Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 31064041Krzysztof ŁątkowskiPoznańKB Maniac Poznań1979M354932391-00:31:21300501:09:2801:06:05
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 372031Artur OstojaLubonKB Maniac Poznań1965M50336-00:17:463900:36:2100:36:19
#3 316305Piotr BijasSwarzędzKB Maniac Poznań1975M4068302-00:21:3940900:43:1800:42:51
#4 26322252Agnieszka Szuleta-KosickaJankowoKB Maniac Poznań1970K4533-48400:29:36258901:02:4501:00:27
#5 21581718Daria ZającMalanówKB Maraton Turek1994K2029-30400:27:13188900:58:4800:57:27
#6 9103599Mikołaj PakułaTurekKB Maraton Turek1982M30127851-00:24:1598400:49:3000:48:31
#7 27021445Beata KrawczykMalanowKB Maraton Turek1975K4076-51600:29:59269601:03:4301:02:22
#8 19391288Marlena KrawczykMALANÓWKB Maraton Turek1974K4040-24000:26:35170800:57:1100:55:50
#9 4232246Paweł PiwowarskiTurekKB Maraton Turek1980M3581396-00:21:4643200:44:3600:43:52
#10 2735562Paweł JaniakTurekKB Maraton Turek1983M303942205-00:29:21252401:04:0301:04:03
#11 32771972Krzysiek BukowieckiKunyKB Maraton Turek1982M304452465-00:33:55327301:13:0201:10:26
#12 25622714Przemysław JasnowskiPrzykonaKB Maraton Turek1983M303742112-00:29:00241901:01:5700:59:05
#13 8301286Krzysztof KrawczykMALANÓWKB Maraton Turek1974M40158783-00:23:0670900:48:5600:47:56
#14 10981289Maciej FilipowiczCisewKB Maraton Turek1978M352281021-00:24:19100800:50:4900:49:49
#15 21091197Krzysztof GroszakBiedruskoKB NATURA BIEDRUSKO1984M303211821-00:28:24226000:58:2800:56:10
#16 2788898Waldemar DębowskiSzamotułyKB Szamotuły1984M303982230-00:29:17249901:04:4301:02:21
#17 1302763Natalia DubielSzamotułyKB Szamotuły1989K2526-10700:26:59182400:52:2100:52:21
#18 12332972Joanna ŚwiderskaBoruszynKB UE Poznań1989K2522-9200:25:07126300:51:5100:51:09
#19 1797828Waldemar W. BudnerPoznańKB UE Poznań1962M50821593-00:26:31168600:56:0600:55:12
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3937Patrycja TalarPobiedziskaKB UE Poznań1986K302-200:17:584200:36:2900:36:27
#21 8243089Anna BudnerGruszczynKB UE Poznań1996K209-4700:24:0996500:48:5100:47:57
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 238716Janusz GrzeszczukPoznańKB UE Poznań1940M75+32002-00:28:52237701:00:3101:00:28
#23 105014Marian GoryniaSuchy LasKB UE Poznań, AZS UE Poznań1956M6020976-00:24:0594800:50:2900:50:26
#24 25372722Magdalena WarzychRzepinKB WARTKO1977K3582-44300:30:55290901:01:4001:01:40
#25 2033704Tomasz BemowiczKołobrzegKB Wygan1970M4520193-00:19:5415800:41:3800:41:30
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7792594Andrzej WyganowskiKołobrzegKB Wygan1945M702735-00:23:4786100:48:2500:47:44
#27 1216829Łukasz ŁukaszewskiŚremKb Zadyszka Nochowo :)1978M352551127-00:24:21101500:51:4500:50:20
#28 1041163Przemysław MusikZalasewoKB-Maniac Poznań1970M45998-00:19:1410300:39:2900:39:24
#29 8621982Wojciech StraszewskiKostrzyn WlkpKB/Kostro1963M5036810-00:25:04125000:49:0800:49:08
#30 25943002Magdalena WłodarczakSwarzędzKenijka :)1985K3098-46200:28:51237301:02:2001:00:14
#31 8061134Paweł WojciechowskiSwarzedzKĘSY TEAM1977M35167760-00:23:3380600:48:4000:47:46
#32 907941Michał SchmidtKomornikiKGB Grzmot Komorniki1980M35182849-00:24:1297500:49:2800:48:25
#33 422217Maciej SznajderKomornikiKGB Grzmot Komorniki1972M4083395-00:21:5646200:44:3600:44:06
#34 4241366Tomasz KowalskiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1988M2568397-00:20:0117800:44:3600:44:33
#35 689484Izabela BudnaGłuchowoKGB Grzmot Komorniki1973K405-4000:23:0068800:47:3000:47:21
#36 6991023Piotr DulatKOMORNIKIKGB Grzmot Komorniki1967M4558659-00:23:3380500:47:3500:46:30
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22723Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K401-1100:20:2522700:42:0100:41:56
#38 12621588Michał MaćkowskiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973M402261162-00:25:17131100:52:0300:52:03
#39 20371386Piotr KobrzenieckiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1978M353761773-00:28:10219500:57:5900:55:48
#40 537514Sebastian GolczakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1976M40106503-00:22:0649200:45:4500:45:15
#41 13232758Joanna StróżykKomornikiKGB Grzmot Komorniki1986K3021-11000:24:36109400:52:3300:51:30
#42 2894826Anna MoellenbrockWiryKGB Grzmot Komorniki1992K2055-60600:29:39260701:06:1101:04:46
#43 2895827Krzysztof MoellenbrockWiryKGB Grzmot Komorniki1967M451872289-00:29:39260801:06:1201:04:48
#44 8024Roman KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1970M45876-00:18:548100:38:3100:38:29
#45 31812983Tomasz JakubowskiPoznańKibole w biegu1987M253432423-00:32:33313701:10:5301:07:53
#46 26972924Marcin WesołekLubońKibole w biegu1992M201142185-00:29:17249801:03:4001:01:00
#47 658924Sebastian CiesielskiPoznańKibole w biegu1979M35130619-00:22:0950300:47:1300:46:33
#48 9232633Karol WachowiakPniewyKibole w biegu1984M30131863-00:25:46146300:49:3500:49:35
#49 13182842Krzysztof MasłowskiPoznańKibole w biegu1987M251791209-00:24:38111200:52:2800:51:50
#50 21122419Wojtek CeglarekPołajewoKibole w biegu1991M252641824-00:27:22193700:58:3000:56:01
#51 3397495Jędrzej ŁuczewskiOpalenicaKibole w biegu1989M253562508-00:35:32337601:17:1101:15:55
#52 8731095Adam WoźniakPoznańKibole w biegu1983M30121820-00:23:3782100:49:1400:49:14
#53 1413722Dariusz SalomonSwarzędzKibole w biegu / Biegologia.pl TEAM1986M302221291-00:25:07126400:53:1100:52:13
#54 21592523Izabela DanielewiczPoznańKiribatiClub1969K4520-30500:27:56211200:58:4800:57:39
#55 24732524Magdalena DanielewiczPoznańKiribatiClub1995K2041-41900:30:15277501:01:1301:00:04
#56 23432692Arkadiusz PawlakPoznańKiribatiClub1967M451531971-00:27:31198601:00:0500:58:56
#57 23442691Ewa Gackowska-PawlakPoznańKiribatiClub1968K4523-37300:26:59183101:00:0500:58:57
#58 19531198Marek PastwaKobylnicaKJ Chrapka Wierzenica1965M50881709-00:27:08187100:57:1900:54:40
#59 19431456Karolina MaćkowiakPniewyKK Poland1988K2558-24100:26:57181500:57:1600:56:30
#60 6933266Aron PrzybyłChoczKKB Finisz Kalisz1984M3096653-00:23:0369900:47:3300:47:27
#61 32091460Slawek WiśniewskiKoziegłowykkk1970M451962436-00:33:33324901:11:3601:09:46
#62 11233148Adrianna PłazaKoninKKS ENDORFINY1981K3512-7900:24:52119300:50:5700:50:57
#63 3297474Marcin KlessaPoznańKLESSA Familia1974M404612471-00:33:56327401:13:2601:10:30
#64 24553525Dominik BanaszkiewiczKleszczewoKleszczewo1988M252922043-00:29:35258301:01:0400:59:03
#65 34422249Monika Poświatowska-GałatGostyńKlub Biegacza 365 Gostyń1974K40144-92100:41:40344201:23:5801:23:58
#66 16192248Jakub GałatGostyńKlub Biegacza 365 Gostyń1974M402941457-00:27:27195900:54:4500:54:45
#67 22093209Grzegorz MaluśkiewiczZalasewoKlub Biegacza Euro1988M252731886-00:24:0091500:59:1000:58:46
#68 19882131Łukasz TurowskiPoznańKlub Biegacza Euro1984M302981738-00:27:45205600:57:3600:56:37
#69 481544Bartosz BoińskiDobieżynKlub Biegacza Euro1992M2026451-00:22:5868200:45:0800:45:08
#70 25451907Arkadiusz KlimczakPoznańKlub Biegacza Euro1972M404132100-00:24:0595201:01:4901:00:51
#71 25612742Mirosław MalęgowskiPoznańKlub Biegacza Euro1984M303732111-00:23:4184101:01:5601:01:34
#72 6652975Michał SzmagalskiTurkowiceklub Biegacza Maraton Turek1991M25103626-00:22:5466600:47:1800:45:40
#73 15551973Sylwester TomczykObrzębinklub Biegacza Maraton Turek1968M451141405-00:26:24164500:54:1000:52:32
#74 23242986Karolina MądrzakPoznańKlub Kobiet Przedsiębiorczych1979K3563-36200:30:47288200:59:5800:59:58
#75 15093346Adam KaczmarekSwarzędzKlub Maratończyka V LO w Poznaniu1988M251991369-00:25:48148000:53:5600:52:27
#76 11812718Mateusz FabiszakPoznańKlub Maratończyka VLO Poznań1990M251631099-00:27:02184100:51:2900:51:29
#77 10701315Paweł KoralewskiPoznańKlub Pieśni i Tańca1993M2058995-00:26:41172700:50:3700:50:37
#78 171475Przemysław FornalikLwówekKM Lwówek Wielkopolski1975M40516-00:17:151900:34:4200:34:40
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !641237Mieczysław LisekLwówekKM LWÓWEK WLKP1959M55261-00:18:196100:37:4200:37:40
#80 74973Kazimierz ChwirotLWÓWEKKM LWÓWEK WLKP1971M45770-00:18:357400:38:1800:38:16
#81 8282547Krzysztof BrzezińskiKostrzyn Wlkp.KM PSP Poznań1984M30117781-00:22:4362100:48:5500:48:33
#82 14501544Mateusz KozakŚremKMP instal-projekt1989M251961320-00:24:39112300:53:2700:52:20
#83 22371646Andżelika KędzierskaŚremKMP instal-projekt1994K2033-33000:28:19223600:59:2100:58:10
#84 15631545Weronika CzopikŚremKMP instal-projekt1990K2541-15400:24:39112400:54:1200:53:06
#85 29112183Piotr ZagórskiŚremKMP instal-projekt1992M201172297-00:31:37304401:06:2201:05:00
#86 27503748Magdalena MarszałkowskaPiotrowiceKMP KONIN1978K35108-54000:31:10294801:04:1201:04:12
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9407Łukasz WróbelWIRYKMP POZNAŃ1978M3529-00:16:25900:33:5700:33:54
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34504040Maria PańczakPoznańKoalicja Polska1939K75+2-92600:40:30343801:34:1401:30:53
#89 24281149Anna GórskaDąbrówkaKobiety biegają1989K2593-40300:29:28255101:00:5201:00:52
#90 14282591Daria CiszakPoznańKobiety biegają1973K4018-12500:25:52150500:53:1800:51:52
#91 2709528Katrazyna MisterskaPrzeźmierowoKobiety biegają1974K4077-51800:29:51265701:03:4701:01:46
#92 2720198Magdalena BartkowiakCzapuryKobiety biegają1984K30113-52400:29:13248101:03:5001:01:26
#93 33112172Beata CichewiczSwarzędzKobiety biegają1969K4547-83400:33:50327001:13:5201:10:49
#94 10181267Izabela MarciniakSuchy LasKobiety biegają1990K2517-7100:23:4886900:50:1700:50:17
#95 32762513Edyta FaltyńskaPoznańkobiety biegają pl.1972K40122-81200:33:32324701:13:0001:10:01
#96 19481121Michał GąskaKobylnicaKobylnica1984M302931706-00:27:24194400:57:1700:55:08
#97 9952237Andrzej ChudySuchy LasKocham każdy kilometr1962M5044928-00:24:32106000:50:0900:48:55
#98 23962238Arleta ŚwietlikSuchy LasKocham każdy kilometr1969K4525-38800:29:24253501:00:3600:58:23
#99 27552826Asia MichalskaSwarzędzKociceTEAM2000K1616-54300:30:52289801:04:1701:01:17
#100 5041158Mateusz MańczakPoznańKOKA1982M3063472-00:21:3639800:45:2400:45:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności