Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 16102997Arkadiusz DziwińskiBiałaSMK1986M302531450-00:25:40143600:54:4000:51:49
#2 26983477Piotr LubryczyńskiGórzykowoSnails Górzykowo1976M404262186-00:29:56268201:03:4101:01:31
#3 27013478Natalia SoroczyńskaZielona GóraSnails Górzykowo1983K30111-51500:30:16277901:03:4101:01:31
#4 27573670Dariusz MaciejewskiPoznańSnowdog Runners1991M253122214-00:30:41286401:04:1701:01:11
#5 30443470Paweł SzafrańskiPoznańSnowdog Runners1989M253332363-00:31:04293301:08:2201:08:22
#6 22921052Marek JasiukiewiczPoznańSnowdog Runners1976M403851943-00:29:29255400:59:4500:59:45
#7 23611080Kasia ŚmiałekPoznańSnowdog Runners1991K2588-37900:30:22279801:00:1501:00:15
#8 21073464Bartłomiej KwiatkowskiPoznańSnowdog Runners1988M252631819-00:30:21279700:58:2600:58:26
#9 22041847Damian ReniecPoznańSo Piwko Pije1992M20951882-00:25:40143800:59:0700:58:23
#10 1387272Łukasz PrzybylskiSwarzędzSo Piwko Pije1989M251911267-00:26:24164400:52:5800:52:58
#11 612995Jakub GoińskiPlewiskaSodexo Run1983M30858-00:18:145700:37:3200:37:26
#12 10012407Aneta GłowackaBodzanówSokół Bodzanów1986K3017-6800:24:1197300:50:1300:49:56
#13 5341727Witold MartynowskiRogozinoSokół Bodzanów1969M4547501-00:22:2054400:45:4300:45:26
#14 5123896Artur JędrzejczakSOLEC WLKPSOLEC WLKP1985M3065480-00:21:1532600:45:2900:45:29
#15 24211083Ryszard SzczyrbaPoznańsowa1958M55762024-00:28:22224901:00:4800:57:47
#16 30111217Maria SzczyrbaPoznańsowa1958K555-66500:31:42304901:07:4801:04:47
#17 16823222Dariusz PawłowskiSiekierki WielkieSpeed Szuracz1974M403051507-00:25:15130600:55:0400:53:44
#18 17073223Patrycja KochanPoznańSpeed Szuracz1977K3527-18300:27:29197100:55:1900:55:19
#19 33713695Anna StrykowskaPoznańSpeed Szuracz1979K35184-87400:35:33337901:15:5901:13:08
#20 33723694Michał StrykowskiPoznańSpeed Szuracz1976M404652498-00:35:33338001:16:0001:13:09
#21 3143489Bartłomiej ZborałaPoznańSpeed Szuracz1978M355002410-00:33:21321501:10:0701:10:07
#22 31443474Magdalena Zborała-OrlińskaPoznańSpeed Szuracz1977K35154-73400:33:21321601:10:0701:10:07
#23 11313311Paweł OnichimiukPoznańSpeed Szuracz1980M352381051-00:25:50149000:51:0200:51:02
#24 164197Michał MajewskiBierzglinekSPIN FORCE RUNNERS1984M3016156-00:20:0719000:40:5100:40:37
#25 2634609Patryk PieczyńskiWrześniaSPIN FORCE RUNNERS1978M354462149-00:29:04243501:02:4701:01:04
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41745Ryszard SzymańskiMogilnoSport i Rekreacja Mogilno1970M45339-00:17:464000:36:4100:36:39
#27 206982Jacek SodłoPoznańSport Test Polska1972M403611791-00:25:23134100:58:0900:54:20
#28 23953363Łukasz KuszŻarysportowezary.pl1985M303552008-00:27:46206501:00:3600:58:14
#29 72691Jacek SkodkowskiPOZNAŃSPWL Poznań1973M401468-00:18:327200:38:1500:37:59
#30 394256Bartosz SpychałaWrześniaSpychała Team1981M3574370-00:21:5445500:44:1400:43:56
#31 703990Krzysztof MatuszewskiPoznańSpławie1991M251366-00:18:317100:38:0800:38:03
#32 29571922Piotr AdamczakPsarskieŚrem Biega1968M451892322-00:29:55267701:07:0301:04:38
#33 28801500Paweł LudwiczakMosinaŚroda Wielkopolska1964M501172279-00:29:22252901:06:0201:04:09
#34 17102846Katarzyna Sosinska-KotŚRODA WIELKOPOLSKAśroda wlkp1975K4033-18500:26:46175800:55:2000:53:58
#35 28423389Anna Jerzyńskaśroda wlkpśroda wlkp1971K4535-58200:31:57307201:05:2301:05:23
#36 8363386Damian Jerzyńskiśroda wlkpśroda wlkp1973M40159787-00:23:3380700:48:5800:48:19
#37 3363636Karolina WawrzyniakSwarzędzStare Dziwaczki1980K35183-86800:34:41333501:15:4801:15:48
#38 3165640Kasia JanickaPoznańStare Dziwaczki1981K35157-74900:34:39332701:10:3501:10:35
#39 14903908Krzysztof PająkPoznańStarter1981M352921353-00:25:07126500:53:4500:52:14
#40 9162232Marcin MytnikPoznańStoczniowiec Poznań1977M35185857-00:23:4886800:49:3200:49:32
#41 6732198Dariusz SkwaryłoKórnikStoczniowiec Poznań1982M3090634-00:23:4484600:47:2200:47:22
#42 13883582Zbigniew KowalskiStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1959M55411268-00:25:20132600:52:5900:52:35
#43 3823583Ryszard MajtykaSzydłowoStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1969M4537359-00:22:0548900:44:0500:43:38
#44 4333577Piotr PodkowaStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1976M4087405-00:21:1532500:44:4500:44:34
#45 2263581Marcin ŁukaszStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1989M2536216-00:21:1432000:42:0000:41:49
#46 2593572Piotr DrożdżStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1970M4526247-00:21:1532400:42:2200:42:11
#47 23203574Grzegorz GawrońskiStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1970M451501960-00:27:44205400:59:5600:58:20
#48 5973570Grzegorz LewandowskiSzydłowoStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1976M40116561-00:22:1954100:46:3400:46:22
#49 9502868Mikołaj MałaczyńskiPoznańStowarzyszenie Leśny W ąż1986M30137887-00:23:1474100:49:4600:47:35
#50 9061405Krystian WaleriańczykGułtowyStowarzyszenie Morsy Swarzędz1978M35181848-00:24:57121200:49:2800:49:28
#51 17173805Grzegorz KoperskiWYDARTOWOSTOWARZYSZENIE TERAZ1978M353231531-00:28:19223400:55:2900:55:29
#52 2003453Jakub MolikPoznańSTR Poznań1989M2534190-00:19:5917200:41:3700:41:26
#53 30431344Zbigniew BednarczykPoznańSTR Poznań1958M55952362-00:32:50316701:08:2201:05:12
#54 25733594Marcin MrózZalasewoSTR Poznań1978M354422119-00:29:46263601:02:0200:58:40
#55 21692939Anita BugajnyKALISZStraż Miejska Kalisza1986K3066-31000:27:16190500:58:5100:57:18
#56 6982720Maciej NecelKrakówStraż Miejska Kraków1976M40138658-00:21:5847500:47:3400:47:19
#57 28692697Katarzyna WójcikKrakówStraż Miejska Kraków / Dream Team Kraw Maga Kraków1978K35125-59600:32:09309501:05:4801:05:48
#58 3602849Anna JawieńOlkuszStraż Miejska Kraków/ Eskadra Kraków1986K3010-2100:21:2937500:43:5200:43:46
#59 1492689Mariusz JanikKrakówStraż Miejska Kraków/Lacho Team1972M4037142-00:19:2110700:40:3600:40:31
#60 9112254Marcin KubiakWROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1976M40176852-00:24:1197200:49:3000:48:36
#61 30322273Marta HernikWrocławSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1970K4540-67700:31:17298001:08:0901:05:31
#62 25752271Agnieszka KubiakWROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1977K3585-45500:29:17249701:02:0300:59:26
#63 15612269Tomasz KubiakJelcz-LaskowiceSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1976M402821409-00:25:16130900:54:1100:51:40
#64 15122611Maria StolarzewskaWrocławStraż Miejska Wrocławia1980K3523-14100:24:38111400:53:5700:52:44
#65 14101026Dorota LewandowskaStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1974K4016-12200:24:46116500:53:0900:51:56
#66 2973654Jan ŻurekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1960M55932331-00:31:55306701:07:1601:06:03
#67 936286Robert JarzabekStrzalkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1973M40179874-00:22:5567400:49:4100:49:35
#68 1195643Radoslaw PrusstrzalkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1983M301851111-00:24:34107800:51:3500:50:24
#69 22232495Anna Chojnacka-MarysiakPowidzStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1981K3554-32700:26:57181800:59:1500:58:03
#70 14913195Roman KędzioraStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1972M402731354-00:25:12129400:53:4600:52:34
#71 213550Krzysztof NawrocikStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1977M3535203-00:20:3825500:41:4900:41:41
#72 4932062Tomasz DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1994M2027462-00:22:4060500:45:1500:45:15
#73 20622823Joanna WalkowiakWólkaStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1980K3543-27400:27:10188000:58:0500:56:53
#74 33552066Arleta DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1966K5030-86300:35:29337501:15:2601:12:50
#75 23742550Dariusz LewandowskiOstrowiteStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1974M403961993-00:27:20193201:00:2600:59:13
#76 437432Paweł JazikowskiPoznaństrzeszyn1972M4089410-00:22:1753000:44:4800:44:48
#77 24012472Marta GlogerPoznańStrzeszyńska SZKOŁA GARNKA1977K3569-39100:27:38202301:00:3900:59:58
#78 23642908Adam GubańskiPoznańSTUDIOSYNCHRO.PL1980M354181985-00:27:56211601:00:1701:00:17
#79 1845922Sonia GubańskaPoznańStudioSynchroTeam1980K3532-21900:28:00213900:56:2700:56:27
#80 554131Przemko KarpińkiSuchy LasSuchy Las1980M35106519-00:21:4944300:45:5700:45:41
#81 7863220Piotr MrowickiKościelna WieśSUPERMARATON KALISZ1967M4564742-00:23:2778500:48:2800:48:03
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !384047Ryszard PłochockiNowe SkalmierzyceSUPERMARATON KALISZ1961M55137-00:17:584100:36:2700:36:25
#83 10622483Michał SeteckiNOWE SKALMIERZYCESUPERMARATON KALISZ1978M35223988-00:25:13129700:50:3400:50:34
#84 1626741Czesław FabiańskiKALISZSUPERMARATON KALISZ1955M60341463-00:28:04216000:54:4600:54:46
#85 4563828Edyta MarciniakKaliszSupermaraton Kalisz, KMP Kalisz1981K356-3000:22:1151000:44:5500:44:55
#86 31992936Mateusz RogowskiSwarzędzSwarzędz1991M253452431-00:34:14329101:11:2101:08:26
#87 1961559Tomasz WlaszczykSwarzędzSwarzędz1966M5010186-00:19:4714300:41:3300:41:26
#88 1736561Paweł KowalskiSwarzędzSwarzędz1978M353271547-00:25:43144900:55:3700:54:02
#89 254803Tomasz RatajczakSwarzędzSwarzędz1980M3546243-00:20:3124200:42:1600:42:08
#90 2140688Wojciech DybaSwarzędzSwarzędz1987M252651844-00:27:36200900:58:4000:56:20
#91 251879Łukasz JurekJanikowoświat biegacza1989M25824-00:17:031500:35:2900:35:25
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 395230Dagmara KuklaPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1990K253-2500:21:4142200:44:1500:43:59
#93 1842080Maciej WoźniczakLesznoŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M4516174-00:20:4226400:41:2100:41:09
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !440Marcin FehlauPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1978M3514-00:15:45400:32:1500:32:15
#95 1814233Paweł PanienskiPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1967M451261604-00:27:17191200:56:1100:54:54
#96 45226Dariusz FilipowskiSzczecinŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1972M401043-00:18:065300:36:4500:36:41
#97 50252Bartosz StasikowskiPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1983M30548-00:17:453600:37:0200:36:58
#98 53209Gilles GreiveldingerKornikŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M45651-00:18:145600:37:0700:37:03
#99 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#100 831410Patrycja GrzeszczykDąbrówkaŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1988K259-4800:23:1273200:48:5700:48:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności