Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 16962660Jarek IskierskiKrosnoFREAKSPORT.PL1981M353211516-00:28:35230200:55:1300:55:13
#2 2470567Krzysztof MoskwaLESZNOtak se pomykam !1957M55802053-00:28:35230701:01:1100:58:40
#3 19802578Waldemar FuczkiewiczPoznań1972M403521732-00:28:35230400:57:3200:57:32
#4 22943212Przemysław RogalskiSzczytniki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M354101944-00:28:35230500:59:4500:57:09
#5 25923720Iza DryjańskaPoznań1974K4064-46100:28:35230801:02:1901:00:51
#6 23673125Jakub PacholewiczChocz1994M201021987-00:28:35230601:00:1701:00:17
#7 21651578Anna JaniszewskaDaszewice1971K4521-30700:28:36231000:58:5000:58:50
#8 24592072Maciej RybackiPosada1959M55782046-00:28:36231501:01:0500:59:32
#9 24623210Sławomir GulbinowiczPoznańPoznań1984M303592048-00:28:36231601:01:0800:58:32
#10 24802173Bartosz JuniczakPoznań1985M303612059-00:28:36231701:01:1500:58:31
#11 22353335Łukasz BuczelWiry1980M354021906-00:28:36231100:59:1900:56:01
#12 22442615Artur RucińskiSwarzędz1986M303381912-00:28:36231200:59:2300:56:41
#13 22533936Agnieszka RudnikWitkowo1980K3558-33600:28:36231300:59:2900:58:18
#14 2018118Karol W ĘgłowskiŚRODA WLKP1996M20891759-00:28:36230900:57:5200:54:54
#15 2792315Tomasz KluzaMogilnoNight Runners1982M304002234-00:28:36231801:04:4501:02:16
#16 22821619Hanna MadejPoznań1985K3075-34400:28:36231400:59:4000:57:14
#17 27263751Joanna HałaszynPoznań1991K25108-52700:28:37232401:03:5601:02:06
#18 22193339Tomasz JeżewskiPlewiska1984M303331893-00:28:37232000:59:1400:59:14
#19 22452614Łukasz GoździakKostrzyn1987M252761913-00:28:37232100:59:2400:56:41
#20 25293889Daria ZawrotniakBiskupice1969K4531-44000:28:37232201:01:3500:59:10
#21 20572853Grzegorz JóźwikPoznańNight Runners Poznań1988M252571785-00:28:37231900:58:0500:55:14
#22 26542004Alina Matuszak-FlejszmanSiekierki Wielkie1972K4073-49200:28:37232301:03:0300:59:52
#23 25502389Paula SójkaPoznańSMASH SLOTH1987K2597-44700:28:38232501:01:5201:00:41
#24 21742642Mateusz KasprzakSwarzędz1994M20941864-00:28:39232600:58:5500:57:12
#25 2441129Łukasz StrzelczakRabowiceBiegaj z WSL1988M252892034-00:28:39233001:00:5900:59:12
#26 2234622Monika OwczarczakPoznańWilda Biega1984K3070-32900:28:39232700:59:1900:59:19
#27 22461701Marta HernikSwarzędz1985K3072-33300:28:39232800:59:2500:59:25
#28 23083356Aleksandra KajperPoznań1972K4051-35600:28:39232900:59:5100:57:29
#29 25851268Szymon NowakPniewy1994M201092128-00:28:39233101:02:1100:59:55
#30 21993795Michał RosińskiRogoźnoMonar Rożnowice 341991M252711878-00:28:40233200:59:0500:56:23
#31 2725587Jarosław WojciechowskiSwarzędz1969M451782199-00:28:40233601:03:5601:01:27
#32 24751835Tomasz WoźniakSwarzędzCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1990M252932055-00:28:40233301:01:1300:58:24
#33 24821691Magda PiotrowskaKomorniki1980K3575-42200:28:40233401:01:1600:58:49
#34 25172063Rafał CiemniakPoznań1964M501042081-00:28:40233501:01:3000:58:30
#35 21603415Paulina TysiakPoznań1995K2030-30600:28:41233800:58:4800:56:03
#36 24381074Hubert KmiećBorówiec1973M404042031-00:28:41234001:00:5800:59:18
#37 27493711Halina KołdaChodzież1962K5018-53900:28:41234101:04:1101:02:04
#38 16091058Michał KaczmarekPoznańG Squad1979M353071449-00:28:41233700:54:4000:54:40
#39 24033535Małgorzata LauerPoznań1976K4057-39200:28:41233901:00:4000:58:22
#40 21763988Zofia KaczmarekPoznań1997K167-31100:28:42234200:58:5600:56:22
#41 24601810Krzysztof KrawendaNagradowiceCYBINA TEAM1967M451622047-00:28:43234501:01:0600:58:40
#42 22051937Karol BiegońKrosinko1973M403771883-00:28:43234300:59:0800:56:35
#43 25481541Zbigniew GądzikKleszczewoNAGRADOWICE1977M354372102-00:28:43234601:01:5000:59:24
#44 2334470Agnieszka WeberKoziegłowyBiegacze Juniora Runners Team1988K2587-36900:28:43234401:00:0000:57:57
#45 17271390Grzegorz PerlikBydgoszczmiałem szczęście...1955M60361540-00:28:44234700:55:3400:55:34
#46 25061763Karolina SołtysiakKamionkiCYBINA TEAM1977K3579-43300:28:44234901:01:2501:00:03
#47 20252783Maria PiechnikTrzemeszno1981K3540-26100:28:44234800:57:5500:57:55
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22541433Wojciech GrochockiPoznanKB Malta Poznan1936M75+21918-00:28:45235000:59:2900:57:32
#49 22733738Goshhh CieslakPoznań1984K3073-34000:28:45235100:59:3600:57:14
#50 26384027Artur KaletaPOZNAN1964M501092152-00:28:45235201:02:4801:02:29
#51 2022221Anna MielnikPoznań1978K3539-26000:28:46235300:57:5400:57:54
#52 22912650Przemysław BachryńŁódźPoznań1986M303441942-00:28:46235400:59:4500:56:53
#53 23473093Daria SzczesiakPoznań1986K3079-37400:28:46235501:00:0700:57:34
#54 23773794Marcin KowczykRogoźnoMonar Rożnowice 341981M354191994-00:28:46235601:00:2800:57:51
#55 26782336Jarosław MęcińskiPrzyborów1976M404232175-00:28:47236101:03:2501:01:50
#56 24563604Bartosz ŁapaczUjscie1993M201052044-00:28:47235701:01:0400:58:13
#57 24583603Klaudia PiechowiakUjscie1995K2040-41300:28:47235801:01:0400:58:13
#58 24923011Klaudia AntkowiakPoznańUMP biega1992K2042-42700:28:47235901:01:1900:59:25
#59 25001431Marek WróbelŁask1950M65222070-00:28:47236001:01:2200:58:56
#60 24641688Agnieszka WłodarczakKościan1976K4060-41600:28:48236301:01:0900:58:37
#61 18082728Danuta DominiakStarkówiec Piatkowski1971K4511-20800:28:48236200:56:0800:56:08
#62 24861894Piotr DejerPoznańLatający Holender1982M303632063-00:28:49236401:01:1700:58:23
#63 24873237Anna DziewulskaPoznań1980K3576-42400:28:50236501:01:1800:58:48
#64 26453991Katarzyna JankowiakKrzywiń1993K2046-48700:28:50236601:02:5401:02:48
#65 2178947Magdalena DąbrowskaPoznańKubisław Team1987K2576-31200:28:51236700:58:5700:58:57
#66 24673180Robert PaczkaWrocław1964M501022051-00:28:51237101:01:1100:59:37
#67 22131191Ola BudzichowskaTarnowo PodgórneUTAL1976K4048-32500:28:51236800:59:1100:59:11
#68 24983793Jacek BiegańskiRogoźno Wlkp.Monar Rożnowice 341978M354332069-00:28:51237201:01:2100:58:52
#69 22513208Krzysztof PrętkiMiędzychód1975M403801917-00:28:51236900:59:2800:59:28
#70 2841652Marlena WłodarczakMieczewoMosina Biega1989K25116-58100:28:51237401:05:2201:04:19
#71 23322316Ania BecmerPoznańNaramowice Biegają1988K2585-36700:28:51237001:00:0000:57:45
#72 25943002Magdalena WłodarczakSwarzędzKenijka :)1985K3098-46200:28:51237301:02:2001:00:14
#73 31342887Jacek BrandtSwarzędzBOLS Swarzędz1991M253422403-00:28:52237801:10:0201:07:58
#74 2130912Robert WeinstokPoznań1972M403701837-00:28:52237600:58:3600:58:36
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 238716Janusz GrzeszczukPoznańKB UE Poznań1940M75+32002-00:28:52237701:00:3101:00:28
#76 1882732Artur GrzesiakBytom1974M403331657-00:28:52237500:56:4600:56:46
#77 25023979Roman OfierzyńskiLubońarch1952M60452071-00:28:53238001:01:2200:58:16
#78 27693028Piotr NowakCzapury1994M201152220-00:28:53238101:04:2401:02:12
#79 27782604Natalia BurzikKamionki1994K2049-55400:28:53238201:04:3701:02:25
#80 28772610Marek MałyszkaSwarzędz1965M501162278-00:28:53238301:05:5901:02:53
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18973342Zofia MagdziakPoznańMSICS1951K652-22900:28:53237900:56:5100:56:51
#82 2198179Aleksander NiziołekKiekrz1972M403761877-00:28:54238400:59:0300:59:03
#83 2969902Tomasz OchowiakSwarzędz1975M404472329-00:28:54238601:07:1101:06:12
#84 23373463Janusz LotkoNowa Sól1985M303491967-00:28:54238501:00:0100:58:18
#85 2437229Radosław StochajPoznań1967M451602031-00:28:55239001:00:5801:00:58
#86 27051885Paweł JarmuszkiewiczPoznań1982M303872188-00:28:55239201:03:4601:01:06
#87 22303171Karol MazurowskiSwarzędz1980M354001903-00:28:55238800:59:1800:56:57
#88 20082293Monika WasielewskaKROTOSZYN1980K3538-25600:28:55238700:57:4600:57:46
#89 28171950Joanna DłutkowskaRogowoZADYSZKA1976K4085-57100:28:55239301:05:0101:03:15
#90 28181582Jarosław DłutkowskiRogowoZADYSZKA1973M404352247-00:28:55239401:05:0201:03:16
#91 23783124Karolina JedliczkaSwarzedz1983K3082-38400:28:55238901:00:2800:58:58
#92 26362999Sylwia JanośCzerwonak1974K4071-48600:28:55239101:02:4701:00:46
#93 24352597Karolina JajeśnicaPoznań1976K4058-40500:28:56240001:00:5700:58:18
#94 22591505Bartosz LewandowskiSwarzędz1984M303391922-00:28:56239600:59:3100:59:31
#95 2011425Marek BroniewskiKórnikBrylant Kórnik1982M303041754-00:28:56239500:57:4700:57:47
#96 25331178Leonard SzydłowskiSWARZĘDZ1951M65232093-00:28:56240101:01:3800:59:09
#97 23004010Zuzanna KaczmarekJarocinMUKS Białe Tygrysy Jarocin2000K1610-35300:28:56239700:59:4700:58:24
#98 23252711Aleksandra DutkowiakPoznańPiątkowo na Biegowo1981K3564-36300:28:56239800:59:5800:57:35
#99 23541337Zuzanna NiemierKórnik1980K3566-37700:28:56239901:00:1200:57:38
#100 21943925Joanna MatuszyńskaSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1992K2032-31900:28:57240200:59:0300:57:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności