Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2620156Łukasz RozynekPoznańBiegajnia Poznań1985M303792143-00:29:10246601:02:3901:00:29
#2 3389158Anna WalczakZalasewo1985K30184-88400:31:16297601:16:4501:14:04
#3 3410159Patryk MalisSwarzedzDrużyna Szpiku1994M201242513-00:35:46339001:19:0201:16:31
#4 1155161Tomasz BurySwarzędzCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1985M301711074-00:24:45115600:51:1900:50:32
#5 3422162Andrzej MalisSwarzędzDrużyna Szpiku1971M452042518-00:37:20341401:19:5701:17:26
#6 720163Jarosław SowińskiTulceTulce1963M5030679-00:23:2778200:47:4400:47:44
#7 847166Józef MikaPoznańBrylant Kórnik1960M5528798-00:23:3782000:49:0200:48:09
#8 3285167Sandra ZawadzkaSwarzędz1992K2080-81900:32:56317701:13:0901:10:52
#9 1366168Dagmara PietraszPoznań1981K3520-11700:24:27103700:52:4800:52:48
#10 3384169Tomasz PodwójskiPromienkoGIZEK1971M452032504-00:33:59327901:16:3901:14:30
#11 2793170Tomasz WoźniakPoznań1957M55872235-00:31:11295601:04:4601:02:16
#12 3383171Aldona PodwójskaPromienkoGIZEK1978K35186-88000:33:59327801:16:3901:14:30
#13 3419172Magdalena ŻarekWroclaw1983K30192-90300:38:07342501:19:4901:16:46
#14 3420173Paweł ŻarekWroclaw1983M304532517-00:38:07342601:19:5001:16:47
#15 3068174Artur RochowiakPoznań1987M253362375-00:33:02318401:08:4101:08:41
#16 1029176Bartosz MarciniakGortatowoBemarc1980M35212956-00:25:43144600:50:2200:50:22
#17 1345177Ryszard WeberSwarzędz1962M50551232-00:23:4786400:52:4100:49:33
#18 2198179Aleksander NiziołekKiekrz1972M403761877-00:28:54238400:59:0300:59:03
#19 1239180Jarosław WystępskiTanibórz1979M352601145-00:25:48147900:51:5400:51:54
#20 3156181Paweł PodwójskiPoznańsfinks1968M451952413-00:33:06319501:10:2401:08:15
#21 551182Krzysztof ŻukiewiczPoznańWilda Biega1973M40109516-00:21:5144800:45:5600:45:03
#22 3357183Lukasz DopieralaPaczkowo1980M355212494-00:34:18329501:15:3201:12:22
#23 2457184Sławomir JanikPoznań1980M354292045-00:29:30255801:01:0400:58:31
#24 1074186Marita SidełPoznańMalta klub1972K4010-7600:24:1498100:50:3900:49:55
#25 1177187Natalia SidełPoznańMalta klub1996K2014-8200:24:35108700:51:2900:50:46
#26 1458189Gerard SidełPoznańMalta klub1971M451061326-00:25:52150600:53:2900:52:55
#27 1766190Marta Maria RadołaKościanPM TEAM1985K3040-19900:27:40202900:55:5400:55:54
#28 385191Grzegorz SidełPoznańMalta klub2000M1614361-00:21:3639200:44:0900:43:59
#29 266192Dominik DeptułaZalasewoFabryka Triathlonu1987M2546254-00:21:0830800:42:3100:42:31
#30 1100194Sławomir MichalakŚremNight Runners1967M45811023-00:23:3782300:50:5000:50:50
#31 51195Jakub MichalakŚREMNight Runners1993M20449-00:18:004600:37:0400:37:02
#32 107196Bartosz BieleńLuboń1980M3518101-00:19:2110600:39:3200:39:28
#33 164197Michał MajewskiBierzglinekSPIN FORCE RUNNERS1984M3016156-00:20:0719000:40:5100:40:37
#34 2720198Magdalena BartkowiakCzapuryKobiety biegają1984K30113-52400:29:13248101:03:5001:01:26
#35 3259199Karol LangnerSwarzędz1971M451972457-00:34:32331401:12:3301:09:36
#36 3260200Agnieszka LangnerSwarzędz1976K40120-80300:34:32331501:12:3301:09:36
#37 1993201Piotr RadołaKościanPM TEAM1981M353681742-00:25:32139900:57:3800:55:59
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27203Piotr KarasiewiczGnieznoAltom Gniezno1962M50126-00:17:353000:35:3400:35:31
#39 2216204Lech SalitaGNIEZNOAltom Gniezno1960M55681890-00:29:31256300:59:1200:56:53
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !280206Tadeusz RutkowskiStęszewko1946M701267-00:21:2636000:42:4400:42:39
#41 354207Rafał WysockiPoznańgRUNwald Team Poznań1989M2558334-00:21:1331900:43:5000:43:33
#42 3122208Bartek MalinowskiPoznań1977M354952398-00:31:45305301:09:4301:07:08
#43 53209Gilles GreiveldingerKornikŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1971M45651-00:18:145600:37:0700:37:03
#44 2643210Marceli MalinowskiPoznań2000M16452157-00:28:01214901:02:5201:00:18
#45 1020212Ilona WalczakPOZNAN1973K408-7200:24:59122300:50:1800:50:18
#46 1680213Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M20751505-00:26:02155000:55:0400:53:21
#47 1778214Iza DąbrowskaPoznańMUD GOATS1977K3529-20000:26:38171700:55:5700:54:26
#48 2121215Zbigniew TomczakGnieznoAltom Gniezno1954M60411829-00:29:18250000:58:3300:56:02
#49 3080216Magdalena DedioPrzemyślLIDER SWARZĘDZ1991K25136-69900:32:06308601:08:5201:05:35
#50 422217Maciej SznajderKomornikiKGB Grzmot Komorniki1972M4083395-00:21:5646200:44:3600:44:06
#51 1999218Kamil MielnikPoznań1979M353701747-00:25:53151600:57:4100:55:58
#52 1871219Aleksander BryłaSiekierki Wielkie1978M353511646-00:27:10187800:56:3700:54:41
#53 2022221Anna MielnikPoznań1978K3539-26000:28:46235300:57:5400:57:54
#54 2440222Łukasz KrysiakPoznańPiątkowo na Biegowo1977M354262033-00:30:08273401:00:5901:00:59
#55 2075223Jerzy NowakChludowo1950M65171796-00:27:32198800:58:1000:55:56
#56 2260224Miroslaw MierzwaDarłowo1975M403831923-00:29:46263400:59:3100:56:49
#57 45226Dariusz FilipowskiSzczecinŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1972M401043-00:18:065300:36:4500:36:41
#58 65228Witold MierzwaDarłowoDarłowo1974M401262-00:18:246500:37:5300:37:51
#59 2437229Radosław StochajPoznań1967M451602031-00:28:55239001:00:5801:00:58
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 395230Dagmara KuklaPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1990K253-2500:21:4142200:44:1500:43:59
#61 1055231Mariusz GotowskiSwarzędz1978M35220981-00:24:0292700:50:3100:49:09
#62 3081232Karolina SusekSwarzędzLIDER SWARZĘDZ1980K35149-70000:32:08309201:08:5301:05:37
#63 1814233Paweł PanienskiPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1967M451261604-00:27:17191200:56:1100:54:54
#64 1065234Patryk KasprowiakRakoniewice1996M2057990-00:25:12129000:50:3600:49:14
#65 3323235Jadwiga Kierzkowska-WalczakPlewiska1985K30175-84100:34:24330601:14:1101:11:51
#66 2852236Krzysztof WalczakLuboń1988M253242266-00:30:01270401:05:3001:03:10
#67 1191237Dawid AdamczakPoznań1983M301831108-00:23:4786300:51:3300:49:40
#68 3429238Małgorzata BębelGortatowo1975K40142-91100:36:11340001:21:0301:17:53
#69 1598240Marcin BlachowskiSwarzędz1994M20731439-00:25:30138300:54:3500:51:42
#70 2843241Marek SitarzPoznań1976M404372261-00:30:54290601:05:2501:05:25
#71 1985242Marta PękalskaPoznańmarta-gotuje.pl1986K3052-24900:26:42173100:57:3500:56:23
#72 469243Mieczysław MikołajczakWrześniaKB Kosynier Września1967M4541439-00:22:1954000:45:0000:45:00
#73 958244Mieczysław PrzyborowskiPoznańREMET TEAM1959M5532895-00:24:0191900:49:5200:49:23
#74 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#75 544246Tomasz StelmachSwarzędz1973M40108509-00:21:4041700:45:5100:45:20
#76 2340247Elżbieta GórniakSwarzędz1966K5011-37100:29:58269101:00:0401:00:04
#77 1628248Janusz LatosKostrzyn WlkpKomunal Partner1962M50781464-00:25:53151300:54:4700:52:10
#78 2906249Marta WoźniakKomornikiMamy-Biegamy1985K30133-61100:29:12247701:06:2101:03:17
#79 440250Bartłomiej PrzymusińskiJarocin1976M4090413-00:21:3538900:44:5000:44:32
#80 1558251Anita WaszykZALASEWO1985K3027-15100:25:51150000:54:1100:52:19
#81 50252Bartosz StasikowskiPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1983M30548-00:17:453600:37:0200:36:58
#82 2228253Krzysztof MatuszakSwarzędzBOLS Swarzędz1966M50971901-00:29:31256400:59:1700:59:17
#83 326254Sławomir ŻakGnieznoNight Runners Gniezno1984M3031311-00:21:3739900:43:2300:43:23
#84 73255Robert SikoraPoznańWolny Strzelec1980M351369-00:18:578300:38:1600:38:09
#85 394256Bartosz SpychałaWrześniaSpychała Team1981M3574370-00:21:5445500:44:1400:43:56
#86 1498257Arkadiusz SkikiewiczPoznańMiłosław Fortuna Team1983M302351359-00:25:49148500:53:5000:52:14
#87 2941258Martyna KuskeGniezno1984K30136-62900:30:36285001:06:5101:04:23
#88 470260Seweryn LipońskiPoznań1990M2570440-00:21:4542900:45:0100:44:39
#89 2321261Oskar LepczyńskiPoznańLOS CHICOS1986M303481961-00:28:25226600:59:5600:57:38
#90 812262Tomasz PiechotaJasin1973M40154766-00:23:1072200:48:4500:48:24
#91 112264Michał NoculakLubońangloprojekt.pl1979M3519106-00:19:3612400:39:4100:39:35
#92 2196265Agnieszka StawickaPoznań1977K3552-32100:27:50207800:59:0300:57:19
#93 921266Karolina BorysiakPoznań1988K2514-6000:24:41113000:49:3400:49:34
#94 2070268Krzysztof KaczmarekGrodzisk Wlkpkarebud Krzysztof Kaczmarek1970M451411792-00:27:08187200:58:0900:56:44
#95 2659269Arleta RedlichNowy Tomyśl1985K30104-49500:31:22300601:03:1501:03:15
#96 2663270Adam RedlichNowy Tomyśl1981M354512166-00:31:21300001:03:1601:03:16
#97 1387272Łukasz PrzybylskiSwarzędzSo Piwko Pije1989M251911267-00:26:24164400:52:5800:52:58
#98 369273Krysztof IgnaszewskiŚrem1979M3563346-00:20:0017500:43:5800:43:52
#99 3308275Dariusz ChibowskipoznanDogonić Marzenia1968M451992476-00:34:40333101:13:4001:12:13
#100 1037276Adrian Lehmannswarzędzfogtbikes1979M35215964-00:23:0169300:50:2600:49:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności