Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 26703682Inez LedzionSwarzędz1998K1614-49900:32:14310201:03:1901:03:19
#2 34453243Monika OlkiewiczPoznań1998K1624-92300:39:41343601:27:0001:24:05
#3 21763988Zofia KaczmarekPoznań1997K167-31100:28:42234200:58:5600:56:22
#4 16663537Dominika ZielińskaJanowiec Wielkopolski1997K164-17300:26:30168200:54:5900:53:34
#5 21832574Zuza KaczmarekSwarzędzBeagle Triathlon Team1998K168-31500:27:54210100:58:5800:58:29
#6 27151043Marta WalkowiakSwarzędz1998K1615-52100:30:33283901:03:4801:01:56
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1459435Patrycja GóreckaSwarzędz1998K163-13300:26:08157600:53:2900:53:29
#8 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#9 27552826Asia MichalskaSwarzędzKociceTEAM2000K1616-54300:30:52289801:04:1701:01:17
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7263986Maja WierzbickaZielona GóraZLKL Zielona Góra1999K161-4200:22:4563600:47:5000:47:20
#11 30353841Marika Urbaniakpoznan1998K1618-68000:30:09274901:08:1301:05:13
#12 30361568Zofia GarbarczykSwarzędz1999K1619-68100:31:40304601:08:1401:05:33
#13 17571379Paula PrządakSiekierki Wielkie1997K165-19400:25:27136400:55:4700:53:52
#14 22851378Aleksandra PrządakSiekierki Wielkie1998K169-34700:27:59213700:59:4100:57:44
#15 30623168Agnieszka KoczorowskaWrześnia1998K1620-69100:30:20279601:08:3701:06:04
#16 23004010Zuzanna KaczmarekJarocinMUKS Białe Tygrysy Jarocin2000K1610-35300:28:56239700:59:4700:58:24
#17 23011015Sara RobaszkiewiczKostrzy Wielkopolski2000K1611-35400:31:17297700:59:4700:59:47
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13282345Marta DzieciątkowskaPoznańmeritumobuwie.pl1998K162-11100:26:10158800:52:3500:52:35
#19 18552828Karolina OstajewskaLWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1998K166-22200:30:11275400:56:3100:56:31
#20 3398737Zuzanna KujawaSwarzędz1999K1621-89000:34:57335301:17:1501:14:25
#21 2893671Marta PawlakGąsawa1997K1617-60500:31:18298701:06:1101:06:11
#22 3418979Magdalena KrzyżanekOpalenica1997K1622-90200:37:53342301:19:4801:19:48
#23 24061884Aleksandra PlutaPlewiskaII LO Poznań1999K1612-39300:30:09274301:00:4101:00:41
#24 34352267Klaudia LudzkowskaMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1999K1623-91600:38:19342801:22:2301:19:12
#25 21581718Daria ZającMalanówKB Maraton Turek1994K2029-30400:27:13188900:58:4800:57:27
#26 24151302Agata SamelczakPoznań1994K2038-39500:29:05244001:00:4601:00:46
#27 21603415Paulina TysiakPoznań1995K2030-30600:28:41233800:58:4800:56:03
#28 26752304Joanna ObarzanekRogoźno1993K2047-50200:30:35284801:03:2101:00:29
#29 3443572Natalia SupińskaSwarzędz1993K2087-92200:38:39342901:24:0401:21:03
#30 8893224Małgorzata KrólPoznańCityzen Poznań - Rowing BKW Bydgoszcz1993K2010-5600:23:4987200:49:1900:48:53
#31 16633533Natasza ZielińskaWybranowo1996K2021-17100:27:54209600:54:5900:54:59
#32 24312136Jagoda FlisikowskaPoznańBiegacze Juniora Runners Team1993K2039-40400:29:00241701:00:5400:58:51
#33 32041484Klaudia GrajewskaKostrzyn1996K2075-77200:33:48326901:11:2801:09:38
#34 6463697Agnieszka AndrzejewskaPuszczykowoPuszczyk1992K207-3800:24:23101900:47:0500:47:05
#35 21853026Sylwia KlawiterKOSTRZYN WIELKOPOLSKI1992K2031-31700:27:25195400:58:5900:56:44
#36 3215154Weronika ZiółkowskaSwarzędz1995K2076-77700:33:04318901:11:4601:09:16
#37 401642Marianna TrzeciakPoznańPiątkowo na Biegowo1993K206-2600:21:2937800:44:1900:44:02
#38 21943925Joanna MatuszyńskaSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1992K2032-31900:28:57240200:59:0300:57:33
#39 29682589Maja BartosiewiczPoznań1993K2059-64000:30:51289601:07:1101:03:56
#40 1177187Natalia SidełPoznańMalta klub1996K2014-8200:24:35108700:51:2900:50:46
#41 24583603Klaudia PiechowiakUjscie1995K2040-41300:28:47235801:01:0400:58:13
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1574031Małgorzata KołackaŚremsklebiegacza.pl1993K202-800:19:4413800:40:4400:40:40
#43 27181689Zuzanna OlszewskaSwarzędz1993K2048-52300:30:06272701:03:4901:01:11
#44 29771965Agnieszka ŻerkoGruszczyn1995K2060-643-01:07:2001:04:36
#45 14433739Anna SwornowskaPoznań1994K2019-12900:25:00122900:53:2400:52:45
#46 29801966Katarzyna MalickaJasin1995K2061-64600:32:31312901:07:2201:04:37
#47 29822240Dagmara BrodziszewskaSwarzędz1996K2062-64800:29:08246001:07:2201:05:38
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1691872Urszula KafarskaPoznańTrenertriathlonu.pl1993K203-900:19:5816700:41:0100:40:53
#49 24732524Magdalena DanielewiczPoznańKiribatiClub1995K2041-41900:30:15277501:01:1301:00:04
#50 1706519Agnieszka ChmielewskaSwarzędz1996K2022-18200:25:52150800:55:1900:55:03
#51 29901188Sylwia SuchomskaCekcyn1993K2063-65000:32:32313301:07:3001:05:17
#52 29963666Paulina ŁukowskaBiskupice Wlkp.1996K2064-65400:31:12296201:07:3401:04:54
#53 29993629Adriana NowickaDobrzyca1992K2065-65600:31:25301201:07:3601:07:36
#54 19772749Joanna JokajtySuwałki1994K2025-24800:26:06157000:57:3100:55:30
#55 24923011Klaudia AntkowiakPoznańUMP biega1992K2042-42700:28:47235901:01:1900:59:25
#56 22371646Andżelika KędzierskaŚremKMP instal-projekt1994K2033-33000:28:19223600:59:2100:58:10
#57 32611681Maja BernadPoznań1994K2077-80400:34:03328101:12:3401:09:23
#58 32721402Paulina DydymskaŚroda Wielkopolska1992K2078-81100:31:36304201:12:5201:10:09
#59 19941119Marta GrabowskaZłotów1993K2026-25200:26:51178200:57:3800:55:06
#60 22522382Aleksandra BłochSwarzędz1995K2034-33500:27:14189700:59:2800:56:41
#61 32793560Weronika SkowronekLasochów1994K2079-81300:33:32324801:13:0201:09:56
#62 1744564Agnieszka BorowskaPoznań1992K2023-19200:27:50207500:55:4400:54:14
#63 30281613Adrianna SkibińskaSwarzędz1996K2066-67500:31:01293001:08:0501:06:21
#64 3285167Sandra ZawadzkaSwarzędz1992K2080-81900:32:56317701:13:0901:10:52
#65 9823507Maria SwornowskaPoznań1994K2011-6700:23:5589200:50:0300:49:36
#66 27782604Natalia BurzikKamionki1994K2049-55400:28:53238201:04:3701:02:25
#67 1759844Anna-Maria JakubowskaPoznańcrossfit rankor1994K2024-19500:25:57153200:55:4900:55:49
#68 32951189Izabela OlczakLubień Kujawski1995K2081-82600:32:00307701:13:2201:11:08
#69 7381571Olga WawrzaszekSwarzędzKrysiewicz1994K208-4400:23:3179900:48:0000:47:43
#70 12612068Jowita KruczkowskaSwarzędzWalka Kostrzyn1994K2015-10000:25:11128500:52:0300:51:37
#71 2798825Joanna KsiążkiewiczTulceCYBINA TEAM1994K2050-56100:30:32283201:04:4901:02:42
#72 10121473Agnieszka KonikPoznańVege Runners1993K2012-6900:24:0292600:50:1500:49:56
#73 30631801Monika GrodeckaPoznańNight Runners1992K2067-69200:32:21311301:08:3801:05:55
#74 28091094Weronika KrutczenkoPoznańCoco jambo i do przodu1992K2051-56900:30:57292001:04:5701:02:21
#75 30732194Krzysztofa KorbikCZEMPIŃ1993K2068-69500:30:53290301:08:4901:07:30
#76 3078945Karolina Vander ZwaagPoznań1995K2069-69700:30:30282601:08:5201:06:00
#77 12891424Joanna WittkeSwarzędz1994K2016-10400:25:12129100:52:1600:51:20
#78 2825297Dominika GołębiewskaKicin1995K2052-57400:29:05244501:05:0901:02:41
#79 25701980Olga JankowskaSzczecinekAWSSS1994K2043-45400:30:04272001:02:0001:00:16
#80 3338130Sonia GościniakPoznańBOLS Swarzędz1992K2082-85000:34:35331901:14:3901:11:51
#81 33401435Martyna BolewickaPoznańNight Runners1996K2083-85200:34:13329001:14:4001:12:22
#82 1297436Karolina GóreckaSwarzędz1992K2017-10600:25:57152900:52:1800:52:18
#83 2742831Natalia GraczPoznańZTL POZNAŃ AWF / PIJANI FOLKLOREM1993K204-1300:20:4727400:42:3700:42:29
#84 15602372Anna WargośPoznańgRUNwald Team Poznań1994K2020-15200:26:01154500:54:1100:54:11
#85 23302792Karolina KostańskaPoznań1994K2035-36600:28:23225500:59:5900:57:05
#86 31031097Agnieszka JaniszewskaPoznańCoco jambo i do przodu1992K2070-71300:31:13296501:09:2201:06:46
#87 33611109Agata EchaustSwarzędz1995K2084-86600:34:49334501:15:4501:12:59
#88 28501311Magdalena SzymańskaSwarzędzMamy-Biegamy1993K2053-58600:30:51289501:05:2901:02:48
#89 25953601Sandra JaneckaGołańcz1992K2044-46300:27:41203601:02:2101:01:06
#90 23411577Ada WojtkowiakDaszewice1996K2036-37200:29:21251701:00:0501:00:05
#91 10633845Monika MendelPoznań1994K2013-7500:24:0996700:50:3500:49:44
#92 31152360Marta MaruniewiczSwarzędz1992K2071-72100:31:51305801:09:3501:06:36
#93 28612312Weronika ŚliwińskaBukBukowski Klub Biegacza1992K2054-59100:30:14277101:05:3901:03:38
#94 20982095Urszula BełdzikowskaSwarzędz1993K2027-28500:27:14189600:58:2300:58:23
#95 3092954Gabriela Maryka TrzepaczMilejówLKS Maraton Turek,1993K205-1400:21:2837200:43:1400:43:09
#96 8243089Anna BudnerGruszczynKB UE Poznań1996K209-4700:24:0996500:48:5100:47:57
#97 26163628Ewelina SzumskaGortatowo1996K2045-47500:29:20251401:02:3501:01:27
#98 3388320Marlena KędzierskaSwarzędzMamy-Biegamy1992K2085-88300:33:56327501:16:4301:14:03
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69794Magdalena LewandowskaZberkiOrkan Września1994K201-400:18:246600:38:0500:38:04
#100 31471235Joanna KmieciakGułtowy1994K2072-73600:31:53306401:10:1001:07:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności