Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 5822023Wojciech OczkośPoznańCityZen Poznań1982M3073546-00:22:0348600:46:1700:46:04
#2 11272022Tomasz HaglauerWolsztyn1967M45851048-00:25:23133500:51:0000:51:00
#3 13172021Dariusz RudyńskiKruchowo1980M352681208-00:26:04156000:52:2800:52:28
#4 28622020Katarzyna PiaseckaSwarzędzSKS ZAKĄTEK1978K35124-59200:30:08274001:05:4101:03:09
#5 18192019Krzysztof DuszakSwarzędzSKS ZAKĄTEK1979M353421607-00:26:24164700:56:1500:54:00
#6 8862018Przemysław WoźniakPoznańSzakal Jeżyce1975M40172832-00:23:0972000:49:1800:48:32
#7 28392017Justyna DuszakSwarzędzSKS ZAKĄTEK1979K35121-57900:30:08273901:05:2001:02:48
#8 1702016Sebastian DąbrowskiPoznań1977M3528161-00:20:2021500:41:0300:40:52
#9 8272014Tomasz NejmanSwarzędz1974M40157780-00:24:21101400:48:5400:47:47
#10 25102013Paweł NowakPoznańBrachole1975M404092077-00:29:08245701:01:2600:58:52
#11 10032012Piotr ChwiałkowskiPoznań1988M25138935-00:24:47116800:50:1300:50:13
#12 25962010Norbert KubiakPOZNAŃART-BENA TEAM1993M201102133-00:30:03271601:02:2100:59:07
#13 26352008Lesław KasztelanRumianek1983M303812150-00:28:34230001:02:4700:59:24
#14 6672007Robert LampkaTulce1968M4556628-00:22:3960300:47:1800:46:53
#15 23842006Krystian BłaszkowiakSiekierki Wielkie1979M354201999-00:30:17278501:00:3001:00:30
#16 26542004Alina Matuszak-FlejszmanSiekierki Wielkie1972K4073-49200:28:37232301:03:0300:59:52
#17 19172003Michał MejzińskiSwarzędz1987M252401681-00:27:14189400:56:5900:55:21
#18 14052001Łukasz BieżyńskiZalasewo1984M302191285-00:24:36109500:53:0800:51:22
#19 26122000Hubert WilczyńskiNowe Miasto n/Wartą1983M303772140-00:28:34229901:02:3101:00:44
#20 1321999Robert GórnyPoznanTrenertriathlonu.pl1972M4032126-00:19:4614200:40:1200:40:04
#21 2041998Andrzej BaranPoznańNight Runners1973M4049194-00:20:0919500:41:3800:41:28
#22 8651997Tomasz ZawadzkiGruszczynMUD GOATS1986M30120812-00:24:27103600:49:0900:49:09
#23 22981995Dawid WieczorekŚREM1979M354111946-00:27:43204600:59:4700:57:58
#24 10281994Marcin NowickiSwarzędz1997M1623955-00:23:4485000:50:2200:47:39
#25 21331993Piotr KonsztowiczPOZNAŃ1957M55611839-00:28:28227200:58:3600:58:36
#26 21711992Jerzy MuchaMiędzyrzecz1959M55631861-00:27:57212400:58:5200:56:18
#27 11131991Jacek RejniakPoznań1974M402051036-00:23:5890400:50:5500:49:50
#28 25411990Maciej DurkaBiedrusko1983M303692097-00:29:30256101:01:4600:58:39
#29 19101989Edyta Brzezińska - KapłonPOZNAŃ1968K4515-23300:28:20223800:56:5700:56:57
#30 14401988Michał OlejnikKomorniki1979M352831312-00:24:20101300:53:2200:51:53
#31 32431987Roman MarcinkowskiKościanBiegajnia Poznań1965M501322450-00:34:11328701:12:1301:12:13
#32 17041986Sławomir KubisOstrów Wielkopolski1973M403101523-00:26:58182000:55:1800:55:18
#33 11801985Krzysztof StarkowskiRosnówko1981M352461098-00:24:20101200:51:2900:50:00
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !551984Hubert BorwińskiPoznań1997M16253-00:18:186000:37:1100:37:10
#35 18251983Karolina KaźmierczakPobiedziska1981K3530-21400:25:52150900:56:1700:54:43
#36 8621982Wojciech StraszewskiKostrzyn WlkpKB/Kostro1963M5036810-00:25:04125000:49:0800:49:08
#37 25701980Olga JankowskaSzczecinekAWSSS1994K2043-45400:30:04272001:02:0001:00:16
#38 27411979Tomasz GórskiWrześniaCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1977M354582207-00:29:24253801:04:0701:01:18
#39 28971978Anna KanarkowskaZalasewo1983K30132-60700:31:10294901:06:1401:03:27
#40 13091977Kamil KaczmarekKomornikiINEX SYSTEM1973M402401201-00:24:50118400:52:2400:50:11
#41 671976Paweł DembskiSkórzewowybiegaj.to1982M301064-00:18:447800:37:5600:37:51
#42 13141974Dawid TomkowiakSwarzędz1994M20641206-00:24:53119900:52:2500:52:05
#43 15551973Sylwester TomczykObrzębinklub Biegacza Maraton Turek1968M451141405-00:26:24164500:54:1000:52:32
#44 32771972Krzysiek BukowieckiKunyKB Maraton Turek1982M304452465-00:33:55327301:13:0201:10:26
#45 26951971Maciej GłowińskiPuszczykowoPuszczykowo1959M55852183-00:30:25280501:03:3901:03:39
#46 22331970Jacek PośpieszyńskiSzadekVICTORIA SZADEK1971M451471904-00:28:17222300:59:1900:57:08
#47 17981969Piotr GórnikTulce1978M353381594-00:28:23225100:56:0600:56:06
#48 28231968Jerzy KrasPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1981M354642251-00:30:29282301:05:0901:02:33
#49 28271967Michał RychłowskiPoznańU Leniwej Danuty1973M404362253-00:30:28282001:05:1101:02:35
#50 29801966Katarzyna MalickaJasin1995K2061-64600:32:31312901:07:2201:04:37
#51 29771965Agnieszka ŻerkoGruszczyn1995K2060-643-01:07:2001:04:36
#52 7741963Przemysław MarciniakPLESZEWTeam pleszew1976M40145730-00:23:4484700:48:2100:46:45
#53 15671962Marek KrukWitkowoSIL331977M352991413-00:25:24134600:54:1400:52:26
#54 10221960Krystian Skolasińskipowidz1981M35211950-00:24:0594700:50:1900:49:17
#55 19641959Mirek BrychSwarzędz1966M50891718-00:26:37171500:57:2600:55:14
#56 12961958Joanna SkąpskaPoznańclub de course M i H1977K3519-10500:25:24134200:52:1800:51:03
#57 1791957Adrian SzukałaWronkiWroniecki Klub Biegacza1990M2527170-00:20:3324500:41:1200:41:12
#58 19131955Agnieszka Nowak-MłynikowskaPoznań1973K4039-23400:29:17249500:56:5800:56:58
#59 20001954Piotr NędzewiczPoznań1983M303021748-00:28:22224800:57:4200:55:04
#60 14111953Grzegorz ZamelczykWierzonka1951M65121289-00:25:35140800:53:1000:51:13
#61 20531952Maciej PiotrowskiPoznań1979M353791782-00:26:37171600:58:0300:55:47
#62 831951Paweł MelonekGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1966M50579-00:19:1210200:38:4100:38:36
#63 28171950Joanna DłutkowskaRogowoZADYSZKA1976K4085-57100:28:55239301:05:0101:03:15
#64 18221949Kazimierz ŻebrowskiSwarzędz1954M60381609-00:25:14130100:56:1700:54:50
#65 34041947Wioleta AndrzejakPoznań1983K30189-89300:35:51339201:17:4501:15:24
#66 25081946Dawid DominiczakMechlin1980M354362075-00:30:36284901:01:2501:01:25
#67 10671945Rafał PrzybylakSwarzędz1974M40195992-00:23:3681500:50:3700:50:30
#68 1831944Daniel PrzybylakSwarzędz1999M169173-00:19:018800:41:2000:41:14
#69 2411942Grzegorz PrzepióraZalasewo / Swarzędz1978M3544230-00:20:2522800:42:1000:42:01
#70 26211941Adriana SobierajKamionki1988K25102-47800:29:25254201:02:3901:00:40
#71 11171940Piotr PolowińskiSpytkówki1979M352351040-00:24:38110700:50:5600:49:28
#72 11731938Artur ŁugowskiPoznań1986M301781092-00:24:38110800:51:2800:51:18
#73 22051937Karol BiegońKrosinko1973M403771883-00:28:43234300:59:0800:56:35
#74 33051936Tomasz KościńskiPoznań1952M60522475-00:32:41315401:13:3501:10:43
#75 15891935Stanisław SzalKaliszKTK Cyklista Kalisz1986M302501432-00:25:25135500:54:2900:52:06
#76 28861934Bogusław MonczyńskiKaliszKTK CYKLISTAKALISZ1953M60492283-00:29:42261801:06:0501:03:44
#77 9201933Maciej LaskowskiPoznańKREATYVNIE1984M30129861-00:24:1397600:49:3400:48:47
#78 20591932Marta Błachut - LaskowskaPoznańKREATYVNIE1985K3060-27300:26:31168700:58:0500:56:31
#79 8511931Janusz DybkowskiTurek1974M40166801-00:25:07126000:49:0300:49:03
#80 19551929Jakub BłaszczykSwarzędzKoło PZW nr 158 Swarzędz - Zatorze1982M302941711-00:28:20223900:57:2200:55:07
#81 27741928Małgorzata ŻychlińskaGrodzisk Wlkp.1965K5019-55100:29:25254401:04:3201:02:06
#82 4291927Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M4086402-00:21:5646300:44:4200:44:32
#83 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#84 16121925Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4027-16200:25:53151200:54:4100:53:32
#85 3151923Maciek PiotrowskiSwarzędzPolonez team1992M2015301-00:20:4326700:43:1800:42:27
#86 29571922Piotr AdamczakPsarskieŚrem Biega1968M451892322-00:29:55267701:07:0301:04:38
#87 4761921Kamil BełdzikowskiSwarzędzPolonez team1992M2025446-00:21:3941100:45:0500:44:14
#88 1211920Adam WędrychowiczDopiewiecFabryka Triathlonu1976M4028115-00:19:2210900:39:5700:39:53
#89 29131917Jacek KrzemińskiGniezno1980M354732299-00:31:37304501:06:2301:06:23
#90 2691916Tomasz GrzędaSzydłowiecSIL33 / LENIWCE TEAM1978M3547257-00:20:4326600:42:3300:42:23
#91 31081915Grzegorz KansyPOZNAŃ1950M65282392-00:30:06272801:09:3001:08:23
#92 31841914Małgorzata DawidowskaSwarzędz1973K40110-76100:34:23330401:10:5601:08:10
#93 15211912Maciej KaszyckiNowa Sól1974M402781378-00:25:23133700:53:5900:52:24
#94 26651911Michał KowalewiczPoznańRzeżuchaTEAM1989M253052168-00:29:49265001:03:1701:01:26
#95 26721910Renata KowalewiczPoznań1986K30105-50000:29:50265601:03:2001:01:28
#96 23131909Paweł TeodorczykPoznań1965M501001955-00:27:43204700:59:5400:56:45
#97 1591908Marek WolskiKaczory1975M4040151-00:19:5916900:40:4500:40:41
#98 25451907Arkadiusz KlimczakPoznańKlub Biegacza Euro1972M404132100-00:24:0595201:01:4901:00:51
#99 29101906Radek StaniszczakSłonin1986M304122296-00:31:36304001:06:2201:06:22
#100 16131905Przemysław MiłoszJanowiec wlkpRodzinaPL1982M302541451-00:26:57181200:54:4100:51:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności