Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

Wyniki - 3 maja 2016, Trzemeszno

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
#1 279297Adamczewski MichałDąbrówkaPOL-76M4085-26001:54:3400:45:0500:54:03361
#2 175331Adamczyk MariuszGnieznoPOLAltom Gniezno73M4060-16801:45:5700:36:2800:49:47242
#3 174310Adamczyk SławomirGnieznoPOL68M4059-16701:45:5600:36:2800:49:47243
#4 34216Adamus RadosławOstrówPOL65M505-3201:29:4401:29:3700:20:1500:41:3745
#5 11223Aleksandrowicz BartoszGnieznoPOLAltom Gniezno87M184-1101:21:2401:21:1900:11:5500:37:3211
#6 338382Andrzejczak TomaszKoninPOLKb Aktywni Konin73M40103-30701:59:5800:50:2900:52:47335
#7 394409Andrzejewski MaciejSzamotułyPOLGablociarze.pl73M40114-34102:09:4801:00:2000:58:40405
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12294Antczak RobertPoznańPOL)62M502-1201:21:4001:21:3500:12:1100:38:0916
#9 261525Asayeuich RomanMinskBLRAmatar64M5034-24401:53:0900:43:4000:53:02340
#10 55307Bąk DawidGnieznoPOLNiezrzeszony91M1813-5201:33:2300:23:5500:43:0466
#11 352320Banaszkiewicz GrzegorzTrzemesznoPOLBolt Trzemeszno73M40107-31602:01:1200:51:4300:50:22263
#12 296220Bandur GrzegorzPoznańPOLKb Maniac Poznan88M1852-27301:55:5600:46:2800:44:4589
#13 22423Baran BartłomiejTrzemesznoPOLBolt Trzemeszno77M3065-21201:49:5900:40:3100:51:04284
#14 272285Bartkowska AnetaTrzemesznoPOLBolt Trzemeszno91K18619-01:54:1200:44:4400:49:33231
#15 156458Bartoszek PawełZalasewoPOL79M3042-14901:44:2000:34:5100:47:26164
#16 425193Basińska JoannaGnieznoPOLAltom Gniezno76K401667-02:17:5601:08:2801:02:53440
#17 176477Białkowski KacperBarcinPOL91M1836-16901:45:5900:36:3000:47:18158
#18 256239Bielec WojciechBydgoszczPOL81M3075-23901:52:2700:42:5800:51:03282
#19 385132Bieniara TomaszCzerniejewoPOLMjdop72M40112-33602:07:0600:57:3700:53:44354
#20 293332Bilicki ŁukaszGnieznoPOL81M3084-27001:55:2700:45:5800:48:05184
#21 170210Bilski PrzemysławOstrówPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M3048-16301:45:4100:36:1200:47:11151
#22 37350Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30103-32902:05:1600:55:4700:55:55391
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3528Blahodir YuriyWinnicaUKRIce- Mat Team Ostrów Wlkp81M302-301:13:0001:12:5700:03:3100:33:203
#24 428400Bobrzyńska MałgorzataMogilnoPOL-80K302568-02:18:5101:09:2300:59:07412
#25 100162Bogucki PatrykGnieznoPOL-91M1821-9601:39:1700:29:4800:45:17100
#26 49104Bokus EugeniuszKoscianPOLKościan Team63M509-4601:32:5401:32:4500:23:2600:43:1170
#27 430450Boroński PrzemyslawPromnicePOLNiezrzeszony72M40118-36202:19:5701:10:2800:58:12401
#28 192109Borzymowski MaciejTrzemesznoPOL89M1839-18301:47:1700:37:4900:48:50202
#29 14429Bosy DanielKościanPOLLks Sana Kościan89M185-1401:22:2101:22:1700:12:5300:38:0214
#30 212506Braciszewski MichałGnieznoPOLKonkretfoto.pl80M3059-20101:49:0500:39:3600:48:36196
#31 40299Breliński RobertGnieznoPOL87M189-3801:30:1401:30:0800:20:4600:41:2941
#32 380150Broniarz RobertPoznańPOL72M40110-33302:06:1000:56:4100:55:14375
#33 431292Broniewski MarekKórnikPOLBrylant Kórnik82M30117-36302:21:3901:12:1101:02:03433
#34 145219Brzewiński JacekTrzemesznoPOLBolt Trzemeszno72M4049-13801:43:3100:34:0200:48:03183
#35 266453Brzeziński KrzysztofKostrzynPOLKmpsp Poznań84M3080-24901:53:5300:44:2400:49:34232
#36 25554Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M1846-23801:52:2300:42:5500:51:57311
#37 215463Brzykcy JacekToruńPOL81M3061-20401:49:2300:39:5500:49:36234
#38 31177Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners79M3010-2901:29:0601:29:0000:19:3700:40:4629
#39 268398Burant AgnieszkaPoznańPOL83K30618-01:54:0300:44:3500:52:11321
#40 277149Buzała JakubTrzemesznoPOL80M3082-25801:54:3200:45:0300:47:43178
#41 339110Błaszczyk MichałPoznańPOLPn Team / Tkkf Mpk Poznań82M3097-30802:00:0300:50:3500:50:52279
#42 225392Chojnacki SlawekTrzemesznoPOLBolt Trzemeszno75M4073-21301:50:0200:40:3300:51:06286
#43 133282Chojniak WiesławPoznańPOLCybina Team73M4048-12701:42:4600:33:1700:48:22191
#44 187412Choroszko ŁukaszGnieznoPOL79M3051-17801:46:5900:37:3000:49:00211
#45 93325Chrzan RobertGnieznoPOLNiezrzeszony67M4032-8901:38:4600:29:1700:46:40140
#46 108203Chrząszcz BartoszPakośćPOL95M1823-10401:39:5500:30:2700:46:20127
#47 311342Chudaś RomanTrzemesznoPOLHdk Kropelka Trzemeszno78M3090-28501:57:0500:47:3700:52:15324
#48 126184Chłopicki MichałGnieznoPOLVelux-gniezno81M3036-12101:42:0700:32:3800:46:26133
#49 115326Ciesielski ArkadiuszMiędzychódPOL73M4039-11101:40:5800:31:2900:45:52112
#50 348512Cieślak MonikaGębicePOL86K301535-02:00:3700:51:0800:52:38332
#51 228499Cieślik MaciejPoznańPOLKsg Direta77M3067-21501:50:0900:40:4100:48:50204
#52 17221Cieszyński PiotrPoznańPOLRr72M405-1701:24:1301:24:1000:14:4400:38:3418
#53 58428Czapliński MariuszGnieznoPOLAltom Gniezno67M4019-5501:33:5900:24:3100:41:3343
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9214Czarnojańczyk RafałOstrówPOL75M401-901:19:4101:19:3800:10:1200:37:049
#55 306399Czekalska MariaPobiedziskaPOLPobiedziska Running Team84K301226-01:56:3500:47:0700:52:14323
#56 198120Danielewicz KrzysztofMogilnoPOL74M4066-18801:47:5400:38:2500:50:13258
#57 318435Degórski KamilRogowoPOL89M1855-29001:58:0600:48:3700:50:05251
#58 24483Dekiert ArturPoznańPOL69M4078-23001:51:2900:42:0100:49:25227
#59 312451Delmanowski JanPoznańPOLGrunwald Team87M1854-28601:57:1400:47:4500:53:32348
#60 319349Dembski WłodzimierzŚródkaPOLMjdop73M4096-29101:58:0800:48:3900:48:45201
#61 359175Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL-84K301638-02:02:3200:53:0400:56:32396
#62 314487Drabicka KatarzynaMała NieszawkaPOL-91K18727-01:57:3200:48:0400:51:58312
#63 267488Drabicki WaldemarMała NieszawkaPOL-63M5036-25001:53:5500:44:2600:51:59313
#64 42746Dróżyński AndrzejPoznańPOLWww.saloniklampo.pl83M30115-36002:18:2701:08:5800:58:15402
#65 36839Drygas PiotrPoznańPOL63M5042-32702:04:5600:55:2800:52:40333
#66 25433Dudziak JerzyKościanPOLKościan Team63M5033-23701:52:1600:42:4800:49:44241
#67 320503Durowicz NataliaNiepruszewoPOL-85K301329-01:58:1000:48:4100:54:44366
#68 303127Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M3088-27801:56:2100:46:5300:53:42353
#69 41064Dylawerska AlicjaSzreniawaPOL83K302259-02:13:2201:03:5401:02:36436
#70 206112Dziel KarolTrzemesznoPOL80M3058-19601:48:5200:39:2300:47:29169
#71 188406Dziura DarekWylatowoPOL81M3052-17901:47:0100:37:3200:46:08121
#72 291164Dłutkowski JarosławRogowoPOLZadyszka73M4089-26801:55:1600:45:4700:51:40303
#73 16465Elminowski JacekWągrowiecPOL76M4055-15701:45:1100:35:4300:49:09217
#74 41356Figiel KrzysztofLulkowoPOLAltom Gniezno94M1810-3901:30:1701:30:1200:20:4800:42:2054
#75 143143Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5014-13601:43:2900:34:0100:46:43142
#76 302456Frąckowiak AnetaPoznańPOLMamy-biegamy82K301125-01:56:1900:46:5100:53:46356
#77 67258Frączek MarcinKościanPOLDrużyna Szpiku / Drużyna Szpiku Kościan88M1815-6401:35:0000:25:3100:43:2273
#78 181308Frański ŁukaszNowy TomyślPOLNkb Chyży/drużyna Jezusa76M4063-17301:46:2900:37:0000:47:05150
#79 452274Fryza JakubGębarzewoPOLZk W Gębarzewie87M1864-37702:35:0401:25:3601:03:52450
#80 448186Furtacz AnnaPiłaPOL72K401873-02:34:3101:25:0301:05:32451
#81 456187Furtacz MarekPiłaPOL48M6018-37903:02:1601:52:4701:18:10455
#82 8389Furtak TomaszMogilnoPOLSport I Rekreacja Mogilno74M4028-7901:37:1900:27:5100:45:0593
#83 404121Fuszpaniak MarcinGnieznoPOLSłynni Kenijczycy79M30110-34702:12:0701:02:3800:59:49419
#84 73335Gandurski MiłoszGnieznoPOLPacemaker Gniezno85M3021-6901:36:3000:27:0200:43:2072
#85 159312Gandurski WaldemarGnieznoPOLTmt Smecz Gniezno59M5017-15201:44:3500:35:0600:46:25130
#86 349183Gazarkiewicz AntoniGdańskPOLBhmw_gdynia52M6015-31402:00:3900:51:1000:55:45389
#87 365295Gembicka NataliaPoznańPOL84K301741-02:04:1400:54:4500:52:28329
#88 283163Giel JarosławNowy TomyślPOL-86M3083-26301:54:4200:45:1300:48:28194
#89 110367Gielewski RobertPowidzPOL33 Baza Lotnictwa Transportowego86M3032-10601:40:2500:30:5600:42:5563
#90 399165Godziuk RomanTorunPOL60M5045-34402:10:4101:01:1200:53:30347
#91 28020Gościniak AlinaGostyńPOL82K30720-01:54:3400:45:0600:51:13291
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 147176Gołębiewski EdwardPobiedziskaPOLTkkf Płomień Pobiedziska50M603-14001:43:3300:34:0400:47:17157
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10314Graczyk AdrianCzarnkówPOLBiegi.wlkp88M183-1001:21:0501:21:0100:11:3600:36:077
#94 34393Grajek TomaszGnieznoPOL75M40105-31102:00:2100:50:5200:55:25381
#95 41481Grajzer JacekPoznanPOLWarta Challenge Maraton&half-biedrusko66M5049-35402:15:0401:05:3600:59:17414
#96 103403Grobelny TomaszStrzelnoPOLBrak71M4035-9901:39:3600:30:0700:43:5485
#97 346338Grota ArturSolec KujawskiPOL77M3098-31302:00:2600:50:5700:49:36233
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 421157Grząślewicz BeataKościanPOLKościan Team63K50364-02:17:1601:07:4701:01:22430
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13405Grzechowiak MaciejGnieznoPOLAltom Gniezno70M402-1301:22:1501:22:1100:12:4700:37:4512
#100 262289Grzechowiak PiotrGnieznoPOL81M3079-24501:53:1300:43:4500:50:37270

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności