Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 1626741Czesław FabiańskiKALISZSUPERMARATON KALISZ1955M60341463-00:28:04216000:54:4600:54:46
#2 164992Krzysztof PtakKamianki1971M451191483-00:26:14161200:54:5100:53:20
#3 31942277Krzysztof KlemmKamionki1981M355032429-00:33:31324001:11:1401:08:11
#4 19563338Maciej SołtysiakKamionkiCYBINA TEAM1975M403451712-00:28:23225300:57:2200:57:22
#5 14473312Dorota TeretykaKamionki1974K4019-13000:24:47117400:53:2700:52:15
#6 4291927Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M4086402-00:21:5646300:44:4200:44:32
#7 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#8 19843055Szymon SzulcKamionki1972M403541736-00:29:49264700:57:3300:57:33
#9 25061763Karolina SołtysiakKamionkiCYBINA TEAM1977K3579-43300:28:44234901:01:2501:00:03
#10 2061855Piotr RulewiczKamionki1983M3019196-00:20:1720700:41:3900:41:20
#11 27782604Natalia BurzikKamionki1994K2049-55400:28:53238201:04:3701:02:25
#12 2223625Damian Musielakkamionki1975M4053212-00:20:0218100:41:5700:41:43
#13 26211941Adriana SobierajKamionki1988K25102-47800:29:25254201:02:3901:00:40
#14 16121925Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4027-16200:25:53151200:54:4100:53:32
#15 2128879Grzegorz CieślakKamionkiMJDOP1973M403691836-00:27:25195300:58:3500:58:35
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63152Bartosz MajorczykKarczewoGRODZISKI KLUB BIEGACZA1992M2026-00:15:55600:32:4500:32:44
#17 3102859Jacek TraczKarłowice1976M4066296-00:21:1432100:43:1500:43:15
#18 11422557Michał DylewskiKazimierz Biskupi1992M20611062-00:25:08126700:51:1000:50:34
#19 12421031Włodzimierz Adamczykkazimierz biskupi1961M55361147-00:26:30167900:51:5500:51:55
#20 16641133Tomek SzambelanKaźmierzUTAL1969M451211493-00:26:53179200:54:5900:54:59
#21 27542814Paulina SpringerKaźmierz1982K30115-54200:29:28255201:04:1701:01:43
#22 1484750Sylwester PrzybyłKaźmierzKAŹMIERZ1972M402721348-00:25:39143200:53:4000:53:40
#23 2113789Paweł SkornowiczKaźmierzBrygada Rumcajsa Rojbera1971M4521201-00:20:0819200:41:4600:41:29
#24 22991374Waldemar SztelleKaźmierz1966M50991947-00:27:42204100:59:4700:57:02
#25 31042832Karolina BorzyńskaKaźmierz1985K30150-71400:33:39326201:09:2401:09:24
#26 13303980Krzysztof WoźnyKaźmierzKaźmierski Klub Morsującego Biegacza1982M302081219-00:26:10158900:52:3600:52:36
#27 23453853Marcin SommerfeldKępa1994M20991972-00:30:49288701:00:0601:00:06
#28 3227300Hanna GołębiewskaKICIN1972K40118-78400:32:22311501:12:0001:09:33
#29 4792056Marcin ŻurowskiKicin1969M4542449-00:21:2234700:45:0700:44:55
#30 2822299Roman GołębiewskiKICIN1969M451842250-00:29:06245201:05:0901:02:41
#31 2825297Dominika GołębiewskaKicin1995K2052-57400:29:05244501:05:0901:02:41
#32 3439936Maria MatuszekKiekrzKTR KIEKRZ1956K607-91900:37:41342101:23:1901:20:41
#33 9033669Marcin StronkaKiekrz1991M25132846-00:24:0191800:49:2700:49:27
#34 2198179Aleksander NiziołekKiekrz1972M403761877-00:28:54238400:59:0300:59:03
#35 17631136Jacek LipińskiKiekrz1975M403131567-00:24:38111500:55:5100:52:44
#36 17713766Marcin WojtasikKiełczów1985M302731572-00:26:24164600:55:5500:55:33
#37 22703126Damian Chełmikowskikiszkowo1991M252801932-00:27:54210300:59:3600:57:15
#38 4261142Andrzej ŚlebiodaKleczewendinio team1975M4084399-00:21:3438700:44:4000:44:12
#39 25861140Agnieszka ŚlebiodaKleczewendinio team1979K3588-45800:29:49264901:02:1201:00:14
#40 24553525Dominik BanaszkiewiczKleszczewoKleszczewo1988M252922043-00:29:35258301:01:0400:59:03
#41 17683692Kamil BanaszkiewiczKleszczewoWalka Kostrzyn1983M302711569-00:25:55152300:55:5400:53:59
#42 25481541Zbigniew GądzikKleszczewoNAGRADOWICE1977M354372102-00:28:43234601:01:5000:59:24
#43 2227784Marcin MazurekKlinyFogtBike1978M353991900-00:27:30198100:59:1700:57:06
#44 24271230Halina JarusKobylinGB Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele1964K5012-40200:27:44205501:00:5100:59:39
#45 15111231Marek JarusKobylinGB Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele1962M50671371-00:25:40143400:53:5600:52:44
#46 3741137Mariusz WidokKobylnica1995M2018351-00:21:2335000:44:0100:43:03
#47 6532398Maciej KobylińskiKobylnica1990M25102614-00:23:2778100:47:0900:46:49
#48 19481121Michał GąskaKobylnicaKobylnica1984M302931706-00:27:24194400:57:1700:55:08
#49 19531198Marek PastwaKobylnicaKJ Chrapka Wierzenica1965M50881709-00:27:08187100:57:1900:54:40
#50 172284Grzegorz GumiennyKobylnicaI'm a Runner1978M3529163-00:20:2622900:41:0400:40:57
#51 2737296Agnieszka Figaj-GrajekKobylnica1974K4081-53200:31:25301101:04:0501:04:05
#52 30201159Lucyna WalczakKobylnica1979K35141-67200:32:36314501:07:5901:05:18
#53 25352446Marek BaumgartKobylnicaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu1970M451662094-00:29:14248601:01:4001:01:30
#54 1769124Marek JóźwiakKobylnica1952M60371570-00:26:03155600:55:5400:54:06
#55 20473074Lucyna KrzyminskaKobylnicaApetyt na sport1965K508-26800:29:20250900:58:0100:58:01
#56 2048848Grzegorz KaczorowskiKOBYLNICAAPETYTNASPORT.PL1971M451401780-00:29:20251000:58:0200:58:02
#57 816121Jarosław JóźwiakKobylnica1976M40155770-00:23:2577600:48:4800:47:01
#58 23723101Wojciech WojciechowskiKobylnica1972M403951991-00:28:00214201:00:2600:58:17
#59 11251354Maciej JakubekKobylnica1997M16261046-00:24:0695600:50:5800:50:13
#60 18933006Patryk ZalewskiKobylnica1998M16351666-00:27:24194300:56:5100:55:17
#61 2918321Monika LieskeKobylnica1977K35131-61900:31:27301501:06:3001:03:25
#62 5582366Marek Wozniakkoloflorian chojnice1961M5522523-00:22:2656200:45:5900:45:34
#63 16461115Maciej SzczachorKomorniki1982M302581480-00:26:20163100:54:5000:52:28
#64 31951215Ewa AdamskaKomornikiHernik Team1984K30161-76600:33:14320401:11:1701:08:08
#65 14162201Piotr TacijKomornikiSCIM1977M352821294-00:26:19162800:53:1200:52:25
#66 907941Michał SchmidtKomornikiKGB Grzmot Komorniki1980M35182849-00:24:1297500:49:2800:48:25
#67 22021498Tomasz SkoniecznyKomorniki1978M353951881-00:29:57268900:59:0700:59:07
#68 22031497Anna SkoniecznaKomorniki1977K3553-32200:28:01214800:59:0700:57:11
#69 14401988Michał OlejnikKomorniki1979M352831312-00:24:20101300:53:2200:51:53
#70 1441317Sebastian ChameraKomornikiLOS CHICOS1994M20681313-00:25:26135800:53:2200:51:03
#71 422217Maciej SznajderKomornikiKGB Grzmot Komorniki1972M4083395-00:21:5646200:44:3600:44:06
#72 4241366Tomasz KowalskiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1988M2568397-00:20:0117800:44:3600:44:33
#73 24821691Magda PiotrowskaKomorniki1980K3575-42200:28:40233401:01:1600:58:49
#74 6991023Piotr DulatKOMORNIKIKGB Grzmot Komorniki1967M4558659-00:23:3380500:47:3500:46:30
#75 711797Zbigniew ZajączkowskiKomornikiMamy Biegamy1981M35141671-00:23:2878600:47:4000:47:40
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22723Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K401-1100:20:2522700:42:0100:41:56
#77 12621588Michał MaćkowskiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973M402261162-00:25:17131100:52:0300:52:03
#78 20371386Piotr KobrzenieckiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1978M353761773-00:28:10219500:57:5900:55:48
#79 12873565Krzysztof SzafranKomorniki1981M352671184-00:26:09158000:52:1500:52:15
#80 12913863Bartłomiej ChruszczewskiKomorniki1976M402341187-00:26:14160700:52:1600:52:16
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !201239Dawid CieślakKomornikiKP Poznań-Grunwald1985M30219-00:17:182200:34:5600:34:55
#82 30941284Anna SprychaKomorniki1974K40101-70700:33:52327101:09:1001:06:58
#83 537514Sebastian GolczakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1976M40106503-00:22:0649200:45:4500:45:15
#84 13091977Kamil KaczmarekKomornikiINEX SYSTEM1973M402401201-00:24:50118400:52:2400:50:11
#85 13232758Joanna StróżykKomornikiKGB Grzmot Komorniki1986K3021-11000:24:36109400:52:3300:51:30
#86 5712649Jacek StrabelKomorniki1980M35110535-00:23:0570300:46:1000:46:10
#87 8024Roman KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1970M45876-00:18:548100:38:3100:38:29
#88 2906249Marta WoźniakKomornikiMamy-Biegamy1985K30133-61100:29:12247701:06:2101:03:17
#89 27191261Konrad GrabowskiKomorowo1987M253102196-00:30:22280001:03:4901:01:38
#90 11483409Tomasz BalcerzakKONARZEWOPaszczaki 31974M402071067-00:25:30138200:51:1300:49:03
#91 15223818Tomasz JankowskiKonarzewo1971M451111379-00:27:33199000:53:5900:53:59
#92 24132328Waldemar DominiakKonin1985M303572019-00:29:45263201:00:4601:00:46
#93 11533903Piotr GabryszakKoninAppchance1985M301691072-00:26:36170900:51:1800:51:18
#94 19272719Kacper MichońKoninKonin1995M20871690-00:27:26195700:57:0600:57:06
#95 17193468Anna PiaskowskaKoninfinanser.pl1970K458-18700:27:17191100:55:3000:53:01
#96 12141282Adam BorkowskiKoninUczniowski Klub Sportowy SAMURAJ Konin1983M301901125-00:24:38110900:51:4400:50:06
#97 4753136Maciej OlekKoninAluminium Konin1989M2571445-00:21:2636500:45:0400:44:43
#98 2652260Emil GościniakKoninWicher Siekierki1990M2545253-00:20:2322200:42:3100:42:21
#99 2583715Rafał SzadkowskiKoninKonin1978M354432127-00:29:54267101:02:0900:59:31
#100 1830702Tomasz NajewskiKonin1982M302781616-00:26:56181000:56:1900:56:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności