Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 385191Grzegorz SidełPoznańMalta klub2000M1614361-00:21:3639200:44:0900:43:59
#2 27552826Asia MichalskaSwarzędzKociceTEAM2000K1616-54300:30:52289801:04:1701:01:17
#3 27831196Wiktor KurkiewiczPlewiska2000M16462227-00:30:45287701:04:4001:01:40
#4 23004010Zuzanna KaczmarekJarocinMUKS Białe Tygrysy Jarocin2000K1610-35300:28:56239700:59:4700:58:24
#5 23011015Sara RobaszkiewiczKostrzy Wielkopolski2000K1611-35400:31:17297700:59:4700:59:47
#6 20723251Bartosz ŚredzińskiGniezno2000M16381793-00:27:04185600:58:1000:55:10
#7 2931069Kamil NajderekZALASEWO2000M1611280-00:21:2636100:43:0400:42:42
#8 15772778Jędrzej SzczerbalKościanKOŚCIAN TEAM2000M16291421-00:26:53179100:54:2300:51:30
#9 2643210Marceli MalinowskiPoznań2000M16452157-00:28:01214901:02:5201:00:18
#10 9012150Kuba WojtyśSwarzędz1999M1621844-00:23:4384500:49:2400:48:41
#11 6793768Tomasz WujecOpalenicaOSP OPALENICA1999M1618640-00:23:0269500:47:2500:47:25
#12 1831944Daniel PrzybylakSwarzędz1999M169173-00:19:018800:41:2000:41:14
#13 24912385Stanisław BryśPoznańPoznań1999M16442065-00:31:29301901:01:1801:01:18
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7263986Maja WierzbickaZielona GóraZLKL Zielona Góra1999K161-4200:22:4563600:47:5000:47:20
#15 30361568Zofia GarbarczykSwarzędz1999K1619-68100:31:40304601:08:1401:05:33
#16 18051009Daniel KalinowskiSiekierki Wielkie1999M16331598-00:26:30168400:56:0800:56:08
#17 3398737Zuzanna KujawaSwarzędz1999K1621-89000:34:57335301:17:1501:14:25
#18 33992904Maurycy FornalRabowice1999M16482509-00:34:58335501:17:1701:14:28
#19 23793838Jonasz BłaszczykSwarzędz1999M16421995-00:27:43204801:00:2800:57:18
#20 18723684Filip PrzybylskiPoznan1999M16341647-00:28:29227500:56:3700:54:09
#21 24061884Aleksandra PlutaPlewiskaII LO Poznań1999K1612-39300:30:09274301:00:4101:00:41
#22 21533998Kacper KędziaPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1999M16401852-00:27:24194600:58:4600:58:46
#23 34352267Klaudia LudzkowskaMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1999K1623-91600:38:19342801:22:2301:19:12
#24 16442579Krzysztof FuczkiewiczPoznań1998M16311479-00:26:29167400:54:5000:52:44
#25 26703682Inez LedzionSwarzędz1998K1614-49900:32:14310201:03:1901:03:19
#26 1140840Jakub KliksPoznańZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM1998M16271060-00:24:45115500:51:0900:51:09
#27 34453243Monika OlkiewiczPoznań1998K1624-92300:39:41343601:27:0001:24:05
#28 21832574Zuza KaczmarekSwarzędzBeagle Triathlon Team1998K168-31500:27:54210100:58:5800:58:29
#29 6552330Michał JanasGruszczyn1998M1617616-00:22:1552600:47:1200:44:52
#30 1461113Kacper ŚmichurskiZalasewoCYBINA TEAM1998M166139-00:20:2723400:40:3100:40:24
#31 27151043Marta WalkowiakSwarzędz1998K1615-52100:30:33283901:03:4801:01:56
#32 9413328Maciej EchaustSwarzędz1998M1622879-00:24:20101100:49:4300:48:12
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1459435Patrycja GóreckaSwarzędz1998K163-13300:26:08157600:53:2900:53:29
#34 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#35 1822729Oskar KrawczakSTARGARD1998M168172-00:19:1410400:41:1900:41:13
#36 2023123Jarosław MachińskiGnieznoBiegaj z Czają1998M1610192-00:20:2021600:41:3700:41:30
#37 30353841Marika Urbaniakpoznan1998K1618-68000:30:09274901:08:1301:05:13
#38 22851378Aleksandra PrządakSiekierki Wielkie1998K169-34700:27:59213700:59:4100:57:44
#39 30623168Agnieszka KoczorowskaWrześnia1998K1620-69100:30:20279601:08:3701:06:04
#40 20612793Wiktor KawaPniewyPakaKawy1998M16371788-00:30:11275500:58:0500:58:05
#41 23222450Hubert CichewiczSwarzędz1998M16411962-00:29:22252500:59:5700:59:57
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13282345Marta DzieciątkowskaPoznańmeritumobuwie.pl1998K162-11100:26:10158800:52:3500:52:35
#43 8262078Kacper SzadzińskiZłotów1998M1619779-00:23:0069000:48:5300:48:27
#44 15953090Adam JerzyńskiGarby1998M16301436-00:25:02124200:54:3200:51:07
#45 21083926Mikołaj SpiżewskiKostrzyn1998M16391820-00:26:59182900:58:2700:55:58
#46 18552828Karolina OstajewskaLWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1998K166-22200:30:11275400:56:3100:56:31
#47 10952471Maciej MarchwickiKalisz1998M16251018-00:24:55120400:50:4800:50:48
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 753512Kamil JeremiczŚroda WielkopolskaPolonia Środa1998M16371-00:18:307000:38:1800:38:09
#49 783516Arkadiusz WielgusrościslawiceKS Rościsławice1998M16474-00:18:155800:38:2300:38:21
#50 3561867Szymon StrzyżewskiGnieznoGTT Maciejka Diament Gniezno1998M1613336-00:20:4827700:43:5100:43:44
#51 24042935Jakub KędziaGOSTYŃBIEGAM BO LUBIĘ :)1998M16432012-00:29:48264301:00:4100:57:54
#52 18933006Patryk ZalewskiKobylnica1998M16351666-00:27:24194300:56:5100:55:17
#53 14084002Michał PieczarkaPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M16281287-00:26:07157200:53:0900:53:09
#54 21763988Zofia KaczmarekPoznań1997K167-31100:28:42234200:58:5600:56:22
#55 16663537Dominika ZielińskaJanowiec Wielkopolski1997K164-17300:26:30168200:54:5900:53:34
#56 1503597Maciej StęplowskiSwarzędzParkrun Poznań1997M167143-00:20:1420000:40:3700:40:29
#57 16901436Kacper JanickiGowarzewo1997M16321512-00:27:46206200:55:0900:55:09
#58 17571379Paula PrządakSiekierki Wielkie1997K165-19400:25:27136400:55:4700:53:52
#59 20261438Sebastian LachSwarzędz1997M16361765-00:27:57212300:57:5600:57:56
#60 5143412Patryk DenekaGniezno1997M1615482-00:20:3525000:45:3100:42:57
#61 10281994Marcin NowickiSwarzędz1997M1623955-00:23:4485000:50:2200:47:39
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !243448Bartosz KwiecińskiWschowaLLKS Osowa Sień1997M16123-00:17:222400:35:2100:35:21
#63 10574003Mateusz SmolińskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1624983-00:24:18100200:50:3300:50:33
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !551984Hubert BorwińskiPoznań1997M16253-00:18:186000:37:1100:37:10
#65 31404018Łukasz WaluszyńskiGniezno1997M16472408-00:32:03308201:10:0401:08:37
#66 2893671Marta PawlakGąsawa1997K1617-60500:31:18298701:06:1101:06:11
#67 81799Grzegorz MichalakŁubnica1997M16577-00:19:089600:38:3700:38:29
#68 3434000Przemysław KaczkowskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1612325-00:21:2134400:43:4100:43:41
#69 3418979Magdalena KrzyżanekOpalenica1997K1622-90200:37:53342301:19:4801:19:48
#70 11251354Maciej JakubekKobylnica1997M16261046-00:24:0695600:50:5800:50:13
#71 8703965Maciej KatarzyniakSwarzędzUnia Swarzędz - zapasy1997M1620817-00:22:0950400:49:1300:47:42
#72 6181093Hubert MichalakDrzymałowoNiagara fitness club1997M1616582-00:22:4563500:46:4900:46:30
#73 16633533Natasza ZielińskaWybranowo1996K2021-17100:27:54209600:54:5900:54:59
#74 32041484Klaudia GrajewskaKostrzyn1996K2075-77200:33:48326901:11:2801:09:38
#75 1177187Natalia SidełPoznańMalta klub1996K2014-8200:24:35108700:51:2900:50:46
#76 29822240Dagmara BrodziszewskaSwarzędz1996K2062-64800:29:08246001:07:2201:05:38
#77 1706519Agnieszka ChmielewskaSwarzędz1996K2022-18200:25:52150800:55:1900:55:03
#78 29963666Paulina ŁukowskaBiskupice Wlkp.1996K2064-65400:31:12296201:07:3401:04:54
#79 9513213Dawid MichałowskiJerzykowoCYBINA TEAM1996M2050888-00:22:3258300:49:4600:49:31
#80 7062213Arkadiusz RadtkeNowiny1996M2036666-00:23:0068900:47:3900:47:13
#81 30281613Adrianna SkibińskaSwarzędz1996K2066-67500:31:01293001:08:0501:06:21
#82 2018118Karol W ĘgłowskiŚRODA WLKP1996M20891759-00:28:36230900:57:5200:54:54
#83 3048984Marcin AndrzejakGortatowoItacy biegacze1996M201202364-00:31:55306901:08:2801:05:30
#84 17762384Piotr BłochSwarzędz1996M20811577-00:26:59182600:55:5600:55:56
#85 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#86 10163999Daniel DziedziczakPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1996M2056946-00:24:1097000:50:1600:50:16
#87 30743911Paweł BurchackiŚroda Wielkopolska1996M201212379-00:33:01318301:08:5001:06:16
#88 1539421Norbert MelerowiczDębsko1996M20721392-00:24:54120200:54:0500:52:45
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52906Krzysztof HadasPoznańTriNegu1996M2015-00:15:45500:32:2400:32:24
#90 33401435Martyna BolewickaPoznańNight Runners1996K2083-85200:34:13329001:14:4001:12:22
#91 18113046Mateusz AdamekOborniki1996M20841601-00:28:03215400:56:1000:56:10
#92 23411577Ada WojtkowiakDaszewice1996K2036-37200:29:21251701:00:0501:00:05
#93 1065234Patryk KasprowiakRakoniewice1996M2057990-00:25:12129000:50:3600:49:14
#94 2100571Piotr SupińskiSwarzędz1996M20921815-00:27:30198000:58:2400:56:09
#95 13331753Bartosz DolataPoznańCYBINA TEAM1996M20651222-00:24:46116300:52:3700:52:22
#96 8243089Anna BudnerGruszczynKB UE Poznań1996K209-4700:24:0996500:48:5100:47:57
#97 26163628Ewelina SzumskaGortatowo1996K2045-47500:29:20251401:02:3501:01:27
#98 23623479Emil KomurPoznańMONA support team1996M201011983-00:31:58307301:00:1600:57:21
#99 683675Gracjan UrbanOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1996M20565-00:19:059300:38:0400:38:00
#100 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności