Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 9012150Kuba WojtyśSwarzędz1999M1621844-00:23:4384500:49:2400:48:41
#2 902696Tomasz BełdzikowskiSwarzędz1967M4572845-00:25:10127600:49:2400:49:24
#3 9033669Marcin StronkaKiekrz1991M25132846-00:24:0191800:49:2700:49:27
#4 9043465Magdalena StachowskaŚremOSP ŚREM1988K2513-5800:23:4987300:49:2700:48:47
#5 905934Bartosz LudwiczukPoznań1989M25133847-00:25:46146200:49:2800:49:28
#6 9061405Krystian WaleriańczykGułtowyStowarzyszenie Morsy Swarzędz1978M35181848-00:24:57121200:49:2800:49:28
#7 907941Michał SchmidtKomornikiKGB Grzmot Komorniki1980M35182849-00:24:1297500:49:2800:48:25
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 908888Hanna SkrzypczakMiłosław1967K453-5900:24:31105600:49:2900:49:29
#9 9093725Kacper BarańskiPoznań1994M2048850-00:24:59122200:49:2900:48:50
#10 9103599Mikołaj PakułaTurekKB Maraton Turek1982M30127851-00:24:1598400:49:3000:48:31
#11 9112254Marcin KubiakWROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1976M40176852-00:24:1197200:49:3000:48:36
#12 9123499Miłosz ŚmiłowiczOstrów WlkpGPO1988M25134853-00:23:4685800:49:3100:49:04
#13 9131306Ireneusz KijakPoznańAlleSport1985M30128854-00:25:19131800:49:3200:49:32
#14 9142033Maciej PodzerekGnieznoWake Team Gniezno1981M35183855-00:25:25134900:49:3200:49:32
#15 9153423Marcin NowakowskiPoznań1977M35184856-00:24:0494000:49:3200:49:32
#16 9162232Marcin MytnikPoznańStoczniowiec Poznań1977M35185857-00:23:4886800:49:3200:49:32
#17 9173923Zbysław KaczmarekPoznań1966M5037858-00:25:59153600:49:3300:49:33
#18 9181292Tomasz SkąpskiSłupca1973M40177859-00:23:3380800:49:3400:48:12
#19 9193383Tadeusz KieszekLeszno k/ WarszawyK.S. Ożarowianka1956M6018860-00:24:34107400:49:3400:48:34
#20 9201933Maciej LaskowskiPoznańKREATYVNIE1984M30129861-00:24:1397600:49:3400:48:47
#21 921266Karolina BorysiakPoznań1988K2514-6000:24:41113000:49:3400:49:34
#22 922940Sławomir GruszczyńskiGniezno1982M30130862-00:23:3180200:49:3500:48:40
#23 9232633Karol WachowiakPniewyKibole w biegu1984M30131863-00:25:46146300:49:3500:49:35
#24 924487Monika PaczyńskaZalasewo1979K359-6100:23:5689400:49:3500:48:41
#25 9253848Sławomir SpychałaSAPOWICE1966M5038864-00:24:0393300:49:3600:49:36
#26 9262567Dariusz WłodkowskiPoznańCoraz bliżej mety1984M30132865-00:23:1273300:49:3700:49:26
#27 9273762Mateusz KostowiczPoznanSaint-Gobain Sqlad1989M25135866-00:22:5265900:49:3700:49:18
#28 928598Mariusz MielcarzewiczSwarzędzAMMIGO1981M35186867-00:23:4585400:49:3800:49:11
#29 9293137Włodzimierz FrąckowiakWronkiWroniecki Klub Biegacza1966M5039868-00:24:39111700:49:3800:48:46
#30 9303756Damian NowakPoznań1982M30133869-00:25:06125700:49:3800:49:38
#31 931387Krzysztof StefaniakLubońZgrupka Team1983M30134870-00:24:0896100:49:3800:48:47
#32 9323638Maciej RyfaBorówiecBorówiec1993M2049871-00:25:39142900:49:3900:49:39
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9332949Marta Mikolajczykwarka1948K651-6200:24:28104000:49:4000:49:11
#34 934764Paweł GrabowiczSiekierki Wielkie1973M40178872-00:23:4083600:49:4000:47:24
#35 9351651Ksawery UrbańczykZiminFor Run Team1959M5530873-00:23:4083700:49:4100:49:13
#36 936286Robert JarzabekStrzalkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1973M40179874-00:22:5567400:49:4100:49:35
#37 9373374Jarosław MendelPoznańMalta Poznań1965M5040875-00:23:5087900:49:4200:48:51
#38 9381783Maciej HaremzaDaszewice1984M30135876-00:23:5990600:49:4200:48:34
#39 9392160Karol AdamskiDolskZawisza Dolsk1971M4573877-00:24:0494100:49:4200:49:42
#40 940538Wiktor MayPoznań1957M5531878-00:25:10127700:49:4200:49:42
#41 9413328Maciej EchaustSwarzędz1998M1622879-00:24:20101100:49:4300:48:12
#42 9423418Zdzislaw ZatajPoznań1956M6019880-00:23:4987400:49:4300:49:33
#43 9431924Robert DerdaSwarzedz1978M35187881-00:24:36109000:49:4300:49:43
#44 94441Sebastian SumisławskiPoznańAsics1976M40180882-00:24:24102700:49:4400:48:57
#45 9452497Waldemar SadowskiPoznań1977M35188883-00:23:2879000:49:4500:49:15
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9463156Alicja SikoraBielsko Biała1952K601-6300:24:32105900:49:4500:49:15
#47 9473073Krzysztof CiechanowiczPoznań1984M30136884-00:23:4184000:49:4500:48:38
#48 948670Paweł OrpelGolina1966M5041885-00:24:43113800:49:4500:48:15
#49 949119Dominik TomaszewskiKórnikDendrorunners1972M40181886-00:24:1799400:49:4600:47:17
#50 9502868Mikołaj MałaczyńskiPoznańStowarzyszenie Leśny W ąż1986M30137887-00:23:1474100:49:4600:47:35
#51 9513213Dawid MichałowskiJerzykowoCYBINA TEAM1996M2050888-00:22:3258300:49:4600:49:31
#52 9522690Piotr StolarskiPoznań1980M35189889-00:23:5990700:49:4700:48:53
#53 9532470Arkadiusz MarchwickiPoznań1981M35190890-00:24:45115200:49:4800:49:48
#54 954768Mariusz BarczakSWARZĘDZ1975M40182891-00:24:44114700:49:4800:49:48
#55 9551629Bartosz HorowskiPoznańPoznań1977M35191892-00:24:53119600:49:4900:49:33
#56 9562276Daniel BucholzPoznań1981M35192893-00:25:29137200:49:5000:49:50
#57 9572302Maciej PosanowBłażejewo1980M35193894-00:24:0292400:49:5100:47:35
#58 958244Mieczysław PrzyborowskiPoznańREMET TEAM1959M5532895-00:24:0191900:49:5200:49:23
#59 9593221Adrian WardęgaPoznańWARDĘGA TEAM1986M30138896-00:25:33140000:49:5200:49:52
#60 9603282Katarzyna PawlakPoznańWARDĘGA TEAM1987K2515-6400:24:0795800:49:5200:48:26
#61 961881Paweł KoczewskiPoznańMaltańska Grupa Biegowa1965M5042897-00:24:38110300:49:5300:49:53
#62 9621466Jacek UrbanowskiPoznańMaltańska Grupa Biegowa1980M35194898-00:22:3057600:49:5300:49:34
#63 9633992Tobiasz ŻalikGostyń1994M2051899-00:24:1598500:49:5400:49:49
#64 9642448Michał SzymaniakSwarzędz woj. wielkopolskie1993M2052900-00:25:27136200:49:5400:47:35
#65 9652440Katarzyna SammlerPoznańDrużyna Szpiku1982K3016-6500:24:1598600:49:5400:49:07
#66 9662436Henryk CzerniakBorzykowoKB Kosynier Września1948M6510901-00:23:5890300:49:5400:49:54
#67 9673502Jarosław OstrowickiPoznań1970M4574902-00:25:12128900:49:5500:49:55
#68 9683082Krzysztof ReślińskiKaliszSMK1979M35195903-00:23:2979400:49:5600:49:37
#69 9693225Kamil WojcińskiRogalinek1993M2053904-00:26:29166900:49:5700:49:57
#70 9702370Michał SmętekOSTRÓW WIELKOPOLSKI1973M40183905-00:24:1799500:49:5700:49:57
#71 9711037Andrzej Dembinasuchy las/złotniki1962M5043906-00:24:43113900:49:5800:49:58
#72 9722993Piotr ŻuberekPoznańKB Maniac Poznań1971M4575906-00:24:19100400:49:5800:49:58
#73 9731645Katarzyna ŁatyszewMurowana GoślinaGB Wielkopolscy Biegacze1974K407-6600:24:25102800:49:5800:49:58
#74 9742651Łukasz SzałKostrzynWalka Kostrzyn1991M25136908-00:24:1698900:49:5900:49:33
#75 9753297Mariusz PiotrowskiPoznańBioSpace1985M30139909-00:23:4786200:49:5900:49:31
#76 9761684Marek RatajczakZalasewoBiały Kenijczyk1976M40184910-00:24:18100100:49:5900:48:58
#77 9771355Tomasz GrzegorekWrześnia1975M40185911-00:24:19100500:50:0000:49:27
#78 97884Tomasz FramskiPoznań1976M40186912-00:24:38110400:50:0000:49:44
#79 9793394Przemysław HokPoznań1976M40187913-00:24:38110500:50:0100:50:01
#80 9803807Piotr ZabornySwarzędz1984M30140914-00:23:0671200:50:0200:50:02
#81 981717Waldemar GabrielskiMosina1977M35196915-00:23:2176600:50:0300:49:38
#82 9823507Maria SwornowskaPoznań1994K2011-6700:23:5589200:50:0300:49:36
#83 9831423Piotr NiżnikPoznań1992M2054916-00:24:31105700:50:0300:49:07
#84 9842467Grzegorz Królpoznan1969M4576917-00:24:1699000:50:0300:48:04
#85 985778Jacek NalewajkoLeszno1977M35197918-00:24:37109700:50:0600:50:06
#86 9861073Dariusz PaluszakCzempiń1975M40188919-00:24:52119100:50:0600:50:06
#87 9871057Marek ŚwierczyńskiBiedrusko1979M35198920-00:25:25135000:50:0600:50:06
#88 9881882Tomasz WasielewskiPoznań1978M35199921-00:25:39143000:50:0600:50:06
#89 989379Robert PopekWarszwaMiedzeszyniaky1984M30141922-00:24:19100600:50:0700:47:40
#90 9901599Marcin WitkowskiMurowana Goślina1990M25137923-00:24:40112500:50:0800:49:08
#91 9911005Rafał GrześkowiakPolwicaSekcja Bokserska KŁOS Zaniemyśl1993M2055924-00:25:05125500:50:0800:49:30
#92 9921596Bartosz KitaPoznań1979M35200925-00:23:1976200:50:0800:50:08
#93 9932890Daniel MaciejewskiFałkowowww.pegaz.nieruchomosci.pl1976M40189926-00:24:28104100:50:0900:49:51
#94 9941345Adam CiupińskiPoznań1985M30142927-00:25:38142300:50:0900:50:09
#95 9952237Andrzej ChudySuchy LasKocham każdy kilometr1962M5044928-00:24:32106000:50:0900:48:55
#96 996388Robert ItkowiakCzempińHernik Team1969M4577929-00:25:10127800:50:1000:50:10
#97 9972705Michał KlapczyńskiSiekierki WielkieRedneck Runners1982M30143930-00:23:3581400:50:1000:49:48
#98 9984014Robert MachuraSuchy LasRED FITNESS (www.red-fitness.pl)1979M35201931-00:24:25102900:50:1000:49:19
#99 999115Marek LicznierskiPlewiskagRUNwald Team Poznań1984M30144932-00:23:2577700:50:1100:50:11
#100 10003826Łukasz JakubówNowa SólTAKISE1980M35202933-00:24:1799600:50:1200:48:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności