Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 1472368Adrian SzałataKrotoszyn16 jarociński batalion remontu lotnisk1989M2523140-00:19:2311400:40:3400:40:31
#2 15593457Dawid BorciuchSzczecin1CONNECT1989M252041408-00:26:49177200:54:1100:51:38
#3 26053245Łukasz BizanSwarzędz2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego1979M354442135-00:31:00292701:02:2701:02:27
#4 7901255Bartosz MyszkiewiczMiłosław2plus2 Września Team1972M40147745-00:23:2677800:48:3000:47:49
#5 4721161Wojciech MalinowskiPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1978M3590442-00:22:3057300:45:0300:44:44
#6 22943212Przemysław RogalskiSzczytniki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M354101944-00:28:35230500:59:4500:57:09
#7 1344542Łukasz PanekPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1982M302141231-00:24:39112200:52:4100:49:58
#8 31681551Alina KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1966K5026-75000:30:49289001:10:4201:08:36
#9 31691550Krzysztof KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1962M501282419-00:30:50289201:10:4201:08:36
#10 1198431Kamila Mikłapoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Mamy- Biegamy1980K3516-8600:25:02123700:51:3800:50:30
#11 571795Paweł Walaszczykpowidz33 BLT1982M30655-00:18:095400:37:1800:37:14
#12 1850329Adam RoszczakPoznań33 BLT1975M403261629-00:26:29167600:56:2900:54:37
#13 10312576Piotr DudaSwarzędz33BLTr1988M25143958-00:23:5689500:50:2300:49:22
#14 6162968Błażej NowakWitkowo33BLTr1987M2593580-00:22:4864900:46:4700:45:46
#15 3138573Jadwiga Maria PielatowskaGRUSZCZYN45 PDH Bór1989K25142-73200:32:27312201:10:0401:06:58
#16 34082323Maria GrybionkoPoznań45 PDH Bór1986K30190-89600:36:47340801:18:3701:15:32
#17 12743102Bartosz KuciakKrosno4F RUNNING TEAM1987M251731171-00:24:0996900:52:1000:51:52
#18 1764512Zuzanna JeżakPoznań5 minut dystansu1986K3039-19700:28:22224500:55:5200:55:52
#19 8983717Mariusz KrupaPoznań6-pak Poznań1982M30125841-00:23:5288300:49:2300:49:23
#20 22182979Karol DomińskiTurek6-pak Poznań1982M303321892-00:27:41203400:59:1300:56:24
#21 1582720Damian SmogurOborniki6-pak Poznań1984M302461425-00:25:00123000:54:2500:54:25
#22 3221251Michal AntkowskiPoznan778-13-66-1351971M4535308-00:21:1432200:43:2000:43:02
#23 23511612Tomasz KociańskiPoznań8tk1978M354151977-00:27:34199701:00:1000:57:56
#24 22862220Marcin WaśPoznań:D1983M303431939-00:27:38202100:59:4100:57:40
#25 22882969Izabela WójcikLubicz Dolny:D1988K2580-34800:27:37201400:59:4400:57:43
#26 13512527Dariusz StefańskiWarszawaA.K.B. MORT!1961M55391238-00:26:39172000:52:4400:52:44
#27 31664020Andrzej SzatkowskiLubońA2RH PLUS1961M55972417-00:30:22280101:10:3701:09:52
#28 3239882Radosław HermannGowarzewoActiv Nekla1978M355122448-00:34:17329201:12:0901:12:09
#29 20363970Rafał KowalczykKłeckoActiv Team Kłecko1977M353751772-00:28:32228700:57:5900:55:09
#30 1252850Tomasz BilskiNeklaActive Nekla1975M402231155-00:25:58153300:52:0000:52:00
#31 2290874Agnieszka PiotrowskaGułtowyActive Nekla1975K4050-34900:27:56211500:59:4500:56:32
#32 331869Tomasz KramskiNeklaActive Nekla1974M40832-00:17:373200:36:1000:36:08
#33 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#34 711499Grzegorz KujawaNeklaActive Nekla1976M401367-00:18:417600:38:0900:38:06
#35 6193205Agata OszmałekWronkiagatosz.blog.pl1986K3013-3700:22:3659700:46:5000:46:45
#36 22102915Maciej OpielewiczKoźmin WlkpAGK Koźmin Wlkp1961M55671887-00:28:23225400:59:1000:58:08
#37 6172820Arkadiusz ZmyślonyKOŹMIN WLKP.AGK Koźmin Wlkp.1968M4553581-00:23:0871600:46:4700:45:45
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1517Antoni CichończukGdyniaAkademia Marynarki Wojennej1949M651144-00:19:5015100:40:3700:40:34
#39 11782914Stefan SteinbauerPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1985M301801096-00:27:21193300:51:2900:51:29
#40 28231968Jerzy KrasPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1981M354642251-00:30:29282301:05:0901:02:33
#41 32923458Jagoda CegłowskaOpalenicaAKG Halny1988K25162-82400:34:37332201:13:2101:10:48
#42 5743713Władysław PrzybyłŚroda WielkopolskaAktywni Środa Wielkopolska1962M5027538-00:22:1853600:46:1100:46:06
#43 2322245Michał Zygmuntśroda wielkopolskaaktywni środa wlkp1977M3540221-00:20:3725300:42:0400:41:52
#44 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23
#45 9131306Ireneusz KijakPoznańAlleSport1985M30128854-00:25:19131800:49:3200:49:32
#46 13933226Tomek SkrobałaLesznoAlmark Leszno1966M50601273-00:25:20132700:53:0200:52:23
#47 2137625Paweł PrzybylakLesznoAlmark Leszno1963M50941841-00:28:12220300:58:3800:56:40
#48 4291927Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M4086402-00:21:5646300:44:4200:44:32
#49 16121925Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4027-16200:25:53151200:54:4100:53:32
#50 1409990Remigiusz CzaczykGnieznoAltom Gniezno1956M60301288-00:26:47176200:53:0900:51:20
#51 11652988Darek MajorczykGnieznoAltom Gniezno1977M352431084-00:25:28136500:51:2500:51:25
#52 2216204Lech SalitaGNIEZNOAltom Gniezno1960M55681890-00:29:31256300:59:1200:56:53
#53 190445Andrzej StrzyżewskiGnieznoAltom Gniezno1969M4518180-00:20:2121800:41:2700:41:21
#54 4551671Dariusz TobołaGnieznoAltom Gniezno1973M4093426-00:22:2254800:44:5400:44:54
#55 126542Andrzej KrzyścinSzczytniki DuchoweAltom Gniezno1967M45921164-00:25:50149100:52:0500:48:39
#56 2049775Justyna HołdernaKołaczkowoAltom Gniezno1986K3057-26900:27:28196700:58:0200:54:36
#57 23071420Marcin PaterPoznańAltom Gniezno1987M252821952-00:29:09246300:59:5000:57:55
#58 267316Arkadiusz KruszonaCzerwonakAltom Gniezno1985M3025255-00:20:1821000:42:3200:42:25
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !183202Klaudiusz KozłowskiGnieznoAltom Gniezno1971M45117-00:17:131800:34:5300:34:53
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27203Piotr KarasiewiczGnieznoAltom Gniezno1962M50126-00:17:353000:35:3400:35:31
#61 603427Norbert HołdernywitkowoAltom Gniezno1980M351157-00:18:165900:37:2700:37:24
#62 2121215Zbigniew TomczakGnieznoAltom Gniezno1954M60411829-00:29:18250000:58:3300:56:02
#63 4753136Maciej OlekKoninAluminium Konin1989M2571445-00:21:2636500:45:0400:44:43
#64 25692178Alina Siejakowska-ChruszczPOZNANAM STUDIO1966K5014-45300:29:08245901:02:0001:00:25
#65 23732177Maciej ChruszczPOZNANAM STUDIO1969M451551992-00:26:23164301:00:2601:00:26
#66 14001032Henryk ŁączyńskiSZAMOTUŁYAMATOR1951M65111280-00:26:52178500:53:0600:53:06
#67 2082296Tomasz SangowskiPoznańAMATOR1973M4050198-00:19:5015200:41:4200:41:36
#68 20393831Kamil PawłowskiStrzałkowoAMATOR1988M252541774-00:28:14221500:57:5900:57:59
#69 12921406Paweł PiaskowskiSIEDLECAMATOR1972M402351188-00:24:32106400:52:1600:51:07
#70 18152191Józef LinkeKrosinkoAMATOR1964M50831605-00:26:35170600:56:1300:53:45
#71 1972625Tomasz KubicaOstrów WielkopolskiAmatorski Klub Biegacza NIEZALEŻNI PL1981M3532187-00:20:1720600:41:3300:41:24
#72 8002287Robert StołowskiWieleńAmica1976M40151755-00:23:3280400:48:3700:48:08
#73 928598Mariusz MielcarzewiczSwarzędzAMMIGO1981M35186867-00:23:4585400:49:3800:49:11
#74 2516714Andrzej JędraPoznańAndrzej Jędra1973M404102080-00:27:02184701:01:2901:00:03
#75 112264Michał NoculakLubońangloprojekt.pl1979M3519106-00:19:3612400:39:4100:39:35
#76 7292896Łukasz BiałachZalasewoAntares Zalasewo1988M25109687-00:22:1753100:47:5100:45:24
#77 10052929Michał StrużyńskiSwarzędzAntares Zalasewo1987M25139937-00:26:01154400:50:1400:50:14
#78 1675618Sebastian TaciakPoznanAntoninek Poznań1976M403041501-00:25:54152000:55:0300:53:57
#79 20473074Lucyna KrzyminskaKobylnicaApetyt na sport1965K508-26800:29:20250900:58:0100:58:01
#80 2048848Grzegorz KaczorowskiKOBYLNICAAPETYTNASPORT.PL1971M451401780-00:29:20251000:58:0200:58:02
#81 11533903Piotr GabryszakKoninAppchance1985M301691072-00:26:36170900:51:1800:51:18
#82 25023979Roman OfierzyńskiLubońarch1952M60452071-00:28:53238001:01:2200:58:16
#83 884417Michał TomaszewskiPoznańArda Team1989M25130830-00:23:5489000:49:1700:48:49
#84 32131440Artur KubiakTULCEART-BENA TEAM1979M355082438-00:33:03318601:11:4501:08:51
#85 32141439Dorota KubiakTULCEART-BENA TEAM1987K25151-77600:33:03318701:11:4601:08:53
#86 25962010Norbert KubiakPOZNAŃART-BENA TEAM1993M201102133-00:30:03271601:02:2100:59:07
#87 94441Sebastian SumisławskiPoznańAsics1976M40180882-00:24:24102700:49:4400:48:57
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !146Adam NowickiGostyńAsics Frontrunner Polska / Mkl Szczecin1990M2511-00:14:51100:30:0700:30:07
#89 33963410Maciej PiechuraSwarzędzASMEX1981M355252507-00:34:12328901:17:0101:15:41
#90 18024012Tomasz GrześTrzciankaATG Team1974M403191596-00:27:55210500:56:0700:56:07
#91 561278Tomasz Zagórskipoznańautozagorski.pl1980M351054-00:18:256700:37:1400:37:12
#92 24610Andrzej CzubKonstancin jeziornaAviva running team1967M4525235-00:20:2923900:42:1300:42:09
#93 33622272Marzena RaczynskaPoznańAWF Poznań1990K25169-86700:35:27337401:15:4601:13:18
#94 25672444Tomasz JankowiakSwarzędzAWSSS1993M201082115-00:30:04271901:01:5901:00:15
#95 25701980Olga JankowskaSzczecinekAWSSS1994K2043-45400:30:04272001:02:0001:00:16
#96 14943673Krzysztof TyszerW ągrowiecAZS Politechnika Poznańska1988M251981356-00:26:25165100:53:4800:53:48
#97 28013281Mikołaj JunikowskiSwarzędzB.O.L.S Swarzędz1991M253182238-00:30:02271101:04:5101:02:17
#98 14833244Bogusław PietrusiewiczBabimostBabimojski Klub Biegowy Bakcyl1965M50641347-00:27:35200300:53:4000:53:40
#99 8723334Grzegorz FurmańczykDąbrowaBambooco Club1973M40171819-00:25:04125100:49:1400:49:14
#100 1542951Józef NowakSKÓRZEWOBBC SKÓRZEWO1955M60331395-00:25:50149500:54:0600:54:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności