Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 28271967Michał RychłowskiPoznańU Leniwej Danuty1973M404362253-00:30:28282001:05:1101:02:35
#2 28231968Jerzy KrasPoznańAKCJA ZDROWA AKTYWACJA1981M354642251-00:30:29282301:05:0901:02:33
#3 17981969Piotr GórnikTulce1978M353381594-00:28:23225100:56:0600:56:06
#4 22331970Jacek PośpieszyńskiSzadekVICTORIA SZADEK1971M451471904-00:28:17222300:59:1900:57:08
#5 26951971Maciej GłowińskiPuszczykowoPuszczykowo1959M55852183-00:30:25280501:03:3901:03:39
#6 32771972Krzysiek BukowieckiKunyKB Maraton Turek1982M304452465-00:33:55327301:13:0201:10:26
#7 15551973Sylwester TomczykObrzębinklub Biegacza Maraton Turek1968M451141405-00:26:24164500:54:1000:52:32
#8 13141974Dawid TomkowiakSwarzędz1994M20641206-00:24:53119900:52:2500:52:05
#9 671976Paweł DembskiSkórzewowybiegaj.to1982M301064-00:18:447800:37:5600:37:51
#10 13091977Kamil KaczmarekKomornikiINEX SYSTEM1973M402401201-00:24:50118400:52:2400:50:11
#11 28971978Anna KanarkowskaZalasewo1983K30132-60700:31:10294901:06:1401:03:27
#12 27411979Tomasz GórskiWrześniaCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1977M354582207-00:29:24253801:04:0701:01:18
#13 25701980Olga JankowskaSzczecinekAWSSS1994K2043-45400:30:04272001:02:0001:00:16
#14 8621982Wojciech StraszewskiKostrzyn WlkpKB/Kostro1963M5036810-00:25:04125000:49:0800:49:08
#15 18251983Karolina KaźmierczakPobiedziska1981K3530-21400:25:52150900:56:1700:54:43
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !551984Hubert BorwińskiPoznań1997M16253-00:18:186000:37:1100:37:10
#17 11801985Krzysztof StarkowskiRosnówko1981M352461098-00:24:20101200:51:2900:50:00
#18 17041986Sławomir KubisOstrów Wielkopolski1973M403101523-00:26:58182000:55:1800:55:18
#19 32431987Roman MarcinkowskiKościanBiegajnia Poznań1965M501322450-00:34:11328701:12:1301:12:13
#20 14401988Michał OlejnikKomorniki1979M352831312-00:24:20101300:53:2200:51:53
#21 19101989Edyta Brzezińska - KapłonPOZNAŃ1968K4515-23300:28:20223800:56:5700:56:57
#22 25411990Maciej DurkaBiedrusko1983M303692097-00:29:30256101:01:4600:58:39
#23 11131991Jacek RejniakPoznań1974M402051036-00:23:5890400:50:5500:49:50
#24 21711992Jerzy MuchaMiędzyrzecz1959M55631861-00:27:57212400:58:5200:56:18
#25 21331993Piotr KonsztowiczPOZNAŃ1957M55611839-00:28:28227200:58:3600:58:36
#26 10281994Marcin NowickiSwarzędz1997M1623955-00:23:4485000:50:2200:47:39
#27 22981995Dawid WieczorekŚREM1979M354111946-00:27:43204600:59:4700:57:58
#28 8651997Tomasz ZawadzkiGruszczynMUD GOATS1986M30120812-00:24:27103600:49:0900:49:09
#29 2041998Andrzej BaranPoznańNight Runners1973M4049194-00:20:0919500:41:3800:41:28
#30 1321999Robert GórnyPoznanTrenertriathlonu.pl1972M4032126-00:19:4614200:40:1200:40:04
#31 26122000Hubert WilczyńskiNowe Miasto n/Wartą1983M303772140-00:28:34229901:02:3101:00:44
#32 14052001Łukasz BieżyńskiZalasewo1984M302191285-00:24:36109500:53:0800:51:22
#33 19172003Michał MejzińskiSwarzędz1987M252401681-00:27:14189400:56:5900:55:21
#34 26542004Alina Matuszak-FlejszmanSiekierki Wielkie1972K4073-49200:28:37232301:03:0300:59:52
#35 23842006Krystian BłaszkowiakSiekierki Wielkie1979M354201999-00:30:17278501:00:3001:00:30
#36 6672007Robert LampkaTulce1968M4556628-00:22:3960300:47:1800:46:53
#37 26352008Lesław KasztelanRumianek1983M303812150-00:28:34230001:02:4700:59:24
#38 25962010Norbert KubiakPOZNAŃART-BENA TEAM1993M201102133-00:30:03271601:02:2100:59:07
#39 10032012Piotr ChwiałkowskiPoznań1988M25138935-00:24:47116800:50:1300:50:13
#40 25102013Paweł NowakPoznańBrachole1975M404092077-00:29:08245701:01:2600:58:52
#41 8272014Tomasz NejmanSwarzędz1974M40157780-00:24:21101400:48:5400:47:47
#42 1702016Sebastian DąbrowskiPoznań1977M3528161-00:20:2021500:41:0300:40:52
#43 28392017Justyna DuszakSwarzędzSKS ZAKĄTEK1979K35121-57900:30:08273901:05:2001:02:48
#44 8862018Przemysław WoźniakPoznańSzakal Jeżyce1975M40172832-00:23:0972000:49:1800:48:32
#45 18192019Krzysztof DuszakSwarzędzSKS ZAKĄTEK1979M353421607-00:26:24164700:56:1500:54:00
#46 28622020Katarzyna PiaseckaSwarzędzSKS ZAKĄTEK1978K35124-59200:30:08274001:05:4101:03:09
#47 13172021Dariusz RudyńskiKruchowo1980M352681208-00:26:04156000:52:2800:52:28
#48 11272022Tomasz HaglauerWolsztyn1967M45851048-00:25:23133500:51:0000:51:00
#49 5822023Wojciech OczkośPoznańCityZen Poznań1982M3073546-00:22:0348600:46:1700:46:04
#50 18862024Agnieszka HaglauerWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971K4513-22600:27:43204300:56:4700:56:47
#51 19182025Ryszard GarbackiPoznań1953M60391682-00:26:32169100:57:0000:54:43
#52 33822027Krzysztofa LaskaŚremwww.karolinalaska.pl1977K35185-87900:37:21341601:16:3701:16:37
#53 24252028Sylwia StokowskaGorzkie PoleGorzkie Pole1978K3571-40000:29:23253201:00:5000:57:59
#54 29712029Marek PiosikJasinTeam PointPack.pl SA1984M304202330-00:31:07294201:07:1201:04:18
#55 11112030Maciej RobaszkiewiczWrześnia1973M402041034-00:24:35108500:50:5400:50:54
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 372031Artur OstojaLubonKB Maniac Poznań1965M50336-00:17:463900:36:2100:36:19
#57 9142033Maciej PodzerekGnieznoWake Team Gniezno1981M35183855-00:25:25134900:49:3200:49:32
#58 7942034Radosław KozaneckiJankowo DolneVELUX1976M40148749-00:25:25134800:48:3300:48:33
#59 28042035Anna KozaneckaJankowo Dolne1976K4084-56500:30:27281601:04:5101:02:38
#60 12642036Olga WiniarskaPoznań1978K3518-10100:26:58181900:52:0400:52:04
#61 16832037Iwona PodzerekGniezno1978K3526-176-00:55:0500:55:05
#62 11462038Jan KozaczukWiórek1961M55351065-00:24:29105000:51:1200:50:58
#63 12682039Jarosław WiniarskiPoznań1975M402281166-00:26:59182300:52:0600:52:06
#64 24102040Bartosz RakowskiPoznańHernik Team1979M354232017-00:30:57291701:00:4501:00:45
#65 21922042Andrzej SeifertPoznań1957M55661874-00:30:33283700:59:0200:59:02
#66 24762043Jarosław KantorPoznańDoradcaRN.pl1964M501032056-00:29:33257001:01:1400:58:54
#67 15622045Aneta CeglarzZduny1978K3524-15300:27:17190700:54:1200:54:12
#68 15642046Mariusz CeglarzDobrzycaTruchtacz Dobrzyca1976M402831410-00:27:17190800:54:1300:54:13
#69 6622047Krzysztof GoryniaPoznań1974M40128623-00:22:3960200:47:1500:46:40
#70 1192048Stefan WojtkowiakPoznańPiątkowo na Biegowo1974M4027113-00:19:3912900:39:5500:39:50
#71 10142049Andrzej DudekOstrów wielkopolski1961M5533944-00:24:45115300:50:1600:49:34
#72 22792050Bartłomiej MaćkowiakLuboń1982M303421937-00:28:04216300:59:3900:59:39
#73 29872051Michał GrabowskiSwarzędz1986M304242339-00:29:12247801:07:2501:07:25
#74 25402052Krzysztof JanaczekMiędzyrzecz1989M252982096-00:28:30228201:01:4600:59:52
#75 12172053Krzysztof PrabuckiWITKOWOSIL331977M352561128-00:25:06125900:51:4500:49:57
#76 4072054Piotr SwornowskiPoznań1986M3043381-00:21:4843800:44:2500:44:25
#77 2332055Maciej PołczyńskiPoznań1981M3541222-00:21:1933500:42:0500:42:05
#78 4792056Marcin ŻurowskiKicin1969M4542449-00:21:2234700:45:0700:44:55
#79 6002057Jakub GinterŚrem1987M2590564-00:22:0749500:46:3500:46:18
#80 19412058Arkadiusz JarmużekPoznań1986M302911701-00:27:38201700:57:1400:57:14
#81 26332059Aneta Marciniak - HencPoznańNight Runners1974K4070-48500:31:55306601:02:4601:02:46
#82 17472060Michał TaciakPoznańNiezrzeszony Poznań1975M403121554-00:26:53179300:55:4400:54:00
#83 4932062Tomasz DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1994M2027462-00:22:4060500:45:1500:45:15
#84 25172063Rafał CiemniakPoznań1964M501042081-00:28:40233501:01:3000:58:30
#85 34232064Marzena CiemniakPoznań1969K4554-90500:36:02339501:20:0101:17:01
#86 21482065Grzegorz WideraŚroda WielkopolskaPolonia Środa1977M353881848-00:27:27196200:58:4500:57:20
#87 33552066Arleta DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1966K5030-86300:35:29337501:15:2601:12:50
#88 17452067Agnieszka KaźmierskaGizałkiTuptacz Toporów1987K2546-19300:27:09187400:55:4400:55:44
#89 12612068Jowita KruczkowskaSwarzędzWalka Kostrzyn1994K2015-10000:25:11128500:52:0300:51:37
#90 28922071Joanna Rybacka-MossakowskaPoznań1983K30131-60400:31:45305201:06:1001:04:37
#91 24592072Maciej RybackiPosada1959M55782046-00:28:36231501:01:0500:59:32
#92 14142074Krzysztof GrzesiakŚremLO ŚREM1962M50611292-00:25:39143100:53:1100:52:01
#93 19312075Karolina Iskra-WiatrPoznańKB Maniac Poznań1979K3536-23900:26:59182800:57:0700:55:11
#94 4852076Radosław BuchowskiPoznań1982M3058454-00:22:4462400:45:1200:45:12
#95 13312077Maciej WaszakDąbrówkaDzikie Wieprze1983M302091220-00:25:27136300:52:3600:52:02
#96 8262078Kacper SzadzińskiZłotów1998M1619779-00:23:0069000:48:5300:48:27
#97 30292079Mariusz JóźwikPoznań1977M354842354-00:32:41315301:08:0701:05:22
#98 1842080Maciej WoźniczakLesznoŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M4516174-00:20:4226400:41:2100:41:09
#99 18762081Marek WiśniewskiPoznań1972M403311651-00:26:53179500:56:4000:54:32
#100 19282082Krzysztof SwornowskiPoznań1961M55571691-00:28:15221700:57:0700:57:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności