Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2743406Paweł JagodzińskiSwarzedz1989M253112208-00:30:12275901:04:0801:01:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9407Łukasz WróbelWIRYKMP POZNAŃ1978M3529-00:16:25900:33:5700:33:54
#3 1552408Mateusz SobańskiPoznańDECO-SUN1985M302451402-00:26:33169600:54:0900:54:09
#4 1284409Dariusz MądrySwarzędz1962M50531181-00:27:05185700:52:1500:52:15
#5 831410Patrycja GrzeszczykDąbrówkaŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1988K259-4800:23:1273200:48:5700:48:57
#6 2835411Anna GarbackaPoznanMyszaki1986K30124-57700:30:09274801:05:1901:03:02
#7 2331412Szymon KraskaSwarzędz1992M20981965-00:27:36201101:00:0000:59:15
#8 2834413Tomasz GłowackiPoznanMyszaki1983M304052258-00:30:09274701:05:1901:03:02
#9 2170414Artur MalisPoznan1983M303261860-00:29:52266300:58:5200:58:52
#10 1047415Marek LewandowskiPoznań1986M30150973-00:24:35108300:50:2900:49:19
#11 884417Michał TomaszewskiPoznańArda Team1989M25130830-00:23:5489000:49:1700:48:49
#12 3416419Dominik AndrzejewskiPoznańYORK1986M304522516-00:38:46343001:19:3501:19:35
#13 3001420Jarosław MelerowiczDębsko1967M451902344-00:29:43262701:07:3701:06:15
#14 1539421Norbert MelerowiczDębsko1996M20721392-00:24:54120200:54:0500:52:45
#15 299422Fabian PawłowskiPODSTOLICEActive Nekla1982M3028286-00:20:4827600:43:0900:43:00
#16 702423Marek Ptakgniezno1977M35139662-00:23:0771300:47:3600:47:36
#17 1924424Barbara MąderekGądki1979K3535-23700:26:29167700:57:0500:55:46
#18 2011425Marek BroniewskiKórnikBrylant Kórnik1982M303041754-00:28:56239500:57:4700:57:47
#19 168426Dawid SpychalskiWrześniaNight Runners Września1990M2525160-00:20:0919400:40:5800:40:45
#20 1133427Mariusz DymarskiCzerwonak1973M402061053-00:25:16130800:51:0500:51:05
#21 1222428Michał KlamkaPOZNAŃ1980M352571131-00:24:46116000:51:4700:50:29
#22 1115429Maciej ZiębaPoznańBBL Poznań1982M301621038-00:24:29104800:50:5500:50:09
#23 849430Michał KlonowskiKórnikBrylant Kórnik1973M40165799-00:24:0191700:49:0200:48:23
#24 1198431Kamila Mikłapoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Mamy- Biegamy1980K3516-8600:25:02123700:51:3800:50:30
#25 437432Paweł JazikowskiPoznaństrzeszyn1972M4089410-00:22:1753000:44:4800:44:48
#26 2782433Grzegorz KruszwickiSwarzędz1987M253152226-00:32:37314701:04:3901:04:39
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1459435Patrycja GóreckaSwarzędz1998K163-13300:26:08157600:53:2900:53:29
#28 1297436Karolina GóreckaSwarzędz1992K2017-10600:25:57152900:52:1800:52:18
#29 215437Piotr Nowickipoznań1978M3536205-00:19:5115500:41:5200:41:32
#30 3049438Piotr SchlegelLubonTEAM Bracia1978M354862365-00:29:24254001:08:2801:05:30
#31 570439Joanna Woźniak-CieślarŻaryKPP Żary1975K404-3600:22:4563400:46:0900:45:47
#32 2082440Marcin WystraszewskiSwarzędz1982M303161803-00:29:28255000:58:1500:58:15
#33 2446441Joanna BuszewskaWolsztyn1987K2594-41000:30:27281401:01:0001:01:00
#34 766443Zbyszek BuszewskiRakoniewice1987M25118722-00:22:4764300:48:1900:48:01
#35 2829444Michał MaciejewskipoznańDrużyna Szpiku1977M354652255-00:33:16320601:05:1201:02:00
#36 190445Andrzej StrzyżewskiGnieznoAltom Gniezno1969M4518180-00:20:2121800:41:2700:41:21
#37 156446Piotr WaligóraLuboń1976M4039149-00:19:4514000:40:4300:40:20
#38 1526447Kazimierz PawlakOSTRÓW WLKP.1959M55451383-00:26:27166300:54:0000:54:00
#39 446450Dariusz SitekPuszczykowoKP Puszczykowo1973M4091419-00:21:5847100:44:5100:44:51
#40 3047452Wiesława SitekPuszczykowoKP Puszczykowo1978K35144-68400:31:54306501:08:2701:06:14
#41 2055454Katarzyna AlbrechtPoznańSmashing Pąpkins1982K3059-27200:26:42173400:58:0400:56:23
#42 2812455Marcin WoźniakLuboń1987M253202243-00:30:16278101:05:0001:02:10
#43 1207458Piotr KurnatowskiŚrem1983M301881119-00:25:15130300:51:4100:49:44
#44 822459Łukasz WizaLuboń1981M35170776-00:23:5890200:48:5100:47:55
#45 1849460Michał FilipiakPoznańWKTJ1976M403251628-00:26:54179800:56:2900:53:58
#46 2232461Marcin SzymczakMosina1977M354011904-00:27:23194100:59:1900:56:57
#47 3030462Agnieszka WandelPoznańNight Runners/kobietybiegają1974K4098-67600:31:55306801:08:0801:05:44
#48 2746464Kasia MalickaLuboń1982K30114-53700:30:47288401:04:0901:04:09
#49 2104466Sławomira KoczorowskaGruszczyn1965K509-28600:26:45175500:58:2600:56:35
#50 1572467Beata IwańskaPoznań1976K4025-15500:26:29167200:54:1900:54:19
#51 409468Marek WinckiewiczPoznań1976M4078383-00:21:1231600:44:2600:44:07
#52 1942469Mateusz KaniewskiPoznań1987M252451702-00:26:50177800:57:1600:54:48
#53 2334470Agnieszka WeberKoziegłowyBiegacze Juniora Runners Team1988K2587-36900:28:43234401:00:0000:57:57
#54 1429472Monika StachowiakPoznań1987K2534-12600:25:38142500:53:1800:51:07
#55 518473Marek SiudaLubońLuboński Klub Biegacza1968M4545485-00:22:1251400:45:3300:45:11
#56 3297474Marcin KlessaPoznańKLESSA Familia1974M404612471-00:33:56327401:13:2601:10:30
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3448475Janina RosińskaPabianice1936K75+1-92500:43:22344301:28:1501:28:12
#58 181476Tomasz NarożnyPoznańEFAR TEAM1989M2528171-00:20:2623000:41:1600:41:04
#59 413477Michał PtaszkiewiczLuboń1985M3044387-00:22:1150900:44:2800:44:28
#60 802478Grzegorz SerekPoznańenduhub-running-team1975M40152757-00:22:3258200:48:3900:48:16
#61 2589479Piotr OwczarzakGNIEZNOUKS GNIEZNO BIEGA1957M55842130-00:30:32282901:02:1701:02:17
#62 2496480Remigiusz SzymańskiKostrzyn Wlkp.Walka Kostrzyn1957M55812067-00:29:11247101:01:2000:59:09
#63 1622481Błażej WilczyńskiPOZNAŃNesthorn1978M353091459-00:26:03155400:54:4500:53:38
#64 1620482Agnieszka WilczyńskapoznańNesthorn1979K3525-16300:26:03155300:54:4500:53:38
#65 689484Izabela BudnaGłuchowoKGB Grzmot Komorniki1973K405-4000:23:0068800:47:3000:47:21
#66 817486Tomasz PlucińskiPoznań1980M35168771-00:24:27103500:48:4900:48:49
#67 924487Monika PaczyńskaZalasewo1979K359-6100:23:5689400:49:3500:48:41
#68 3143489Bartłomiej ZborałaPoznańSpeed Szuracz1978M355002410-00:33:21321501:10:0701:10:07
#69 2686490Joanna Weinert- DudzińskaBorowo Młyn1959K554-50600:29:15249101:03:3101:00:38
#70 541491Grzegorz KumiszczoGłogówniezrzeszony-emeryt1950M654506-00:22:4864500:45:4900:45:49
#71 210492Błażej SzaryPoznańblazej-biega.pl1989M2535200-00:19:5215600:41:4400:41:34
#72 3159493Anna DudzińskaPoznań1985K30160-74600:31:36304101:10:3001:07:37
#73 1460494Krzysztof KomodzińskiDąbrówka1975M402621327-00:25:45145700:53:2900:52:11
#74 3397495Jędrzej ŁuczewskiOpalenicaKibole w biegu1989M253562508-00:35:32337601:17:1101:15:55
#75 1990496Piotr ZielińskiOborniki WielkopolskieBiegajnia Poznań1978M353671740-00:27:39202500:57:3700:57:37
#76 772497Andrzej GrupaPoznańWilda Biega1977M35155728-00:24:24102600:48:2100:48:21
#77 2352498Agnieszka PrzybylakPoznań1983K3080-37500:28:05217201:00:1100:58:41
#78 810499Marek MichałowiczSwarzędz1987M25122764-00:23:3882600:48:4200:48:09
#79 856501Witold KrysińskiGniezno1978M35174806-00:23:1072300:49:0500:48:46
#80 2900503Bernadeta Kowalczyk-KrólOstrów Wlkp1971K4536-60900:30:34284601:06:1701:03:36
#81 375504Dariusz WalczakDaszewiceNight Runners1986M3037352-00:21:2937600:44:0200:43:53
#82 220505Grzegorz PawłowskiPoznańeSBe Team1981M3538210-00:20:3825600:41:5600:41:49
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13506Sebastian BonclerPoznańKB Maniac Poznań1973M40212-00:16:531200:34:3700:34:37
#84 1930507Tomasz WiatrPoznańKB Maniac Poznań1974M403431692-00:27:00183300:57:0700:55:12
#85 3006508Monika MoździochPoznańNight Runners1987K25129-66100:30:54290801:07:4301:05:21
#86 1607509Jarosław AndrzejewskiSwarzędz1964M50761447-00:25:28137000:54:3900:52:52
#87 3250510Katarzyna BłażejewskaRokietnica1988K25159-79800:35:40338501:12:2101:12:21
#88 2309511Marcin SzwedPoznańBiegajnia Poznań1978M354131953-00:28:10219600:59:5100:57:41
#89 1764512Zuzanna JeżakPoznań5 minut dystansu1986K3039-19700:28:22224500:55:5200:55:52
#90 1319513Ziemowit StaszakPoznańgRUNwald Team Poznań1988M251801210-00:24:54120000:52:2800:52:00
#91 537514Sebastian GolczakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1976M40106503-00:22:0649200:45:4500:45:15
#92 3290515Sylwia RybakDziećmierowoFischer Team1976K40125-82300:33:10320001:13:1201:10:17
#93 1170516Michał BalasPoznańMarcelkostwo1974M402111089-00:24:36109300:51:2600:50:15
#94 351518Robert KosmeckiPoznańNight Runners1966M5017332-00:21:4542800:43:4700:43:30
#95 1706519Agnieszka ChmielewskaSwarzędz1996K2022-18200:25:52150800:55:1900:55:03
#96 1528520Mariola CugierGolina1970K457-14500:26:47176300:54:0200:54:02
#97 2962521Marcin MatuszczakPobiedziskaPobiedziska Running Team1979M354822325-00:32:08309001:07:0401:07:04
#98 1436522Filip KlubaKoziegłowy1985M302261308-00:25:46146900:53:1900:51:02
#99 1777523Krzysztof WalczakPoznańNight Runners1977M353351578-00:27:16190300:55:5700:55:08
#100 2840524Patrycja RakowskaDziećmierowoBrylant Kórnik1975K4086-58000:30:01270301:05:2101:05:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności