Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2534009Adam KuleszaObornikicswl Poznan1983M3023242-00:20:1420100:42:1600:42:00
#2 1633893Krzysztof BiedrzyckiKołobrzegCW Fanza1971M4514155-00:20:1520200:40:5000:40:45
#3 1764043Maciej ŚliwińskiDąbrówkaCYBINA TEAM1976M4044167-00:20:1520300:41:0700:40:45
#4 2093799Tomasz OlszewskiMosinaChemadex1979M3534199-00:20:1620400:41:4300:41:34
#5 2503115Michał ZakrzewskiPoznań1977M3545239-00:20:1620500:42:1500:41:57
#6 1972625Tomasz KubicaOstrów WielkopolskiAmatorski Klub Biegacza NIEZALEŻNI PL1981M3532187-00:20:1720600:41:3300:41:24
#7 2061855Piotr RulewiczKamionki1983M3019196-00:20:1720700:41:3900:41:20
#8 2162402Michał KrzyżekMosinaSan Filippo Team1983M3020206-00:20:1720800:41:5300:41:45
#9 1953910Sławek SibilskiBuk1972M4046185-00:20:1820900:41:3200:41:15
#10 267316Arkadiusz KruszonaCzerwonakAltom Gniezno1985M3025255-00:20:1821000:42:3200:42:25
#11 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23
#12 1452717Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M507138-00:20:1921200:40:2800:40:22
#13 16089Artur LorkowskiHanoverPolonia Hanover1966M508152-00:20:1921300:40:4700:40:46
#14 271657Robert DymarskiMosinaMosina Biega1980M3548259-00:20:1921400:42:3400:42:22
#15 1702016Sebastian DąbrowskiPoznań1977M3528161-00:20:2021500:41:0300:40:52
#16 2023123Jarosław MachińskiGnieznoBiegaj z Czają1998M1610192-00:20:2021600:41:3700:41:30
#17 2452403Zbigniew WalczakŚroda WielkopolskaPolonia Środa1987M2539234-00:20:2021700:42:1300:42:03
#18 190445Andrzej StrzyżewskiGnieznoAltom Gniezno1969M4518180-00:20:2121800:41:2700:41:21
#19 1301814Jarosław TroszczyńskiOborniki WielkopolskieBracia Troszczyńscy1976M4031124-00:20:2221900:40:1000:40:01
#20 1522656Łukasz BasińskiPoznań1977M3525145-00:20:2322000:40:4100:40:34
#21 199759Marek MatuszewskiŚremRunner's Power1972M4048189-00:20:2322100:41:3700:41:26
#22 2652260Emil GościniakKoninWicher Siekierki1990M2545253-00:20:2322200:42:3100:42:21
#23 2871682Jan ŁucSwarzędzMercedes-Benz STS1954M606274-00:20:2322300:42:5600:42:53
#24 1911709Mateusz LisKoźmin WielkopolskiKoźmin Biega1990M2531181-00:20:2422400:41:2800:41:12
#25 2191099Tomasz ZielińskiŚroda WlkpPolonia Środa1970M4522209-00:20:2422500:41:5500:41:38
#26 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22723Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K401-1100:20:2522700:42:0100:41:56
#28 2411942Grzegorz PrzepióraZalasewo / Swarzędz1978M3544230-00:20:2522800:42:1000:42:01
#29 172284Grzegorz GumiennyKobylnicaI'm a Runner1978M3529163-00:20:2622900:41:0400:40:57
#30 181476Tomasz NarożnyPoznańEFAR TEAM1989M2528171-00:20:2623000:41:1600:41:04
#31 2572941Mariusz KowalczykPoznańgRUNwald Team Poznań1975M4058246-00:20:2623100:42:2100:42:13
#32 2602515Damian KroteckiLudomy1990M2543248-00:20:2623200:42:2300:41:24
#33 2701382Wojciech MelinskiZielona GóraBractwo Biegaczy Zielona Gora1954M605258-00:20:2623300:42:3300:42:28
#34 1461113Kacper ŚmichurskiZalasewoCYBINA TEAM1998M166139-00:20:2723400:40:3100:40:24
#35 2842110Paweł WaśniowskiDąbrówkaTrenertriathlonu.pl1975M4063271-00:20:2723500:42:5200:42:45
#36 2732602Marcin NowakPoznańFc Dolina1992M2014261-00:20:2823600:42:3600:42:36
#37 3403576Bartosz SarbakWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1996M2017323-00:20:2823700:43:3500:43:26
#38 230777Piotr WzięchW ągrowiec1984M3021219-00:20:2923800:42:0300:41:45
#39 24610Andrzej CzubKonstancin jeziornaAviva running team1967M4525235-00:20:2923900:42:1300:42:09
#40 2143343Andrzej CzechorowskiPosadaMarathon Team Konin1975M4052204-00:20:3024000:41:5200:41:40
#41 3493390Dariusz ZatorskiDREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO1970M4536330-00:20:3024100:43:4600:43:41
#42 254803Tomasz RatajczakSwarzędzSwarzędz1980M3546243-00:20:3124200:42:1600:42:08
#43 2942981Tomasz AntowskiPoznańHernik Team1966M5013281-00:20:3124300:43:0500:42:55
#44 261151Konrad KrólPoznań1974M4059249-00:20:3224400:42:2400:42:07
#45 1791957Adrian SzukałaWronkiWroniecki Klub Biegacza1990M2527170-00:20:3324500:41:1200:41:12
#46 2422234Mateusz MelińskiZłotnikiBTL Group1973M4056231-00:20:3324600:42:1000:41:59
#47 2472813Patryk AlbertDopiewo1992M2013236-00:20:3324700:42:1400:41:30
#48 2363549Dominik IłowieckiPoznańNight Runners Natural Born Runners1979M3542225-00:20:3424800:42:0700:41:57
#49 3073303Lech WojciechowskiGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1953M607294-00:20:3424900:43:1300:42:55
#50 5143412Patryk DenekaGniezno1997M1615482-00:20:3525000:45:3100:42:57
#51 2242359Krzysztof Rzepapoznań1979M3539214-00:20:3625100:41:5900:41:28
#52 2521049Robert SzymańskiPoznańMaratończyk Poznań1974M4057241-00:20:3625200:42:1600:41:43
#53 2322245Michał Zygmuntśroda wielkopolskaaktywni środa wlkp1977M3540221-00:20:3725300:42:0400:41:52
#54 1864044Tomasz KubiakInowrocławT.G. Sokół Gniewkowo1975M4045176-00:20:3825400:41:2300:41:07
#55 213550Krzysztof NawrocikStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1977M3535203-00:20:3825500:41:4900:41:41
#56 220505Grzegorz PawłowskiPoznańeSBe Team1981M3538210-00:20:3825600:41:5600:41:49
#57 205309Adam SzudaPlewiska1986M3018195-00:20:3925700:41:3800:41:24
#58 2352469Sławomir KasperskiPoznań1965M5011224-00:20:3925800:42:0600:42:04
#59 332335Piotr LewandowskiJelenia Góra1991M2556315-00:20:3925900:43:2800:43:16
#60 2401642Janusz WystępskiGnieznoDRUŻYNA SZPIKU / KB Maniac Poznań1972M4055229-00:20:4026000:42:0900:41:54
#61 2763899Adam TurowiecPoznańUAM Triathlon Poznań1975M4061263-00:20:4026100:42:4000:42:24
#62 4122214Robert RadtkeNowiny1969M4539386-00:20:4026200:44:2700:44:14
#63 277683Przemek RoszykKoziegłowy1974M4062264-00:20:4126300:42:4000:42:24
#64 1842080Maciej WoźniczakLesznoŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M4516174-00:20:4226400:41:2100:41:09
#65 1881242Tomasz KanikowskiGruszczyn1979M3531178-00:20:4326500:41:2500:41:25
#66 2691916Tomasz GrzędaSzydłowiecSIL33 / LENIWCE TEAM1978M3547257-00:20:4326600:42:3300:42:23
#67 3151923Maciek PiotrowskiSwarzędzPolonez team1992M2015301-00:20:4326700:43:1800:42:27
#68 317628Krzysztof SzajPoznań1970M4533303-00:20:4326800:43:1900:43:06
#69 3633302Dorota LutomskaOBORNIKI1982K3011-2200:20:4326900:43:5300:43:33
#70 364606Adam StawickiOborniki1966M5018342-00:20:4327000:43:5400:43:34
#71 474281Sebastian PietrzakPoznań1979M3591444-00:20:4327100:45:0400:44:54
#72 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2551350Janusz SzymańskiPOZNAŃ1951M652244-00:20:4627300:42:1700:42:05
#74 2742831Natalia GraczPoznańZTL POZNAŃ AWF / PIJANI FOLKLOREM1993K204-1300:20:4727400:42:3700:42:29
#75 298400Andrzej MullerPuszczykowo1958M5513285-00:20:4827500:43:0800:43:00
#76 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#77 3561867Szymon StrzyżewskiGnieznoGTT Maciejka Diament Gniezno1998M1613336-00:20:4827700:43:5100:43:44
#78 2372566Krzysztof ZeidlerGniezno1957M5511226-00:20:4927800:42:0800:41:59
#79 2622130Adam PowiertowskiCzerwonakBiegacze Juniora Runners Team1976M4060250-00:20:4927900:42:2700:42:14
#80 2753269Piotr HierowskiSTRZAŁKOWOMaratonyPolskie.PL TEAM1968M4527262-00:20:5028000:42:4000:42:36
#81 292800Krzysztof CierniakZalasewoRed Fitnes1968M4530279-00:20:5028100:43:0200:42:55
#82 2233293Mariusz KamińskiGNIEZNO1971M4523213-00:20:5128200:41:5700:41:46
#83 3012374Paweł BoguszPoznańCYBINA TEAM1982M3029288-00:20:5128300:43:0900:42:52
#84 4151233Marcin MichalikPoznańKP Poznań-Grunwald1987M2567389-00:20:5128400:44:3000:44:14
#85 2183514Jan Wielgusrościslawiceks roscisławice1961M559208-00:20:5228500:41:5400:41:54
#86 2491414Adrian StasiakObrzycko1988M2541238-00:20:5228600:42:1500:42:07
#87 3372641Krzysztof Kliszczakpoznań1980M3560320-00:20:5328700:43:3300:43:26
#88 4111800Tomasz RzyhaKsiąż Wlkp1979M3579385-00:20:5328800:44:2600:44:08
#89 2381755Maciej BłajekPlewiskaCYBINA TEAM1982M3022227-00:20:5428900:42:0800:41:51
#90 2722746Michał WiśniewskiCZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGA1978M3549260-00:20:5429000:42:3500:42:24
#91 3482350Grzegorz CzwojdrakŚroda WlkpPolonia Środa1973M4072329-00:20:5429100:43:4600:43:12
#92 2341194Adam SzczerbalKościanKOŚCIAN TEAM1961M5510223-00:20:5529200:42:0500:41:53
#93 2431479Wojciech NiklausSwarzędz1987M2538232-00:20:5529300:42:1200:41:29
#94 1783526Mirosław KupkaRAKONIEWICE1982M3017169-00:20:5629400:41:1200:41:04
#95 2893462Damian LecykPoznań1978M3550276-00:20:5629500:42:5900:42:47
#96 3791583Łukasz MichalakŚREM1982M3038356-00:20:5729600:44:0500:43:48
#97 4032148Dariusz MantheiGruszczynuks zalew1985M3042377-00:20:5729700:44:2000:44:20
#98 263117Dawid DąbrowskiMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1990M2544251-00:21:0029800:42:2800:42:12
#99 29635Janusz SobczakPoznańMalta Poznań1960M5512283-00:21:0129900:43:0600:43:06
#100 3291556Krzysztof RatajczakPoznań1980M3558313-00:21:0230000:43:2600:43:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności