Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 4291927Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M4086402-00:21:5646300:44:4200:44:32
#2 16121925Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4027-16200:25:53151200:54:4100:53:32
#3 13933226Tomek SkrobałaLesznoAlmark Leszno1966M50601273-00:25:20132700:53:0200:52:23
#4 2137625Paweł PrzybylakLesznoAlmark Leszno1963M50941841-00:28:12220300:58:3800:56:40
#5 9131306Ireneusz KijakPoznańAlleSport1985M30128854-00:25:19131800:49:3200:49:32
#6 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23
#7 2322245Michał Zygmuntśroda wielkopolskaaktywni środa wlkp1977M3540221-00:20:3725300:42:0400:41:52
#8 5743713Władysław PrzybyłŚroda WielkopolskaAktywni Środa Wielkopolska1962M5027538-00:22:1853600:46:1100:46:06
#9 32923458Jagoda CegłowskaOpalenicaAKG Halny1988K25162-82400:34:37332201:13:2101:10:48
#10 11782914Stefan SteinbauerPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1985M301801096-00:27:21193300:51:2900:51:29
#11 28231968Jerzy KrasPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1981M354642251-00:30:29282301:05:0901:02:33
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1517Antoni CichończukGdyniaAkademia Marynarki Wojennej1949M651144-00:19:5015100:40:3700:40:34
#13 6172820Arkadiusz ZmyślonyKOŹMIN WLKP.AGK Koźmin Wlkp.1968M4553581-00:23:0871600:46:4700:45:45
#14 22102915Maciej OpielewiczKoźmin WlkpAGK Koźmin Wlkp1961M55671887-00:28:23225400:59:1000:58:08
#15 6193205Agata OszmałekWronkiagatosz.blog.pl1986K3013-3700:22:3659700:46:5000:46:45
#16 1252850Tomasz BilskiNeklaActive Nekla1975M402231155-00:25:58153300:52:0000:52:00
#17 2290874Agnieszka PiotrowskaGułtowyActive Nekla1975K4050-34900:27:56211500:59:4500:56:32
#18 331869Tomasz KramskiNeklaActive Nekla1974M40832-00:17:373200:36:1000:36:08
#19 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#20 711499Grzegorz KujawaNeklaActive Nekla1976M401367-00:18:417600:38:0900:38:06
#21 20363970Rafał KowalczykKłeckoActiv Team Kłecko1977M353751772-00:28:32228700:57:5900:55:09
#22 3239882Radosław HermannGowarzewoActiv Nekla1978M355122448-00:34:17329201:12:0901:12:09
#23 31664020Andrzej SzatkowskiLubońA2RH PLUS1961M55972417-00:30:22280101:10:3701:09:52
#24 13512527Dariusz StefańskiWarszawaA.K.B. MORT!1961M55391238-00:26:39172000:52:4400:52:44
#25 22862220Marcin WaśPoznań:D1983M303431939-00:27:38202100:59:4100:57:40
#26 22882969Izabela WójcikLubicz Dolny:D1988K2580-34800:27:37201400:59:4400:57:43
#27 23511612Tomasz KociańskiPoznań8tk1978M354151977-00:27:34199701:00:1000:57:56
#28 3221251Michal AntkowskiPoznan778-13-66-1351971M4535308-00:21:1432200:43:2000:43:02
#29 8983717Mariusz KrupaPoznań6-pak Poznań1982M30125841-00:23:5288300:49:2300:49:23
#30 22182979Karol DomińskiTurek6-pak Poznań1982M303321892-00:27:41203400:59:1300:56:24
#31 1582720Damian SmogurOborniki6-pak Poznań1984M302461425-00:25:00123000:54:2500:54:25
#32 1764512Zuzanna JeżakPoznań5 minut dystansu1986K3039-19700:28:22224500:55:5200:55:52
#33 12743102Bartosz KuciakKrosno4F RUNNING TEAM1987M251731171-00:24:0996900:52:1000:51:52
#34 3138573Jadwiga Maria PielatowskaGRUSZCZYN45 PDH Bór1989K25142-73200:32:27312201:10:0401:06:58
#35 34082323Maria GrybionkoPoznań45 PDH Bór1986K30190-89600:36:47340801:18:3701:15:32
#36 10312576Piotr DudaSwarzędz33BLTr1988M25143958-00:23:5689500:50:2300:49:22
#37 6162968Błażej NowakWitkowo33BLTr1987M2593580-00:22:4864900:46:4700:45:46
#38 571795Paweł Walaszczykpowidz33 BLT1982M30655-00:18:095400:37:1800:37:14
#39 1850329Adam RoszczakPoznań33 BLT1975M403261629-00:26:29167600:56:2900:54:37
#40 1198431Kamila Mikłapoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Mamy- Biegamy1980K3516-8600:25:02123700:51:3800:50:30
#41 4721161Wojciech MalinowskiPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1978M3590442-00:22:3057300:45:0300:44:44
#42 22943212Przemysław RogalskiSzczytniki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M354101944-00:28:35230500:59:4500:57:09
#43 1344542Łukasz PanekPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1982M302141231-00:24:39112200:52:4100:49:58
#44 31681551Alina KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1966K5026-75000:30:49289001:10:4201:08:36
#45 31691550Krzysztof KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1962M501282419-00:30:50289201:10:4201:08:36
#46 7901255Bartosz MyszkiewiczMiłosław2plus2 Września Team1972M40147745-00:23:2677800:48:3000:47:49
#47 26053245Łukasz BizanSwarzędz2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego1979M354442135-00:31:00292701:02:2701:02:27
#48 15593457Dawid BorciuchSzczecin1CONNECT1989M252041408-00:26:49177200:54:1100:51:38
#49 1472368Adrian SzałataKrotoszyn16 jarociński batalion remontu lotnisk1989M2523140-00:19:2311400:40:3400:40:31
#50 19622225Rafał MikołajczakPoznań1 RWT SP1976M403471717-00:28:08218500:57:2600:57:26
#51 5232892Aleksander AdamiakSwarzędz1 RWT SP1974M40102490-00:22:1853500:45:3600:45:17
#52 14541004Robert SierakowskiPlewiska1 RWT1970M451051323-00:25:01123500:53:2800:52:04
#53 576662Łukasz SzczepaniakPobiedziska.pobiedziska running team1981M35114540-00:22:4864600:46:1200:45:42
#54 24091806Maciej JastrzebskiGruszczyn(nie)dzielni biegacze1977M354222016-00:28:24226101:00:4400:58:19
#55 10522251Krzysztof GóreckiLuboń#Selekcja1981M35219978-00:23:5589300:50:3100:48:44
#56 14511185Łukasz FornalikTulce -1978M352851321-00:25:29137700:53:2800:52:02
#57 1082189Stanisław LisPuszczykowo1967M4510102-00:19:3111700:39:3300:39:30
#58 364606Adam StawickiOborniki1966M5018342-00:20:4327000:43:5400:43:34
#59 620911Dominik PemperaPoznań1987M2594583-00:23:5589100:46:5100:46:51
#60 876556Dawid NiedzielaSiekierki Wielkie1977M35177823-00:23:3983300:49:1500:49:15
#61 16442579Krzysztof FuczkiewiczPoznań1998M16311479-00:26:29167400:54:5000:52:44
#62 19004042Janusz OkońPrzeźmierowo1979M353551671-00:30:09274200:56:5200:56:52
#63 21563788Ewelina HojakPoznań1990K2574-30300:27:05186100:58:4600:56:31
#64 24121576Monika SzymaniakSwarzędz1991K2590-39400:29:21251801:00:4600:58:28
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26681567Jadwiga MaćkowskaPoznań1958K553-49800:29:48264501:03:1801:00:48
#66 3180588Magdalena PokrywkaPoznań1990K25149-75800:32:50316801:10:5201:08:03
#67 34361712Monika PaulusOborniki1984K30197-91700:39:36343501:22:3201:21:23
#68 1092918Tomasz PoplawskiCZAPURY1982M3012103-00:19:018700:39:3300:39:25
#69 6212893Jarosław FrankowskiZagórów1970M4554584-00:22:5567000:46:5400:46:19
#70 1133427Mariusz DymarskiCzerwonak1973M402061053-00:25:16130800:51:0500:51:05
#71 1645578Izabela GrzempkaKostrzyn1972K4029-16600:26:02154800:54:5000:53:10
#72 21573772Robert KubackiRychwał1984M303241854-00:27:05186200:58:4700:56:33
#73 24132328Waldemar DominiakKonin1985M303572019-00:29:45263201:00:4601:00:46
#74 2669824Jacek CichyNowy Tomyśl1983M303852171-00:28:13221401:03:1901:03:19
#75 34371723Rafał NarożnySwarzędz1975M404682520-00:39:20343301:23:0601:20:23
#76 3661476Sławomir RodziewiczPoznań1985M3036344-00:21:4643000:43:5500:43:21
#77 11341357Krystian WinowskiSwarzędz1984M301641054-00:23:5088000:51:0500:48:16
#78 13902241Mariusz SikorskiGniezno1991M251921270-00:29:02242100:53:0100:53:01
#79 16461115Maciej SzczachorKomorniki1982M302581480-00:26:20163100:54:5000:52:28
#80 19023930Wojciech WaszakTRZEMESZNO1981M353561672-00:27:47206700:56:5400:55:12
#81 26703682Inez LedzionSwarzędz1998K1614-49900:32:14310201:03:1901:03:19
#82 29263858Magdalena KropidłowskaŁubowo1991K25121-62400:29:56268801:06:3501:03:58
#83 34381529Agnieszka BąkSwarzędz1974K40143-91800:39:21343401:23:0601:20:23
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3672952Marzena WojtczakPoznań1969K451-2300:21:3138300:43:5500:43:44
#85 6232815Jarosław GielNowy Tomyśl1986M3083586-00:22:4361700:46:5500:46:35
#86 8793736Tomasz MiadziołkoWieleń1981M35178825-00:23:2878900:49:1600:48:52
#87 11353671Mateusz WojniczWrześnia1991M251591055-00:24:35108600:51:0600:49:46
#88 13912278Filip HuebnerGniezno1994M20671271-00:29:02242200:53:0100:53:01
#89 16473839Łukasz JankowskiKostrzyn1982M302591481-00:25:35141000:54:5000:53:52
#90 1903377Mikołaj SiennickiPoznań1974M403371673-00:26:45175200:56:5400:54:26
#91 24151302Agata SamelczakPoznań1994K2038-39500:29:05244001:00:4601:00:46
#92 29271602Janusz TopolskiPoznań1959M55912303-00:31:17297901:06:3501:06:35
#93 6243968Sebastian ReszelaPleszew1981M35125587-00:22:1351800:46:5500:46:50
#94 13922556Maciej MalskiGortatowo1975M402511272-00:24:35108900:53:0100:51:27
#95 19043883Dominik GawronPoznań1985M302881674-00:27:03184900:56:5500:55:01
#96 21603415Paulina TysiakPoznań1995K2030-30600:28:41233800:58:4800:56:03
#97 26721910Renata KowalewiczPoznań1986K30105-50000:29:50265601:03:2001:01:28
#98 31841914Małgorzata DawidowskaSwarzędz1973K40110-76100:34:23330401:10:5601:08:10
#99 1131181Mirosław Filipswarzedz1975M4025107--00:39:4300:39:39
#100 369273Krysztof IgnaszewskiŚrem1979M3563346-00:20:0017500:43:5800:43:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności