Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 452869Przemysław PankowskiZaniemyślPolonia Środa1975M4092423-00:21:3740100:44:5200:44:18
#2 4783068Mirosław GrajzerPoznań1956M609448-00:21:3740200:45:0700:44:55
#3 4843129Maciej BigosińskiPoznańBiegnę dla Bartka1990M2573453-00:21:3740300:45:1100:44:51
#4 2882593Tomasz FrąckowiakDolsk1975M4064275-00:21:3840400:42:5700:42:57
#5 3551634Dawid Sworekpoznan1988M2559335-00:21:3840500:43:5100:43:30
#6 3771361Łukasz WódkowskiPoznań1981M3567354-00:21:3840600:44:0400:43:56
#7 5162841Robert BłaszakGniezno1978M3598483-00:21:3840700:45:3200:45:18
#8 2831707Tomasz Grobelnystrzelno1971M4529270-00:21:3940800:42:4800:42:26
#9 316305Piotr BijasSwarzędzKB Maniac Poznań1975M4068302-00:21:3940900:43:1800:42:51
#10 350757Jacek FrąszczakPoznań1972M4073331-00:21:3941000:43:4600:43:32
#11 4761921Kamil BełdzikowskiSwarzędzPolonez team1992M2025446-00:21:3941100:45:0500:44:14
#12 5793378Przemek PawłowskiSiekierki Wielkie1977M35115543-00:21:3941200:46:1400:46:03
#13 694279Mateusz WieruszewskiGnieznoUKS GNIEZNO BIEGA1980M35136654-00:21:3941300:47:3300:46:41
#14 3454029Karolina ChabrosPOZNAŃsklepbiegacza.pl1982K308-1900:21:4041400:43:4200:43:38
#15 4282682Ryszard Gerszendorfśroda wlkp1974M4085401-00:21:4041500:44:4200:42:07
#16 4471254Jarosław BrodowiczLubon1977M3586420-00:21:4041600:44:5100:44:34
#17 544246Tomasz StelmachSwarzędz1973M40108509-00:21:4041700:45:5100:45:20
#18 2863267Tadeusz BudynekKoło1982M3027273-00:21:4141800:42:5600:42:56
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3412824Ewa PachurkaJarocin1991K252-1800:21:4141900:43:3700:43:37
#20 3573879Maciej KasprzakNowe Miasto nad WartąPolonia Środa1989M2560337-00:21:4142000:43:5100:43:14
#21 3922974Piotr StaniewskiSwarzędz1993M2020368-00:21:4142100:44:1300:44:13
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 395230Dagmara KuklaPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1990K253-2500:21:4142200:44:1500:43:59
#23 4021086Kamil LiberekPoznań1984M3041376-00:21:4142300:44:2000:43:25
#24 410357Zbyszek ŁuczakNowy TomyślBMW-Pawelec Motorsport1972M4079384-00:21:4142400:44:2600:44:16
#25 560405Tomasz MachińskiGniezno1988M2584525-00:21:4342500:46:0000:45:52
#26 4642821Bartosz WieczorekPoznańKB Maniac Poznań1975M4095434-00:21:4442600:44:5800:44:41
#27 10411117Katarzyna Kołaczkowska-SzcześniakPotaszesklepbiegacza.pl1975K409-7400:21:4442700:50:2700:50:24
#28 351518Robert KosmeckiPoznańNight Runners1966M5017332-00:21:4542800:43:4700:43:30
#29 470260Seweryn LipońskiPoznań1990M2570440-00:21:4542900:45:0100:44:39
#30 3661476Sławomir RodziewiczPoznań1985M3036344-00:21:4643000:43:5500:43:21
#31 3682341Jacek GorońskiCeradz KościelnyDemoco1977M3562345-00:21:4643100:43:5700:43:37
#32 4232246Paweł PiwowarskiTurekKB Maraton Turek1980M3581396-00:21:4643200:44:3600:43:52
#33 4491368Maciej MarciniakPoznań1964M5022422-00:21:4743300:44:5100:44:27
#34 5402121Daniel MyszkowskiWieleńTarzani Wrzeszczyna1990M2581505-00:21:4743400:45:4700:45:13
#35 6123987Mikołaj PietzPoznańParkrun Poznań1979M35121576-00:21:4743500:46:4400:46:29
#36 3703897Tomasz EwertPrzedeczKP Kłodawa1978M3564347-00:21:4843600:43:5900:43:51
#37 3813291Adam DziurlaPoznań1958M5516358-00:21:4843700:44:0500:44:05
#38 4072054Piotr SwornowskiPoznań1986M3043381-00:21:4843800:44:2500:44:25
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4193146Beata BecelewskaSłupca1978K353-2700:21:4843900:44:3300:44:24
#40 4981007Bartosz PiaseckiPoznańNight Runners1986M3062466-00:21:4844000:45:2100:45:10
#41 5852353Wojciech PodleckiRokietnicaRokietnica Biega1983M3075549-00:21:4844100:46:2400:44:10
#42 538686Damian OsmańskiPoznańJeżyce biegają1978M35103504-00:21:4944200:45:4500:45:14
#43 554131Przemko KarpińkiSuchy LasSuchy Las1980M35106519-00:21:4944300:45:5700:45:41
#44 659886Marcin WódkowskiBydgoszcz1994M2033620-00:21:4944400:47:1400:47:06
#45 4002530Mateusz KrasickiPoznań1991M2565375-00:21:5044500:44:1800:44:18
#46 522937Paweł KuźmaPoznań1959M5519489-00:21:5044600:45:3300:45:16
#47 3273551Miłosz KlewenhagenOborniki1987M2555312-00:21:5144700:43:2500:43:25
#48 551182Krzysztof ŻukiewiczPoznańWilda Biega1973M40109516-00:21:5144800:45:5600:45:03
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5153877Hanna Michalik-TomczakPoznańMalta Poznań1976K402-3300:21:5244900:45:3200:45:28
#50 5192881Krzysztof StechlickiCzerniejewoCZERNIEJEWO BIEGA1978M3599486-00:21:5245000:45:3300:45:33
#51 6102138Jacek RejniakPoznań1988M2592574-00:21:5345100:46:4200:46:24
#52 2782180Karol KazikowskiPoznańConstravia/ASICS Frontrunner Polska1988M2548265-00:21:5445200:42:4200:42:09
#53 2792654Adam ByczkowskiPoznańConstravia1989M2549266-00:21:5445300:42:4200:42:09
#54 305748Krzysztof AleksandrowiczPoznańUnilever Poznań1983M3030292-00:21:5445400:43:1200:43:12
#55 394256Bartosz SpychałaWrześniaSpychała Team1981M3574370-00:21:5445500:44:1400:43:56
#56 3972265Dariusz SzambelańczykWrześnia1985M3040372-00:21:5445600:44:1500:44:15
#57 5083501Krzysztof JagiełkaLesznoREAL 64-sto1968M4544476-00:21:5445700:45:2500:44:27
#58 5262371Waldemar JankowskiŻerkówBliźniacy1989M2580493-00:21:5445800:45:3800:45:03
#59 4602373Bartlomiej MajewskiMrowinoRokietnica Biega1974M4094430-00:21:5545900:44:5700:44:18
#60 5531293Jarosław RosaPoznańMaratończyk Poznań1976M40110518-00:21:5546000:45:5700:45:25
#61 380102Andrzej FrankowskiPoznań1959M5515357-00:21:5646100:44:0500:43:43
#62 422217Maciej SznajderKomornikiKGB Grzmot Komorniki1972M4083395-00:21:5646200:44:3600:44:06
#63 4291927Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M4086402-00:21:5646300:44:4200:44:32
#64 5002871Dariusz LipaMosina1979M3595468-00:21:5646400:45:2300:45:02
#65 5463639Michał RzepeckiPoznań1977M35104511-00:21:5646500:45:5200:45:48
#66 3761843Wojciech BressaPoznań1989M2564353-00:21:5746600:44:0300:43:42
#67 4683714Andrzej KandulskiBorówiecMalta Poznań1953M608438-00:21:5746700:45:0000:44:51
#68 5303648Dawid TrittPoznańCYBINA TEAM1984M3066497-00:21:5746800:45:4100:45:41
#69 5431775Marcin FilipiakZalasewoCYBINA TEAM1984M3068508-00:21:5746900:45:4900:45:49
#70 4171818Sławomir DratwaPoznań1972M4080391-00:21:5847000:44:3100:44:31
#71 446450Dariusz SitekPuszczykowoKP Puszczykowo1973M4091419-00:21:5847100:44:5100:44:51
#72 4961799Daniel MaćkowskiZagościniec1980M3594464-00:21:5847200:45:1600:44:47
#73 509772Krzysztof MrugałaPoznańFresh Pizza Team1989M2576477-00:21:5847300:45:2500:45:25
#74 5362798Renata KasicaDaszewicerownowaznia.pl1978K357-3400:21:5847400:45:4400:45:32
#75 6982720Maciej NecelKrakówStraż Miejska Kraków1976M40138658-00:21:5847500:47:3400:47:19
#76 4143426Michał ZiukoKutnoDecathlon Komorniki1989M2566388-00:21:5947600:44:3000:44:01
#77 4483318Tomasz SzczepańskiNeklaUKS Szybki Lopes Nekla1994M2024421-00:21:5947700:44:5100:44:36
#78 4502507Patrycja KołeckaPoznańBlue Sky Travel1977K354-2800:21:5947800:44:5200:44:40
#79 589771Marcin WalkowskiGnieznoNO EXCUSES TEAM1991M2587553-00:21:5947900:46:2600:46:05
#80 4571081Kusik ZbigniewPoznańGira się kręci ILiM1982M3052427-00:22:0148000:44:5500:44:08
#81 59119Andrzej JuskowiakPoznańPZU Sport Team1976M40115555-00:22:0148100:46:2900:46:25
#82 6503340Mateusz TamasPoznańLFC Spółdzielnia Poznań1990M25100612-00:22:0148200:47:0700:47:07
#83 443946Patryk DąbrowskiPoznań1981M3584416-00:22:0248300:44:5000:44:50
#84 5591246Andrzej NarlochPoznańCharty z Chartowa1969M4548524-00:22:0248400:45:5900:45:39
#85 5273252Rafał SulickiGnieznohuurre1974M40104494-00:22:0348500:45:3800:44:13
#86 5822023Wojciech OczkośPoznańCityZen Poznań1982M3073546-00:22:0348600:46:1700:46:04
#87 6923709Grzegorz WujkowskiRokietnicaRokietnickie Skrzaty1982M3095652-00:22:0348700:47:3300:46:54
#88 13941875Krzysztof NowakŚrem1976M402521274-00:22:0348800:53:0300:52:31
#89 3823583Ryszard MajtykaSzydłowoStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1969M4537359-00:22:0548900:44:0500:43:38
#90 7171296Bartosz WesołyPoznańFitLine POWER Team1985M30100676-00:22:0549000:47:4300:47:10
#91 442914Marcin FoltyńskiGruszczynILiM Run Team1977M3583415-00:22:0649100:44:5000:44:32
#92 537514Sebastian GolczakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1976M40106503-00:22:0649200:45:4500:45:15
#93 5951860Krzysztof DelektaPleszew1982M3078559-00:22:0649300:46:3100:45:47
#94 3781221Marcin BultrowiczPoznańBeiersdorf Sport Team1977M3568355-00:22:0749400:44:0400:44:04
#95 6002057Jakub GinterŚrem1987M2590564-00:22:0749500:46:3500:46:18
#96 6041584Piotr NowaczykŚroda Wlkp.Polonia Środa1977M35119568-00:22:0849600:46:3600:46:02
#97 7683052Wojtek MatuszyńskiSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1994M2042724-00:22:0849700:48:1900:46:47
#98 408727Jacek MruczykPoznańPierdołaTeam1992M2021382-00:22:0949800:44:2500:44:25
#99 4322452Piotr GałganPoznańTFP Sport Team1986M3048405-00:22:0949900:44:4500:44:08
#100 5103813Cedric StrengPOZNAŃ1987M2577478-00:22:0950000:45:2600:44:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności