wieloch Andrzejleśne dziadki, Parzymiechy00:43:3700:43:30-10211M50
#10 11021Bielecki ŁukaszGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:43:4000:43:34-10320M20
#11 111379Piotrowski Krzysztofcross krapkowice, Krapkowice00:43:4400:43:33-10426M40
#12 112572Walków BartłomiejNiemodlin00:43:4800:43:43-10527M40
#13 113586Grochli MateuszGogolin00:43:5100:43:48-10621M20
#14 114290Miketa JanuszKamieńskie Młyny00:43:5200:43:25-10728M40
#15 115548Gross SzymonWołów00:43:5200:43:38-10842M30
#16 116196Kołodziej WaldemarDottori Corrono Opole, Górki00:43:5200:43:43-10929M40
#17 11771Duczek ŁukaszBVB, Gogolin00:43:5500:43:41-11043M30
#18 118340Oliwa PiotrBBL Opole, Opole00:43:5600:43:46-11144M30
#19 119361Paterak GrzegorzGogolin Biega, Gogolin00:43:5600:43:43-11245M30
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12066Domicz AntoniOpole00:44:0000:43:54-1133M60
#21 121339Olewicz PiotrStrzelce Opolskie00:44:0100:43:55-11430M40
#22 122334Ojciec SebastianKąty Opolskie00:44:0200:43:48-11522M20
#23 12351Cukier MateuszRemscheid00:44:0400:43:56-11646M30
#24 12492Gątarz JanuszJ&J, Warszawa00:44:0400:44:00-11747M30
#25 125286Michalski AdamKB Sobótka, Sobótka00:44:0700:43:56-11831M40
#26 126507Waniowski WiktorKrapkowice00:44:0900:43:55-11923M20
#27 127102Gogała RyszardGłubczyce00:44:1300:44:00-12032M40
#28 128479Śmigielski MarcinRajsport Active, Zdzieszowice00:44:1400:44:02-12124M20
#29 129512Węglarz CzesławKędzierzyn-Koźle00:44:1400:44:07-12212M50
#30 130373Pijanka MariuszBBL Opole, Opole00:44:1500:44:03-12333M40
#31 131293Milczarek RomanRogów Opolski00:44:1600:43:57-12448M30
#32 132577Grobosz JanKamionek00:44:1800:43:57-12525M20
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !133307Mrugała MonikaFAST FOOT OPOLE, Węgry K. Opola00:44:1800:44:068-1K40
#34 134190Kolanko SylwiaNysa Biega, Nysa00:44:2000:44:169-6K30
#35 135195Kołodziej TomaszNysa Biega, Nysa00:44:2000:44:16-12649M30
#36 13649Ciecieląg JarosławNysa Biega, Nysa00:44:2000:44:15-12734M40
#37 13715Bąkowski Andrzejamator, Kędzierzyn-Koźle00:44:2100:44:16-1284M60
#38 138289Mielnik DamianMarianek, Głubczyce00:44:2100:44:08-12935M40
#39 139130Iwański ArturLigota00:44:2500:44:14-13036M40
#40 140441Soll DawidOPOLEbiega.pl, Opole00:44:2700:44:09-13126M20
#41 14130Broj DarekKac Running Team, Źlinice00:44:2900:44:21-13250M30
#42 142719Śledziński MateuszKrapkowice00:44:3300:44:18-13327M20
#43 143406Reszke MarekOPOLEbiega.pl, Wrocław00:44:3500:43:56-13428M20
#44 1448Baran KonradKS Zdzieszowice-BikeTeam, Zdzieszowice00:44:3600:44:25-13529M20
#45 145550Gucman MaciejGucman Athletics, Krapkowice00:44:3800:44:15-13651M30
#46 1466Badewicz TomaszGarage JIM BEAM, Krapkowice00:44:4000:44:31-13752M30
#47 147276Matysik MaciejTarnów Opolski00:44:4000:44:33-13853M30
#48 148537Zawierucha JanŻory00:44:4400:44:36-1395M60
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149297Miller MartaWrocław00:44:4700:44:4110-3K20
#50 150342Opalska Karolinaspeed team Brzeszcze, Brzeszcze00:44:4800:44:4511-7K30
#51 1512Adamek HubertKędzierzyn-Koźle00:44:4900:44:29-14054M30
#52 152135Jachimowski MarcinRodzinne Bieganie, Krapkowice00:44:5000:44:38-14155M30
#53 153208Kowalczyk MichałOPOLEbiega.pl, Jełowa00:44:5000:44:32-14230M20
#54 154536Zapiór JacekOPOLEbiega.pl, Zawada00:44:5000:44:33-14331M20
#55 15511Bartkowiak MariuszOPOLEbiega.pl, Krapkowice00:44:5000:44:34-14456M30
#56 156546Żymła SebastianKac Running Team, Chrzowice00:44:5100:44:43-14557M30
#57 157563Gregorczyk MgdaRunner Team Jeżewo, Opole00:44:5900:44:5412-4K20
#58 1585Anioła PrzemysławGłogówek00:45:0000:44:44-14637M40
#59 15981Fikus AndrzejChrzowice00:45:0000:44:53-14758M30
#60 160169Kałwiński AdamKrapkowice00:45:0100:44:53-14859M30
#61 161451Starostka JacekPKO Bank Polski Biegajmy Razem, Kędzierzyn-Koźle00:45:0300:44:52-14938M40
#62 162223Kurpiela DanielAdex Running Team, Rzepcze00:45:0700:44:56-15060M30
#63 163173Kasperski MaciejLigota Tułowicka00:45:1000:44:59-15161M30
#64 16445Ceglarek RomanKrapkowice00:45:1300:45:03-15262M30
#65 165181Kazan AndrzejStrzelce Opolskie00:45:1500:44:41-15313M50
#66 166462Sułkowski MarcinGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:45:1600:45:06-15463M30
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16764Długosz PaulinaBrynica00:45:1600:45:1013-1K16
#68 168172Karpińska BarbaraAthletics Nysa, Ligota Wielka00:45:1700:45:1014-8K30
#69 169381Pławiak RafałKędzierzyn-Koźle00:45:1900:44:59-15564M30
#70 170530Zagożdżon KrzysztofZdzieszowice00:45:2000:44:59-15639M40
#71 171204Kostrzewa KrzysztofOzimek00:45:2700:45:16-15740M40
#72 172345Oszczęda WojciechWierchlesie00:45:2900:44:56-15841M40
#73 173468Szkop KrystianRacławiczki00:45:3000:45:23-15932M20
#74 174484Tarczyński RafaelGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:45:3400:45:22-16042M40
#75 175161Jóźwiak ŁukaszOPOLEbiega.pl, Opole00:45:3900:45:20-16165M30
#76 176216Kukuś Andrzejamator, Krapkowice00:45:4300:45:33-16243M40
#77 177119Gutkowski AdamKrapkowice00:45:4400:45:27-16366M30
#78 178465Szczepek RomanTarnów Opolski00:45:5600:45:50-16444M40
#79 179121Hanzel TomaszLZS Tor Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki00:45:5600:45:47-16545M40
#80 180463Surma TomaszPrudnik00:45:5800:45:47-16646M40
#81 181511Wegner JacekSBD Energetyk Rybnik, Rybnik00:46:0200:45:52-16747M40
#82 182136Jagiela RafałOpole00:46:0300:45:20-16867M30
#83 18312Bartkowski MarcinKrapkowice00:46:0500:45:26-16948M40
#84 184101Goerlich GüntherTeam Germany, Opole00:46:1000:46:04-17014M50
#85 18578Fiebich MichałŁącznik00:46:1200:46:01-1715M16
#86 186197Kołomycki HieronimPietna00:46:1600:46:11-17233M20
#87 187296Milińska LiliannaNiemodlin00:46:1900:46:1215-9K30
#88 188402Radomski RomanKrapkowice00:46:2600:46:14-17349M40
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !189295Miler BarbaraNiemodlin00:46:2800:46:2216-2K40
#90 190187Kochon ŁukaszBiegowi Zajawkowicze, Kędzierzyn-Koźle00:46:2900:45:57-17468M30
#91 191396Przygodzki AdamKrapkowice00:46:3000:46:09-17569M30
#92 192509Wawrzyniak Magdalena10 Brygada Logistyczna, Prudnik00:46:3100:46:2217-5K20
#93 193482Witkowski TadeuszKOLKA TEAM OPOLE, Tarnów Opolski00:46:3300:46:16-1766M60
#94 194148Jasiówka BartłomiejPolska Nowa Wieś00:46:3900:46:09-17770M30
#95 195516Wikierski KrzysztofKrapkowice00:46:4300:45:59-17871M30
#96 19617Beer MichałKrapkowice00:46:4800:46:32-17934M20
#97 19787Gabert GrzegorzVERTIGO HOTEL Running Team, Gogolin00:46:5000:46:39-18050M40
#98 198705Szczepanik KrzysztofDOMEX TEAM, Krapkowice00:46:5000:46:40-18151M40
#99 199277Mazur JakubRadwanice00:46:5100:46:25-18235M20
#100 200264Marciniak SebastianKrapkowice00:46:5200:46:47-18352M40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności