Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 292800Krzysztof CierniakZalasewoRed Fitnes1968M4530279-00:20:5028100:43:0200:42:55
#2 2942981Tomasz AntowskiPoznańHernik Team1966M5013281-00:20:3124300:43:0500:42:55
#3 3073303Lech WojciechowskiGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1953M607294-00:20:3424900:43:1300:42:55
#4 2863267Tadeusz BudynekKoło1982M3027273-00:21:4141800:42:5600:42:56
#5 5143412Patryk DenekaGniezno1997M1615482-00:20:3525000:45:3100:42:57
#6 2882593Tomasz FrąckowiakDolsk1975M4064275-00:21:3840400:42:5700:42:57
#7 308892Artur ChmielewskiSwarzędz1969M4532295-00:21:0530500:43:1300:42:58
#8 3141336Mateusz JaworskiPoznańCharty z Chartowa1988M2553300-00:21:1331800:43:1800:42:58
#9 302370Dariusz BurkowskiNowy TomyślBMW-Pawelec Motorsport1975M4065289-00:21:2334800:43:0900:42:59
#10 298400Andrzej MullerPuszczykowo1958M5513285-00:20:4827500:43:0800:43:00
#11 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#12 3033649Wojciech MądrySwarzędzCYBINA TEAM1988M2551290-00:21:1331700:43:1100:43:00
#13 323709Marcin MajchrzakSwarzędzDeloitte Adventure Team1978M3556309-00:20:1319900:43:2100:43:00
#14 3062978Krzysztof ŚmichurskiPoznańFizjoterapia Biegacza1989M2552293-00:21:0831000:43:1200:43:01
#15 3221251Michal AntkowskiPoznan778-13-66-1351971M4535308-00:21:1432200:43:2000:43:02
#16 3741137Mariusz WidokKobylnica1995M2018351-00:21:2335000:44:0100:43:03
#17 3121090Paweł RóżakPoznań1979M3555298-00:21:1933700:43:1700:43:04
#18 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#19 3301459Michał WachockiKonin1984M3032314-00:21:2937400:43:2600:43:05
#20 29635Janusz SobczakPoznańMalta Poznań1960M5512283-00:21:0129900:43:0600:43:06
#21 317628Krzysztof SzajPoznań1970M4533303-00:20:4326800:43:1900:43:06
#22 3203774Damian NowickiKrzyszkowoRokietnica Biega1976M4069306-00:21:0730700:43:1900:43:06
#23 2971320Marek LisSwarzędz1987M2550284-00:21:1632900:43:0700:43:07
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !331897Agnieszka Załuska-LipaMosinaMosina Biega1979K351-1700:21:2636200:43:2800:43:07
#25 3291556Krzysztof RatajczakPoznań1980M3558313-00:21:0230000:43:2600:43:08
#26 3092954Gabriela Maryka TrzepaczMilejówLKS Maraton Turek,1993K205-1400:21:2837200:43:1400:43:09
#27 3213151Robert MieczyńskiPoznań1969M4534307-00:21:1231500:43:2000:43:09
#28 32597Patryk JankowskiSzczytniki1978M3557310-00:19:5616300:43:2100:43:11
#29 305748Krzysztof AleksandrowiczPoznańUnilever Poznań1983M3030292-00:21:5445400:43:1200:43:12
#30 3482350Grzegorz CzwojdrakŚroda WlkpPolonia Środa1973M4072329-00:20:5429100:43:4600:43:12
#31 3194030Andrzej WróbelPoznańSklepbiegacza1965M5015305-00:21:0330200:43:1900:43:13
#32 342614Przemysław OsiewiczSwarzędz1979M3561324-00:21:2837300:43:3800:43:14
#33 3573879Maciej KasprzakNowe Miasto nad WartąPolonia Środa1989M2560337-00:21:4142000:43:5100:43:14
#34 3102859Jacek TraczKarłowice1976M4066296-00:21:1432100:43:1500:43:15
#35 332335Piotr LewandowskiJelenia Góra1991M2556315-00:20:3925900:43:2800:43:16
#36 3581328Dariusz CichyPsarskiePsarskie też biega1989M2561338-00:21:3037900:43:5200:43:17
#37 3132799Grzegorz MonczakDaszewicerownowaznia.pl1973M4067299-00:22:3157700:43:1800:43:18
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32433Aleksandra DzierzkowskaKoziegłowyMalta Poznań1962K502-1500:21:2435400:43:2100:43:18
#39 3182772Łukasz JędrzejewskiStrzałkowo1987M2554304-00:22:2154700:43:1900:43:19
#40 3661476Sławomir RodziewiczPoznań1985M3036344-00:21:4643000:43:5500:43:21
#41 3461549Jacek WięckowskiGnieznoVELUX-GNIEZNO1973M4071327-00:21:1833400:43:4300:43:22
#42 3473956Jarosław AndrychiewiczMIĘKOWOBIEGOLUBY.PL1964M5016328-00:21:1933800:43:4400:43:22
#43 326254Sławomir ŻakGnieznoNight Runners Gniezno1984M3031311-00:21:3739900:43:2300:43:23
#44 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23
#45 4021086Kamil LiberekPoznań1984M3041376-00:21:4142300:44:2000:43:25
#46 3273551Miłosz KlewenhagenOborniki1987M2555312-00:21:5144700:43:2500:43:25
#47 3362199Jacek KasprzakKrotoszynKS KROTOSZ KROTOSZYN1981M3559319-00:21:0430300:43:3200:43:25
#48 3372641Krzysztof Kliszczakpoznań1980M3560320-00:20:5328700:43:3300:43:26
#49 3403576Bartosz SarbakWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1996M2017323-00:20:2823700:43:3500:43:26
#50 3343650Norbert PatalasSulechówCYBINA TEAM / Bez napinki :D1985M3034317-00:22:5366000:43:2900:43:29
#51 352595Iwona ŻukowskaŚRODA WIELKOPOLSKAKB Kosynier Września1986K309-2000:21:1933900:43:4800:43:29
#52 4591622Bogusz MorawskiZalasewo1981M3589429-00:21:3639500:44:5600:43:30
#53 351518Robert KosmeckiPoznańNight Runners1966M5017332-00:21:4542800:43:4700:43:30
#54 3551634Dawid Sworekpoznan1988M2559335-00:21:3840500:43:5100:43:30
#55 350757Jacek FrąszczakPoznań1972M4073331-00:21:3941000:43:4600:43:32
#56 3382622Bartłomiej NiechciałPoznańMUD GOATS1984M3035321-00:22:3358400:43:3300:43:33
#57 354207Rafał WysockiPoznańgRUNwald Team Poznań1989M2558334-00:21:1331900:43:5000:43:33
#58 3633302Dorota LutomskaOBORNIKI1982K3011-2200:20:4326900:43:5300:43:33
#59 364606Adam StawickiOborniki1966M5018342-00:20:4327000:43:5400:43:34
#60 3392704Krzysztof KubalewskiDziałyń1988M2557322-00:22:2956900:43:3400:43:34
#61 3682341Jacek GorońskiCeradz KościelnyDemoco1977M3562345-00:21:4643100:43:5700:43:37
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3412824Ewa PachurkaJarocin1991K252-1800:21:4141900:43:3700:43:37
#63 353855Radosław MisiornyPoznań1973M4074333-00:21:1733100:43:4800:43:37
#64 3823583Ryszard MajtykaSzydłowoStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1969M4537359-00:22:0548900:44:0500:43:38
#65 3454029Karolina ChabrosPOZNAŃsklepbiegacza.pl1982K308-1900:21:4041400:43:4200:43:38
#66 3731258Maciej DziechciowskiŚremWHISKY SHOP TEAM1980M3565349-00:21:2535800:44:0000:43:39
#67 3651900Zenon RadziejewskiWrześniaKB Kosynier Września1961M5514343-00:21:2334900:43:5400:43:40
#68 3721162Marcin GurdekŚremREHAU1978M3565349-00:21:2636300:44:0000:43:40
#69 3434000Przemysław KaczkowskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1612325-00:21:2134400:43:4100:43:41
#70 3443775Krzysztof JakrzewskiSiekierki WielkieMJDOP1973M4070326-00:22:1552000:43:4100:43:41
#71 3493390Dariusz ZatorskiDREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO1970M4536330-00:20:3024100:43:4600:43:41
#72 3761843Wojciech BressaPoznań1989M2564353-00:21:5746600:44:0300:43:42
#73 3592468Marcin NowakPoznańNight Runners1976M4075339-00:21:3639100:43:5200:43:42
#74 380102Andrzej FrankowskiPoznań1959M5515357-00:21:5646100:44:0500:43:43
#75 490650Marek MarzolŚrem1981M3593459-00:21:3639700:45:1400:43:43
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3672952Marzena WojtczakPoznań1969K451-2300:21:3138300:43:5500:43:44
#77 3561867Szymon StrzyżewskiGnieznoGTT Maciejka Diament Gniezno1998M1613336-00:20:4827700:43:5100:43:44
#78 3613147Mariusz BecelewskiSłupca1973M4076340-00:21:2234600:43:5300:43:44
#79 3602849Anna JawieńOlkuszStraż Miejska Kraków/ Eskadra Kraków1986K3010-2100:21:2937500:43:5200:43:46
#80 4271687Radosław WojtkowiakPoznańNorson/Kęsy team1981M3582400-00:22:1050500:44:4100:43:47
#81 3791583Łukasz MichalakŚREM1982M3038356-00:20:5729600:44:0500:43:48
#82 3982453Rajmund RatajczakPoznań1962M5019373-00:21:2937700:44:1600:43:50
#83 3703897Tomasz EwertPrzedeczKP Kłodawa1978M3564347-00:21:4843600:43:5900:43:51
#84 369273Krysztof IgnaszewskiŚrem1979M3563346-00:20:0017500:43:5800:43:52
#85 4232246Paweł PiwowarskiTurekKB Maraton Turek1980M3581396-00:21:4643200:44:3600:43:52
#86 375504Dariusz WalczakDaszewiceNight Runners1986M3037352-00:21:2937600:44:0200:43:53
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3832451Monika GrabarczykMarkiMarkowi Biegacze / BBL1981K352-2400:21:3338400:44:0600:43:53
#88 3622462Paweł StępnikSzadekVICTORIA SZADEK1990M2562341-00:22:4361400:43:5300:43:53
#89 387382Robert WalczakZielona Góraparkrun Poznań + CITY TRAIL Team1980M3570363-00:21:0230100:44:1100:43:54
#90 3771361Łukasz WódkowskiPoznań1981M3567354-00:21:3840600:44:0400:43:56
#91 388577Tomasz KaczmarekZalasewoDeszczowa Team1979M3571364-00:21:1733200:44:1100:43:56
#92 3891728Krzysztof PopławskiSwarzędz1980M3572365-00:21:3038000:44:1200:43:56
#93 394256Bartosz SpychałaWrześniaSpychała Team1981M3574370-00:21:5445500:44:1400:43:56
#94 3933580Marcin AntczakSzczytniki1978M3573369-00:22:1552100:44:1400:43:58
#95 4303787Mateusz KorczZalasewo1995M2022403-00:22:1451900:44:4300:43:58
#96 385191Grzegorz SidełPoznańMalta klub2000M1614361-00:21:3639200:44:0900:43:59
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 395230Dagmara KuklaPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1990K253-2500:21:4142200:44:1500:43:59
#98 3993309Jacek ŻmudaPoznań1979M3575374-00:21:3438600:44:1700:43:59
#99 3841772Marcin LisSwarzędzCYBINA TEAM1977M3569360-00:21:1934000:44:0700:44:01
#100 4143426Michał ZiukoKutnoDecathlon Komorniki1989M2566388-00:21:5947600:44:3000:44:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności