Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 1029176Bartosz MarciniakGortatowoBemarc1980M35212956-00:25:43144600:50:2200:50:22
#2 12851777Dariusz SzumińskiSwarzędzCYBINA TEAM1961M55371182-00:26:44174100:52:1500:52:15
#3 15411526Olgierd JastrzębskiOpalenicaOpalenica24.info1989M252011394-00:26:21163300:54:0600:54:06
#4 1797828Waldemar W. BudnerPoznańKB UE Poznań1962M50821593-00:26:31168600:56:0600:55:12
#5 20531952Maciej PiotrowskiPoznań1979M353791782-00:26:37171600:58:0300:55:47
#6 2309511Marcin SzwedPoznańBiegajnia Poznań1978M354131953-00:28:10219600:59:5100:57:41
#7 25653915Grzegorz KuczmajaChodeczGrzegorzKuczmaja.PL1988M253002114-00:28:31228501:01:5900:59:19
#8 30771519Łukasz JastakPoznań1984M304332381-00:31:10295301:08:5101:05:41
#9 33333568Jurek SzczodrzyńskiPoznań1943M70112486-00:34:49334401:14:2601:12:15
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63152Bartosz MajorczykKarczewoGRODZISKI KLUB BIEGACZA1992M2026-00:15:55600:32:4500:32:44
#11 2622130Adam PowiertowskiCzerwonakBiegacze Juniora Runners Team1976M4060250-00:20:4927900:42:2700:42:14
#12 518473Marek SiudaLubońLuboński Klub Biegacza1968M4545485-00:22:1251400:45:3300:45:11
#13 7741963Przemysław MarciniakPLESZEWTeam pleszew1976M40145730-00:23:4484700:48:2100:46:45
#14 10302980Dariusz RatajczakDolsknight runners Dolsk1972M40192957-00:23:4083800:50:2200:50:08
#15 12863181Sebastian BiernaczykSwarzędz1988M251741183-00:24:32106300:52:1500:50:36
#16 1542951Józef NowakSKÓRZEWOBBC SKÓRZEWO1955M60331395-00:25:50149500:54:0600:54:06
#17 17981969Piotr GórnikTulce1978M353381594-00:28:23225100:56:0600:56:06
#18 20541317Jan JózefiakChludowo1985M303121783-00:28:12220200:58:0400:58:04
#19 2822299Roman GołębiewskiKICIN1969M451842250-00:29:06245201:05:0901:02:41
#20 3334730Bartosz ChmielewskiSwarzędz1987M253542487-00:33:28323601:14:2701:11:34
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !73135Paweł MatnerNysaMATNER RUNNING TEAM1991M2527-00:15:57700:33:1300:33:13
#22 263117Dawid DąbrowskiMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1990M2544251-00:21:0029800:42:2800:42:12
#23 5192881Krzysztof StechlickiCzerniejewoCZERNIEJEWO BIEGA1978M3599486-00:21:5245000:45:3300:45:33
#24 7752539Dominik WegnerSwarzędz1983M30108731-00:23:0370000:48:2200:47:08
#25 10312576Piotr DudaSwarzędz33BLTr1988M25143958-00:23:5689500:50:2300:49:22
#26 12873565Krzysztof SzafranKomorniki1981M352671184-00:26:09158000:52:1500:52:15
#27 23112347Maciej HandkePoznań1974M403881954-00:29:13248000:59:5100:59:51
#28 25672444Tomasz JankowiakSwarzędzAWSSS1993M201082115-00:30:04271901:01:5901:00:15
#29 28231968Jerzy KrasPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1981M354642251-00:30:29282301:05:0901:02:33
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 845Michał HulewiczGorzów Wlkp.1988M2538-00:16:17800:33:1600:33:16
#31 2643064Sebastian KowalczykStęszew1984M3024252-00:21:0530400:42:3000:42:23
#32 520673Wojciech JaśniewiczSwarzędz1979M35100487-00:21:2737000:45:3300:45:25
#33 7762104Tomasz SłabyPoznańGoggle PAE Team1969M4563732-00:23:1875600:48:2400:47:43
#34 10321089Paweł NagórskiSwarzędz1977M35213959-00:23:3782200:50:2300:50:23
#35 12882459Norbert KrąpiecZajączek1985M302021185-00:25:08127000:52:1500:50:23
#36 15442100Michał ŁabędaZalasewo1979M352961396-00:25:38142700:54:0700:51:45
#37 18001744Szymon WydymusSwarzędzCYBINA TEAM1986M302771595-00:26:54179700:56:0600:55:01
#38 20561214Jacek MajGortatowo1973M403581784-00:28:03215700:58:0500:55:49
#39 25681536Marek ZendlewiczSkoki1956M60462116-00:30:22279901:02:0001:02:00
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9407Łukasz WróbelWIRYKMP POZNAŃ1978M3529-00:16:25900:33:5700:33:54
#41 2652260Emil GościniakKoninWicher Siekierki1990M2545253-00:20:2322200:42:3100:42:21
#42 5212117Wiesław WierzbickiMurowana GoślinaGEPARD Murowana Goślina1973M40101488-00:23:1674500:45:3300:45:33
#43 777758Michał SuchackiTarnowo Podgórne1989M25120733-00:24:0695400:48:2400:48:24
#44 1033708Cezary ChałupniczakBorzykowo1990M25144960-00:22:4362200:50:2400:50:11
#45 15451318Piotr MazurkiewiczSiekierki Wielkie1985M302441397-00:26:15161400:54:0700:54:07
#46 20572853Grzegorz JóźwikPoznańNight Runners Poznań1988M252571785-00:28:37231900:58:0500:55:14
#47 23131909Paweł TeodorczykPoznań1965M501001955-00:27:43204700:59:5400:56:45
#48 33373706Jerzy BielskiPOZNAŃ1957M551002488-00:33:35325701:14:2901:14:29
#49 102362Piotr TomczykPoznańPiotrek - za linia mety1987M25410-00:16:521000:34:1000:34:09
#50 266192Dominik DeptułaZalasewoFabryka Triathlonu1987M2546254-00:21:0830800:42:3100:42:31
#51 522937Paweł KuźmaPoznań1959M5519489-00:21:5044600:45:3300:45:16
#52 7783110Michał CzajkaPoznań1981M35157734-00:23:3781700:48:2500:47:42
#53 10342263Mirosław KubiakSwarzędz1962M5045961-00:24:43114000:50:2500:50:09
#54 12902840Marcin OsiadłyKoziegłowyBrygada RR1985M302031186-00:26:56180900:52:1600:52:16
#55 15462752Zbigniew FigasGniezno1965M50691398-00:25:29137800:54:0700:52:25
#56 18024012Tomasz GrześTrzciankaATG Team1974M403191596-00:27:55210500:56:0700:56:07
#57 20581676Mateusz MalinowskiPoznań1973M403591786-00:27:35200600:58:0500:56:38
#58 23142544Marcin GocylaPoznań1995M20971956-00:31:00292600:59:5400:59:54
#59 28263319Krzysztof SzczepańskiNekla1961M55882252-00:32:58317801:05:0901:05:09
#60 267316Arkadiusz KruszonaCzerwonakAltom Gniezno1985M3025255-00:20:1821000:42:3200:42:25
#61 5232892Aleksander AdamiakSwarzędz1 RWT SP1974M40102490-00:22:1853500:45:3600:45:17
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7792594Andrzej WyganowskiKołobrzegKB Wygan1945M702735-00:23:4786100:48:2500:47:44
#63 10353566Bartłomiej KlaudelStęszew1981M35214962-00:25:47147100:50:2500:50:25
#64 12913863Bartłomiej ChruszczewskiKomorniki1976M402341187-00:26:14160700:52:1600:52:16
#65 23153051Karol DobraszIwno1982M303461957-00:29:15248800:59:5500:57:02
#66 25712329Rafał JędrzejczakObornikiOborniki1976M404152117-00:26:51178401:02:0101:02:01
#67 28271967Michał RychłowskiPoznańU Leniwej Danuty1973M404362253-00:30:28282001:05:1101:02:35
#68 3083856Maciej SibińskiSwarzędz1981M354902382-00:29:11247401:08:5701:07:15
#69 121454Dawid JagłaJarocinJarocin1990M25511-00:17:111700:34:3500:34:33
#70 268672Emil SkitekPOZNAŃCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1988M2547256-00:19:5516000:42:3300:41:35
#71 524703Maciej EchaustLusówkoCFP1972M40103491-00:22:0950100:45:3600:45:15
#72 7802716Kevin DavidsonPoznan1995M2043736-00:24:20101000:48:2500:48:25
#73 10362739Janusz NaftyńskiGniezno1967M4578963-00:24:1498000:50:2500:49:36
#74 12921406Paweł PiaskowskiSIEDLECAMATOR1972M402351188-00:24:32106400:52:1600:51:07
#75 1548830Bartosz SzablewskiPoznańMonster Koker Family1987M252021399-00:25:03124700:54:0800:52:43
#76 18043315Roman MichalakPoznań1979M353391597-00:26:30168300:56:0700:53:54
#77 20601752Paweł GórskiSwarzędzCYBINA TEAM1987M252581787-00:28:00214000:58:0500:55:31
#78 23163067Mariusz KrokPoznań1986M303471958-00:27:02184600:59:5500:56:53
#79 257231Tomasz ZwolińskiZalasewo1970M451682118-00:29:18250201:02:0101:01:54
#80 28282259Krzysztof LudzkowskiMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1991M253212254-00:33:17320901:05:1201:02:00
#81 30843004Karol KolberGnieznoPrymus Healthy Team1992M201222383-00:31:17298101:08:5701:06:15
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13506Sebastian BonclerPoznańKB Maniac Poznań1973M40212-00:16:531200:34:3700:34:37
#83 2691916Tomasz GrzędaSzydłowiecSIL33 / LENIWCE TEAM1978M3547257-00:20:4326600:42:3300:42:23
#84 5253659Jarosław BaranowskiPoznańMalta Poznań1955M6010492-00:22:1050700:45:3800:45:26
#85 781689Krystian LeżałaŚroda Wielkopolska1981M35158737-00:22:3960400:48:2600:47:45
#86 1037276Adrian Lehmannswarzędzfogtbikes1979M35215964-00:23:0169300:50:2600:49:58
#87 12932236Krzysztof JankowiakPoznańConstravia1986M302041189-00:24:43114300:52:1600:50:56
#88 18051009Daniel KalinowskiSiekierki Wielkie1999M16331598-00:26:30168400:56:0800:56:08
#89 20612793Wiktor KawaPniewyPakaKawy1998M16371788-00:30:11275500:58:0500:58:05
#90 25733594Marcin MrózZalasewoSTR Poznań1978M354422119-00:29:46263601:02:0200:58:40
#91 2829444Michał MaciejewskipoznańDrużyna Szpiku1977M354652255-00:33:16320601:05:1201:02:00
#92 3341899Radosław JankaSwarzędz1974M404642489-00:36:09339801:14:4001:14:40
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142800Sylwester SzymańskiSzczecinekTEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS Barwice1973M40313-00:17:202300:34:3700:34:35
#94 2701382Wojciech MelinskiZielona GóraBractwo Biegaczy Zielona Gora1954M605258-00:20:2623300:42:3300:42:28
#95 5262371Waldemar JankowskiŻerkówBliźniacy1989M2580493-00:21:5445800:45:3800:45:03
#96 7823354Robert PolaczekSwarzędzParkrun Poznań1973M40146738-00:24:0493700:48:2600:48:11
#97 10381702Rafał HernikSwarzędz1985M30148965-00:23:1674900:50:2600:49:16
#98 12941070Romuald WicherSwarzędz1956M60261190-00:25:08127100:52:1700:52:17
#99 15501411Robert LigmanowskiPobiedziska1980M352971400-00:26:14161100:54:0900:52:05
#100 18063937Maciej LeszczyńskiGniezno1977M353401599-00:26:59182700:56:0800:53:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności