Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2628795Hanna ŁukaszewiczWolinSZEŚCIOPAK1988K25104-48200:27:41203701:02:4400:59:59
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69794Magdalena LewandowskaZberkiOrkan Września1994K201-400:18:246600:38:0500:38:04
#3 16053758Agnieszka Wieszczek-Kordusswarzędz1983K3030-16000:26:33169700:54:3800:54:30
#4 18612745Barbara JanigaPoznańLeszek Team1984K3046-22300:26:40172500:56:3300:54:20
#5 28851494Katarzyna MłynikowskaSwarzędzMłynki1980K35128-60300:31:26301401:06:0401:03:28
#6 2118692Marlena WieczorekSwarzędz1989K2569-29100:27:35200700:58:3200:55:35
#7 26303372Marzena GaczyńskaPoznań1973K4069-48300:29:56268101:02:4501:00:01
#8 31423261Iwona Szymańska-StawiakPoznańDzikie Dziki1988K25143-73300:32:11309601:10:0601:07:04
#9 3398737Zuzanna KujawaSwarzędz1999K1621-89000:34:57335301:17:1501:14:25
#10 21192464Agata ChmuraMyślibórz1990K2570-29200:26:52178800:58:3300:57:19
#11 23753683Magdalena RosińskaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1987K2589-38200:28:06217601:00:2700:59:02
#12 328978Agnieszka ŚlebiodaŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1985K307-1600:21:1633000:43:2500:42:54
#13 23762221Sylwia KaraszkiewiczPoznań1975K4055-38300:27:34199801:00:2700:59:07
#14 26322252Agnieszka Szuleta-KosickaJankowoKB Maniac Poznań1970K4533-48400:29:36258901:02:4501:00:27
#15 31443474Magdalena Zborała-OrlińskaPoznańSpeed Szuracz1977K35154-73400:33:21321601:10:0701:10:07
#16 13531537Alicja KoralewskaSwarzędz1990K2528-11400:25:00122800:52:4500:51:56
#17 26332059Aneta Marciniak - HencPoznańNight Runners1974K4070-48500:31:55306601:02:4601:02:46
#18 34011725Anna MensfeldPoznańConcordia Runners Team1985K30188-89100:35:47339101:17:3301:14:36
#19 23783124Karolina JedliczkaSwarzedz1983K3082-38400:28:55238901:00:2800:58:58
#20 31461557Monika Lechpoznań1985K30158-73500:31:18298901:10:1001:07:32
#21 3402793Agnieszka ŻurekPalędzienie mam pomysłu na siebie...1975K40138-89200:38:56343101:17:3501:17:35
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !331897Agnieszka Załuska-LipaMosinaMosina Biega1979K351-1700:21:2636200:43:2800:43:07
#23 16113403Emilia KuśnierczakŚmigiel1987K2543-16100:26:04156200:54:4000:53:28
#24 18672250Agnieszka PurczyńskaSiekierki WielkieWicher Siekierki1980K3533-22400:27:18191700:56:3600:55:48
#25 31471235Joanna KmieciakGułtowy1994K2072-73600:31:53306401:10:1001:07:39
#26 16121925Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4027-16200:25:53151200:54:4100:53:32
#27 26362999Sylwia JanośCzerwonak1974K4071-48600:28:55239101:02:4701:00:46
#28 28922071Joanna Rybacka-MossakowskaPoznań1983K30131-60400:31:45305201:06:1001:04:37
#29 3148871Barbara Nowak-LewandowskaZberkiKB Kosynier Września1957K559-73700:31:12296301:10:1101:07:35
#30 34041947Wioleta AndrzejakPoznań1983K30189-89300:35:51339201:17:4501:15:24
#31 2893671Marta PawlakGąsawa1997K1617-60500:31:18298701:06:1101:06:11
#32 31493200Małgorzata KolarzPoznań1988K25144-73800:32:18311001:10:1201:06:59
#33 18701516Barbara ZaranekOborniki1971K4512-22500:27:25194900:56:3700:54:46
#34 23822655Paulina BrzeskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1974K4056-38500:29:43262101:00:3001:00:30
#35 2894826Anna MoellenbrockWiryKGB Grzmot Komorniki1992K2055-60600:29:39260701:06:1101:04:46
#36 31503204Agnieszka KędzioraMosina1989K25145-73900:32:18311101:10:1201:06:59
#37 34063689Barbara RosińskaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1981K35187-89400:35:54339301:18:0301:15:15
#38 34071758Aneta AndersPoznańCYBINA TEAM1975K40139-89500:34:48334301:18:2401:15:46
#39 8482486Anna SzcześniakPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1989K2510-5000:23:5188100:49:0200:49:02
#40 13603600Magdalena SobczyńskaPOZNAŃ1991K2529-11500:25:37141900:52:4600:52:46
#41 31521330Magdalena Binkowskapoznań1984K30159-74000:31:19299401:10:1601:07:38
#42 34082323Maria GrybionkoPoznań45 PDH Bór1986K30190-89600:36:47340801:18:3701:15:32
#43 13613326Paulina HuchwajdaPoznań1989K2530-11600:25:26135600:52:4700:51:50
#44 2129548Sylwia SzkudlarekPoznań1985K3063-29300:29:03242600:58:3600:58:36
#45 28971978Anna KanarkowskaZalasewo1983K30132-60700:31:10294901:06:1401:03:27
#46 31533070Sylwia LobaPoznań1971K4542-74100:31:27301701:10:1901:08:30
#47 34091889Sylwia ŁęckaLusowoMamy Biegamy1983K30191-89700:36:59341101:18:5001:15:46
#48 3154977Karolina Barałkiewicz-SokalPoznań1975K40107-74200:32:23311601:10:2001:07:39
#49 21312501Zuza SzycPoznańparkrun1990K2571-29400:28:11219900:58:3600:55:48
#50 2899997Rita MalingerKostrzynMalta Poznań1980K35129-60800:28:58240901:06:1501:03:50
#51 31552963Anna PilarskaGnieznoGreen Team1988K25146-74300:32:13310001:10:2201:08:05
#52 3411399Karolina BoikPabianice1990K25172-89800:36:06339601:19:1201:16:31
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 841489Wioletta PaduszyńskaGorzow WielkopolskiPretorian Gorzów1985K303-500:18:498000:38:4200:38:42
#54 1620482Agnieszka WilczyńskapoznańNesthorn1979K3525-16300:26:03155300:54:4500:53:38
#55 23883259Natalia RutPoznań1996K2037-38600:30:15277401:00:3201:00:32
#56 2900503Bernadeta Kowalczyk-KrólOstrów Wlkp1971K4536-60900:30:34284601:06:1701:03:36
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3412824Ewa PachurkaJarocin1991K252-1800:21:4141900:43:3700:43:37
#58 26453991Katarzyna JankowiakKrzywiń1993K2046-48700:28:50236601:02:5401:02:48
#59 3157835Ewa KłakSwarzędz1979K35155-74400:31:31302601:10:2801:08:18
#60 1366168Dagmara PietraszPoznań1981K3520-11700:24:27103700:52:4800:52:48
#61 26461381Marta KotwasLuboń1991K25105-48800:29:31256601:02:5501:00:21
#62 3158857Joanna KaszyńskaPlewiska1976K40108-74500:33:16320801:10:2901:07:48
#63 3414711Małgorzata MedigerPoznań1967K4553-89900:35:16337001:19:2101:16:28
#64 2135311Monika PrymowiczSwarzędzNie ma lipy Swarzędz Team1979K3551-29500:29:39260400:58:3700:58:37
#65 3159493Anna DudzińskaPoznań1985K30160-74600:31:36304101:10:3001:07:37
#66 34153371Karina KozłowskaPoznań1980K35188-90000:35:34338201:19:3101:16:53
#67 21362627Małgorzata JanuszakOBORNIKITEAM JANO1969K4519-29600:28:20224100:58:3700:57:21
#68 26483008Iwona FirlejMiędzychódBMW Running Team1972K4072-48900:29:46263801:02:5701:01:29
#69 2904806Renata KoszelaZalasewonon mollare mai1974K4088-61000:30:33284001:06:2001:03:52
#70 31601353Katarzyna WeberSwarzędz1992K2073-74700:32:01307901:10:3001:07:22
#71 3454029Karolina ChabrosPOZNAŃsklepbiegacza.pl1982K308-1900:21:4041400:43:4200:43:38
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8573661Beata Lewicka-PłaczekpoznanMalta Poznań1964K503-5100:23:4987100:49:0500:48:59
#73 34173755Bernadetta ZakrzewskaGniezno1995K2086-90100:36:20340301:19:3801:16:49
#74 23943240Dorota KarolczakPoznańMKD TEAM1977K3568-38700:27:47207101:00:3500:58:14
#75 26502838Kinga MiedzińskaPoznań1986K30101-49000:29:10246701:02:5701:02:57
#76 2906249Marta WoźniakKomornikiMamy-Biegamy1985K30133-61100:29:12247701:06:2101:03:17
#77 31623162Karolina TurekCZERWONAK1977K35156-74800:32:35314101:10:3201:07:53
#78 3418979Magdalena KrzyżanekOpalenica1997K1622-90200:37:53342301:19:4801:19:48
#79 16273322Wioleta WołyńskaPoznań1975K4028-16400:26:10159200:54:4600:53:03
#80 29073446Magdalena Jakubowskapoznań1973K4089-61200:29:51265901:06:2101:03:50
#81 3419172Magdalena ŻarekWroclaw1983K30192-90300:38:07342501:19:4901:16:46
#82 23962238Arleta ŚwietlikSuchy LasKocham każdy kilometr1969K4525-38800:29:24253501:00:3600:58:23
#83 26523305Aneta Jeneralczyk -WlekłyGnieznoNight Runners1977K3595-49100:29:55267301:03:0201:00:32
#84 29083798Sonia Rams-JagusztynKoszalin1991K25120-61300:29:24253901:06:2101:04:16
#85 931896Monika BrzozowskaKrzepiceUnilever Poznań1984K304-600:19:029000:39:1700:39:13
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !861105Katarzyna BurdajewiczDolskUKS KUSY DOLSK1971K452-5200:24:0594600:49:0800:49:08
#87 29093854Maja SkalskaPoznańPiątkowo na Biegowo1993K2056-61400:29:42261901:06:2201:03:55
#88 3165640Kasia JanickaPoznańStare Dziwaczki1981K35157-74900:34:39332701:10:3501:10:35
#89 3421939Renata MalisSwarzedzDrużyna Szpiku1972K40140-90400:37:18341301:19:5701:17:25
#90 1374106Kasia SokołowskaSwarzędz1996K2018-11800:25:10128100:52:5200:50:57
#91 18862024Agnieszka HaglauerWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971K4513-22600:27:43204300:56:4700:56:47
#92 23982984Joanna ChłystaPoznań1970K4526-38900:30:46287901:00:3801:00:38
#93 26542004Alina Matuszak-FlejszmanSiekierki Wielkie1972K4073-49200:28:37232301:03:0300:59:52
#94 8632231Joanna LiberkowskaRuchocinekBBL Gorzów1989K2511-5300:24:53119500:49:0900:49:09
#95 11192802Joanna GawlikOborniki1985K3018-7800:25:10127900:50:5600:50:06
#96 2143301Dorota PrzybylakSwarzędz1993K2028-29700:29:41261300:58:4100:58:41
#97 2655694Magdalena NawrockaSwarzędz1985K30102-49300:29:38260101:03:0501:00:46
#98 34232064Marzena CiemniakPoznań1969K4554-90500:36:02339501:20:0101:17:01
#99 352595Iwona ŻukowskaŚRODA WIELKOPOLSKAKB Kosynier Września1986K309-2000:21:1933900:43:4800:43:29
#100 18882320Magdalena NaterLuboń1973K4038-22700:27:50207700:56:4800:55:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności