Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 3439936Maria MatuszekKiekrzKTR KIEKRZ1956K607-91900:37:41342101:23:1901:20:41
#2 8911067Marian ZdanowskiPOZNAŃ1956M6016834-00:24:0091000:49:2000:48:49
#3 1409990Remigiusz CzaczykGnieznoAltom Gniezno1956M60301288-00:26:47176200:53:0900:51:20
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !134641Antoni GrzankaKoziegłowy1956M602128-00:20:0318500:40:1800:40:13
#5 9193383Tadeusz KieszekLeszno k/ WarszawyK.S. Ożarowianka1956M6018860-00:24:34107400:49:3400:48:34
#6 9423418Zdzislaw ZatajPoznań1956M6019880-00:23:4987400:49:4300:49:33
#7 17151222Kazimierz RatajczakKościanKOŚCIAN TEAM1956M60351529-00:26:29167500:55:2600:53:05
#8 1479336Bronisław PateckiPOZNAŃKB Kompania Piwowarska1956M60311344-00:25:26135900:53:3600:53:36
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2011496Zbigniew HornikKoziegłowyOrienteeringTeam Kompas1956M603191-00:19:5716500:41:3700:41:33
#10 2213569Władysław WieczorkowskiPoznań1956M604211-00:20:0919600:41:5700:41:52
#11 4783068Mirosław GrajzerPoznań1956M609448-00:21:3740200:45:0700:44:55
#12 15134016Roman TalarPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1956M60321372-00:26:31168500:53:5800:53:58
#13 25681536Marek ZendlewiczSkoki1956M60462116-00:30:22279901:02:0001:02:00
#14 12941070Romuald WicherSwarzędz1956M60261190-00:25:08127100:52:1700:52:17
#15 18103422Aleksandra WolnaPoznańWORUBA1956K604-21000:27:19192200:56:0900:56:09
#16 105014Marian GoryniaSuchy LasKB UE Poznań, AZS UE Poznań1956M6020976-00:24:0594800:50:2900:50:26
#17 2901786Józef KębłowskiPOZNAŃGrupa Henoha1956M60502292-00:29:26254701:06:1801:03:38
#18 13812333Henryk ChwiałkowskiWierzchowo1956M60281261-00:25:18131500:52:5500:52:20
#19 1103886Andrzej BiedrzyckiKołobrzegosp stary borek1957M555104-00:19:1110100:39:3700:39:33
#20 14173737Leszek ZającWIJEWO1957M55431295-00:25:37142000:53:1300:51:43
#21 21922042Andrzej SeifertPoznań1957M55661874-00:30:33283700:59:0200:59:02
#22 24662211Wiesław PiątasBuk1957M55792050-00:28:30228101:01:1000:58:15
#23 2470567Krzysztof MoskwaLESZNOtak se pomykam !1957M55802053-00:28:35230701:01:1100:58:40
#24 940538Wiktor MayPoznań1957M5531878-00:25:10127700:49:4200:49:42
#25 17253138Janusz BartelaWronkiWroniecki Klub Biegacza1957M55501538-00:27:09187300:55:3300:54:21
#26 22381552Stanisław GruszkaŁowęcin1957M55691908-00:27:54210200:59:2100:56:15
#27 2496480Remigiusz SzymańskiKostrzyn Wlkp.Walka Kostrzyn1957M55812067-00:29:11247101:01:2000:59:09
#28 4633871Krzysztof ChrzanowskiChojnybud-rem koło1957M5517433-00:22:1953900:44:5800:44:33
#29 25252292Waldemar KrupaPoznańN1957M55822086-00:30:09274401:01:3500:58:22
#30 2793170Tomasz WoźniakPoznań1957M55872235-00:31:11295601:04:4601:02:16
#31 2372566Krzysztof ZeidlerGniezno1957M5511226-00:20:4927800:42:0800:41:59
#32 33373706Jerzy BielskiPOZNAŃ1957M551002488-00:33:35325701:14:2901:14:29
#33 2589479Piotr OwczarzakGNIEZNOUKS GNIEZNO BIEGA1957M55842130-00:30:32282901:02:1701:02:17
#34 5482400Zdzisław UrbańczykPoznańSZS WIELKOPOLSKA1957M5520513-00:22:3559300:45:5400:45:30
#35 1075942Maciej MierzejewskiPiła1957M5534999-00:24:44114800:50:3900:50:26
#36 565952Stanisław MielczarekKalisz1957M5523530-00:22:3559400:46:0400:46:04
#37 18513674Paweł OpaczykPoznańPresto Travel1957M55551630-00:26:36171100:56:3000:55:00
#38 16011490Stanisław KluzaTurek1957M55461442-00:25:20132800:54:3700:53:30
#39 3148871Barbara Nowak-LewandowskaZberkiKB Kosynier Września1957K559-73700:31:12296301:10:1101:07:35
#40 21331993Piotr KonsztowiczPOZNAŃ1957M55611839-00:28:28227200:58:3600:58:36
#41 21392626Krzysztof GórkiewiczGostyńGostyń1957M55621843-00:27:19192500:58:3900:56:43
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26681567Jadwiga MaćkowskaPoznań1958K553-49800:29:48264501:03:1801:00:48
#43 24211083Ryszard SzczyrbaPoznańsowa1958M55762024-00:28:22224901:00:4800:57:47
#44 1241863Czesław SienkiewiczKrotoszynKS KROTOSZ KROTOSZYN1958M557118-00:19:2311200:40:0000:39:56
#45 3813291Adam DziurlaPoznań1958M5516358-00:21:4843700:44:0500:44:05
#46 24491839Zbigniew WiatrowskiMurowana Goślina1958M55772038-00:31:03293101:01:0201:01:02
#47 6641179Grzegorz SzydłowskiSWARZĘDZ1958M5525625-00:22:4764200:47:1600:46:36
#48 3230328Roman RożkowskiŚremrunning trees1958M55982445-00:32:06308701:12:0301:09:25
#49 17001127Andrzej ByczykPoznań1958M55491520-00:26:45175000:55:1400:53:50
#50 30111217Maria SzczyrbaPoznańsowa1958K555-66500:31:42304901:07:4801:04:47
#51 30431344Zbigniew BednarczykPoznańSTR Poznań1958M55952362-00:32:50316701:08:2201:05:12
#52 3098658Stanisława PańczyszynPoznań1958K557-71000:33:12320101:09:1201:06:48
#53 298400Andrzej MullerPuszczykowo1958M5513285-00:20:4827500:43:0800:43:00
#54 23683653Piotr ŁugowskiPoznańWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1958M55721988-00:29:30255701:00:1901:00:09
#55 28871352Czesław MalickiSwarzędz1958M55892284-00:30:27281701:06:0501:03:16
#56 2891668Grzegorz JankowskiPoznan1958M55902288-00:30:50289101:06:1001:03:47
#57 90929Zbigniew BaranieckiPoznańBrylant Kórnik1958M55485-00:19:119900:39:1000:39:05
#58 24023113Włodzimierz MalujdyPoznań1958M55742011-00:28:32228901:00:4000:58:24
#59 13883582Zbigniew KowalskiStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1959M55411268-00:25:20132600:52:5900:52:35
#60 29271602Janusz TopolskiPoznań1959M55912303-00:31:17297901:06:3501:06:35
#61 13983488Jacek PawlickiŚREMPromyk1959M55421278-00:25:29137500:53:0600:51:45
#62 21711992Jerzy MuchaMiędzyrzecz1959M55631861-00:27:57212400:58:5200:56:18
#63 380102Andrzej FrankowskiPoznań1959M5515357-00:21:5646100:44:0500:43:43
#64 2686490Joanna Weinert- DudzińskaBorowo Młyn1959K554-50600:29:15249101:03:3101:00:38
#65 26951971Maciej GłowińskiPuszczykowoPuszczykowo1959M55852183-00:30:25280501:03:3901:03:39
#66 24592072Maciej RybackiPosada1959M55782046-00:28:36231501:01:0500:59:32
#67 9351651Ksawery UrbańczykZiminFor Run Team1959M5530873-00:23:4083700:49:4100:49:13
#68 958244Mieczysław PrzyborowskiPoznańREMET TEAM1959M5532895-00:24:0191900:49:5200:49:23
#69 32892153Elżbieta SzymczakMurowana Goślina1959K5510-82200:34:01328001:13:1201:10:37
#70 27912730Waldemar WajnorPoznań1959M55862233-00:31:12296001:04:4501:02:15
#71 1526447Kazimierz PawlakOSTRÓW WLKP.1959M55451383-00:26:27166300:54:0000:54:00
#72 522937Paweł KuźmaPoznań1959M5519489-00:21:5044600:45:3300:45:16
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !641237Mieczysław LisekLwówekKM LWÓWEK WLKP1959M55261-00:18:196100:37:4200:37:40
#74 16033408Ryszard MitmańskiŚremRunner's Power1959M55471444-00:26:59182500:54:3800:54:38
#75 18652394Ludwik ObrockiChrzypsko Wielkie1959M55561642-00:26:33169800:56:3500:56:10
#76 8441183Leszek JędrzejczakPoznań1959M5527795-00:23:5087800:49:0100:48:04
#77 2393318Tomasz LisLubon1959M55732007-00:31:11295501:00:3500:58:06
#78 31632907Wiesław FelczakKoziegłowy1959M55962415-00:32:33313601:10:3201:07:52
#79 24111708Wiesław BrodziszewskiSwarzędzBrodex1959M55752018-00:28:04216501:00:4500:58:13
#80 16551650Mariusz KaczmarekPoznań1960M55481487-00:28:18222700:54:5400:54:54
#81 120903Janusz StańczakPoznańKB Kosynier Września1960M556114-00:18:427700:39:5500:39:53
#82 2173313Jacek FajferSwarzędz1960M55641863-00:27:27196300:58:5500:55:47
#83 21772282Piotr WoźniakŚrem1960M55651866-00:27:47206900:58:5600:56:33
#84 14252998Tadeusz CieślińskiSwarzędz1960M55441301-00:25:13129800:53:1700:52:15
#85 2973654Jan ŻurekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1960M55932331-00:31:55306701:07:1601:06:03
#86 2216204Lech SalitaGNIEZNOAltom Gniezno1960M55681890-00:29:31256300:59:1200:56:53
#87 32463031Andrzej GajewskiOlsztynGajówka1960M55992451-00:32:56317601:12:1401:09:26
#88 19752768Włodzimierz GębickiGniezno1960M55591728-00:28:19223500:57:3000:55:52
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22581614Ewa MizerskaPoznań1960K552-33700:28:05217100:59:2900:59:29
#90 30342335Ewa SzulcPiła1960K556-67900:31:23300901:08:1101:05:32
#91 17552937Bartłomiej BłaszczykPoznań1960M55511562-00:26:55180300:55:4600:54:02
#92 30403621Bogdan BremborSwarzędz1960M55942359-00:33:14320301:08:1701:08:17
#93 22742822Mieczysław FilipczykŚwidwin1960M55711934-00:27:38202000:59:3700:59:06
#94 253229Marian Szkudlarek1960M55832092-00:29:17249601:01:3801:01:32
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18012933Renata WiśniewskaSWARZĘDZ1960K551-20600:28:04216100:56:0700:56:07
#96 13082491Marian Jerzy RoszykZłotniki1960M55381200-00:25:24134300:52:2300:51:48
#97 29635Janusz SobczakPoznańMalta Poznań1960M5512283-00:21:0129900:43:0600:43:06
#98 5573087Jacek WięcekPoznań1960M5521522-00:22:1251600:45:5800:45:39
#99 13571000Leonard WojnowskiPOZNAŃMETALSTUDIO1960M55401243-00:25:56152600:52:4500:52:45
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 793449Sławomir MisztaPoznań1960M55375-00:19:018600:38:2400:38:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności