Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Majowy

Wyniki - 3 maja 2016, Wiączyń Dolny

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168Michał JamiołM1980KIELCEPOLSKANIEZRZESZONY00:38:3500:38:3300:03:51-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2266Michał StawskiM1985ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:38:3800:38:3600:03:52-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3233Szymon SobczakM1996BRZEZINYPOLSKA00:38:5500:38:5400:03:53-3
#4 428Adam CiechańskiM1996BUKOWIECPOLSKATRUCHT.COM00:39:3400:39:3200:03:57-4
#5 5214Mariusz SzmerkaM1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:41:3100:41:2700:04:09-5
#6 6173Bartłomiej KochanowskiM1982ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:42:1600:42:1400:04:13-6
#7 7161Grzegorz NeskaM1994PRZYSTAŁOWIECE DUŻEPOLSKA00:42:5500:42:5100:04:17-7
#8 832Adam DąbrowieckiM1996ŁÓDŹPOLSKA00:43:0600:43:0300:04:18-8
#9 9130Dawid NowakM1981KIEŁCZYGŁÓWPOLSKARUCH KLUCH00:43:3900:43:3400:04:21-9
#10 1069Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹPOLSKA00:43:5100:43:4500:04:23-10
#11 11326Jakub KowalskiM1983GŁOWNOPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:43:5400:43:4700:04:23-11
#12 1245Dariusz GolińskiM1988GAŁKÓW MAŁYPOLSKAJUSTYNOW- JANOWKA.PL00:44:3900:44:3400:04:27-12
#13 1327Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKA00:44:4700:44:4300:04:28-13
#14 14329Michał SzymańczykM1991PABIANICEPOLSKA00:44:5400:44:5000:04:29-14
#15 1597Michał KowalczykowskiM1973ŁÓDŻPOLSKARYSIOTEAM00:45:1900:45:1800:04:32-15
#16 1671Bartłomiej CicherskiM1983ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA RTVEUROAGD00:45:2100:45:1700:04:32-16
#17 178Robert BłaszczykM1978ALEKSANDRÓW ŁODZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:45:4200:45:3800:04:34-17
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1852Marta BukowskaK1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:45:5200:45:4800:04:351-
#19 19297Kamil DajwłowskiM1987PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA00:46:0700:45:5800:04:36-18
#20 20282Tomasz StarzewskiM-ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:46:3000:46:2500:04:39-19
#21 21165Paweł MikołajczykM1984ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI00:47:0200:46:5100:04:41-20
#22 22150Ryszard KubiakM1967ŁÓDŹPOLSKATWIERDZA - OCHRONA00:47:0700:47:0100:04:42-21
#23 23210Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:47:0700:47:0100:04:42-22
#24 24314Grzegorz BorkowskiM1955ŁÓDŹPOLSKAEVERRAN00:47:2800:47:1900:04:44-23
#25 25280Marcin MularczykM1976ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:47:3400:47:2800:04:45-24
#26 26138Stanisław KorczyńskiM1953ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:47:5600:47:5300:04:47-25
#27 27164Paweł MrozowskiM1983ŁÓDŹPOLSKA00:48:0100:47:5400:04:47-26
#28 28172Lukasz KrawczykM1982BYSZEWYPOLSKABIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACH00:48:1800:48:1200:04:49-27
#29 29241Jacek SzymczakM1975ŁÓDŹPOLSKA00:48:2500:48:1700:04:50-28
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3094Paulina PiwowarK1996KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:48:3300:48:3000:04:512-
#31 31149Krzysztof PruchniewskiM1976STRÓŻAPOLSKA00:48:4400:48:3800:04:52-29
#32 32230Michał WierzchońM1974ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:48:5200:48:3800:04:52-30
#33 33277Władysław ŻaczekM1963ANDRESPOLPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:49:0100:48:5300:04:53-31
#34 3416Radosław JaniakM1969ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:49:2100:49:1100:04:55-32
#35 35201Janusz RedzyniaM1953ŁÓDZPOLSKARYSIO-TEAM00:49:2600:49:2300:04:56-33
#36 36158Marek KosteckiM1965ŁÓDŹPOLSKAŁODZIAK00:49:3200:49:3000:04:57-34
#37 3788Zbigniew KamińskiM1963ŁÓDŹPOLSKAAMATOR00:49:4400:49:3100:04:57-35
#38 38319Adam JabłońskiM1963ŁÓDŹPOLSKA00:50:0200:49:5800:05:00-36
#39 3915Jarosław GóżańskiM1968ŁÓDŹPOLSKAMPK ŁÓDŹ00:50:0500:50:0200:05:00-37
#40 40267Dominik StańczykM1982ŁÓDŹPOLSKA00:50:1500:50:0700:05:01-38
#41 41108Rafał LenkiewiczM1976ŁÓDŹPOLSKA00:50:2500:50:0500:05:01-39
#42 42278Jacek PietrasiakM1965STARE SKOSZEWYPOLSKANOWOSOLNA00:50:2800:50:1900:05:02-40
#43 4392Robert PodlasiakM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:50:3400:50:3100:05:03-41
#44 4462Dariusz FilipiakM1970ZDUŃSKA WOLAPOLSKAPROMIL ZDUŃSKA WOLA00:50:4200:50:3000:05:03-42
#45 4572Maciej DomowiczM1981ŁÓDŹPOLSKA00:50:5300:50:3900:05:04-43
#46 46145Wojciech MajewskiM1991ŁÓDŹPOLSKA00:50:5600:50:4100:05:04-44
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47166Aneta KuźniarK1982ŁÓDŹPOLSKA00:51:0700:50:5900:05:063-
#48 48167Rafał KałużnyM1986ŁÓDŹPOLSKA00:51:1500:51:1000:05:07-45
#49 49171Witold KaraśM1968ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:52:4100:52:2000:05:14-46
#50 50205Marcin SzczepańskiM1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:52:4600:52:3800:05:16-47
#51 522Marcin CieśliczkaM1983ŁÓDŹPOLSKA00:53:1300:53:0300:05:18-49
#52 53163Michał KrawczykM1986KONSTANTYNÓ W ŁÓDZKIPOLSKARYSIE00:53:2100:53:0000:05:18-50
#53 54294Michał KopertowskiM1984ŁÓDŹPOLSKA00:53:3500:53:1700:05:20-51
#54 5550Marcin GwiaździńskiM1979ŁÓDŹPOLSKARUNNING SUCKS00:54:0000:53:4700:05:23-52
#55 56107Krzysztof PigułaM1962ŁÓDŹPOLSKADELIA COSMETICS TEAM00:54:0500:53:5200:05:23-53
#56 57152Żaneta PrzybyszK1985STRYKÓWPOLSKA00:54:0900:53:5700:05:244-
#57 58146Michał MachaczM1991BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYPOLSKA00:54:1100:53:5600:05:24-54
#58 59139Krystian KociołekM1972ŁÓDŹPOLSKA00:54:2600:54:0200:05:24-55
#59 60113Sławomir KowalskiM1972GŁOWNOPOLSKAKS GŁOWNO W BIEGU00:54:3300:54:1300:05:25-56
#60 61123Jarosław MroczekM1966ŁÓDŹPOLSKA00:54:4100:54:2500:05:26-57
#61 62339Łukasz DębskiM1983SKIERNIEWICEPOLSKA00:54:4900:54:2300:05:26-58
#62 63169Martyna Olszewska-DomowiczK1984ŁAGIEWNIKI NOWEPOLSKA00:54:5900:54:4500:05:285-
#63 6493Adam KasicaM1975GRÓJECPOLSKA00:55:1900:55:1200:05:31-59
#64 6560Zbigniew AntosikM1962RAWA MAZOWIECKAPOLSKAK.S. TRIATHLON RAWA MAZOWIECKA00:55:3900:55:3500:05:34-60
#65 66246Damian RikszajdM1989KSAWERÓWPOLSKAMAGELLAN S.A.00:55:4600:55:2300:05:32-61
#66 67295Anna NaruszewiczK1985ŁÓDŹPOLSKA00:55:5000:55:3400:05:336-
#67 68312Adam LudwiczakM-ROKICINYPOLSKA00:55:5000:55:3600:05:34-62
#68 6963Agnieszka BłochK1974HUTA DŁUTOWSKAPOLSKABLOCHS00:55:5700:55:3900:05:347-
#69 70264Sylwia WylazlowskaK1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:56:2000:56:1700:05:388-
#70 71128Henryk KwaśniewskiM1954ŁÓDŹPOLSKA00:56:3200:56:2200:05:38-63
#71 72348Maja ŁuczkowskaK1971ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:56:3500:56:2100:05:389-
#72 7339Katarzyna DominiakK1985ŁÓDŹPOLSKA00:57:0400:56:5300:05:4110-
#73 74316Jakub BanaszkiewiczM1979BUDY WOLSKIEPOLSKA00:57:1000:56:5900:05:42-64
#74 75170Aleksandra KaraśK1962ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:57:1100:56:5300:05:4111-
#75 7665Malgorzata CyrulewskaK1971GLINNIKPOLSKA00:57:3600:57:2100:05:4412-
#76 77336Igor FaliszewswkiM2002ŁÓDŹPOLSKA00:57:4400:57:3100:05:45-65
#77 78221Kamil WaszczykowskiM1982PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA00:57:5900:57:3800:05:46-66
#78 79333Agata AndrzejewskaK1979ŁÓDŹPOLSKARUNNING SUCKS00:58:0700:57:5700:05:4813-
#79 80265Marcin StelmasiakM1973BUKOWIECPOLSKARUNNING SUCKS00:58:0800:57:5300:05:47-67
#80 81324Marcin MillerM1976ŁÓDŹPOLSKAACCENTURE00:58:1800:58:0700:05:49-68
#81 82334Maciek WoźnickiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:58:2400:58:1400:05:49-69
#82 83168Ania PietraszekK1987ŁÓDŹPOLSKA00:58:2600:58:1900:05:5014-
#83 84243Marta RaweckaK1981ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:58:4400:58:2900:05:5115-
#84 85261Robert TaborM1965JEŻOWEPOLSKA00:58:5200:58:3400:05:51-70
#85 86310Joanna WytykowskaK1980ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:58:5300:58:3400:05:5116-
#86 87192Anna Stańczyk-WojciechowskaK1979KLWÓWPOLSKA00:58:5700:58:3900:05:5217-
#87 88271Sławomir SkatulnikM1964PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAPKB ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:59:0800:58:5000:05:53-71
#88 89248Łukasz StecM1981ŁÓDŹPOLSKA00:59:1200:58:5400:05:53-72
#89 9070Justyna GrodzińskaK1982STARA GADKAPOLSKA00:59:1400:58:4900:05:5318-
#90 91293Jarosław MurczakM1985NOWE CHRUSTYPOLSKA00:59:1500:59:0000:05:54-73
#91 92155Karolina LedwońK1985ŁÓDŹPOLSKA00:59:2800:59:1900:05:5619-
#92 93303Paweł GwardaM1962DĄBRÓWKAPOLSKA00:59:3700:59:1300:05:55-74
#93 94105Monika KubiakK1990ŁÓDŹPOLSKA00:59:3700:59:2100:05:5620-
#94 95226Karol RzeźnickiM1966ŁÓDŹPOLSKAUKS PRAUSSA00:59:3800:59:1900:05:56-75
#95 96275Andrzej RzeźnickiM1951ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:59:4300:59:2900:05:57-76
#96 9773Małgorzata FrankenbergK1955ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:59:5800:59:3900:05:5821-
#97 98228Zygmunt RzeznickiM1955ŁÓDŹPOLSKA01:00:1301:00:0200:06:00-77
#98 99110Monika KuchtaK1979ANDRESPOLPOLSKAFLINTENSIVE RUNNING01:00:3801:00:2900:06:0322-
#99 100313Aneta LudwiczakK1980BĘDKÓWPOLSKA01:00:3801:00:2800:06:0323-
#100 101216Paweł SokołowskiM1978SZADEKPOLSKA01:00:3801:00:2900:06:03-78

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności