Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2113789Paweł SkornowiczKaźmierzBrygada Rumcajsa Rojbera1971M4521201-00:20:0819200:41:4600:41:29
#2 212957Sławomir DębczyńskiDębogóraenduhub.com1974M4051202-00:20:0618800:41:4700:41:41
#3 213550Krzysztof NawrocikStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1977M3535203-00:20:3825500:41:4900:41:41
#4 2143343Andrzej CzechorowskiPosadaMarathon Team Konin1975M4052204-00:20:3024000:41:5200:41:40
#5 215437Piotr Nowickipoznań1978M3536205-00:19:5115500:41:5200:41:32
#6 2162402Michał KrzyżekMosinaSan Filippo Team1983M3020206-00:20:1720800:41:5300:41:45
#7 2173165Maksym RupietaPoznańWUEF Tri Team1978M3537207-00:21:2435300:41:5400:41:46
#8 2183514Jan Wielgusrościslawiceks roscisławice1961M559208-00:20:5228500:41:5400:41:54
#9 2191099Tomasz ZielińskiŚroda WlkpPolonia Środa1970M4522209-00:20:2422500:41:5500:41:38
#10 220505Grzegorz PawłowskiPoznańeSBe Team1981M3538210-00:20:3825600:41:5600:41:49
#11 2213569Władysław WieczorkowskiPoznań1956M604211-00:20:0919600:41:5700:41:52
#12 2223625Damian Musielakkamionki1975M4053212-00:20:0218100:41:5700:41:43
#13 2233293Mariusz KamińskiGNIEZNO1971M4523213-00:20:5128200:41:5700:41:46
#14 2242359Krzysztof Rzepapoznań1979M3539214-00:20:3625100:41:5900:41:28
#15 2251035Piotr WalkowiakPoznańCYBINA TEAM1994M2011215-00:19:3312100:42:0000:41:59
#16 2263581Marcin ŁukaszStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1989M2536216-00:21:1432000:42:0000:41:49
#17 2282712Paweł NowickiPoznań1976M4054217-00:20:0618900:42:0200:41:53
#18 2291068Cezary NajderekZALASEWO1971M4524218-00:21:1632700:42:0200:41:40
#19 230777Piotr WzięchW ągrowiec1984M3021219-00:20:2923800:42:0300:41:45
#20 2312599Rafał OlichwerPoznańUKL Ósemka POLICE1991M2537220-00:20:0819300:42:0400:41:55
#21 2322245Michał Zygmuntśroda wielkopolskaaktywni środa wlkp1977M3540221-00:20:3725300:42:0400:41:52
#22 2332055Maciej PołczyńskiPoznań1981M3541222-00:21:1933500:42:0500:42:05
#23 2341194Adam SzczerbalKościanKOŚCIAN TEAM1961M5510223-00:20:5529200:42:0500:41:53
#24 2352469Sławomir KasperskiPoznań1965M5011224-00:20:3925800:42:0600:42:04
#25 2363549Dominik IłowieckiPoznańNight Runners Natural Born Runners1979M3542225-00:20:3424800:42:0700:41:57
#26 2372566Krzysztof ZeidlerGniezno1957M5511226-00:20:4927800:42:0800:41:59
#27 2381755Maciej BłajekPlewiskaCYBINA TEAM1982M3022227-00:20:5428900:42:0800:41:51
#28 2392639Tomasz FellenbergPoznań1980M3543228-00:21:3639000:42:0900:42:09
#29 2401642Janusz WystępskiGnieznoDRUŻYNA SZPIKU / KB Maniac Poznań1972M4055229-00:20:4026000:42:0900:41:54
#30 2411942Grzegorz PrzepióraZalasewo / Swarzędz1978M3544230-00:20:2522800:42:1000:42:01
#31 2422234Mateusz MelińskiZłotnikiBTL Group1973M4056231-00:20:3324600:42:1000:41:59
#32 2431479Wojciech NiklausSwarzędz1987M2538232-00:20:5529300:42:1200:41:29
#33 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#34 2452403Zbigniew WalczakŚroda WielkopolskaPolonia Środa1987M2539234-00:20:2021700:42:1300:42:03
#35 24610Andrzej CzubKonstancin jeziornaAviva running team1967M4525235-00:20:2923900:42:1300:42:09
#36 2472813Patryk AlbertDopiewo1992M2013236-00:20:3324700:42:1400:41:30
#37 2482934Mikołaj KrygierCzerniejewoCZERNIEJEWO BIEGA1988M2540237-00:21:0630600:42:1400:42:14
#38 2491414Adrian StasiakObrzycko1988M2541238-00:20:5228600:42:1500:42:07
#39 2503115Michał ZakrzewskiPoznań1977M3545239-00:20:1620500:42:1500:41:57
#40 2513895Paweł BednarczykPoznań1988M2542240-00:20:1019700:42:1500:41:58
#41 2521049Robert SzymańskiPoznańMaratończyk Poznań1974M4057241-00:20:3625200:42:1600:41:43
#42 2534009Adam KuleszaObornikicswl Poznan1983M3023242-00:20:1420100:42:1600:42:00
#43 254803Tomasz RatajczakSwarzędzSwarzędz1980M3546243-00:20:3124200:42:1600:42:08
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2551350Janusz SzymańskiPOZNAŃ1951M652244-00:20:4627300:42:1700:42:05
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2563155Stefan SikoraBielsko Biała1949M653245-00:21:1031300:42:1800:42:13
#46 2572941Mariusz KowalczykPoznańgRUNwald Team Poznań1975M4058246-00:20:2623100:42:2100:42:13
#47 2593572Piotr DrożdżStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1970M4526247-00:21:1532400:42:2200:42:11
#48 2602515Damian KroteckiLudomy1990M2543248-00:20:2623200:42:2300:41:24
#49 261151Konrad KrólPoznań1974M4059249-00:20:3224400:42:2400:42:07
#50 2622130Adam PowiertowskiCzerwonakBiegacze Juniora Runners Team1976M4060250-00:20:4927900:42:2700:42:14
#51 263117Dawid DąbrowskiMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1990M2544251-00:21:0029800:42:2800:42:12
#52 2643064Sebastian KowalczykStęszew1984M3024252-00:21:0530400:42:3000:42:23
#53 2652260Emil GościniakKoninWicher Siekierki1990M2545253-00:20:2322200:42:3100:42:21
#54 266192Dominik DeptułaZalasewoFabryka Triathlonu1987M2546254-00:21:0830800:42:3100:42:31
#55 267316Arkadiusz KruszonaCzerwonakAltom Gniezno1985M3025255-00:20:1821000:42:3200:42:25
#56 268672Emil SkitekPOZNAŃCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1988M2547256-00:19:5516000:42:3300:41:35
#57 2691916Tomasz GrzędaSzydłowiecSIL33 / LENIWCE TEAM1978M3547257-00:20:4326600:42:3300:42:23
#58 2701382Wojciech MelinskiZielona GóraBractwo Biegaczy Zielona Gora1954M605258-00:20:2623300:42:3300:42:28
#59 271657Robert DymarskiMosinaMosina Biega1980M3548259-00:20:1921400:42:3400:42:22
#60 2722746Michał WiśniewskiCZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGA1978M3549260-00:20:5429000:42:3500:42:24
#61 2732602Marcin NowakPoznańFc Dolina1992M2014261-00:20:2823600:42:3600:42:36
#62 2753269Piotr HierowskiSTRZAŁKOWOMaratonyPolskie.PL TEAM1968M4527262-00:20:5028000:42:4000:42:36
#63 2763899Adam TurowiecPoznańUAM Triathlon Poznań1975M4061263-00:20:4026100:42:4000:42:24
#64 277683Przemek RoszykKoziegłowy1974M4062264-00:20:4126300:42:4000:42:24
#65 2782180Karol KazikowskiPoznańConstravia/ASICS Frontrunner Polska1988M2548265-00:21:5445200:42:4200:42:09
#66 2792654Adam ByczkowskiPoznańConstravia1989M2549266-00:21:5445300:42:4200:42:09
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !280206Tadeusz RutkowskiStęszewko1946M701267-00:21:2636000:42:4400:42:39
#68 2813972Adam BiedrzyckiStary Borekosp stary borek1984M3026268-00:19:5215700:42:4600:42:41
#69 2823400Grzegorz KowalczukTucznoZespół Szkół w Tucznie1967M4528269-00:21:2535700:42:4700:42:40
#70 2831707Tomasz Grobelnystrzelno1971M4529270-00:21:3940800:42:4800:42:26
#71 2842110Paweł WaśniowskiDąbrówkaTrenertriathlonu.pl1975M4063271-00:20:2723500:42:5200:42:45
#72 2853626Marek PawłowskiPoznań1964M5012272-00:21:2736700:42:5400:42:41
#73 2863267Tadeusz BudynekKoło1982M3027273-00:21:4141800:42:5600:42:56
#74 2871682Jan ŁucSwarzędzMercedes-Benz STS1954M606274-00:20:2322300:42:5600:42:53
#75 2882593Tomasz FrąckowiakDolsk1975M4064275-00:21:3840400:42:5700:42:57
#76 2893462Damian LecykPoznań1978M3550276-00:20:5629500:42:5900:42:47
#77 2903851Marcin NowakPiła1978M3551277-00:21:2837100:43:0000:42:39
#78 2913542Tomasz SzternelPyzdryWiadomości Wrzesińskie1977M3552278-00:21:1632800:43:0100:42:43
#79 292800Krzysztof CierniakZalasewoRed Fitnes1968M4530279-00:20:5028100:43:0200:42:55
#80 2931069Kamil NajderekZALASEWO2000M1611280-00:21:2636100:43:0400:42:42
#81 2942981Tomasz AntowskiPoznańHernik Team1966M5013281-00:20:3124300:43:0500:42:55
#82 2953627Maciej PiechowiakDąbrówkaHSHG1979M3553282-00:21:1833300:43:0600:42:51
#83 29635Janusz SobczakPoznańMalta Poznań1960M5512283-00:21:0129900:43:0600:43:06
#84 2971320Marek LisSwarzędz1987M2550284-00:21:1632900:43:0700:43:07
#85 298400Andrzej MullerPuszczykowo1958M5513285-00:20:4827500:43:0800:43:00
#86 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#87 3003924Sylwester CeniuchSzczecinWieczorne bieganie w Szczecinie1969M4531287-00:21:1933600:43:0900:42:49
#88 3012374Paweł BoguszPoznańCYBINA TEAM1982M3029288-00:20:5128300:43:0900:42:52
#89 302370Dariusz BurkowskiNowy TomyślBMW-Pawelec Motorsport1975M4065289-00:21:2334800:43:0900:42:59
#90 3033649Wojciech MądrySwarzędzCYBINA TEAM1988M2551290-00:21:1331700:43:1100:43:00
#91 3043314Karol PabisiakPoznań1979M3554291-00:21:0830900:43:1100:42:26
#92 305748Krzysztof AleksandrowiczPoznańUnilever Poznań1983M3030292-00:21:5445400:43:1200:43:12
#93 3062978Krzysztof ŚmichurskiPoznańFizjoterapia Biegacza1989M2552293-00:21:0831000:43:1200:43:01
#94 3073303Lech WojciechowskiGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1953M607294-00:20:3424900:43:1300:42:55
#95 308892Artur ChmielewskiSwarzędz1969M4532295-00:21:0530500:43:1300:42:58
#96 3102859Jacek TraczKarłowice1976M4066296-00:21:1432100:43:1500:43:15
#97 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#98 3121090Paweł RóżakPoznań1979M3555298-00:21:1933700:43:1700:43:04
#99 3132799Grzegorz MonczakDaszewicerownowaznia.pl1973M4067299-00:22:3157700:43:1800:43:18
#100 3141336Mateusz JaworskiPoznańCharty z Chartowa1988M2553300-00:21:1331800:43:1800:42:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności