Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 107196Bartosz BieleńLuboń1980M3518101-00:19:2110600:39:3200:39:28
#2 1082189Stanisław LisPuszczykowo1967M4510102-00:19:3111700:39:3300:39:30
#3 1092918Tomasz PoplawskiCZAPURY1982M3012103-00:19:018700:39:3300:39:25
#4 1103886Andrzej BiedrzyckiKołobrzegosp stary borek1957M555104-00:19:1110100:39:3700:39:33
#5 1113048Maciej ŻmudaSwarzędzŻU & ROJ1976M4024105-00:19:3912800:39:3900:39:36
#6 112264Michał NoculakLubońangloprojekt.pl1979M3519106-00:19:3612400:39:4100:39:35
#7 1131181Mirosław Filipswarzedz1975M4025107--00:39:4300:39:39
#8 1142852Krystian PawłowskiChwalibogowo1980M3520108-00:19:5014800:39:4600:39:37
#9 1152910Paweł KrokoszPoznań1991M2519109-00:19:2311100:39:4800:39:33
#10 1161408Robert MatusiewiczGRUSZCZYNDRUŻYNA Z GRUSZCZYNA1973M4026110-00:19:4914600:39:4800:39:48
#11 117632Mateusz MiskaPoznań1993M208111-00:19:2511500:39:5000:39:32
#12 1181092Dawid MichalakDrzymałowoNiagara fitness club1983M3013112-00:19:5716400:39:5400:39:45
#13 1192048Stefan WojtkowiakPoznańPiątkowo na Biegowo1974M4027113-00:19:3912900:39:5500:39:50
#14 120903Janusz StańczakPoznańKB Kosynier Września1960M556114-00:18:427700:39:5500:39:53
#15 1211920Adam WędrychowiczDopiewiecFabryka Triathlonu1976M4028115-00:19:2210900:39:5700:39:53
#16 1221129Artur TretynPoznańSłubice/Poznań1987M2520116-00:19:4914700:39:5900:39:52
#17 1232851Robert RaweckiPoznańBeOne1977M3521117-00:20:0318300:40:0000:39:43
#18 1241863Czesław SienkiewiczKrotoszynKS KROTOSZ KROTOSZYN1958M557118-00:19:2311200:40:0000:39:56
#19 1254013Tomasz ChełkowskiSierakówOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1964M506119-00:19:5014900:40:0100:39:54
#20 1263790Jacek WojdaGnieznogniezno1969M4511120-00:19:3211900:40:0200:39:57
#21 1273289Krystian ŚwitalskiPoznańGRUPA BIEGOWA RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ1976M4029121-00:19:3913000:40:0600:39:56
#22 1281696Zbigniew MatysikOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1974M4030122-00:19:4513900:40:0700:40:03
#23 1294032Maciej MuślewskiPoznańsklepbiegacza.pl1987M2521123-00:20:0318400:40:0800:40:02
#24 1301814Jarosław TroszczyńskiOborniki WielkopolskieBracia Troszczyńscy1976M4031124-00:20:2221900:40:1000:40:01
#25 131870Maciej ZandeckiSwarzędzNie ma lipy Swarzędz Team1971M4512125-00:19:2211000:40:1100:40:06
#26 1321999Robert GórnyPoznanTrenertriathlonu.pl1972M4032126-00:19:4614200:40:1200:40:04
#27 1333562Krzysztof PanowiczOstrów Wielkopolski1975M4033127-00:19:5515900:40:1300:40:01
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !134641Antoni GrzankaKoziegłowy1956M602128-00:20:0318500:40:1800:40:13
#29 135767Michał AndruchPoznańBOBRÓWKO CITY1982M3014129-00:19:3712500:40:1800:40:15
#30 1361640Artur SznekJerzykowoCityZen Poznań1972M4034130-00:19:4413500:40:1900:40:08
#31 1372741Szymon KukułaOborniki1994M209131-00:19:5115300:40:2000:40:09
#32 1381757Daniel MarekSwarzędzCYBINA TEAM1974M4035132-00:19:4814400:40:2100:40:13
#33 1401897Mateusz Skalskiwłościejewiceskalik biega1990M2522133-00:19:5816600:40:2200:40:19
#34 1411072Edward KrólikowskiPlewiskaKB Maniac Poznań1970M4513134-00:19:3111800:40:2300:40:16
#35 1423323Michał WoźniakCzapuryKP Poznań Grunwald1979M3522135-00:19:5115400:40:2400:40:11
#36 1431332Konrad LeśniakSwarzędz1978M3523136--00:40:2400:37:17
#37 144682Artur Kumiszczowschowa1978M3524137-00:19:2311300:40:2700:40:22
#38 1452717Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M507138-00:20:1921200:40:2800:40:22
#39 1461113Kacper ŚmichurskiZalasewoCYBINA TEAM1998M166139-00:20:2723400:40:3100:40:24
#40 1472368Adrian SzałataKrotoszyn16 jarociński batalion remontu lotnisk1989M2523140-00:19:2311400:40:3400:40:31
#41 1481668Artur PotasznikSzczecinMaratonczyk Team Szczecin1972M4036141-00:19:5616100:40:3500:40:30
#42 1492689Mariusz JanikKrakówStraż Miejska Kraków/Lacho Team1972M4037142-00:19:2110700:40:3600:40:31
#43 1503597Maciej StęplowskiSwarzędzParkrun Poznań1997M167143-00:20:1420000:40:3700:40:29
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1517Antoni CichończukGdyniaAkademia Marynarki Wojennej1949M651144-00:19:5015100:40:3700:40:34
#45 1522656Łukasz BasińskiPoznań1977M3525145-00:20:2322000:40:4100:40:34
#46 1533406Robert RoszakPyszącaOSP ŚREM1978M3526146-00:19:4413600:40:4100:40:39
#47 1543277Janusz WiśniewskiLubońSiedmiomilowe Buty1973M4038147-00:20:0117600:40:4100:40:34
#48 1551275Cezary BokunWrześnia1984M3015148-00:19:4413700:40:4300:40:37
#49 156446Piotr WaligóraLuboń1976M4039149-00:19:4514000:40:4300:40:20
#50 1581455Łukasz BecmerPoznań1988M2524150-00:19:4514100:40:4500:40:26
#51 1591908Marek WolskiKaczory1975M4040151-00:19:5916900:40:4500:40:41
#52 16089Artur LorkowskiHanoverPolonia Hanover1966M508152-00:20:1921300:40:4700:40:46
#53 1611380Piotr MajewskiKÓRNIKBrylant Kórnik1961M558153-00:19:3512200:40:4800:40:48
#54 1621098Mirosław GilBolechowo OsiedleZPC TEAM1977M3527154-00:19:029100:40:4900:40:43
#55 1633893Krzysztof BiedrzyckiKołobrzegCW Fanza1971M4514155-00:20:1520200:40:5000:40:45
#56 164197Michał MajewskiBierzglinekSPIN FORCE RUNNERS1984M3016156-00:20:0719000:40:5100:40:37
#57 1652393Bartosz WiśniewskiMurowana GoślinaGEPARD Murowana Goślina1992M2010157-00:18:387500:40:5300:40:51
#58 1663077Rafał KaczmarekŚroda Wlkpkb Aktywni Środa Wlkp1974M4041158-00:19:4814500:40:5400:40:50
#59 1673633Zbigniew MagdziakPoznańExtreme Team Oborniki1969M4515159-00:20:1219800:40:5600:40:55
#60 168426Dawid SpychalskiWrześniaNight Runners Września1990M2525160-00:20:0919400:40:5800:40:45
#61 1702016Sebastian DąbrowskiPoznań1977M3528161-00:20:2021500:41:0300:40:52
#62 171575Piotr ZałuskiPecnaMosina Biega1973M4042162-00:19:3312000:41:0300:41:00
#63 172284Grzegorz GumiennyKobylnicaI'm a Runner1978M3529163-00:20:2622900:41:0400:40:57
#64 1732481Wojciech KurzawskiOSTRÓW WLKP1962M509164-00:19:5816800:41:0400:40:55
#65 1743278Robert GalickiPoznańMaratończyk Poznań1972M4043165-00:20:0117700:41:0400:40:56
#66 1752268Bartosz PawlickiŚrem1991M2526166-00:19:4313400:41:0400:40:55
#67 1764043Maciej ŚliwińskiDąbrówkaCYBINA TEAM1976M4044167-00:20:1520300:41:0700:40:45
#68 1773749Mirosław MarszałkowskiPiotrowicePasjonaci Słupca1978M3530168-00:19:5917000:41:0900:40:48
#69 1783526Mirosław KupkaRAKONIEWICE1982M3017169-00:20:5629400:41:1200:41:04
#70 1791957Adrian SzukałaWronkiWroniecki Klub Biegacza1990M2527170-00:20:3324500:41:1200:41:12
#71 181476Tomasz NarożnyPoznańEFAR TEAM1989M2528171-00:20:2623000:41:1600:41:04
#72 1822729Oskar KrawczakSTARGARD1998M168172-00:19:1410400:41:1900:41:13
#73 1831944Daniel PrzybylakSwarzędz1999M169173-00:19:018800:41:2000:41:14
#74 1842080Maciej WoźniczakLesznoŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M4516174-00:20:4226400:41:2100:41:09
#75 1851717Janusz MartynaTanowo1969M4517175-00:19:5917100:41:2300:41:19
#76 1864044Tomasz KubiakInowrocławT.G. Sokół Gniewkowo1975M4045176-00:20:3825400:41:2300:41:07
#77 1874033Adam KierzekSwarzędzsklepbiegacza.pl Poznań1989M2529177-00:20:0418600:41:2400:41:18
#78 1881242Tomasz KanikowskiGruszczyn1979M3531178-00:20:4326500:41:2500:41:25
#79 189812Robert BrelińskiGniezno1987M2530179-00:20:0218000:41:2600:41:20
#80 190445Andrzej StrzyżewskiGnieznoAltom Gniezno1969M4518180-00:20:2121800:41:2700:41:21
#81 1911709Mateusz LisKoźmin WielkopolskiKoźmin Biega1990M2531181-00:20:2422400:41:2800:41:12
#82 1922989Witold MarciniakPoznań1971M4519182-00:20:0418700:41:2900:41:22
#83 1933022Adrian ListowskiŚwiebodzin1987M2532183-00:19:5616200:41:3000:41:12
#84 194385Grzegorz Paweł NowakPonętów GórnyCYBINA TEAM1989M2533184-00:19:4013100:41:3000:41:29
#85 1953910Sławek SibilskiBuk1972M4046185-00:20:1820900:41:3200:41:15
#86 1961559Tomasz WlaszczykSwarzędzSwarzędz1966M5010186-00:19:4714300:41:3300:41:26
#87 1972625Tomasz KubicaOstrów WielkopolskiAmatorski Klub Biegacza NIEZALEŻNI PL1981M3532187-00:20:1720600:41:3300:41:24
#88 1983079Karol KubiśPoznań1975M4047188-00:20:0017400:41:3600:41:29
#89 199759Marek MatuszewskiŚremRunner's Power1972M4048189-00:20:2322100:41:3700:41:26
#90 2003453Jakub MolikPoznańSTR Poznań1989M2534190-00:19:5917200:41:3700:41:26
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2011496Zbigniew HornikKoziegłowyOrienteeringTeam Kompas1956M603191-00:19:5716500:41:3700:41:33
#92 2023123Jarosław MachińskiGnieznoBiegaj z Czają1998M1610192-00:20:2021600:41:3700:41:30
#93 2033704Tomasz BemowiczKołobrzegKB Wygan1970M4520193-00:19:5415800:41:3800:41:30
#94 2041998Andrzej BaranPoznańNight Runners1973M4049194-00:20:0919500:41:3800:41:28
#95 205309Adam SzudaPlewiska1986M3018195-00:20:3925700:41:3800:41:24
#96 2061855Piotr RulewiczKamionki1983M3019196-00:20:1720700:41:3900:41:20
#97 2072913Paweł KocjanPoznańNight Runners1979M3533197-00:20:0719100:41:4100:41:32
#98 2082296Tomasz SangowskiPoznańAMATOR1973M4050198-00:19:5015200:41:4200:41:36
#99 2093799Tomasz OlszewskiMosinaChemadex1979M3534199-00:20:1620400:41:4300:41:34
#100 210492Błażej SzaryPoznańblazej-biega.pl1989M2535200-00:19:5215600:41:4400:41:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności