Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 847166Józef MikaPoznańBrylant Kórnik1960M5528798-00:23:3782000:49:0200:48:09
#2 8502233Andrzej GóralczykKoziegłowy1960M5529800-00:24:0695500:49:0300:48:19
#3 6052141Paweł Kafarskipoznańkafarteam1960M5524569-00:22:5366200:46:3700:46:37
#4 3651900Zenon RadziejewskiWrześniaKB Kosynier Września1961M5514343-00:21:2334900:43:5400:43:40
#5 11462038Jan KozaczukWiórek1961M55351065-00:24:29105000:51:1200:50:58
#6 2949363Marek TobisPoznańMarkowe bieganie1961M55922316-00:30:05272501:07:0001:04:06
#7 19282082Krzysztof SwornowskiPoznań1961M55571691-00:28:15221700:57:0700:57:07
#8 1611380Piotr MajewskiKÓRNIKBrylant Kórnik1961M558153-00:19:3512200:40:4800:40:48
#9 22102915Maciej OpielewiczKoźmin WlkpAGK Koźmin Wlkp1961M55671887-00:28:23225400:59:1000:58:08
#10 19692779Waldemar AndrzejewskiPoznań1961M55581723-00:26:22163900:57:2900:55:15
#11 22402170Przemysław GórnyWronki1961M55701909-00:26:32169200:59:2200:58:29
#12 4673809Marek StachorskiWrześniaKB Kosynier Września1961M5518437-00:22:1251200:45:0000:45:00
#13 2183514Jan Wielgusrościslawiceks roscisławice1961M559208-00:20:5228500:41:5400:41:54
#14 12421031Włodzimierz Adamczykkazimierz biskupi1961M55361147-00:26:30167900:51:5500:51:55
#15 2341194Adam SzczerbalKościanKOŚCIAN TEAM1961M5510223-00:20:5529200:42:0500:41:53
#16 17752788Leszek WojtaszakŚwiątniki WielkiePrzeczytamy.pl1961M55521576-00:27:05185900:55:5600:53:49
#17 10142049Andrzej DudekOstrów wielkopolski1961M5533944-00:24:45115300:50:1600:49:34
#18 17882584Bogdan ŚwierczyńskiToruńTOREC TORUŃ1961M55531586-00:26:58182200:56:0300:53:31
#19 12851777Dariusz SzumińskiSwarzędzCYBINA TEAM1961M55371182-00:26:44174100:52:1500:52:15
#20 28263319Krzysztof SzczepańskiNekla1961M55882252-00:32:58317801:05:0901:05:09
#21 18073981Janusz ZielińskiLusowo1961M55541600-00:26:26165600:56:0800:56:08
#22 31002763Krystyna Zajączkowskapoznań1961K558-71200:32:28312401:09:1601:06:16
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !384047Ryszard PłochockiNowe SkalmierzyceSUPERMARATON KALISZ1961M55137-00:17:584100:36:2700:36:25
#24 5582366Marek Wozniakkoloflorian chojnice1961M5522523-00:22:2656200:45:5900:45:34
#25 8183776Andrzej KuźmaPoznańFAR Kuba Team1961M5526772-00:23:2677900:48:4900:48:17
#26 33933741Izabela MajchrowiczPoznań1961K5511-88700:33:41326301:16:4901:13:59
#27 13512527Dariusz StefańskiWarszawaA.K.B. MORT!1961M55391238-00:26:39172000:52:4400:52:44
#28 21263964Zdzisław RadoszSwarzędzUKS Fala Swarzędz1961M55601834-00:25:34140600:58:3400:57:40
#29 31664020Andrzej SzatkowskiLubońA2RH PLUS1961M55972417-00:30:22280101:10:3701:09:52
#30 29462812Anetta SzarzyńskaKórnik1962K5024-63300:30:32283501:06:5501:04:38
#31 14142074Krzysztof GrzesiakŚremLO ŚREM1962M50611292-00:25:39143100:53:1100:52:01
#32 3982453Rajmund RatajczakPoznań1962M5019373-00:21:2937700:44:1600:43:50
#33 1934569Tomasz JankunKoziegłowy1962M50861695-00:29:39260300:57:0900:53:43
#34 19373384Andrzej WaraczewskiGnieznoHarpagan Gniezno1962M50871698-00:27:07186700:57:1000:54:50
#35 32182747Andrzej NowakPoznań1962M501302439-00:32:55317201:11:5101:09:24
#36 27122084Małgorzata SwornowskaPoznań1962K5017-52000:29:38260201:03:4801:02:15
#37 1732481Wojciech KurzawskiOSTRÓW WLKP1962M509164-00:19:5816800:41:0400:40:55
#38 12031062Elżbieta CzekalskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1962K504-8800:25:07126200:51:3900:51:39
#39 438843Tomasz LeśniewskiPoznań1962M5020411-00:22:4562900:44:4900:44:49
#40 27493711Halina KołdaChodzież1962K5018-53900:28:41234101:04:1101:02:04
#41 9711037Andrzej Dembinasuchy las/złotniki1962M5043906-00:24:43113900:49:5800:49:58
#42 15002203Jarosław SłujaPoznańTRUST1962M50661361-00:27:02184300:53:5000:53:50
#43 25301655Andrzej PilaczyńskiPoznań1962M501052090-00:28:57240401:01:3600:58:27
#44 9952237Andrzej ChudySuchy LasKocham każdy kilometr1962M5044928-00:24:32106000:50:0900:48:55
#45 15111231Marek JarusKobylinGB Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele1962M50671371-00:25:40143400:53:5600:52:44
#46 305687Hiro LaquaHanoverPolonia Hanover1962M501252369-00:31:27301601:08:3201:08:30
#47 1284409Dariusz MądrySwarzędz1962M50531181-00:27:05185700:52:1500:52:15
#48 1797828Waldemar W. BudnerPoznańKB UE Poznań1962M50821593-00:26:31168600:56:0600:55:12
#49 25662769Małgorzata GębickaGniezno1962K5013-45200:29:46263501:01:5901:00:20
#50 10342263Mirosław KubiakSwarzędz1962M5045961-00:24:43114000:50:2500:50:09
#51 33421367Iwona MajewskaZłotniki1962K5029-85300:34:36332101:14:4201:12:05
#52 25782387Włodzimierz PawłowskiPoznań1962M501062123-00:29:22252601:02:0500:59:00
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27203Piotr KarasiewiczGnieznoAltom Gniezno1962M50126-00:17:353000:35:3400:35:31
#54 15712535Józef LehmannŚroda Wielkopolska1962M50731417-00:28:10219400:54:1800:54:18
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !361672Robert AntczakPoznań1962M50235-00:18:025100:36:1500:36:13
#56 8153554Wiesław NowakSkokiUKS SKOCZEK Skoki1962M5034769-00:24:0292300:48:4700:48:35
#57 13363441Paweł SmoczyńskiKórnik1962M50541224-00:27:40202700:52:3800:52:38
#58 5743713Władysław PrzybyłŚroda WielkopolskaAktywni Środa Wielkopolska1962M5027538-00:22:1853600:46:1100:46:06
#59 1345177Ryszard WeberSwarzędz1962M50551232-00:23:4786400:52:4100:49:33
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32433Aleksandra DzierzkowskaKoziegłowyMalta Poznań1962K502-1500:21:2435400:43:2100:43:18
#61 16042858Mariusz KowalczykSzczytniki Duchownenie zrzeszony1962M50751445-00:24:54120300:54:3800:53:34
#62 8523439Piotr PłaczekpoznanMalta Poznań1962M5035802-00:23:4987000:49:0400:48:58
#63 1628248Janusz LatosKostrzyn WlkpKomunal Partner1962M50781464-00:25:53151300:54:4700:52:10
#64 13752592Waldemar KrąpiecPoznań1962M50561257-00:25:53151000:52:5200:51:26
#65 31691550Krzysztof KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1962M501282419-00:30:50289201:10:4201:08:36
#66 31791472Piotr KaźmierczakSiedleczekMaratończyk Brzeżno1962M501292422-00:33:34325001:10:5101:07:31
#67 11392819Zygmunt NowaczykTrzemesznoBOLT Trzemeszno1963M50481059-00:24:23102200:51:0900:49:51
#68 1678928Ewa SobkowiakPoznańBrylant Kórnik1963K506-17500:26:02154900:55:0400:53:21
#69 1437390Leszek GrocholewskiLUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAM1963M50621309-00:25:08127200:53:2000:52:30
#70 32473030Halina GajewskaOlsztynGajówka1963K5028-79600:32:55317301:12:1401:09:25
#71 14562805Paweł CzaplickiKostrzyn1963M50631325-00:25:01123600:53:2900:52:12
#72 29972588Ryszard BartosiewiczPoznańBrylant Kórnik1963M501222343-00:30:51289701:07:3401:04:20
#73 4451812Przemysław MieszkowskiPaczkowo1963M5021418-00:21:2435500:44:5000:44:44
#74 14851234Jerzy DudziakKościanKOŚCIAN TEAM1963M50651349-00:25:36141400:53:4100:51:22
#75 720163Jarosław SowińskiTulceTulce1963M5030679-00:23:2778200:47:4400:47:44
#76 22653421Jacek CichyPoznań1963M50981928-00:27:51208200:59:3400:57:36
#77 22663419Grażyna Wincenty - CichaPoznań1963K5010-33800:27:51208300:59:3400:57:36
#78 28062707Bogumiła FelczakKoziegłowy1963K5020-56700:29:11247301:04:5601:02:18
#79 155315Ryszard GrobelnyPoznańDrużyna Szpiku/ Cityzen1963M50701403-00:25:50149600:54:0900:52:58
#80 25791425Dariusz WlazPaczkowoParkrun Poznań1963M501072124-00:29:50265401:02:0500:59:50
#81 2604376Małgorzata PrzybylskaŚrem1963K5016-47000:29:35258501:02:2601:00:06
#82 33781813Lidka MieszkowskaPaczkowo1963K5031-87700:34:26330901:16:2501:13:46
#83 2137625Paweł PrzybylakLesznoAlmark Leszno1963M50941841-00:28:12220300:58:3800:56:40
#84 8621982Wojciech StraszewskiKostrzyn WlkpKB/Kostro1963M5036810-00:25:04125000:49:0800:49:08
#85 13893047Andrzej OgórkiewiczPoznańRok1964M50591269-00:24:25103200:53:0000:51:51
#86 24271230Halina JarusKobylinGB Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele1964K5012-40200:27:44205501:00:5100:59:39
#87 1254013Tomasz ChełkowskiSierakówOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1964M506119-00:19:5014900:40:0100:39:54
#88 16791485Krzysztof WichtowskiZalasewo1964M50801504-00:28:08218400:55:0400:55:04
#89 1452717Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M507138-00:20:1921200:40:2800:40:22
#90 29612587Elżbieta Pawlak-KozakPoznań1964K5025-63700:31:21300401:07:0401:04:18
#91 32193824Dorota NowakPoznań1964K5027-78000:32:56317501:11:5101:09:25
#92 24673180Robert PaczkaWrocław1964M501022051-00:28:51237101:01:1100:59:37
#93 27303279Robert RadowiczPoznań1964M501112201-00:30:17278601:03:5901:01:35
#94 24762043Jarosław KantorPoznańDoradcaRN.pl1964M501032056-00:29:33257001:01:1400:58:54
#95 22213062Andrzej ŁukasikGniezno1964M50961895-00:27:47207000:59:1400:56:52
#96 32621533Roman BernadPOZNAŃ1964M501332458-00:37:16341201:12:3501:12:35
#97 4491368Maciej MarciniakPoznań1964M5022422-00:21:4743300:44:5100:44:27
#98 30272466Piotr GodekBiskupice1964M501232353-00:31:46305601:08:0501:05:36
#99 25172063Rafał CiemniakPoznań1964M501042081-00:28:40233501:01:3000:58:30
#100 15562669Andrzej HelickiOstrów Wielkopolski1964M50711406-00:25:14130000:54:1100:53:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności