Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 9761684Marek RatajczakZalasewoBiały Kenijczyk1976M40184910-00:24:18100100:49:5900:48:58
#2 10574003Mateusz SmolińskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1624983-00:24:18100200:50:3300:50:33
#3 6303541Jarosław NikodemiakSwarzędzMJDOP1976M40119593-00:24:19100300:46:5800:46:58
#4 11842432Piotr W ĘcławekPoznań1989M251651102-00:24:19100900:51:3100:50:29
#5 9722993Piotr ŻuberekPoznańKB Maniac Poznań1971M4575906-00:24:19100400:49:5800:49:58
#6 9771355Tomasz GrzegorekWrześnia1975M40185911-00:24:19100500:50:0000:49:27
#7 989379Robert PopekWarszwaMiedzeszyniaky1984M30141922-00:24:19100600:50:0700:47:40
#8 10442438Sławomir MądrzakOstrów wlkp.1974M40193970-00:24:19100700:50:2800:50:28
#9 10981289Maciej FilipowiczCisewKB Maraton Turek1978M352281021-00:24:19100800:50:4900:49:49
#10 11801985Krzysztof StarkowskiRosnówko1981M352461098-00:24:20101200:51:2900:50:00
#11 14401988Michał OlejnikKomorniki1979M352831312-00:24:20101300:53:2200:51:53
#12 9413328Maciej EchaustSwarzędz1998M1622879-00:24:20101100:49:4300:48:12
#13 7802716Kevin DavidsonPoznan1995M2043736-00:24:20101000:48:2500:48:25
#14 16721100Maciej WalkowiakPoznańLema biega1974M403031498-00:24:21101600:55:0200:54:34
#15 1216829Łukasz ŁukaszewskiŚremKb Zadyszka Nochowo :)1978M352551127-00:24:21101500:51:4500:50:20
#16 8272014Tomasz NejmanSwarzędz1974M40157780-00:24:21101400:48:5400:47:47
#17 1152634Kuba JurkiewiczPoznańPoznań Antoninek1979M352411071-00:24:22101800:51:1700:51:17
#18 7711715Paweł PaszczakPoznańHernik Team1981M35154727-00:24:22101700:48:2000:48:20
#19 11392819Zygmunt NowaczykTrzemesznoBOLT Trzemeszno1963M50481059-00:24:23102200:51:0900:49:51
#20 6463697Agnieszka AndrzejewskaPuszczykowoPuszczyk1992K207-3800:24:23101900:47:0500:47:05
#21 1234666Waldemar KozłowskiPoznańg43poznanbiega1966M50521142-00:24:23102300:51:5100:51:00
#22 1499593Łukasz DardzikowskiWrześnia1983M302361360-00:24:23102400:53:5000:52:30
#23 7461205Przemysław SiebertLubońKB Maniac Poznań1981M35148702-00:24:23102000:48:0700:47:51
#24 11042132Łukasz OstapińskiPoznań1986M301601027-00:24:23102100:50:5100:48:31
#25 94441Sebastian SumisławskiPoznańAsics1976M40180882-00:24:24102700:49:4400:48:57
#26 7471280Krzysztof SiebertPoznańKB Maniac Poznań1955M6014703-00:24:24102500:48:0700:47:52
#27 772497Andrzej GrupaPoznańWilda Biega1977M35155728-00:24:24102600:48:2100:48:21
#28 13893047Andrzej OgórkiewiczPoznańRok1964M50591269-00:24:25103200:53:0000:51:51
#29 9731645Katarzyna ŁatyszewMurowana GoślinaGB Wielkopolscy Biegacze1974K407-6600:24:25102800:49:5800:49:58
#30 9984014Robert MachuraSuchy LasRED FITNESS (www.red-fitness.pl)1979M35201931-00:24:25102900:50:1000:49:19
#31 10871287Damian StanisławiakŚrem1982M301581011-00:24:25103000:50:4400:50:28
#32 13431890Żaneta ObaraNEKLA1976K4015-11300:24:25103100:52:4000:51:30
#33 1497761Jacek JankowskiGruszczyn1984M302341358-00:24:26103400:53:4900:50:56
#34 7651096Bartosz PrzybyszSwarzędz1990M25117721-00:24:26103300:48:1800:48:18
#35 817486Tomasz PlucińskiPoznań1980M35168771-00:24:27103500:48:4900:48:49
#36 1366168Dagmara PietraszPoznań1981K3520-11700:24:27103700:52:4800:52:48
#37 8651997Tomasz ZawadzkiGruszczynMUD GOATS1986M30120812-00:24:27103600:49:0900:49:09
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9332949Marta Mikolajczykwarka1948K651-6200:24:28104000:49:4000:49:11
#39 11962577Aneta JarmużekPoznań1979K3515-8500:24:28104400:51:3600:50:19
#40 9932890Daniel MaciejewskiFałkowowww.pegaz.nieruchomosci.pl1976M40189926-00:24:28104100:50:0900:49:51
#41 7413606Mariusz DzijaPoznańNaramowice Biegają1982M30104697-00:24:28103800:48:0200:48:02
#42 1021565Bartosz W ĘglarskiPoznańVolkswagen Poznań1989M25140949-00:24:28104200:50:1900:49:15
#43 7852528Adam PerłaPoznańNaramowice Biegają1977M35161741-00:24:28103900:48:2800:48:28
#44 1085290Łukasz HamrolŚmigielBliźniak Team Śmigiel1977M352261009-00:24:28104300:50:4400:49:52
#45 11453292Marcin SasimGorzów Wlkp.1984M301671064-00:24:29104900:51:1100:49:30
#46 11462038Jan KozaczukWiórek1961M55351065-00:24:29105000:51:1200:50:58
#47 12361538Aneta BartkowskaTRZEMESZNOBOLT Trzemeszno1991K2523-9300:24:29105100:51:5300:50:35
#48 1300873Adam GiełdaŚrem1971M45941194-00:24:29105200:52:2000:51:58
#49 8012410Michał DurzyńskiPoznańNight Runners1983M30112756-00:24:29104500:48:3900:48:39
#50 8042342Paulina AndrzejewskaPoznańMUD GOATS1988K258-4600:24:29104600:48:3900:48:39
#51 1084627Tomasz BartkowiakPoznań1990M251531008-00:24:29104700:50:4300:49:14
#52 1115429Maciej ZiębaPoznańBBL Poznań1982M301621038-00:24:29104800:50:5500:50:09
#53 1404324Tomasz WojciechowskiSwarzędzfogtbikes1976M402541284-00:24:30105500:53:0800:52:58
#54 10482463Damian SiebertPoznańDemoco1988M25147974-00:24:30105300:50:2900:49:15
#55 13723191Michał WasilewskiPoznań1979M352781255-00:24:30105400:52:5100:52:51
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 908888Hanna SkrzypczakMiłosław1967K453-5900:24:31105600:49:2900:49:29
#57 9831423Piotr NiżnikPoznań1992M2054916-00:24:31105700:50:0300:49:07
#58 13803486Katarzyna FratczakW ęgierki1990K2532-12000:24:31105800:52:5400:51:39
#59 11323184Michał KolasińskiPoznańComarch Poznań1988M251581052-00:24:32106200:51:0300:51:03
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9463156Alicja SikoraBielsko Biała1952K601-6300:24:32105900:49:4500:49:15
#61 9952237Andrzej ChudySuchy LasKocham każdy kilometr1962M5044928-00:24:32106000:50:0900:48:55
#62 10112734Cezary SkowrońskiSkórzewo1980M35209943-00:24:32106100:50:1500:50:15
#63 12863181Sebastian BiernaczykSwarzędz1988M251741183-00:24:32106300:52:1500:50:36
#64 12921406Paweł PiaskowskiSIEDLECAMATOR1972M402351188-00:24:32106400:52:1600:51:07
#65 13213295Joachim KrychGniezno1984M302071212-00:24:32106500:52:3100:51:28
#66 13863121Mariusz Przybylakpoznań1986M302181266-00:24:32106600:52:5800:51:30
#67 14071636Dorota KaszyńskaPoznańNie ma lipy Swarzędz Team1970K455-12100:24:33107000:53:0900:52:13
#68 1164965Jarosław KaźmierczakŚroda Wlkp.KS Polonia Środa1981M352421083-00:24:33106800:51:2400:50:08
#69 11941418Jan BiskupGrodzisk Wlkp1986M301841110-00:24:33106900:51:3500:49:49
#70 15381141Grzegorz ŚwierczyńskiGowarzewoendinio team1979M352951391-00:24:33107100:54:0500:53:16
#71 11281569Paweł WawrzaszekSwarzędzKrysiewicz1969M45861049-00:24:33106700:51:0000:49:56
#72 11563852Maciej StyburskiSwarzędz1982M301721075-00:24:34107600:51:1900:49:06
#73 11602709Marek ZapałaZalasewoZALASEWO1982M301751079-00:24:34107700:51:2200:50:13
#74 9193383Tadeusz KieszekLeszno k/ WarszawyK.S. Ożarowianka1956M6018860-00:24:34107400:49:3400:48:34
#75 6833825Maciej KarolewskiZdunyDziady Borowe1983M3093644-00:24:34107200:47:2700:47:27
#76 1195643Radoslaw PrusstrzalkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1983M301851111-00:24:34107800:51:3500:50:24
#77 12551263Michał KarolczakPoznańMKD TEAM1976M402241157-00:24:34107900:52:0100:50:38
#78 12601740Arleta RogalińskaWrześniaKB Kosynier Września1971K454-9900:24:34108000:52:0300:51:39
#79 1019932Karol SkrzypczakPoznań1972M40191948-00:24:34107500:50:1700:49:04
#80 1278687Paweł PawlikSwarzędzPAAB Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego Paweł Pawlik1973M402311175-00:24:34108100:52:1200:51:41
#81 8422771Tomasz GumiennyGniezno1975M40164793-00:24:34107300:49:0100:49:01
#82 11353671Mateusz WojniczWrześnia1991M251591055-00:24:35108600:51:0600:49:46
#83 13922556Maciej MalskiGortatowo1975M402511272-00:24:35108900:53:0100:51:27
#84 1177187Natalia SidełPoznańMalta klub1996K2014-8200:24:35108700:51:2900:50:46
#85 11972743Łukasz ŻakowskiPoznań1977M352481112-00:24:35108800:51:3700:50:07
#86 10152420Krystian TarajkowskiPoznańKB Maniac Poznań1975M40190945-00:24:35108200:50:1600:48:53
#87 1047415Marek LewandowskiPoznań1986M30150973-00:24:35108300:50:2900:49:19
#88 10863942Marek NowakPoznań1986M301571010-00:24:35108400:50:4400:49:56
#89 11112030Maciej RobaszkiewiczWrześnia1973M402041034-00:24:35108500:50:5400:50:54
#90 14052001Łukasz BieżyńskiZalasewo1984M302191285-00:24:36109500:53:0800:51:22
#91 1170516Michał BalasPoznańMarcelkostwo1974M402111089-00:24:36109300:51:2600:50:15
#92 9431924Robert DerdaSwarzedz1978M35187881-00:24:36109000:49:4300:49:43
#93 10042381Krzysztof RobaszyńskiPogorzela1985M30145936-00:24:36109100:50:1400:49:18
#94 15371554Maria KopećPoznań1989K2539-14700:24:36109600:54:0500:53:06
#95 10593705Bogumil KaszkowiakWRONKIWRONKI1978M35222985-00:24:36109200:50:3300:49:52
#96 13232758Joanna StróżykKomornikiKGB Grzmot Komorniki1986K3021-11000:24:36109400:52:3300:51:30
#97 16921256Michał Janiecpoznańszczep team1976M403081514-00:24:37110200:55:1000:53:45
#98 985778Jacek NalewajkoLeszno1977M35197918-00:24:37109700:50:0600:50:06
#99 12561782Dawid BaranowskiSwarzędz1983M301961158-00:24:37109900:52:0100:50:53
#100 15571625Michał ChudzińskiNochowoChudy team1976M402811407-00:24:37110100:54:1100:53:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności