Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 18961607Łukasz PiskozubGarby1974M403341668-00:27:54209700:56:5100:56:51
#2 140132Marian KapitańczykPoznańMalta Poznań1955M60291281-00:27:55210400:53:0700:53:07
#3 218796Łukasz AndrzejczakSwarzędz1986M303281869-00:27:55211000:59:0000:56:36
#4 20212987Fabian TrząsalskiGruszczyn1984M303071762-00:27:55210600:57:5400:56:01
#5 20292255Katarzyna GuszczyńskaPoznańConstravia1985K3055-26200:27:55210700:57:5700:56:34
#6 18024012Tomasz GrześTrzciankaATG Team1974M403191596-00:27:55210500:56:0700:56:07
#7 20681206Magda WalenczakLWÓWEKMaratończyk Poznań1984K3061-27800:27:55210800:58:0800:56:32
#8 2138921Mariusz GiepardaPoznań1978M353871842-00:27:55210900:58:3800:56:15
#9 21592523Izabela DanielewiczPoznańKiribatiClub1969K4520-30500:27:56211200:58:4800:57:39
#10 16591326Mariusz SaukensPobiedziska1976M403011490-00:27:56211100:54:5600:54:56
#11 24503084Wojciech RybkaPuszczykowo1968M451612039-00:27:56211701:01:0200:58:46
#12 22121903Mateusz TarnowskiJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1987M252741888-00:27:56211300:59:1100:56:16
#13 22151449Andrzej BaczyńskiJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1984M303311889-00:27:56211400:59:1200:56:16
#14 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#15 25362151Karolina WideraŚroda Wlkp.1978K3581-44200:27:56211901:01:4001:00:18
#16 2290874Agnieszka PiotrowskaGułtowyActive Nekla1975K4050-34900:27:56211500:59:4500:56:32
#17 23642908Adam GubańskiPoznańSTUDIOSYNCHRO.PL1980M354181985-00:27:56211601:00:1701:00:17
#18 26223792Agnieszka PrzybylczakPoznańPoznań1970K4532-47900:27:56212001:02:4001:00:18
#19 24172878Kuba KowalczykPoznań1993M201042022-00:27:57212501:00:4700:59:43
#20 21711992Jerzy MuchaMiędzyrzecz1959M55631861-00:27:57212400:58:5200:56:18
#21 19292390Sylwia OlkiewiczPoznań1987K2557-23800:27:57212200:57:0700:55:57
#22 17562157Miłosz WełnicKórnik1977M353321563-00:27:57212100:55:4600:55:46
#23 20261438Sebastian LachSwarzędz1997M16361765-00:27:57212300:57:5600:57:56
#24 26293154Łukasz LewickiGnieznoPrymus Healthy Team1989M253022147-00:27:57212601:02:4501:00:30
#25 26402797Maciej PieniowskiPoznańPoznań1983M303832154-00:27:57212701:02:5000:59:48
#26 19721821Bartłomiej ŻarlińskiSWARZĘDZ1977M353651725-00:27:58213000:57:2900:57:29
#27 25142275Arnold BernaciakLuboń1970M451642079-00:27:58213401:01:2800:59:02
#28 20323872Adan ChrzanowskiChojny1985M303101770-00:27:58213100:57:5800:55:24
#29 17842179Marcin CiesielskiPoznańConstravia1990M252271582-00:27:58212800:56:0000:54:40
#30 1790364Kuba StarszakSwarzędzBiegaj z WSL1994M20821588-00:27:58212900:56:0300:56:03
#31 20872598Piotr JędraszakPOZNAŃChwała Ojcu!1966M50921807-00:27:58213200:58:1800:56:32
#32 21493760Piotr MarchwickiPoznań1955M60431849-00:27:58213300:58:4500:56:23
#33 1438742Paweł DybizbańskiSkórzewo1970M451031310-00:27:59213500:53:2100:53:21
#34 24851048Alan KasperekPoznańZHP Hufiec Poznań-Wilda1988M252942062-00:27:59213801:01:1700:59:01
#35 22851378Aleksandra PrządakSiekierki Wielkie1998K169-34700:27:59213700:59:4100:57:44
#36 20633407Marta IwanowskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1989K2566-27500:27:59213600:58:0600:58:06
#37 2489787Angela Sienna-KostrzewaPoznań1979K3577-42600:28:00214301:01:1800:59:49
#38 22393573Joanna Przybylska-KuleszaTarnowo Podgórne1980K3556-33100:28:00214100:59:2100:57:40
#39 20601752Paweł GórskiSwarzędzCYBINA TEAM1987M252581787-00:28:00214000:58:0500:55:31
#40 1845922Sonia GubańskaPoznańStudioSynchroTeam1980K3532-21900:28:00213900:56:2700:56:27
#41 23723101Wojciech WojciechowskiKobylnica1972M403951991-00:28:00214201:00:2600:58:17
#42 22031497Anna SkoniecznaKomorniki1977K3553-32200:28:01214800:59:0700:57:11
#43 19491657Wojciech PawłowskiPoznańschapani.pl1990M252461707-00:28:01214600:57:1800:57:18
#44 2001907Mirosław JasińskiSkokiHart Skoki1965M50901749-00:28:01214700:57:4200:57:42
#45 27863491Maciej NogalskiKowanówko1987M253162229-00:28:01215001:04:4101:02:23
#46 1575579Dariusz KosickiRokietnicaDINOZAUR1966M50741419-00:28:01214400:54:2200:54:22
#47 18413734Anna HetmanowskaMiędzychódGEZO TEAM1978K3531-21800:28:01214500:56:2600:56:26
#48 2643210Marceli MalinowskiPoznań2000M16452157-00:28:01214901:02:5201:00:18
#49 2318348Aleksandra ŚwiderskaDąbrówkaZgrupka Team1980K3562-36000:28:02215100:59:5600:58:22
#50 23492663Adrian GruszkaSwarzędz1995M201001975-00:28:02215201:00:0900:59:06
#51 16483248Borys OwczarzakPoznańwachowiakisyn.pl1985M302601482-00:28:03215300:54:5100:54:51
#52 20063037Aleksandra ŚwistekPoznań1990K2562-25500:28:03215600:57:4600:55:01
#53 20561214Jacek MajGortatowo1973M403581784-00:28:03215700:58:0500:55:49
#54 18113046Mateusz AdamekOborniki1996M20841601-00:28:03215400:56:1000:56:10
#55 23902940Paweł ZborowskiPlewiska1969M451582004-00:28:03215801:00:3401:00:34
#56 23922836Maciej MałłekZalasewo1982M303542006-00:28:03215901:00:3500:57:45
#57 189293Piotr AndzińskiKoziegłowy1985M302871665-00:28:03215500:56:5000:56:50
#58 24191334Marcin KowalskiPoznańTeatr Polski w Poznaniu1973M404022023-00:28:04216601:00:4800:59:22
#59 19161711Anna LooseBydgoszczRUN Bydgoszcz1989K2556-23600:28:04216200:56:5900:56:59
#60 22792050Bartłomiej MaćkowiakLuboń1982M303421937-00:28:04216300:59:3900:59:39
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18012933Renata WiśniewskaSWARZĘDZ1960K551-20600:28:04216100:56:0700:56:07
#62 25931358Paweł CichockiGortatowo1971M451712132-00:28:04216701:02:2001:00:07
#63 23421051Maciej SadowskiZalasewo1969M451521970-00:28:04216401:00:0500:57:21
#64 1626741Czesław FabiańskiKALISZSUPERMARATON KALISZ1955M60341463-00:28:04216000:54:4600:54:46
#65 24111708Wiesław BrodziszewskiSwarzędzBrodex1959M55752018-00:28:04216501:00:4500:58:13
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22581614Ewa MizerskaPoznań1960K552-33700:28:05217100:59:2900:59:29
#67 15033258Krzysztof KucharskiSwarzędz1982M302371364-00:28:05216900:53:5200:53:52
#68 2352498Agnieszka PrzybylakPoznań1983K3080-37500:28:05217201:00:1100:58:41
#69 18682283Michał PurczyńskiSiekierki WielkieWicher Siekierki1980M353501644-00:28:05217000:56:3600:56:36
#70 13691511Wojciech IzydorekWrześniaNight Runners Września1983M302171252-00:28:05216800:52:5000:52:50
#71 13253975Wojciech Woźniakzalasewo1981M352701215-00:28:06217300:52:3400:52:34
#72 23753683Magdalena RosińskaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1987K2589-38200:28:06217601:00:2700:59:02
#73 21232618Zbigniew ŻerkowskiZalasewo1975M403671831-00:28:06217500:58:3400:56:11
#74 18753042Marcin BartkowiakGnieznogniezno1971M451321650-00:28:06217400:56:4000:53:30
#75 27131697Mikołaj RżanyPobiedziska1983M303902193-00:28:07218301:03:4801:02:11
#76 24773623Przemysław UrbaniakMogilno1977M354302057-00:28:07218201:01:1401:01:14
#77 14692244Sławomir GolakLuboń1968M451081336-00:28:07217700:53:3200:53:32
#78 17933699Maciej KuczmaGortatowoCYBINA TEAM1973M403171590-00:28:07217800:56:0400:56:04
#79 18172866Beata FalkowskaPoznań1965K507-21100:28:07217900:56:1300:56:13
#80 20771811Dawid JankowskiMirosławki1982M303131798-00:28:07218000:58:1200:55:56
#81 20793133Maciej GronowskiPoznań1983M303141800-00:28:07218100:58:1400:58:14
#82 2671953Rafał OstrowskiSuchy LasSGS Poland Team1981M354522172-00:28:08218801:03:1901:01:45
#83 21902970Daniel PohlWrześnia1980M353941872-00:28:08218600:59:0200:57:03
#84 16791485Krzysztof WichtowskiZalasewo1964M50801504-00:28:08218400:55:0400:55:04
#85 19622225Rafał MikołajczakPoznań1 RWT SP1976M403471717-00:28:08218500:57:2600:57:26
#86 22552860Adam RowickiUjścieTęcza Ujście1980M354031918-00:28:08218700:59:2900:58:11
#87 21973974Piotr KołodziejczakCzapuryNight Runners1986M303291876-00:28:09219200:59:0300:56:58
#88 27402946Robert DziamskiPOZNAŃ1970M451792206-00:28:09219301:04:0601:01:47
#89 15173791Joanna El HassaniPoznań1990K2535-14200:28:09218900:53:5800:53:58
#90 18811883Artur PlutaPlewiskaDemoco1970M451341656-00:28:09219100:56:4600:56:46
#91 16392552Piotr StupakPoznań1983M302571474-00:28:09219000:54:4900:54:49
#92 24992909Hanna BiadałaSwarzędz1972K4062-43000:28:10219801:01:2200:59:02
#93 20371386Piotr KobrzenieckiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1978M353761773-00:28:10219500:57:5900:55:48
#94 2309511Marcin SzwedPoznańBiegajnia Poznań1978M354131953-00:28:10219600:59:5100:57:41
#95 15712535Józef LehmannŚroda Wielkopolska1962M50731417-00:28:10219400:54:1800:54:18
#96 24052696Dominik OlejniczakKostrzyn1980M354212013-00:28:10219701:00:4100:57:49
#97 23102961Monika SzwedPoznańBiegajnia Poznań1979K3561-35700:28:11220000:59:5100:57:42
#98 21312501Zuza SzycPoznańparkrun1990K2571-29400:28:11219900:58:3600:55:48
#99 21823837Alfred BłaszczykSwarzędz1972M403731868-00:28:12220400:58:5800:55:47
#100 19363664Waldemar WierzbickiWitkowoWitkowo1977M353591697-00:28:12220100:57:1000:57:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności