Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 8482486Anna SzcześniakPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1989K2510-5000:23:5188100:49:0200:49:02
#2 952850Rafał WiderakpoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1975M401789-00:19:089700:39:1800:39:13
#3 8862018Przemysław WoźniakPoznańSzakal Jeżyce1975M40172832-00:23:0972000:49:1800:48:32
#4 852735Jarosław SajnajLubonszaszner.com1979M351580-00:18:276800:38:4500:38:39
#5 13683494Krzysztof DrzewieckiSwarzędzszaszner.com -fotografia1989M251881251-00:25:22133200:52:5000:51:14
#6 441363Dariusz KowalskiZłotówSZBZ Złotów1968M45442-00:17:453500:36:4300:36:43
#7 16921256Michał Janiecpoznańszczep team1976M403081514-00:24:37110200:55:1000:53:45
#8 2628795Hanna ŁukaszewiczWolinSZEŚCIOPAK1988K25104-48200:27:41203701:02:4400:59:59
#9 734677Andrzej KraszkiewiczPoznańSześciopak Poznań1982M30102691-00:23:2276800:47:5500:47:55
#10 17373587Tomasz GrzegorskiGieczSzpot Sp. z o.o.1977M353281548-00:26:57181300:55:3800:55:38
#11 5482400Zdzisław UrbańczykPoznańSZS WIELKOPOLSKA1957M5520513-00:22:3559300:45:5400:45:30
#12 26833707Beniamin MatrukPoznańSzysz1983M303862179-00:30:07273101:03:2901:00:21
#13 29883424Joanna KlakPoznańSłodziaki1983K30141-64900:31:34303401:07:2601:04:39
#14 30081360Marek CzaplickiPoznańSłodziaki1982M304262346-00:31:34303501:07:4701:04:59
#15 1221129Artur TretynPoznańSłubice/Poznań1987M2520116-00:19:4914700:39:5900:39:52
#16 14893329Daniel HybśPoznańT-Mobile Running Team1982M302321351-00:25:21132900:53:4500:53:45
#17 584278Łukasz NowackiPoznańT-Mobile Running Team1984M3074548-00:22:4864700:46:1800:46:18
#18 1864044Tomasz KubiakInowrocławT.G. Sokół Gniewkowo1975M4045176-00:20:3825400:41:2300:41:07
#19 2470567Krzysztof MoskwaLESZNOtak se pomykam !1957M55802053-00:28:35230701:01:1100:58:40
#20 10003826Łukasz JakubówNowa SólTAKISE1980M35202933-00:24:1799600:50:1200:48:38
#21 10243928Bartosz TeresiakTarnowo PodgórneTarnowo Podgórne1988M25142952-00:24:0393400:50:2000:48:45
#22 5402121Daniel MyszkowskiWieleńTarzani Wrzeszczyna1990M2581505-00:21:4743400:45:4700:45:13
#23 30713298Maciej PolusGnieznoTata Franka1988M253372377-00:30:19279201:08:4701:06:06
#24 32072855Przemysław WleklikPoznańTata Natalki1979M355052434-00:32:18311201:11:3001:08:36
#25 2889731Paweł JóźwiakRokietnicaTATA SZYMKA1981M354712286-00:29:53267001:06:0601:03:05
#26 29301264Sławek PatelkaSuchy LasTata Zosi1975M404442306-00:29:59269701:06:3801:03:26
#27 1061040Jacek SzymańczukPoznańTeam ASA - Biegiem po Zdrowie1986M3011100-00:19:2911600:39:3100:39:27
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142800Sylwester SzymańskiSzczecinekTEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS Barwice1973M40313-00:17:202300:34:3700:34:35
#29 3049438Piotr SchlegelLubonTEAM Bracia1978M354862365-00:29:24254001:08:2801:05:30
#30 1365781Jacek SchlegelLUBOŃTEAM Bracia1968M45981249-00:25:24134400:52:4800:51:55
#31 11752628Przemysław JanuszakOBORNIKITEAM JANO1974M402121094-00:24:1598700:51:2800:50:13
#32 21362627Małgorzata JanuszakOBORNIKITEAM JANO1969K4519-29600:28:20224100:58:3700:57:21
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 263492Fabian FlorekJulianówTeam Kopeć1985M30325-00:16:581400:35:3300:35:32
#34 7741963Przemysław MarciniakPLESZEWTeam pleszew1976M40145730-00:23:4484700:48:2100:46:45
#35 2124847Jacek WypuszczPleszewTeam pleszew1974M403681832-00:27:17191300:58:3400:56:58
#36 29712029Marek PiosikJasinTeam PointPack.pl SA1984M304202330-00:31:07294201:07:1201:04:18
#37 10251012Kamil SiemiaszkoPoznańTeam SERE1984M30146953-00:23:4484900:50:2000:48:36
#38 24191334Marcin KowalskiPoznańTeatr Polski w Poznaniu1973M404022023-00:28:04216601:00:4800:59:22
#39 32082242Andrzej SzwaczykPoznańTeatr Polski w Poznaniu1981M355062435-00:30:18278901:11:3301:09:19
#40 22552860Adam RowickiUjścieTęcza Ujście1980M354031918-00:28:08218700:59:2900:58:11
#41 20832861Tomasz SobońUjścieTęcza Ujście1975M403621804-00:27:41203200:58:1600:56:58
#42 4322452Piotr GałganPoznańTFP Sport Team1986M3048405-00:22:0949900:44:4500:44:08
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !351710Paweł WojciechowskiZiminTFP Sport Team1971M45234-00:17:463800:36:1400:36:12
#44 6261013Edward GołębiewskiPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1950M656589-00:22:4160900:46:5600:46:34
#45 15134016Roman TalarPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1956M60321372-00:26:31168500:53:5800:53:58
#46 1215875Leon WawrzyniakPobiedziskaTKKF Płomień-Pobiedziska1955M60241126-00:25:42144100:51:4400:51:44
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !771492Wiesław GarbarekJarocinTKKF Trucht Jarocin1954M60173-00:19:039200:38:2200:38:19
#48 17882584Bogdan ŚwierczyńskiToruńTOREC TORUŃ1961M55531586-00:26:58182200:56:0300:53:31
#49 5354025Maciej JaroszPoznańTorq Polska1986M3067502-00:21:2335100:45:4400:45:30
#50 1906900Ewa NowickaPoznańTrenertriathlonu.pl1970K4514-23100:26:53179600:56:5500:54:47
#51 1321999Robert GórnyPoznanTrenertriathlonu.pl1972M4032126-00:19:4614200:40:1200:40:04
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1691872Urszula KafarskaPoznańTrenertriathlonu.pl1993K203-900:19:5816700:41:0100:40:53
#53 2842110Paweł WaśniowskiDąbrówkaTrenertriathlonu.pl1975M4063271-00:20:2723500:42:5200:42:45
#54 11593971Artur PankowskiGnieznoTrepko Runners1986M301731077-00:24:0292900:51:2200:51:22
#55 33282773Paweł PohlOSINIECTrepko Runners1974M404632484-00:32:29312801:14:2001:11:54
#56 23232480Edyta MuchaPoznańTRI MUSZKI TEAM1975K4052-36100:27:24194700:59:5700:59:02
#57 20103708Aleksandra KoskaWrześniaTriathlon Team Września1987K2563-25700:27:39202600:57:4700:56:31
#58 15062331Artur RaichWrzesniaTriathlon Team Wrzesnia1976M402741366-00:24:59122600:53:5400:52:40
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52906Krzysztof HadasPoznańTriNegu1996M2015-00:15:45500:32:2400:32:24
#60 15642046Mariusz CeglarzDobrzycaTruchtacz Dobrzyca1976M402831410-00:27:17190800:54:1300:54:13
#61 15002203Jarosław SłujaPoznańTRUST1962M50661361-00:27:02184300:53:5000:53:50
#62 2924343Bogumiła PlaszczakTulceTulce1980K35132-62200:31:10295001:06:3401:03:56
#63 1981342Jarosław PlaszczakTulceTulce1974M403531733-00:26:47176600:57:3300:54:58
#64 720163Jarosław SowińskiTulceTulce1963M5030679-00:23:2778200:47:4400:47:44
#65 17452067Agnieszka KaźmierskaGizałkiTuptacz Toporów1987K2546-19300:27:09187400:55:4400:55:44
#66 28271967Michał RychłowskiPoznańU Leniwej Danuty1973M404362253-00:30:28282001:05:1101:02:35
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15152129Werner HaibachzłotnikiUAM Triathlon Klub1946M7031374-00:26:10159100:53:5800:53:58
#68 2763899Adam TurowiecPoznańUAM Triathlon Poznań1975M4061263-00:20:4026100:42:4000:42:24
#69 12141282Adam BorkowskiKoninUczniowski Klub Sportowy SAMURAJ Konin1983M301901125-00:24:38110900:51:4400:50:06
#70 2312599Rafał OlichwerPoznańUKL Ósemka POLICE1991M2537220-00:20:0819300:42:0400:41:55
#71 21263964Zdzisław RadoszSwarzędzUKS Fala Swarzędz1961M55601834-00:25:34140600:58:3400:57:40
#72 31872146Inga Ciastowicz -TomczakMosinaUKS FIGHTERS MOSINA1973K40111-76200:32:31313001:11:0001:08:21
#73 11092145Mariusz TomczakMosinaUKS FIGHTERS MOSINA1972M402031032-00:25:46146600:50:5400:50:54
#74 694279Mateusz WieruszewskiGnieznoUKS GNIEZNO BIEGA1980M35136654-00:21:3941300:47:3300:46:41
#75 2589479Piotr OwczarzakGNIEZNOUKS GNIEZNO BIEGA1957M55842130-00:30:32282901:02:1701:02:17
#76 32582421Artur TomaszewskiWrześniaUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA1974M404592456-00:34:18329401:12:3101:09:43
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !861105Katarzyna BurdajewiczDolskUKS KUSY DOLSK1971K452-5200:24:0594600:49:0800:49:08
#78 12673556Irena NowakSkokiUKS SKOCZEK Skoki1966K505-10200:25:20132500:52:0500:52:05
#79 8153554Wiesław NowakSkokiUKS SKOCZEK Skoki1962M5034769-00:24:0292300:48:4700:48:35
#80 31821294Anita Hoffmann-RosaPoznańUKS SMOKI1977K35161-75900:33:24322001:10:5401:08:34
#81 20331295Izabela AdamczykPoznańUKS SMOKI1974K4042-26300:27:47206800:57:5800:55:38
#82 10892215Janusz DomanBRZOZAUKS SZABLA BRZOZA1953M60221013-00:24:1699100:50:4400:50:44
#83 4483318Tomasz SzczepańskiNeklaUKS Szybki Lopes Nekla1994M2024421-00:21:5947700:44:5100:44:36
#84 4032148Dariusz MantheiGruszczynuks zalew1985M3042377-00:20:5729700:44:2000:44:20
#85 24923011Klaudia AntkowiakPoznańUMP biega1992K2042-42700:28:47235901:01:1900:59:25
#86 25532305Robert KoczorowskiZalasewoUnia Leszno DMP 20151980M354392105-00:29:11247201:01:5401:00:12
#87 19593000Roland KałużnySwarzędzUnia Swarzędz - zapasy1982M302951714-00:28:18222800:57:2400:57:24
#88 1735383Grzegorz MazurekSwarzędzUnia Swarzędz - zapasy1984M302681546-00:26:58182100:55:3700:54:06
#89 8703965Maciej KatarzyniakSwarzędzUnia Swarzędz - zapasy1997M1620817-00:22:0950400:49:1300:47:42
#90 21943925Joanna MatuszyńskaSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1992K2032-31900:28:57240200:59:0300:57:33
#91 7683052Wojtek MatuszyńskiSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1994M2042724-00:22:0849700:48:1900:46:47
#92 13162569Paweł MatuszyńskiSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1990M251781207-00:26:05156600:52:2700:52:27
#93 461738Grzegorz JezierskiKoziegłowyUnilever Poznań1964M50444-00:18:004500:36:4500:36:43
#94 305748Krzysztof AleksandrowiczPoznańUnilever Poznań1983M3030292-00:21:5445400:43:1200:43:12
#95 931896Monika BrzozowskaKrzepiceUnilever Poznań1984K304-600:19:029000:39:1700:39:13
#96 10461802Kamil WaleriańczykŚlesinUnstoppable Runners Piotrkowice1985M30149972-00:26:00154000:50:2800:50:28
#97 268128Jacek WojciechowskiPoznańUTAL1948M65252178-00:30:32283001:03:2701:03:27
#98 16641133Tomek SzambelanKaźmierzUTAL1969M451211493-00:26:53179200:54:5900:54:59
#99 29551229Ola WojciechowskaPoznańUTAL1976K4092-63500:30:40286201:07:0301:07:03
#100 22131191Ola BudzichowskaTarnowo PodgórneUTAL1976K4048-32500:28:51236800:59:1100:59:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności